PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 8 éve
Tejesember 256
Kijött a Madden 16.. "nagyon szomorú smiley". És ennyi is volt a játékom vele.
Coolearie
Mert? Nem lett valami jó? Azért kérdezem, mert gondolkozok, hogy megveszem PS3-ra.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Kijött a Madden 16.. "nagyon szomorú smiley". És ennyi is volt a játékom vele.

több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
krimz és olof mit műveltek ezen a mapon, beszarás.
jöhet a cobble, teljesen elborult ez a meccs.
shawnka
Krimz és flusha hozta a döntőt a fnaticnak.Ha kennys nem lő egy kövér nullát a döntő mapon akkor még akármi lehetett volna.Úgy nyert a fnatic hogy olof igazából nem játszott jól,egyszer amikor bement 3 entryvel A-ra wp-vel az volt igazán olofos.
Az adderallos cikk meg igaz,meg lehet nézni hogy teljesített a C9 most és hogy 2 hónapja.
Kenny
Ez a komment meg a vp ellenére volt!! 😃
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
krimz és olof mit műveltek ezen a mapon, beszarás.
jöhet a cobble, teljesen elborult ez a meccs.
shawnka
Krimz és flusha hozta a döntőt a fnaticnak.Ha kennys nem lő egy kövér nullát a döntő mapon akkor még akármi lehetett volna.Úgy nyert a fnatic hogy olof igazából nem játszott jól,egyszer amikor bement 3 entryvel A-ra wp-vel az volt igazán olofos.
Az adderallos cikk meg igaz,meg lehet nézni hogy teljesített a C9 most és hogy 2 hónapja.

több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kezdődik a döntő rövidesen.

 index.hu/tech/2015/08/23/belove_a_starcraft_is_jobban_megy/
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
krimz és olof mit műveltek ezen a mapon, beszarás.
jöhet a cobble, teljesen elborult ez a meccs.
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
ESL One Kölnt nézi valaki rajtam kívül? Nevetségesen sok a szoros meccs, holnaptól egyenes kiesés 10000 néző előtt.

hajrá Fnatic-TSM döntő
shawnka
TSM nem fog döntőzni szerintem.NV elég beton ezzel az új ötössel.Alsó ágon meg ott vannak a brazilok,de hát ők nyílván nem lehetnek ellenfelek a fnaticnak.De legalább legendák lettek,mondjuk a Kinguin is ami elég nevetséges 😀
Kenny
A tsm szerintem nagyobb esélyes az egész megnyerésére, mint a fnatic. Az NVről ennyit, simán lefeküdtek 2 mapon az envynek, de a csoportkörben sem voltak túl meggyőzőek. A vp nip elég kikinek néz ki, minden azon múlik hogy allu meg getright milyen napot fognak ki.
shawnka
Allu egy nagyon rossz player szóval ő sose fog ki jó napot 😀
NV alatt az envyust értettem.fnatic-envyus döntő lesz valószínűleg.
Kenny
semmi baj nincsen alluval, simán a nip második legjobb játékosa.
igazad lett az envyvel, sajnos nem láttam mondjuk. mi volt a meccsen?
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
ESL One Kölnt nézi valaki rajtam kívül? Nevetségesen sok a szoros meccs, holnaptól egyenes kiesés 10000 néző előtt.

hajrá Fnatic-TSM döntő
shawnka
TSM nem fog döntőzni szerintem.NV elég beton ezzel az új ötössel.Alsó ágon meg ott vannak a brazilok,de hát ők nyílván nem lehetnek ellenfelek a fnaticnak.De legalább legendák lettek,mondjuk a Kinguin is ami elég nevetséges 😀
Kenny
A tsm szerintem nagyobb esélyes az egész megnyerésére, mint a fnatic. Az NVről ennyit, simán lefeküdtek 2 mapon az envynek, de a csoportkörben sem voltak túl meggyőzőek. A vp nip elég kikinek néz ki, minden azon múlik hogy allu meg getright milyen napot fognak ki.
shawnka
Allu egy nagyon rossz player szóval ő sose fog ki jó napot 😀
NV alatt az envyust értettem.fnatic-envyus döntő lesz valószínűleg.

több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
ESL One Kölnt nézi valaki rajtam kívül? Nevetségesen sok a szoros meccs, holnaptól egyenes kiesés 10000 néző előtt.

hajrá Fnatic-TSM döntő
shawnka
TSM nem fog döntőzni szerintem.NV elég beton ezzel az új ötössel.Alsó ágon meg ott vannak a brazilok,de hát ők nyílván nem lehetnek ellenfelek a fnaticnak.De legalább legendák lettek,mondjuk a Kinguin is ami elég nevetséges 😀
Kenny
A tsm szerintem nagyobb esélyes az egész megnyerésére, mint a fnatic. Az NVről ennyit, simán lefeküdtek 2 mapon az envynek, de a csoportkörben sem voltak túl meggyőzőek. A vp nip elég kikinek néz ki, minden azon múlik hogy allu meg getright milyen napot fognak ki.

Szerkesztette: shawnka
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
ESL One Kölnt nézi valaki rajtam kívül? Nevetségesen sok a szoros meccs, holnaptól egyenes kiesés 10000 néző előtt.

hajrá Fnatic-TSM döntő
shawnka
TSM nem fog döntőzni szerintem.NV elég beton ezzel az új ötössel.Alsó ágon meg ott vannak a brazilok,de hát ők nyílván nem lehetnek ellenfelek a fnaticnak.De legalább legendák lettek,mondjuk a Kinguin is ami elég nevetséges 😀

több mint 8 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Nem szoktam cs-zni, de tegnap előtt megtaláltam véletlen a közvetítést. Néztem egy kicsit a magyart is, de átpártoltam az angolra. Nagyon jó meccsek voltak eddig szerintem is 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
csgo nyilván
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 239 — The Mathematician
milyen játék? 😀
HS-t meg SC2-t szoktam nézni csak bár utóbbit egyre ritkábban nincs rá időm sajnos hogy mind2-t nézzem

HS-ben néztem az Archon Team League Championshipet nem volt rossz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
ESL One Kölnt nézi valaki rajtam kívül? Nevetségesen sok a szoros meccs, holnaptól egyenes kiesés 10000 néző előtt.

hajrá Fnatic-TSM döntő
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szép véres lesz az új Doom. 😀
Rengeteg opcióval, hatalmas pályákkal, sok mozgásos játék élménnyel. Közelharc, végtagtépés miegymás. Komolyan mondom éjszaka a sötétben tolva szép élmény lesz.
Bár én még gépigényt nem találtam sehol, de gondolom kell erőmű.


Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
Lehet ha visszaolvasnék kicsit akkor szembejönne, de ismeri itt valaki a front office footballt? Mi a véleményetek róla, érdemes kipróbálni?
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan

[/youtube]
80 perc Mad Max, az idei év Shadow of Mordorja. Kisebb fejlesztőtől, jól ismert univerzumban már bevált elemek összegyúrása, majd mindezt megspékelve rengeteg gyűjtögetéssel a több játékidő reményében.
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Fallout Shelter androidra !
 play.google.com/store/apps/details?id=com.bethsoft.falloutshelter&hl=en
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egy húron pendülünk ezek szerint, én is ugyanezt tettem 😊 és bármennyire is imádom a témát na meg persze az első részt, a mafia2 botrányosan rossz (kivéve az autózást, csak sajnos kicsi a bejárható terület) a történetet mintha tizenévesek írták volna... Ettől függetlenül várom a hármat is, szerintem jót tesz neki a környezetváltás, french quarterben parádézni meg különösen élvezetes leszbaggio
Oké, hogy környezetváltás, de ha az infók alapján ennyire elmegy GTA-ba, akkor miért inkább ezzel játsszak és ne a GTA-val ? Saints Row megfog a humorával, Sleeping Dogs az akcióval. Mivel fog a Mafia ha nagyon úgy néz ki, hogy hiába a 2-vel mutatott rossz irány, továbbra is arra mennek. Erre leszek nagyon kíváncsi.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Egy húron pendülünk ezek szerint, én is ugyanezt tettem 😊 és bármennyire is imádom a témát na meg persze az első részt, a mafia2 botrányosan rossz (kivéve az autózást, csak sajnos kicsi a bejárható terület) a történetet mintha tizenévesek írták volna... Ettől függetlenül várom a hármat is, szerintem jót tesz neki a környezetváltás, french quarterben parádézni meg különösen élvezetes lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Újrajátszottam a Mafia 2-t és most beszereztem hozzá a DLC-ket is. Az a baj vele, hogy felszínes. Nincs baj a sok autókázással, de nincs rendesen kidolgozva a történet. Minta rázúdították volna egy szűrőre, és ami átment az átment a többi meg kimaradt. Elvileg a 2K több száz oldalnyi anyagot hajított ki a forgatókönyvből, ami mindent megmagyarázna. Valószínűleg ezek kerültek a dög unalmas DLC-kbe. Ami nem túl jó, hogy ezúttal is ők felügyelik a munkálatokat.

A 3-mal történetével nincs problémám, szerintem jó húzás. A gameplay már más kérdés. Elvitték az egészet egy erősebb GTA irányba ahol nem túl sok eséllyel fog harcba szállni, főleg, hogy egy igen jó Sleeping Dogs is van arra. Szerintem inkább hagyni kellett volna mindenféle open world elemet és egyedül a sztorira ráfeküdni, majd azt jól elmesélni egy 15 óra keretén belül. Aztán esetleg megnyílna egy hardcore mode amin nekifuthatsz még egyszer. Amolyan Alan Wake vagy Tomb Raider stílusban.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
hubazz ezt a mafia 3at én se tudom hova tenni ... egyedül a zene választás ami tetszik

több mint 8 éve
Tejesember 256
Hát én is ettől féltem, hogy nagyobb volt a füstje, mint a lángja. 😕 Ezért is kérdeztem rá mielőtt megrendelném. Mindegy, akkor nézek valami más játékot. 😀
Mafia 3... minden ez, csak nem Mafia játék... Az 1-2-t szeretem (még a 2-t is, mert a története nekem speciel tetszett), de ez... Megnéztem a trailert + a játékmenetes videót és csak néztem ki a fejemből. Sajnos nem azért, mert olyan jó hatást tett rám...
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 239 — The Mathematician
ugyanaz a baja mint az Evolve-nak túl nagy volt a hype viszont "csak" egy jó játék
és az only multiplayer miatt szépen kihalt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Kinek mi a véleménye a Titanfallról? Megéri megvenni? Ugyanis a konzolvilágon most van leakciózva és gondolkozok a megvételén.Tejesember
nem lenne rossz csak nincs játékos bázisaNegritis
Meg kicsit olyan "túl nagyot akartak fingani, és beszartak" feelingje lett. Egyszerűen nem egy jó játékHanni
one-on kipróbáltam amikor ingyenes volt az ea access és le lehetett tölteni, alapvetően sztem nem rossz játék, nekem tetszett, csak nincsen sajnos túl sok játékos, sok a robot...


JT Daniels fan