Politika
63 feliratkozó
több mint 9 éve
hum
49
A kérdésem a szerzőre vonatkozott, nem a 888-ra.Ja, értem. Nyilván a 888 a 98%-hoz tartozik, de nagy ritkán ott is megjelenik egy-két igényesebb írás, aztán gondoltam berakok egyet, úgyis mindig csak 444/Index/HVG dolgok vannak itt 😀Milyen 2%?Lásd:
Kampman
FAM-ot megéri olvasgatni, a magyar médiában megjelenő arcok 98%-ával ellentétben nem fizetett propagandistahum
Kampman
Kampman
A tartalomhoz: ismét Fábry Sándort idézve korábbról:
"Finoman szeretném arra a figyelmet felhívni, hogy ... 5 éve nem Magyarország miniszterelnöke, tehát az, ami itt gazdaságilag és minden egyéb szinten történik, azért hát természetesen a ... kormányzat kell, hogy vigye a felelősséget, mert ők vannak kormányon."
Mi változott azóta? Ma ez már nem igaz? Miért?
több mint 9 éve
Jogos. 😊Látod, ha mostanra megállítottuk volna, most nem kéne háromszor kattintanod. 😀Egyetértek, el is olvastam, nem is rossz írás, dehogy 3-szor kell lekattintanom ezt a nyomorult Állítsuk meg Brüsszelt konzultációt előtte, az enyhén szólva felbasz. 😊Ja, értem. Nyilván a 888 a 98%-hoz tartozik, de nagy ritkán ott is megjelenik egy-két igényesebb írás, aztán gondoltam berakok egyet, úgyis mindig csak 444/Index/HVG dolgok vannak itt 😀Milyen 2%?Lásd:
Kampman
FAM-ot megéri olvasgatni, a magyar médiában megjelenő arcok 98%-ával ellentétben nem fizetett propagandistahum
Kampman
Kampman
Vrij6
Egyébként meg erre jó az AdBlock 😉
Kampman
ketfarkukutya.com/wp-content/uploads/2017/05/adblock-3.jpg
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 9 éve
Látod, ha mostanra megállítottuk volna, most nem kéne háromszor kattintanod. 😀Egyetértek, el is olvastam, nem is rossz írás, dehogy 3-szor kell lekattintanom ezt a nyomorult Állítsuk meg Brüsszelt konzultációt előtte, az enyhén szólva felbasz. 😊Ja, értem. Nyilván a 888 a 98%-hoz tartozik, de nagy ritkán ott is megjelenik egy-két igényesebb írás, aztán gondoltam berakok egyet, úgyis mindig csak 444/Index/HVG dolgok vannak itt 😀Milyen 2%?Lásd:
Kampman
FAM-ot megéri olvasgatni, a magyar médiában megjelenő arcok 98%-ával ellentétben nem fizetett propagandistahum
Kampman
Kampman
Vrij6
Egyébként meg erre jó az AdBlock 😉
több mint 9 éve
Egyetértek, el is olvastam, nem is rossz írás, dehogy 3-szor kell lekattintanom ezt a nyomorult Állítsuk meg Brüsszelt konzultációt előtte, az enyhén szólva felbasz. 😊Ja, értem. Nyilván a 888 a 98%-hoz tartozik, de nagy ritkán ott is megjelenik egy-két igényesebb írás, aztán gondoltam berakok egyet, úgyis mindig csak 444/Index/HVG dolgok vannak itt 😀Milyen 2%?Lásd:
Kampman
FAM-ot megéri olvasgatni, a magyar médiában megjelenő arcok 98%-ával ellentétben nem fizetett propagandistahum
Kampman
Kampman
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 9 éve
Ja, értem. Nyilván a 888 a 98%-hoz tartozik, de nagy ritkán ott is megjelenik egy-két igényesebb írás, aztán gondoltam berakok egyet, úgyis mindig csak 444/Index/HVG dolgok vannak itt 😀Milyen 2%?Lásd:
Kampman
FAM-ot megéri olvasgatni, a magyar médiában megjelenő arcok 98%-ával ellentétben nem fizetett propagandistahum
Kampman
több mint 9 éve
hum
49
Milyen 2%?Lásd:
Kampman
FAM-ot megéri olvasgatni, a magyar médiában megjelenő arcok 98%-ával ellentétben nem fizetett propagandista
Kampman
több mint 9 éve
Mióta a döntés erről megszületett. 😊Az IKSZ-nek mióta tanácsadója Kerényi Imre? 😊Momentum...Lejárt lemez.
peterk2005
A meleglobbi bábjai.
index.hu/belfold/2017/05/03/az_ifju_kdnp-sek_a_meleglobbit_sejtik_a_momentum_elnoke_mogott/#
Sobri Jóska
empty taxi
több mint 9 éve
Az IKSZ-nek mióta tanácsadója Kerényi Imre? 😊Momentum...Lejárt lemez.
peterk2005
A meleglobbi bábjai.
index.hu/belfold/2017/05/03/az_ifju_kdnp-sek_a_meleglobbit_sejtik_a_momentum_elnoke_mogott/#
Sobri Jóska

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Momentum...Lejárt lemez.
peterk2005
A meleglobbi bábjai.
index.hu/belfold/2017/05/03/az_ifju_kdnp-sek_a_meleglobbit_sejtik_a_momentum_elnoke_mogott/#
több mint 9 éve
indavideo.hu/video/South_Park_-_15_evad_12_resz_-_1Milyen 2%?888.hu/article-a-magyar-demokracia-es-az-ellenzek-minosegeEz most a 2% egyikének a műve?
Kampman
hum
Kampman
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Milyen 2%?888.hu/article-a-magyar-demokracia-es-az-ellenzek-minosegeEz most a 2% egyikének a műve?
Kampman
hum
több mint 9 éve
hum
49
888.hu/article-a-magyar-demokracia-es-az-ellenzek-minosegeEz most a 2% egyikének a műve?
Kampman
több mint 9 éve
Ha nem piszkálják meg a választási rendszert, igen.De sikerült?888.hu/article-a-magyar-demokracia-es-az-ellenzek-minosegeVan igazság a cikkben, de az végtelenül álérv h a 2010-es választás után a korábbi keretrendszerben lehetett politizálni és gyengének bizonyultak, bazmeg egy erőből politizáló 2/3 ellen max annyit érhettek volna el, hogy 2014-re ne legyen meg a köv. 2/3.
Kampman
empty taxi
mustaine

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
De sikerült?888.hu/article-a-magyar-demokracia-es-az-ellenzek-minosegeVan igazság a cikkben, de az végtelenül álérv h a 2010-es választás után a korábbi keretrendszerben lehetett politizálni és gyengének bizonyultak, bazmeg egy erőből politizáló 2/3 ellen max annyit érhettek volna el, hogy 2014-re ne legyen meg a köv. 2/3.
Kampman
empty taxi
több mint 9 éve
888.hu/article-a-magyar-demokracia-es-az-ellenzek-minosegeVan igazság a cikkben, de az végtelenül álérv h a 2010-es választás után a korábbi keretrendszerben lehetett politizálni és gyengének bizonyultak, bazmeg egy erőből politizáló 2/3 ellen max annyit érhettek volna el, hogy 2014-re ne legyen meg a köv. 2/3.
Kampman

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Sajnos nálunk a hiteles újságírásnak nincs piaca. Ez még nekünk nem adatott meg. Itt csak politikusok lekötelezettjei birtokolnak sajtótermékeket és ez ma jobban igaz, mint 10 éve, 😕Szerintem ők tesznek rá, mit ír a 444. A hívek úgysem olvassák.Azt tudnám javasolni a kormánynak, hogy ha nincs pénz fáslira egy kórházban (márpedig sajnos sok esetben nincs)akkor ne rendezzünk 2021 helyett 2017-ben vizes vb-t. Ha meg mégis, akkor ne csodálkozzanak rajta, hogy a kormánykritikus sajtó felhánytorgatja a költségeket. 130 Milliárd forint, a vizes vb-re. Bár nem kétlem, hogy egy része ennek még akár vissza is jöhet a bevételekből, de ez akkor is egy felesleges beruházás, ami nem szolgálja az ország érdekét.444.hu/2017/05/03/ha-mutetre-mesz-vigyel-faslit-is-mert-a-korhaz-nem-adLehet rosszul tudom, de korábban, mintha volt róla szó, a 25 milliárd az uszodára mondták, mint költség. Plusz, ha valamit rövidebb idő alatt (2021 helyett 2017) építesz az értelemszerűen drágább is lesz. Valahol olvastam 40 lett a vége magának a Duna Arénának. A többi a lepusztult Dagály környékének felújítása, közművek kiváltása, árvízvédelem stb.
Tudom, nagy demagóg vagyok, de eközben 25 helyett 130 milliárdnál jár a vizes vb, meg az a legnagyobb problémája ezeknek, hogy mi legyen a CEU-val. 2 darab fásli bazdmeg.
uploads.disquscdn.com/images/23e6ebb74c5bcd9a761e67012bf7acc9d1e0128a89ee8654af5ffe2a1f53f85c.jpg
Vrij6
| Egy biztos, nem csak a kormány játszik a számokkal. A kormánykritikus sajtó is előszeretettel él vele. |
dawyd728
Klaci79
Én, mint, aki hiteles újságírásra vágyó, egyben kormányváltást remélő választópolgár, kezdem rosszul érezni magam, amikor mindenki próbál hülyének nézni.
dawyd728
több mint 9 éve
dawyd728
4 268
Szerintem ők tesznek rá, mit ír a 444. A hívek úgysem olvassák.Azt tudnám javasolni a kormánynak, hogy ha nincs pénz fáslira egy kórházban (márpedig sajnos sok esetben nincs)akkor ne rendezzünk 2021 helyett 2017-ben vizes vb-t. Ha meg mégis, akkor ne csodálkozzanak rajta, hogy a kormánykritikus sajtó felhánytorgatja a költségeket. 130 Milliárd forint, a vizes vb-re. Bár nem kétlem, hogy egy része ennek még akár vissza is jöhet a bevételekből, de ez akkor is egy felesleges beruházás, ami nem szolgálja az ország érdekét.444.hu/2017/05/03/ha-mutetre-mesz-vigyel-faslit-is-mert-a-korhaz-nem-adLehet rosszul tudom, de korábban, mintha volt róla szó, a 25 milliárd az uszodára mondták, mint költség. Plusz, ha valamit rövidebb idő alatt (2021 helyett 2017) építesz az értelemszerűen drágább is lesz. Valahol olvastam 40 lett a vége magának a Duna Arénának. A többi a lepusztult Dagály környékének felújítása, közművek kiváltása, árvízvédelem stb.
Tudom, nagy demagóg vagyok, de eközben 25 helyett 130 milliárdnál jár a vizes vb, meg az a legnagyobb problémája ezeknek, hogy mi legyen a CEU-val. 2 darab fásli bazdmeg.
uploads.disquscdn.com/images/23e6ebb74c5bcd9a761e67012bf7acc9d1e0128a89ee8654af5ffe2a1f53f85c.jpg
Vrij6
| Egy biztos, nem csak a kormány játszik a számokkal. A kormánykritikus sajtó is előszeretettel él vele. |
dawyd728
Klaci79
Én, mint, aki hiteles újságírásra vágyó, egyben kormányváltást remélő választópolgár, kezdem rosszul érezni magam, amikor mindenki próbál hülyének nézni.
több mint 9 éve
Azt tudnám javasolni a kormánynak, hogy ha nincs pénz fáslira egy kórházban (márpedig sajnos sok esetben nincs)akkor ne rendezzünk 2021 helyett 2017-ben vizes vb-t. Ha meg mégis, akkor ne csodálkozzanak rajta, hogy a kormánykritikus sajtó felhánytorgatja a költségeket. 130 Milliárd forint, a vizes vb-re. Bár nem kétlem, hogy egy része ennek még akár vissza is jöhet a bevételekből, de ez akkor is egy felesleges beruházás, ami nem szolgálja az ország érdekét.444.hu/2017/05/03/ha-mutetre-mesz-vigyel-faslit-is-mert-a-korhaz-nem-adLehet rosszul tudom, de korábban, mintha volt róla szó, a 25 milliárd az uszodára mondták, mint költség. Plusz, ha valamit rövidebb idő alatt (2021 helyett 2017) építesz az értelemszerűen drágább is lesz. Valahol olvastam 40 lett a vége magának a Duna Arénának. A többi a lepusztult Dagály környékének felújítása, közművek kiváltása, árvízvédelem stb.
Tudom, nagy demagóg vagyok, de eközben 25 helyett 130 milliárdnál jár a vizes vb, meg az a legnagyobb problémája ezeknek, hogy mi legyen a CEU-val. 2 darab fásli bazdmeg.
uploads.disquscdn.com/images/23e6ebb74c5bcd9a761e67012bf7acc9d1e0128a89ee8654af5ffe2a1f53f85c.jpg
Vrij6
| Egy biztos, nem csak a kormány játszik a számokkal. A kormánykritikus sajtó is előszeretettel él vele. |
dawyd728
Szerkesztette: Klaci79
több mint 9 éve
dawyd728
4 268
444.hu/2017/05/03/ha-mutetre-mesz-vigyel-faslit-is-mert-a-korhaz-nem-adLehet rosszul tudom, de korábban, mintha volt róla szó, a 25 milliárd az uszodára mondták, mint költség. Plusz, ha valamit rövidebb idő alatt (2021 helyett 2017) építesz az értelemszerűen drágább is lesz. Valahol olvastam 40 lett a vége magának a Duna Arénának. A többi a lepusztult Dagály környékének felújítása, közművek kiváltása, árvízvédelem stb.
Tudom, nagy demagóg vagyok, de eközben 25 helyett 130 milliárdnál jár a vizes vb, meg az a legnagyobb problémája ezeknek, hogy mi legyen a CEU-val. 2 darab fásli bazdmeg.
uploads.disquscdn.com/images/23e6ebb74c5bcd9a761e67012bf7acc9d1e0128a89ee8654af5ffe2a1f53f85c.jpg
Vrij6
| Egy biztos, nem csak a kormány játszik a számokkal. A kormánykritikus sajtó is előszeretettel él vele. |
több mint 9 éve
Mondjuk Bayernek a köpönyegforgatás igazán nem okozna gondot. Otthagyta ő már egyszer a Fideszt, amikor a kilencvenes évek közepén mélyponton voltak.Ok, de a poént azért levetted, nem? A CÖF felkerülne a külföldről, -sőt, Soros által- támogatott szervezetek listájára. Kiváncsian várnám mondjuk a bayerzsóti reakcióját 😀Nem tudom mekkora troll az öreg, de ha én lennék a Soros, az biztosqrvaélet hogy adományoznék a CÖF-nek 25000 dollárt.Sorost kb. két lélegzetvétel választja el a sírtól. Szellemileg is erősen leépült mára. Még jön-megy, de nem lennék meglepve, ha nem érné meg a választásokat sem.
Jan
Azon kívül az a pali egész életében egy pénzügyi zseni (aminek rész a cápa viselkedés) és egy idealista filantróp fura keveréke volt. A zsigereiben van mindkettő, egy megszállott. Nem az a típus akinek eszébe jutna trollkodni. Szerintem egyébként még kifejezetten imponál is neki, hogy ekkora antikrisztust csinálnak belőle.
peterk2005
Jan
több mint 9 éve
Ok, de a poént azért levetted, nem? A CÖF felkerülne a külföldről, -sőt, Soros által- támogatott szervezetek listájára. Kiváncsian várnám mondjuk a bayerzsóti reakcióját 😀Nem tudom mekkora troll az öreg, de ha én lennék a Soros, az biztosqrvaélet hogy adományoznék a CÖF-nek 25000 dollárt.Sorost kb. két lélegzetvétel választja el a sírtól. Szellemileg is erősen leépült mára. Még jön-megy, de nem lennék meglepve, ha nem érné meg a választásokat sem.
Jan
Azon kívül az a pali egész életében egy pénzügyi zseni (aminek rész a cápa viselkedés) és egy idealista filantróp fura keveréke volt. A zsigereiben van mindkettő, egy megszállott. Nem az a típus akinek eszébe jutna trollkodni. Szerintem egyébként még kifejezetten imponál is neki, hogy ekkora antikrisztust csinálnak belőle.
peterk2005
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 9 éve
index.hu/belfold/2017/05/03/27_ev_utan_a_fidesz_megreformalja_a_partfinanszirozast/Najó, ezt már nem bírtam ki 😊
"Kósa arra a kérdésre, hogy a Fidesz nem vett-e igénybe a piacinál alacsonyabb összegért Simicska Lajos érdekeltségéhez tartozó kültéri reklámfelületeket, azt felelte: legjobb tudomásom szerint nem."
Okééééé 😀

több mint 9 éve
444.hu/2017/05/03/ha-mutetre-mesz-vigyel-faslit-is-mert-a-korhaz-nem-adaz vagy, mert az egészségügyet nem lehet rendbe tenni 105 milliárdból. kellene hozzá háromszor annyi, plusz tíz százalék, ami elmegy a zsebekbe.
Tudom, nagy demagóg vagyok, de eközben 25 helyett 130 milliárdnál jár a vizes vb, meg az a legnagyobb problémája ezeknek, hogy mi legyen a CEU-val. 2 darab fásli bazdmeg.
uploads.disquscdn.com/images/23e6ebb74c5bcd9a761e67012bf7acc9d1e0128a89ee8654af5ffe2a1f53f85c.jpg
Vrij6
több mint 9 éve
444.hu/2017/05/03/ha-mutetre-mesz-vigyel-faslit-is-mert-a-korhaz-nem-adTudom, nagy demagóg vagyok, de eközben 25 helyett 130 milliárdnál jár a vizes vb, meg az a legnagyobb problémája ezeknek, hogy mi legyen a CEU-val. 2 darab fásli bazdmeg.
uploads.disquscdn.com/images/23e6ebb74c5bcd9a761e67012bf7acc9d1e0128a89ee8654af5ffe2a1f53f85c.jpg
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil