Politika
63 feliratkozó
több mint 13 éve
A hét műtárgya: alexdarkwater.tumblr.com/post/45188993453/a-rezsidemon-nem-engedi-felkelni-az-alelt-magyar
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Közben javában készül Széles Gábor Faukettője a magyarság megmentésére. Lehet, hogy már megelőlegezve kapta az állami kitüntetést.EgyeNlőre...
Dzsokijuing
több mint 13 éve
Csak az érdekelt, hogy hogyan értelmezzem az "akkor még"-et. Válaszod alapján máshogy, mint amit írtam.[Hogy kell ezt érteni????Bocs, de nincs kedvem bizonygatni, milyen különbségek vannak a jelenlegi kétharmad és az akkori pártállami körülmények között, aki vevő rá, az nyugodtan gondolja azt, hogy a kettő azonos.
Vagy hozzászólásodban a kiemelés is a vicces részhez tartozik?Atari
Engem nem zavar.
atapapa
Akkor talán úgy, hogy Kövért akkor még nem zavarta annyira a pártállam, ellenben most utólag zavarja a múlt rendszer. Ebből az is következhet, hogy ha megérjük, akkor jónéhány év múlva, majd már lesz olyan finnyás, hogy esetleg a jelen rendszer anomáliái (amik persze mások mint a Kádár-rendszeréi) is elkezdik majd zavarni. Most persze nem zavarják. Még. De az emberek változnak.
"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
www.ksh.hu/docs/hun/xftp/idoszaki/nepsz2011/nepsz_sajtoa 11-a népszámlálás, több mint 700ezer nemzetiségi, abból 185 ezer sváb. 1/3-s kisebbségben a dolgozók.
"A magukat valamely hazai nemzetiséghez tartozónak vallók száma 2001 óta a legtöbb hazai
nemzetiséget tekintve jelentős mértékben emelkedett"
több mint 13 éve
tegyük fel, ha Gyurcsány beleírja az önéletrajzába, hogy hazudtam éjjel-nappal, akkor számít valamit? nemNagy különbség, hogy Gyurcsány már nem téma, végleg elásta magát. Kövér viszont itt kavarja a szagot a csúcs közelében.
amúgy meg épp ezért mert neki amúgy nem csak kapcsolata volt, hanem tag volt, kellene leginkább csöndben maradni...csebi
Fletónak már nem csak az őszödi beszéddel, a lesifotósokkal is meg kell küzdenie:
sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/483196_10200474809345148_1127347990_n.jpg (18+)
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Közben javában készül Széles Gábor Faukettője a magyarság megmentésére. Lehet, hogy már megelőlegezve kapta az állami kitüntetést.Végigolvastam pár hónapra visszamenőleg az oldalát, és ő tényleg beteg. Mindegy, ilyen is kell.
Dzsokijuing

több mint 13 éve
tegyük fel, ha Gyurcsány beleírja az önéletrajzába, hogy hazudtam éjjel-nappal, akkor számít valamit? nemHa őszöd előtt teszi meg, akkor igen. De azt követően ennek is ugyanannyi lett a hírértéke, mint Kövér korábbi munkahelyének.
csebi
[Hogy kell ezt érteni????Bocs, de nincs kedvem bizonygatni, milyen különbségek vannak a jelenlegi kétharmad és az akkori pártállami körülmények között, aki vevő rá, az nyugodtan gondolja azt, hogy a kettő azonos.
Vagy hozzászólásodban a kiemelés is a vicces részhez tartozik?Atari
Engem nem zavar.
Közben javában készül Széles Gábor Faukettője a magyarság megmentésére. Lehet, hogy már megelőlegezve kapta az állami kitüntetést.Lehet hogy a nagy rezsicsökkentés már ennek szellemében zajlik, Széles beindítja a csodamasinát és 100 forint lesz egy hónapban a fűtés 😀 (Ha nem működik, akkor is 😛)
Dzsokijuing
több mint 13 éve
Közben javában készül Széles Gábor Faukettője a magyarság megmentésére. Lehet, hogy már megelőlegezve kapta az állami kitüntetést.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
... Kövér akkor még nem volt annyira finnyás, hogy ez zavarja.Ellenben most zavarja, hogy sok mindent a (2/3-os állam-) párt dominál. Hogy kell ezt érteni????
... 😀 .atapapa
Vagy hozzászólásodban a kiemelés is a vicces részhez tartozik?
"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
és innentől kezdve teszi ezt az egészet hiteltelenné... sajnos azt sem mondhatjuk, hogy egyedül neki van ilyen-olyan múltbéli kapcsolata...Elnézéskérés elfogadva 😛ja ha ott van az önéletrajzában akkor az már mindjárt más... én kérek elnézést...csebimondjuk a kép ettől még igaz is lehetne, mert tény, hogy Kötéllaca a nevezett szervezet munkatársa volt, sőt, más ilyet is lehetne gyártani.slowmotionKözszereplőként 25 éve ott van az önéletrajzában, de tényleg frappánsabb képpel illusztrálva 😊atapapa
A mondatom félig arra az erőltetett poénodra volt válasz, hogy ezt is az index hamisította, 25 éve köztudomású tény nem szorul "leleplezésre".
BTW korábban már írtam, hogy Kövér munkahelyének jellegét mutatja az a tény, hogy a szerv jogutódja a jelenlegi MTA Politikatudományi Intézete. Csak hát a pártállamban a tudományos tevékenységet is jórészt az állampárt dominálta. Kövér akkor még nem volt annyira finnyás, hogy ez zavarja.
Az persze tipikus, hogy a fidesz alapítói közül az MSZMP-vel talán legjobban érintett személy kommunistázik a leghangosabban, nyilván azért, mert neki van a kérdésben a legközvetlenebb tapasztalata 😀 .atapapa
tegyük fel, ha Gyurcsány beleírja az önéletrajzába, hogy hazudtam éjjel-nappal, akkor számít valamit? nem
amúgy meg épp ezért mert neki amúgy nem csak kapcsolata volt, hanem tag volt, kellene leginkább csöndben maradni...
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 13 éve
Elnézéskérés elfogadva 😛ja ha ott van az önéletrajzában akkor az már mindjárt más... én kérek elnézést...csebimondjuk a kép ettől még igaz is lehetne, mert tény, hogy Kötéllaca a nevezett szervezet munkatársa volt, sőt, más ilyet is lehetne gyártani.slowmotionKözszereplőként 25 éve ott van az önéletrajzában, de tényleg frappánsabb képpel illusztrálva 😊atapapa
A mondatom félig arra az erőltetett poénodra volt válasz, hogy ezt is az index hamisította, 25 éve köztudomású tény nem szorul "leleplezésre".
BTW korábban már írtam, hogy Kövér munkahelyének jellegét mutatja az a tény, hogy a szerv jogutódja a jelenlegi MTA Politikatudományi Intézete. Csak hát a pártállamban a tudományos tevékenységet is jórészt az állampárt dominálta. Kövér akkor még nem volt annyira finnyás, hogy ez zavarja.
Az persze tipikus, hogy a fidesz alapítói közül az MSZMP-vel talán legjobban érintett személy kommunistázik a leghangosabban, nyilván azért, mert neki van a kérdésben a legközvetlenebb tapasztalata 😀 .
több mint 13 éve
nekem nem azzal van a bajom, hogy vki megfordul a damaszkuszi úton, hanem hogy egyrészt miért tették (pénzért, hatalomért) másrészt utána hogyan viselkedtek... azokra köpködnek a legjobban, akikkel még előtte együtt meneteltek Damaszkusz felé, ez a nem mind1 hogyan lesz valaki Saulusból Laculus...Kövér Laci múltjának csak azért van/ lehet jelentősége, mert orrba-szájba kommunistázik állandóan.ja ha ott van az önéletrajzában akkor az már mindjárt más... én kérek elnézést...csebimondjuk a kép ettől még igaz is lehetne, mert tény, hogy Kötéllaca a nevezett szervezet munkatársa volt, sőt, más ilyet is lehetne gyártani.slowmotionKözszereplőként 25 éve ott van az önéletrajzában, de tényleg frappánsabb képpel illusztrálva 😊atapapa
"Ki is a demokrata? Én, aki szerint a nép szabad döntésén múlik az ország iránya, aztán négy év múlva lehet korrigálni, vagy az, aki a nép iránti bizalmatlanságában egy szűk grémiumtól várja, hogy a csillagok állásából, belekből és madárcsontokból olvassa ki, alkotmányosságisten mit üzen a földi halandóknak?"
Plusz, egy oltári nagy paraszt. (mégha van is abban valami amit mond)zinedine5
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 13 éve
Kövér Laci múltjának csak azért van/ lehet jelentősége, mert orrba-szájba kommunistázik állandóan.ja ha ott van az önéletrajzában akkor az már mindjárt más... én kérek elnézést...csebimondjuk a kép ettől még igaz is lehetne, mert tény, hogy Kötéllaca a nevezett szervezet munkatársa volt, sőt, más ilyet is lehetne gyártani.slowmotionKözszereplőként 25 éve ott van az önéletrajzában, de tényleg frappánsabb képpel illusztrálva 😊atapapa
"Ki is a demokrata? Én, aki szerint a nép szabad döntésén múlik az ország iránya, aztán négy év múlva lehet korrigálni, vagy az, aki a nép iránti bizalmatlanságában egy szűk grémiumtól várja, hogy a csillagok állásából, belekből és madárcsontokból olvassa ki, alkotmányosságisten mit üzen a földi halandóknak?"
Plusz, egy oltári nagy paraszt. (mégha van is abban valami amit mond)
több mint 13 éve
ja ha ott van az önéletrajzában akkor az már mindjárt más... én kérek elnézést...mondjuk a kép ettől még igaz is lehetne, mert tény, hogy Kötéllaca a nevezett szervezet munkatársa volt, sőt, más ilyet is lehetne gyártani.slowmotionKözszereplőként 25 éve ott van az önéletrajzában, de tényleg frappánsabb képpel illusztrálva 😊atapapa
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 13 éve
www.vg.hu/vallalatok/energia/vinne-a-gazprom-a-gonyui-eromuvet-400453ez szép és jó, de attól még kilóra meg tudnának minket venni, ha akarnak...
мы не будем стать колонией!!!!!!!!!444444444четыре44четыре!!!Amadeus91
több mint 13 éve
www.vg.hu/vallalatok/energia/vinne-a-gazprom-a-gonyui-eromuvet-400453мы не будем стать колонией!!!!!!!!!444444444четыре44четыре!!!
több mint 13 éve
mondjuk a kép ettől még igaz is lehetne, mert tény, hogy Kötéllaca a nevezett szervezet munkatársa volt, sőt, más ilyet is lehetne gyártani.slowmotionKözszereplőként 25 éve ott van az önéletrajzában, de tényleg frappánsabb képpel illusztrálva 😊
több mint 13 éve
én is csak azért, mert hébe-hóba olvastam (amikor még nem állt Heti Hetes-pályára az orgánum), aztán ez egy ilyen trollmágnes poszt volt.Na, ezt én sem szúrtam ki.Dzsokijuingegészen pontosan nem index, csak az az alatt futó egyik blog.index hamisítvány...csebiHétvégi belépésre nem jogosít:földije Felencnek? hoppácska.Amadeus91
Dzsokijuing
nézzétek a pecsétet, ott van elrejtve minden.slowmotion
mondjuk a kép ettől még igaz is lehetne, mert tény, hogy Kötéllaca a nevezett szervezet munkatársa volt, sőt, más ilyet is lehetne gyártani.
több mint 13 éve
Na, ezt én sem szúrtam ki.egészen pontosan nem index, csak az az alatt futó egyik blog.index hamisítvány...csebiHétvégi belépésre nem jogosít:földije Felencnek? hoppácska.Amadeus91
Dzsokijuing
nézzétek a pecsétet, ott van elrejtve minden.slowmotion
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
egészen pontosan nem index, csak az az alatt futó egyik blog.index hamisítvány...csebiHétvégi belépésre nem jogosít:földije Felencnek? hoppácska.Amadeus91
Dzsokijuing
nézzétek a pecsétet, ott van elrejtve minden.
több mint 13 éve
Ugyanabba a gimibe jártak, sőt amikor Kövér 1988 novemberében a frissen alakult Magyarországi Ifjúsági Szervezetek Országos Tanácsa (MISZOT) alelnöke lett, a másik MISZOT alelnök éppen Fletó lett.Hétvégi belépésre nem jogosít:földije Felencnek? hoppácska.Amadeus91
Dzsokijuing
Korábbi adalék, hogy amikor Gyurcsány Pestre került kollégistának az Apáczaiba, a szobatársa Schlecht Csaba volt (Kaya Ibrahim és Josip Tot csendestársa). Kicsi ország.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
index hamisítvány...Hétvégi belépésre nem jogosít:földije Felencnek? hoppácska.Amadeus91
Dzsokijuing
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 13 éve
Hétvégi belépésre nem jogosít:földije Felencnek? hoppácska.
Dzsokijuing
több mint 13 éve
Hétvégi belépésre nem jogosít:
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)