Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
 mno.hu/celpont/kolyok-celpont-1148137

legalja 😀

németül tudók előnyben

 www.3sat.de/mediathek/index.php?display=1&mode=play&obj=35677Amadeus91
Hát szerintem mindkettő elég nevetségesre sikeredett, bár a HírTv-s cucc ugye egy valamennyire humorosnak szánt (és szarul sikeredett) válasz egy eredetileg komolynak szánt idiotizmusra, a másik meg legalább Prőhle Gergőt hagyja beszélni.

Mondjuk abban totál igaza van Hellernek, hogy manapság a lbierális szitokszó idehaza, de ha már ezt akarja felhozni, akkor érdemes lenne az SZDSZ-ről is megemlékezni. De ez a hülye alaáfestés meg a Gellért-hegy és társai és természetesen a kifejezetten liberális holdudvarból válogatott interjúalanyok (kivéve Prőhlét, akinek a bemutatása is olyan, mintha maga Aczél György következne) miatt ugyanannyira értékelhetetlen.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
laccoo74
1992-ben egy mobiltelefon 200ezer forint volt, most meg kapni 5ezerből is.
Vagyis 40szer olcsóbban.
1986-ban egy VHS videómagnó 65ezerbe került, most egy DVD-lejátszót kapni 9ért.

De ha csak élelmiszerekről van szó, akkor egy hasonlóan alapos, és konkrét összehasonlító táblázat, tessék.
A részletekbe én se vesznék bele, de bármelyikre rákérdezel, szívesen elmondom, hogy konkrétan melyik hol került ennyibe:


több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
laccoo74
Ha jók a számok, akkor a válasz:
Igen, könnyebb.
Ugyanannyi pénzért kb. fele olyan nehéz.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 mno.hu/celpont/kolyok-celpont-1148137

legalja 😀

németül tudók előnyben

 www.3sat.de/mediathek/index.php?display=1&mode=play&obj=35677
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 egyenlito.blog.hu/2013/03/29/mi_lett_veled_fidesz_politikai_nekrolog_a_fidesz_25_szuletesnapjanak_margorjara
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
laccoo74
Mily sajnálatos, hogy ez a szar internet mindent megjegyez és a csak a hülyeségre különösen éhes emberek vágyainak kielégítésére alkalmasak az ilyen baromságok.

Itt egy tábla 2009-es árakról
 static3.origos.hu/attached/20090928origoinflacioszeptembervegejoverzio.xls
A legolcsóbb liszt nem 65, hanem 89 forint volt. Ahogy most a legolcsóbb tescos vagy sparos lisztet is megkapni 150 alatt
A cukor 194 volt, nem 160, ahogy ugyanaz a márka most sincs 300 forint felett
Azt szintén kizártnak tartom, hogy az a tej, ami 4 éve 120 forint volt, az most 210 legyen. Akkor is a legalja UHT-s tejek kerültek 120-ba, most is venni ilyet 160 forinttól.
Étolaj: e cikk szerint
 www.elelmiszer.hu/tesco/cikk/husveti_akciokorkep_az_alditol_a_tescoig
2009 húsvétkor a 690(345/liter) forintos vénusz nagyon olcsó volt, gondolom a képen összeálmodott 250/literes ártól összepisilték volna magukat a cikk írói.
A legolcsóbb tojás akkor az Auchanban 23 forint volt. Most mennyi ugyanitt? 23 forint.

Ami miatt a szememet dörzsölöm, az a kenyér, el nem hiszem, hogy volt 100 forint alatt 2009-ben kenyér, az valami nagy akció lehetett, btw jelenleg is kapni a net tanulsága szerint 190-ért kenyeret

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1635_10151569790693659_209664552_n.jpglaccoo74
Ez az 50 Ft-os tojásár mekkora kamu már. 😀
Nem mintha szeretném azt venni, de tegnap láttam a Tescoban 24 Ft-os tojásokat és úgy általában bárhol talál az ember 35 Ft-nál olcsóbban, ha akar.Schleck
Na, a Tesco tojás annyit is ér.laccoo74
Mert 2009-ben a biotojást adták 25 Ft-ért...Schleck
A Tesco tojgli akkor is, most is ótvarszar.Téma részemről offlaccoo74
nem baj. Az a lényeg, hogy a teszkóban az XS-s tojás 25 forint, Schlecknek igaza van, minden happy.Amadeus91
Most kivételesen jól látod. 😊

több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1635_10151569790693659_209664552_n.jpglaccoo74
Ez az 50 Ft-os tojásár mekkora kamu már. 😀
Nem mintha szeretném azt venni, de tegnap láttam a Tescoban 24 Ft-os tojásokat és úgy általában bárhol talál az ember 35 Ft-nál olcsóbban, ha akar.Schleck
Na, a Tesco tojás annyit is ér.laccoo74
Mert 2009-ben a biotojást adták 25 Ft-ért...Schleck
A Tesco tojgli akkor is, most is ótvarszar.Téma részemről offlaccoo74
nem baj. Az a lényeg, hogy a teszkóban az XS-s tojás 25 forint, Schlecknek igaza van, minden happy.
több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1635_10151569790693659_209664552_n.jpglaccoo74
Ez az 50 Ft-os tojásár mekkora kamu már. 😀
Nem mintha szeretném azt venni, de tegnap láttam a Tescoban 24 Ft-os tojásokat és úgy általában bárhol talál az ember 35 Ft-nál olcsóbban, ha akar.Schleck
Na, a Tesco tojás annyit is ér.laccoo74
Mert 2009-ben a biotojást adták 25 Ft-ért...Schleck
A Tesco tojgli akkor is, most is ótvarszar.Téma részemről off
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1635_10151569790693659_209664552_n.jpglaccoo74
Ez az 50 Ft-os tojásár mekkora kamu már. 😀
Nem mintha szeretném azt venni, de tegnap láttam a Tescoban 24 Ft-os tojásokat és úgy általában bárhol talál az ember 35 Ft-nál olcsóbban, ha akar.Schleck
Na, a Tesco tojás annyit is ér.laccoo74
Mert 2009-ben a biotojást adták 25 Ft-ért...

több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1635_10151569790693659_209664552_n.jpglaccoo74
Ez az 50 Ft-os tojásár mekkora kamu már. 😀
Nem mintha szeretném azt venni, de tegnap láttam a Tescoban 24 Ft-os tojásokat és úgy általában bárhol talál az ember 35 Ft-nál olcsóbban, ha akar.Schleck
Na, a Tesco tojás annyit is ér.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1635_10151569790693659_209664552_n.jpglaccoo74
Ez az 50 Ft-os tojásár mekkora kamu már. 😀
Nem mintha szeretném azt venni, de tegnap láttam a Tescoban 24 Ft-os tojásokat és úgy általában bárhol talál az ember 35 Ft-nál olcsóbban, ha akar.

több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress

több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan

Orbán, a kis mitungársz (sic!).

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Úgy látom minden média hazudik. Kivéve a Gyevi bírót.
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 index.hu/belfold/2013/03/29/neptanccal_valtana_ki_a_testnevelest_a_kdnp/

😂
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
És cserélgetnék az állampolgárok egymás között a duplán meglévő lapokat, mint a Spar matricás albumánál.laccoo74
Aki a választások napján össze tud rakni egy éppen érvényben lévő verziót, az kétszer szavazhat, határon túlról négyszer (mondjuk ez kinéz anélkül is).


több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 hvg.hu/itthon/20130329_Birtalan_Gergely_szekhaz

"Kihallgatásra vitték be péntek reggel a HaHa két aktivistáját. Információink szerint a rendőrség reggel hét órakor állította elő őket."

és akkor értük jött a nagy fekete autó.

 www.facebook.com/photo.php?fbid=519695741405939&set=a.135312323177618.12073.119056498136534&type=1&theater

ez meg lvl 9999
több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Engem már csak az zavar, hogy
Dzsokijuing
A NER-ben az a szép, hogy az összes poén valósággá válik.
 index.hu/belfold/2013/03/29/atirjak_az_alaptorveny_diszkoteteit_is/Dzsokijuing
"A miniszterelnöki megbízott lapunknak elmondta, hogy elsőként egy "bulletint" ad ki, amely beilleszthető a már megvásárolt díszkötetbe, és jár a frissen kinyomtatott Alaptörvényekhez is"

mint azok a régi vadászrepülős, meg állatos lefűzhető, gyűjthető cuccok. Ötösével lehetne megvenni őket, majd a megszámozott sorrendben befűzni a gyűjtőbe. Esetleg még lehetne "hatalomkártyásan". Venne mindenki nejlon tokokat, a szabvány 9-sből (régi szép kosaraskártyás idők) és oda lehetne gyűjteni. Nem kéne az egész könyvet megvenni.Amadeus91
És cserélgetnék az állampolgárok egymás között a duplán meglévő lapokat, mint a Spar matricás albumánál.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 532 — Ajmo Vatreni
 index.hu/kulfold/2013/03/29/bekemenet_tamogatja_kim_dzsong_unt/

"Több ezren vettek részt pénteken Phenjanban egy Kim Dzsong Unt támogató tömegtüntetésen"

Close enough?
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Engem már csak az zavar, hogy
Dzsokijuing
A NER-ben az a szép, hogy az összes poén valósággá válik.
 index.hu/belfold/2013/03/29/atirjak_az_alaptorveny_diszkoteteit_is/Dzsokijuing
"A miniszterelnöki megbízott lapunknak elmondta, hogy elsőként egy "bulletint" ad ki, amely beilleszthető a már megvásárolt díszkötetbe, és jár a frissen kinyomtatott Alaptörvényekhez is"

mint azok a régi vadászrepülős, meg állatos lefűzhető, gyűjthető cuccok. Ötösével lehetne megvenni őket, majd a megszámozott sorrendben befűzni a gyűjtőbe. Esetleg még lehetne "hatalomkártyásan". Venne mindenki nejlon tokokat, a szabvány 9-sből (régi szép kosaraskártyás idők) és oda lehetne gyűjteni. Nem kéne az egész könyvet megvenni.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
Engem már csak az zavar, hogy
Dzsokijuing
A NER-ben az a szép, hogy az összes poén valósággá válik.
 index.hu/belfold/2013/03/29/atirjak_az_alaptorveny_diszkoteteit_is/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Lehet tippelni, hogy a cím alapján miről szól a cikk, és hogy jön elő a fojtogatás:

 index.hu/kultur/2013/03/28/kalomista_sok_birot_ismer_de_nem_fojtogat/Sobri Jóska
A Blikk főszerkesztője már utasította is a HR-osztályt, hogy ezt a tehetséges újságírót szerezzék meg bármi áron

több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Lehet tippelni, hogy a cím alapján miről szól a cikk, és hogy jön elő a fojtogatás:

 index.hu/kultur/2013/03/28/kalomista_sok_birot_ismer_de_nem_fojtogat/Sobri Jóska
Ja. Olvastam. A cikk írójának csak azt tudnám mondani, hogy "emmán oszt kultúra, bameg".

"Itt?? ... Mindenki!"