Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 9 éve
hum 49
Milyen 2%?
Kampman
Lásd:
FAM-ot megéri olvasgatni, a magyar médiában megjelenő arcok 98%-ával ellentétben nem fizetett propagandista
Kampman
hum
Ja, értem. Nyilván a 888 a 98%-hoz tartozik, de nagy ritkán ott is megjelenik egy-két igényesebb írás, aztán gondoltam berakok egyet, úgyis mindig csak 444/Index/HVG dolgok vannak itt 😀
Kampman
A kérdésem a szerzőre vonatkozott, nem a 888-ra.

A tartalomhoz: ismét Fábry Sándort idézve korábbról:
"Finoman szeretném arra a figyelmet felhívni, hogy ... 5 éve nem Magyarország miniszterelnöke, tehát az, ami itt gazdaságilag és minden egyéb szinten történik, azért hát természetesen a ... kormányzat kell, hogy vigye a felelősséget, mert ők vannak kormányon."

Mi változott azóta? Ma ez már nem igaz? Miért?
több mint 9 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 299 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Milyen 2%?
Kampman
Lásd:
FAM-ot megéri olvasgatni, a magyar médiában megjelenő arcok 98%-ával ellentétben nem fizetett propagandista
Kampman
hum
Ja, értem. Nyilván a 888 a 98%-hoz tartozik, de nagy ritkán ott is megjelenik egy-két igényesebb írás, aztán gondoltam berakok egyet, úgyis mindig csak 444/Index/HVG dolgok vannak itt 😀
Kampman
Egyetértek, el is olvastam, nem is rossz írás, dehogy 3-szor kell lekattintanom ezt a nyomorult Állítsuk meg Brüsszelt konzultációt előtte, az enyhén szólva felbasz. 😊
Vrij6
Látod, ha mostanra megállítottuk volna, most nem kéne háromszor kattintanod. 😀

Egyébként meg erre jó az AdBlock 😉
Kampman
Jogos. 😊

 ketfarkukutya.com/wp-content/uploads/2017/05/adblock-3.jpg

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Milyen 2%?
Kampman
Lásd:
FAM-ot megéri olvasgatni, a magyar médiában megjelenő arcok 98%-ával ellentétben nem fizetett propagandista
Kampman
hum
Ja, értem. Nyilván a 888 a 98%-hoz tartozik, de nagy ritkán ott is megjelenik egy-két igényesebb írás, aztán gondoltam berakok egyet, úgyis mindig csak 444/Index/HVG dolgok vannak itt 😀
Kampman
Egyetértek, el is olvastam, nem is rossz írás, dehogy 3-szor kell lekattintanom ezt a nyomorult Állítsuk meg Brüsszelt konzultációt előtte, az enyhén szólva felbasz. 😊
Vrij6
Látod, ha mostanra megállítottuk volna, most nem kéne háromszor kattintanod. 😀

Egyébként meg erre jó az AdBlock 😉
több mint 9 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 299 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Milyen 2%?
Kampman
Lásd:
FAM-ot megéri olvasgatni, a magyar médiában megjelenő arcok 98%-ával ellentétben nem fizetett propagandista
Kampman
hum
Ja, értem. Nyilván a 888 a 98%-hoz tartozik, de nagy ritkán ott is megjelenik egy-két igényesebb írás, aztán gondoltam berakok egyet, úgyis mindig csak 444/Index/HVG dolgok vannak itt 😀
Kampman
Egyetértek, el is olvastam, nem is rossz írás, dehogy 3-szor kell lekattintanom ezt a nyomorult Állítsuk meg Brüsszelt konzultációt előtte, az enyhén szólva felbasz. 😊

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Milyen 2%?
Kampman
Lásd:
FAM-ot megéri olvasgatni, a magyar médiában megjelenő arcok 98%-ával ellentétben nem fizetett propagandista
Kampman
hum
Ja, értem. Nyilván a 888 a 98%-hoz tartozik, de nagy ritkán ott is megjelenik egy-két igényesebb írás, aztán gondoltam berakok egyet, úgyis mindig csak 444/Index/HVG dolgok vannak itt 😀
több mint 9 éve
hum 49
Milyen 2%?
Kampman
Lásd:
FAM-ot megéri olvasgatni, a magyar médiában megjelenő arcok 98%-ával ellentétben nem fizetett propagandista
Kampman
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Momentum...
peterk2005
Lejárt lemez.
A meleglobbi bábjai.

 index.hu/belfold/2017/05/03/az_ifju_kdnp-sek_a_meleglobbit_sejtik_a_momentum_elnoke_mogott/#
Sobri Jóska
Az IKSZ-nek mióta tanácsadója Kerényi Imre? 😊
empty taxi
Mióta a döntés erről megszületett. 😊

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Momentum...
peterk2005
Lejárt lemez.
A meleglobbi bábjai.

 index.hu/belfold/2017/05/03/az_ifju_kdnp-sek_a_meleglobbit_sejtik_a_momentum_elnoke_mogott/#
Sobri Jóska
Az IKSZ-nek mióta tanácsadója Kerényi Imre? 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Momentum...
peterk2005
Lejárt lemez.
A meleglobbi bábjai.

 index.hu/belfold/2017/05/03/az_ifju_kdnp-sek_a_meleglobbit_sejtik_a_momentum_elnoke_mogott/#

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 969 — The Mathematician
 888.hu/article-a-magyar-demokracia-es-az-ellenzek-minosege
Kampman
Ez most a 2% egyikének a műve?
hum
Milyen 2%?
Kampman
 indavideo.hu/video/South_Park_-_15_evad_12_resz_-_1

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
 888.hu/article-a-magyar-demokracia-es-az-ellenzek-minosege
Kampman
Ez most a 2% egyikének a műve?
hum
Milyen 2%?
több mint 9 éve
hum 49
 888.hu/article-a-magyar-demokracia-es-az-ellenzek-minosege
Kampman
Ez most a 2% egyikének a műve?
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 888.hu/article-a-magyar-demokracia-es-az-ellenzek-minosege
Kampman
Van igazság a cikkben, de az végtelenül álérv h a 2010-es választás után a korábbi keretrendszerben lehetett politizálni és gyengének bizonyultak, bazmeg egy erőből politizáló 2/3 ellen max annyit érhettek volna el, hogy 2014-re ne legyen meg a köv. 2/3.
empty taxi
De sikerült?
mustaine
Ha nem piszkálják meg a választási rendszert, igen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 335 — Chalk Dawk fan
 888.hu/article-a-magyar-demokracia-es-az-ellenzek-minosege
Kampman
Van igazság a cikkben, de az végtelenül álérv h a 2010-es választás után a korábbi keretrendszerben lehetett politizálni és gyengének bizonyultak, bazmeg egy erőből politizáló 2/3 ellen max annyit érhettek volna el, hogy 2014-re ne legyen meg a köv. 2/3.
empty taxi
De sikerült?

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 888.hu/article-a-magyar-demokracia-es-az-ellenzek-minosege
Kampman
Van igazság a cikkben, de az végtelenül álérv h a 2010-es választás után a korábbi keretrendszerben lehetett politizálni és gyengének bizonyultak, bazmeg egy erőből politizáló 2/3 ellen max annyit érhettek volna el, hogy 2014-re ne legyen meg a köv. 2/3.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
 444.hu/2017/05/03/ha-mutetre-mesz-vigyel-faslit-is-mert-a-korhaz-nem-ad

Tudom, nagy demagóg vagyok, de eközben 25 helyett 130 milliárdnál jár a vizes vb, meg az a legnagyobb problémája ezeknek, hogy mi legyen a CEU-val. 2 darab fásli bazdmeg.

 uploads.disquscdn.com/images/23e6ebb74c5bcd9a761e67012bf7acc9d1e0128a89ee8654af5ffe2a1f53f85c.jpg
Vrij6
Lehet rosszul tudom, de korábban, mintha volt róla szó, a 25 milliárd az uszodára mondták, mint költség. Plusz, ha valamit rövidebb idő alatt (2021 helyett 2017) építesz az értelemszerűen drágább is lesz. Valahol olvastam 40 lett a vége magának a Duna Arénának. A többi a lepusztult Dagály környékének felújítása, közművek kiváltása, árvízvédelem stb.
| Egy biztos, nem csak a kormány játszik a számokkal. A kormánykritikus sajtó is előszeretettel él vele. |
dawyd728
Azt tudnám javasolni a kormánynak, hogy ha nincs pénz fáslira egy kórházban (márpedig sajnos sok esetben nincs)akkor ne rendezzünk 2021 helyett 2017-ben vizes vb-t. Ha meg mégis, akkor ne csodálkozzanak rajta, hogy a kormánykritikus sajtó felhánytorgatja a költségeket. 130 Milliárd forint, a vizes vb-re. Bár nem kétlem, hogy egy része ennek még akár vissza is jöhet a bevételekből, de ez akkor is egy felesleges beruházás, ami nem szolgálja az ország érdekét.
Klaci79
Szerintem ők tesznek rá, mit ír a 444. A hívek úgysem olvassák.

Én, mint, aki hiteles újságírásra vágyó, egyben kormányváltást remélő választópolgár, kezdem rosszul érezni magam, amikor mindenki próbál hülyének nézni.
dawyd728
Sajnos nálunk a hiteles újságírásnak nincs piaca. Ez még nekünk nem adatott meg. Itt csak politikusok lekötelezettjei birtokolnak sajtótermékeket és ez ma jobban igaz, mint 10 éve, 😕
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
 888.hu/article-a-magyar-demokracia-es-az-ellenzek-minosege
több mint 9 éve
dawyd728 4 268
 444.hu/2017/05/03/ha-mutetre-mesz-vigyel-faslit-is-mert-a-korhaz-nem-ad

Tudom, nagy demagóg vagyok, de eközben 25 helyett 130 milliárdnál jár a vizes vb, meg az a legnagyobb problémája ezeknek, hogy mi legyen a CEU-val. 2 darab fásli bazdmeg.

 uploads.disquscdn.com/images/23e6ebb74c5bcd9a761e67012bf7acc9d1e0128a89ee8654af5ffe2a1f53f85c.jpg
Vrij6
Lehet rosszul tudom, de korábban, mintha volt róla szó, a 25 milliárd az uszodára mondták, mint költség. Plusz, ha valamit rövidebb idő alatt (2021 helyett 2017) építesz az értelemszerűen drágább is lesz. Valahol olvastam 40 lett a vége magának a Duna Arénának. A többi a lepusztult Dagály környékének felújítása, közművek kiváltása, árvízvédelem stb.
| Egy biztos, nem csak a kormány játszik a számokkal. A kormánykritikus sajtó is előszeretettel él vele. |
dawyd728
Azt tudnám javasolni a kormánynak, hogy ha nincs pénz fáslira egy kórházban (márpedig sajnos sok esetben nincs)akkor ne rendezzünk 2021 helyett 2017-ben vizes vb-t. Ha meg mégis, akkor ne csodálkozzanak rajta, hogy a kormánykritikus sajtó felhánytorgatja a költségeket. 130 Milliárd forint, a vizes vb-re. Bár nem kétlem, hogy egy része ennek még akár vissza is jöhet a bevételekből, de ez akkor is egy felesleges beruházás, ami nem szolgálja az ország érdekét.
Klaci79
Szerintem ők tesznek rá, mit ír a 444. A hívek úgysem olvassák.

Én, mint, aki hiteles újságírásra vágyó, egyben kormányváltást remélő választópolgár, kezdem rosszul érezni magam, amikor mindenki próbál hülyének nézni.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
 444.hu/2017/05/03/ha-mutetre-mesz-vigyel-faslit-is-mert-a-korhaz-nem-ad

Tudom, nagy demagóg vagyok, de eközben 25 helyett 130 milliárdnál jár a vizes vb, meg az a legnagyobb problémája ezeknek, hogy mi legyen a CEU-val. 2 darab fásli bazdmeg.

 uploads.disquscdn.com/images/23e6ebb74c5bcd9a761e67012bf7acc9d1e0128a89ee8654af5ffe2a1f53f85c.jpg
Vrij6
Lehet rosszul tudom, de korábban, mintha volt róla szó, a 25 milliárd az uszodára mondták, mint költség. Plusz, ha valamit rövidebb idő alatt (2021 helyett 2017) építesz az értelemszerűen drágább is lesz. Valahol olvastam 40 lett a vége magának a Duna Arénának. A többi a lepusztult Dagály környékének felújítása, közművek kiváltása, árvízvédelem stb.
| Egy biztos, nem csak a kormány játszik a számokkal. A kormánykritikus sajtó is előszeretettel él vele. |
dawyd728
Azt tudnám javasolni a kormánynak, hogy ha nincs pénz fáslira egy kórházban (márpedig sajnos sok esetben nincs)akkor ne rendezzünk 2021 helyett 2017-ben vizes vb-t. Ha meg mégis, akkor ne csodálkozzanak rajta, hogy a kormánykritikus sajtó felhánytorgatja a költségeket. 130 Milliárd forint, a vizes vb-re. Bár nem kétlem, hogy egy része ennek még akár vissza is jöhet a bevételekből, de ez akkor is egy felesleges beruházás, ami nem szolgálja az ország érdekét.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 9 éve
dawyd728 4 268
 444.hu/2017/05/03/ha-mutetre-mesz-vigyel-faslit-is-mert-a-korhaz-nem-ad

Tudom, nagy demagóg vagyok, de eközben 25 helyett 130 milliárdnál jár a vizes vb, meg az a legnagyobb problémája ezeknek, hogy mi legyen a CEU-val. 2 darab fásli bazdmeg.

 uploads.disquscdn.com/images/23e6ebb74c5bcd9a761e67012bf7acc9d1e0128a89ee8654af5ffe2a1f53f85c.jpg
Vrij6
Lehet rosszul tudom, de korábban, mintha volt róla szó, a 25 milliárd az uszodára mondták, mint költség. Plusz, ha valamit rövidebb idő alatt (2021 helyett 2017) építesz az értelemszerűen drágább is lesz. Valahol olvastam 40 lett a vége magának a Duna Arénának. A többi a lepusztult Dagály környékének felújítása, közművek kiváltása, árvízvédelem stb.
| Egy biztos, nem csak a kormány játszik a számokkal. A kormánykritikus sajtó is előszeretettel él vele. |
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Nem tudom mekkora troll az öreg, de ha én lennék a Soros, az biztosqrvaélet hogy adományoznék a CÖF-nek 25000 dollárt.
Jan
Sorost kb. két lélegzetvétel választja el a sírtól. Szellemileg is erősen leépült mára. Még jön-megy, de nem lennék meglepve, ha nem érné meg a választásokat sem.

Azon kívül az a pali egész életében egy pénzügyi zseni (aminek rész a cápa viselkedés) és egy idealista filantróp fura keveréke volt. A zsigereiben van mindkettő, egy megszállott. Nem az a típus akinek eszébe jutna trollkodni. Szerintem egyébként még kifejezetten imponál is neki, hogy ekkora antikrisztust csinálnak belőle.
peterk2005
Ok, de a poént azért levetted, nem? A CÖF felkerülne a külföldről, -sőt, Soros által- támogatott szervezetek listájára. Kiváncsian várnám mondjuk a bayerzsóti reakcióját 😀
Jan
Mondjuk Bayernek a köpönyegforgatás igazán nem okozna gondot. Otthagyta ő már egyszer a Fideszt, amikor a kilencvenes évek közepén mélyponton voltak.
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Nem tudom mekkora troll az öreg, de ha én lennék a Soros, az biztosqrvaélet hogy adományoznék a CÖF-nek 25000 dollárt.
Jan
Sorost kb. két lélegzetvétel választja el a sírtól. Szellemileg is erősen leépült mára. Még jön-megy, de nem lennék meglepve, ha nem érné meg a választásokat sem.

Azon kívül az a pali egész életében egy pénzügyi zseni (aminek rész a cápa viselkedés) és egy idealista filantróp fura keveréke volt. A zsigereiben van mindkettő, egy megszállott. Nem az a típus akinek eszébe jutna trollkodni. Szerintem egyébként még kifejezetten imponál is neki, hogy ekkora antikrisztust csinálnak belőle.
peterk2005
Ok, de a poént azért levetted, nem? A CÖF felkerülne a külföldről, -sőt, Soros által- támogatott szervezetek listájára. Kiváncsian várnám mondjuk a bayerzsóti reakcióját 😀

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 046 — zászló zászló szív
 index.hu/belfold/2017/05/03/27_ev_utan_a_fidesz_megreformalja_a_partfinanszirozast/

Najó, ezt már nem bírtam ki 😊

"Kósa arra a kérdésre, hogy a Fidesz nem vett-e igénybe a piacinál alacsonyabb összegért Simicska Lajos érdekeltségéhez tartozó kültéri reklámfelületeket, azt felelte: legjobb tudomásom szerint nem."

Okééééé 😀

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
 444.hu/2017/05/03/ha-mutetre-mesz-vigyel-faslit-is-mert-a-korhaz-nem-ad

Tudom, nagy demagóg vagyok, de eközben 25 helyett 130 milliárdnál jár a vizes vb, meg az a legnagyobb problémája ezeknek, hogy mi legyen a CEU-val. 2 darab fásli bazdmeg.

 uploads.disquscdn.com/images/23e6ebb74c5bcd9a761e67012bf7acc9d1e0128a89ee8654af5ffe2a1f53f85c.jpg
Vrij6
az vagy, mert az egészségügyet nem lehet rendbe tenni 105 milliárdból. kellene hozzá háromszor annyi, plusz tíz százalék, ami elmegy a zsebekbe.
több mint 9 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 299 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 444.hu/2017/05/03/ha-mutetre-mesz-vigyel-faslit-is-mert-a-korhaz-nem-ad

Tudom, nagy demagóg vagyok, de eközben 25 helyett 130 milliárdnál jár a vizes vb, meg az a legnagyobb problémája ezeknek, hogy mi legyen a CEU-val. 2 darab fásli bazdmeg.

 uploads.disquscdn.com/images/23e6ebb74c5bcd9a761e67012bf7acc9d1e0128a89ee8654af5ffe2a1f53f85c.jpg

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil