Politika
63 feliratkozó
több mint 13 éve
mno.hu/celpont/kolyok-celpont-1148137Hát szerintem mindkettő elég nevetségesre sikeredett, bár a HírTv-s cucc ugye egy valamennyire humorosnak szánt (és szarul sikeredett) válasz egy eredetileg komolynak szánt idiotizmusra, a másik meg legalább Prőhle Gergőt hagyja beszélni.
legalja 😀
németül tudók előnyben
www.3sat.de/mediathek/index.php?display=1&mode=play&obj=35677Amadeus91
Mondjuk abban totál igaza van Hellernek, hogy manapság a lbierális szitokszó idehaza, de ha már ezt akarja felhozni, akkor érdemes lenne az SZDSZ-ről is megemlékezni. De ez a hülye alaáfestés meg a Gellért-hegy és társai és természetesen a kifejezetten liberális holdudvarból válogatott interjúalanyok (kivéve Prőhlét, akinek a bemutatása is olyan, mintha maga Aczél György következne) miatt ugyanannyira értékelhetetlen.
több mint 13 éve
1992-ben egy mobiltelefon 200ezer forint volt, most meg kapni 5ezerből is.laccoo74
Vagyis 40szer olcsóbban.
1986-ban egy VHS videómagnó 65ezerbe került, most egy DVD-lejátszót kapni 9ért.
De ha csak élelmiszerekről van szó, akkor egy hasonlóan alapos, és konkrét összehasonlító táblázat, tessék.
A részletekbe én se vesznék bele, de bármelyikre rákérdezel, szívesen elmondom, hogy konkrétan melyik hol került ennyibe:
több mint 13 éve
Ha jók a számok, akkor a válasz:laccoo74
Igen, könnyebb.
Ugyanannyi pénzért kb. fele olyan nehéz.
"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
mno.hu/celpont/kolyok-celpont-1148137legalja 😀
németül tudók előnyben
www.3sat.de/mediathek/index.php?display=1&mode=play&obj=35677
több mint 13 éve
Mily sajnálatos, hogy ez a szar internet mindent megjegyez és a csak a hülyeségre különösen éhes emberek vágyainak kielégítésére alkalmasak az ilyen baromságok.laccoo74
Itt egy tábla 2009-es árakról
static3.origos.hu/attached/20090928origoinflacioszeptembervegejoverzio.xls
A legolcsóbb liszt nem 65, hanem 89 forint volt. Ahogy most a legolcsóbb tescos vagy sparos lisztet is megkapni 150 alatt
A cukor 194 volt, nem 160, ahogy ugyanaz a márka most sincs 300 forint felett
Azt szintén kizártnak tartom, hogy az a tej, ami 4 éve 120 forint volt, az most 210 legyen. Akkor is a legalja UHT-s tejek kerültek 120-ba, most is venni ilyet 160 forinttól.
Étolaj: e cikk szerint
www.elelmiszer.hu/tesco/cikk/husveti_akciokorkep_az_alditol_a_tescoig
2009 húsvétkor a 690(345/liter) forintos vénusz nagyon olcsó volt, gondolom a képen összeálmodott 250/literes ártól összepisilték volna magukat a cikk írói.
A legolcsóbb tojás akkor az Auchanban 23 forint volt. Most mennyi ugyanitt? 23 forint.
Ami miatt a szememet dörzsölöm, az a kenyér, el nem hiszem, hogy volt 100 forint alatt 2009-ben kenyér, az valami nagy akció lehetett, btw jelenleg is kapni a net tanulsága szerint 190-ért kenyeret
több mint 13 éve
Most kivételesen jól látod. 😊nem baj. Az a lényeg, hogy a teszkóban az XS-s tojás 25 forint, Schlecknek igaza van, minden happy.Amadeus91A Tesco tojgli akkor is, most is ótvarszar.Téma részemről offlaccoo74Mert 2009-ben a biotojást adták 25 Ft-ért...SchleckNa, a Tesco tojás annyit is ér.laccoo74http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1635_10151569790693659_209664552_n.jpglaccoo74Ez az 50 Ft-os tojásár mekkora kamu már. 😀
Nem mintha szeretném azt venni, de tegnap láttam a Tescoban 24 Ft-os tojásokat és úgy általában bárhol talál az ember 35 Ft-nál olcsóbban, ha akar.Schleck
több mint 13 éve
nem baj. Az a lényeg, hogy a teszkóban az XS-s tojás 25 forint, Schlecknek igaza van, minden happy.A Tesco tojgli akkor is, most is ótvarszar.Téma részemről offlaccoo74Mert 2009-ben a biotojást adták 25 Ft-ért...SchleckNa, a Tesco tojás annyit is ér.laccoo74http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1635_10151569790693659_209664552_n.jpglaccoo74Ez az 50 Ft-os tojásár mekkora kamu már. 😀
Nem mintha szeretném azt venni, de tegnap láttam a Tescoban 24 Ft-os tojásokat és úgy általában bárhol talál az ember 35 Ft-nál olcsóbban, ha akar.Schleck
több mint 13 éve
A Tesco tojgli akkor is, most is ótvarszar.Téma részemről offMert 2009-ben a biotojást adták 25 Ft-ért...SchleckNa, a Tesco tojás annyit is ér.laccoo74http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1635_10151569790693659_209664552_n.jpglaccoo74Ez az 50 Ft-os tojásár mekkora kamu már. 😀
Nem mintha szeretném azt venni, de tegnap láttam a Tescoban 24 Ft-os tojásokat és úgy általában bárhol talál az ember 35 Ft-nál olcsóbban, ha akar.Schleck
több mint 13 éve
Mert 2009-ben a biotojást adták 25 Ft-ért...Na, a Tesco tojás annyit is ér.laccoo74http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1635_10151569790693659_209664552_n.jpglaccoo74Ez az 50 Ft-os tojásár mekkora kamu már. 😀
Nem mintha szeretném azt venni, de tegnap láttam a Tescoban 24 Ft-os tojásokat és úgy általában bárhol talál az ember 35 Ft-nál olcsóbban, ha akar.Schleck
több mint 13 éve
Na, a Tesco tojás annyit is ér.http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1635_10151569790693659_209664552_n.jpglaccoo74Ez az 50 Ft-os tojásár mekkora kamu már. 😀
Nem mintha szeretném azt venni, de tegnap láttam a Tescoban 24 Ft-os tojásokat és úgy általában bárhol talál az ember 35 Ft-nál olcsóbban, ha akar.Schleck
több mint 13 éve
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1635_10151569790693659_209664552_n.jpglaccoo74Ez az 50 Ft-os tojásár mekkora kamu már. 😀
Nem mintha szeretném azt venni, de tegnap láttam a Tescoban 24 Ft-os tojásokat és úgy általában bárhol talál az ember 35 Ft-nál olcsóbban, ha akar.
több mint 13 éve
Orbán, a kis mitungársz (sic!).
"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Úgy látom minden média hazudik. Kivéve a Gyevi bírót.
több mint 13 éve
És cserélgetnék az állampolgárok egymás között a duplán meglévő lapokat, mint a Spar matricás albumánál.laccoo74Aki a választások napján össze tud rakni egy éppen érvényben lévő verziót, az kétszer szavazhat, határon túlról négyszer (mondjuk ez kinéz anélkül is).

több mint 13 éve
hvg.hu/itthon/20130329_Birtalan_Gergely_szekhaz"Kihallgatásra vitték be péntek reggel a HaHa két aktivistáját. Információink szerint a rendőrség reggel hét órakor állította elő őket."
és akkor értük jött a nagy fekete autó.
www.facebook.com/photo.php?fbid=519695741405939&set=a.135312323177618.12073.119056498136534&type=1&theater
ez meg lvl 9999
több mint 13 éve
És cserélgetnék az állampolgárok egymás között a duplán meglévő lapokat, mint a Spar matricás albumánál."A miniszterelnöki megbízott lapunknak elmondta, hogy elsőként egy "bulletint" ad ki, amely beilleszthető a már megvásárolt díszkötetbe, és jár a frissen kinyomtatott Alaptörvényekhez is"Engem már csak az zavar, hogyA NER-ben az a szép, hogy az összes poén valósággá válik.
Dzsokijuing
index.hu/belfold/2013/03/29/atirjak_az_alaptorveny_diszkoteteit_is/Dzsokijuing
mint azok a régi vadászrepülős, meg állatos lefűzhető, gyűjthető cuccok. Ötösével lehetne megvenni őket, majd a megszámozott sorrendben befűzni a gyűjtőbe. Esetleg még lehetne "hatalomkártyásan". Venne mindenki nejlon tokokat, a szabvány 9-sből (régi szép kosaraskártyás idők) és oda lehetne gyűjteni. Nem kéne az egész könyvet megvenni.Amadeus91
több mint 13 éve
index.hu/kulfold/2013/03/29/bekemenet_tamogatja_kim_dzsong_unt/"Több ezren vettek részt pénteken Phenjanban egy Kim Dzsong Unt támogató tömegtüntetésen"
Close enough?
több mint 13 éve
"A miniszterelnöki megbízott lapunknak elmondta, hogy elsőként egy "bulletint" ad ki, amely beilleszthető a már megvásárolt díszkötetbe, és jár a frissen kinyomtatott Alaptörvényekhez is"Engem már csak az zavar, hogyA NER-ben az a szép, hogy az összes poén valósággá válik.
Dzsokijuing
index.hu/belfold/2013/03/29/atirjak_az_alaptorveny_diszkoteteit_is/Dzsokijuing
mint azok a régi vadászrepülős, meg állatos lefűzhető, gyűjthető cuccok. Ötösével lehetne megvenni őket, majd a megszámozott sorrendben befűzni a gyűjtőbe. Esetleg még lehetne "hatalomkártyásan". Venne mindenki nejlon tokokat, a szabvány 9-sből (régi szép kosaraskártyás idők) és oda lehetne gyűjteni. Nem kéne az egész könyvet megvenni.
több mint 13 éve
Engem már csak az zavar, hogyA NER-ben az a szép, hogy az összes poén valósággá válik.
Dzsokijuing
index.hu/belfold/2013/03/29/atirjak_az_alaptorveny_diszkoteteit_is/
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Lehet tippelni, hogy a cím alapján miről szól a cikk, és hogy jön elő a fojtogatás:A Blikk főszerkesztője már utasította is a HR-osztályt, hogy ezt a tehetséges újságírót szerezzék meg bármi áron
index.hu/kultur/2013/03/28/kalomista_sok_birot_ismer_de_nem_fojtogat/Sobri Jóska
több mint 13 éve
Lehet tippelni, hogy a cím alapján miről szól a cikk, és hogy jön elő a fojtogatás:Ja. Olvastam. A cikk írójának csak azt tudnám mondani, hogy "emmán oszt kultúra, bameg".
index.hu/kultur/2013/03/28/kalomista_sok_birot_ismer_de_nem_fojtogat/Sobri Jóska
"Itt?? ... Mindenki!"
laccoo74

Dzsokijuing