Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 14 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Egri fideszes képviselők és beosztottjaik kedélyes bájcsevegése: http://www.stop.hu/belfold/tovabb-dagad-az-egri-listabotrany-le-is-zsidoztak-a-nemkivanatos-muveszt/1035158/Dzsokijuing
Jézusom. . . :rolleyes:polonic
... ő is zsidó volt.

egyébként ez a nem kívánatos retorika nem biztos, hogy jó ómen...Amadeus91
A büdzsid is nagyon durva kiszólás volt, de az, hogy a helyi kultúrvezető politikai megrendelésre listázhatja és szankcionálhatja a művészeket, na ez a nem semmi.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Egri fideszes képviselők és beosztottjaik kedélyes bájcsevegése: http://www.stop.hu/belfold/tovabb-dagad-az-egri-listabotrany-le-is-zsidoztak-a-nemkivanatos-muveszt/1035158/Dzsokijuing
Jézusom. . . :rolleyes:polonic
... ő is zsidó volt.

egyébként ez a nem kívánatos retorika nem biztos, hogy jó ómen...
több mint 14 éve
polonic New England Patriots 444 — Patriots fan
Egri fideszes képviselők és beosztottjaik kedélyes bájcsevegése: http://www.stop.hu/belfold/tovabb-dagad-az-egri-listabotrany-le-is-zsidoztak-a-nemkivanatos-muveszt/1035158/Dzsokijuing
Jézusom. . . :rolleyes:

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Egri fideszes képviselők és beosztottjaik kedélyes bájcsevegése: http://www.stop.hu/belfold/tovabb-dagad-az-egri-listabotrany-le-is-zsidoztak-a-nemkivanatos-muveszt/1035158/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
polonic New England Patriots 444 — Patriots fan
Fantasztikus ez az állami mobilcég is. Minek kell ezt, amikor jövőre brutális megszorítások jönnek. . .
Majd a telefonadóból fogjuk ezt mi pénzelni.

8-10 évig is veszteséges lehet az állami mobilcég

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Igaz, jobboldali győzelmek után pedig Európa összes jobbos kormányát felsorolva beszélnek hatalmas fordulatról 😊 nemzetközi politikában nem is érdemes őket olvasni.Rajna
Inkább úgy mondanám, hogy van egy-két szerző, akit nem érdemes olvasni a mandineren. Az a baj, hogy sokszor nagyon áltudományos az egész közösség, meg annyira el vannak foglalva az öndefiniálással, hogy ennek az oltárán feláldozzák a tárgyilagosságot és néha a logikát is.
Mondjuk még mindig értékelhetőbb, mint pár baloldali blog (lásd piroslap).Gyurma Pappa
Szerintem a mandiner úgy általában elég jó hírblog. Szűrővel kell nézni, de szerintem alapvetően értelmesebb, mint akár a véleményvezér is, pedig az függetlenebb.

több mint 14 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 046 — zászló zászló szív
Igaz, jobboldali győzelmek után pedig Európa összes jobbos kormányát felsorolva beszélnek hatalmas fordulatról 😊 nemzetközi politikában nem is érdemes őket olvasni.Rajna
Inkább úgy mondanám, hogy van egy-két szerző, akit nem érdemes olvasni a mandineren. Az a baj, hogy sokszor nagyon áltudományos az egész közösség, meg annyira el vannak foglalva az öndefiniálással, hogy ennek az oltárán feláldozzák a tárgyilagosságot és néha a logikát is.
Mondjuk még mindig értékelhetőbb, mint pár baloldali blog (lásd piroslap).

több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Nos. Várom a mandiner.hu cikkét a jobboldali populizmus bukásáról a nyugati civilizációban. Nyilván hiába.Gyurma Pappa
Azért nem így bukik meg a jobboldali populizmus 😀 nem mintha nem örülnék Sarkozy távozásának, de nem hiszem, hogy ez egy korszak vége lenne.Rajna
tudom 😊 csak a mandiner minden elvesztett baloldali, de főleg libsi vereség után üli meg a halotti tort 😊 gondoltam, hátha
nincs kettős mérce náluk 😉Gyurma Pappa
Igaz, jobboldali győzelmek után pedig Európa összes jobbos kormányát felsorolva beszélnek hatalmas fordulatról 😊 nemzetközi politikában nem is érdemes őket olvasni.

több mint 14 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 046 — zászló zászló szív
Nos. Várom a mandiner.hu cikkét a jobboldali populizmus bukásáról a nyugati civilizációban. Nyilván hiába.Gyurma Pappa
Azért nem így bukik meg a jobboldali populizmus 😀 nem mintha nem örülnék Sarkozy távozásának, de nem hiszem, hogy ez egy korszak vége lenne.Rajna
tudom 😊 csak a mandiner minden elvesztett baloldali, de főleg libsi vereség után üli meg a halotti tort 😊 gondoltam, hátha
nincs kettős mérce náluk 😉

több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Nos. Várom a mandiner.hu cikkét a jobboldali populizmus bukásáról a nyugati civilizációban. Nyilván hiába.Gyurma Pappa
Azért nem így bukik meg a jobboldali populizmus 😀 nem mintha nem örülnék Sarkozy távozásának, de nem hiszem, hogy ez egy korszak vége lenne.

több mint 14 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 046 — zászló zászló szív
Nos. Várom a mandiner.hu cikkét a jobboldali populizmus bukásáról a nyugati civilizációban. Nyilván hiába.

több mint 14 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
http://www.origo.hu/itthon/20120505-orban-viktor-az-uj-szonak-erzem-hogy-imadkoznak-ertunk.html

A gondolkodó emberekről már lemondott.
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Ez igaz, de hogy az egyetlen értelmesen reagáló a Fónagy legyen, azért ez durva. Budai meg priceless, amikor a saját kérdését sem válaszolja meg 😂Dzsokijuing
persze ilyen alapon ne legyen Célpont se. 😊Amadeus91
Hát az a része amikor elkapnak rohangászó politikusokat, az ne nagyon. Meg a sok primitív kommentárt is kihagyhatnák, stb 😊Rajna
persze kommentár nélkül, az már dokumentum film lenne.
több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Mondjuk azon túl, hogy tényleg vicces dolgok jönnek ki ezekből, az ilyen gerillainterjúkat nem tartom túl előnyösnek. Én se nyilatkoznék szívesen munkába menet. A probléma nyilván ott van, hogy nem hajlandók nyilatkozni bizonyos médiumoknak rendes körülmények között sem, ezen kéne valahogy változtatni.Rajna
Ez igaz, de hogy az egyetlen értelmesen reagáló a Fónagy legyen, azért ez durva. Budai meg priceless, amikor a saját kérdését sem válaszolja meg 😂Dzsokijuing
persze ilyen alapon ne legyen Célpont se. 😊Amadeus91
Hát az a része amikor elkapnak rohangászó politikusokat, az ne nagyon. Meg a sok primitív kommentárt is kihagyhatnák, stb 😊

több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Mondjuk azon túl, hogy tényleg vicces dolgok jönnek ki ezekből, az ilyen gerillainterjúkat nem tartom túl előnyösnek. Én se nyilatkoznék szívesen munkába menet. A probléma nyilván ott van, hogy nem hajlandók nyilatkozni bizonyos médiumoknak rendes körülmények között sem, ezen kéne valahogy változtatni.Rajna
Ez igaz, de hogy az egyetlen értelmesen reagáló a Fónagy legyen, azért ez durva. Budai meg priceless, amikor a saját kérdését sem válaszolja meg 😂Dzsokijuing
persze ilyen alapon ne legyen Célpont se. 😊
több mint 14 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Mondjuk azon túl, hogy tényleg vicces dolgok jönnek ki ezekből, az ilyen gerillainterjúkat nem tartom túl előnyösnek. Én se nyilatkoznék szívesen munkába menet. A probléma nyilván ott van, hogy nem hajlandók nyilatkozni bizonyos médiumoknak rendes körülmények között sem, ezen kéne valahogy változtatni.Rajna
Ez igaz, de hogy az egyetlen értelmesen reagáló a Fónagy legyen, azért ez durva. Budai meg priceless, amikor a saját kérdését sem válaszolja meg 😂

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nekem a gyurcsányi diplomamunkával az a gondom, hogy ha egy hallgató a technika-biosz tanári szakról bead egy balatoni borászatról szóló munkát, aminek a címe megegyezik egy 4 évvel ezelőtt, ugyanazon intézményben beadott másik dolgozatéval, akkor hogy nem nézi meg a bíráló, hogy nem derül ki az esetleges azonosság?!
Viszont a bírálat is mintha plagizált lenne a korábbi bírálatból. Mintha a már akkor is nagyon tehetséges kisz-titkár dolgozatát, SP doktorijához hasonló alapossággal és szigorral bírálták volna el.Atari
Bizony!
Az első kérdésedre a válasz egy mezei hallgató esetén egyértelmű: megnézik és újra- vagy átíratják a dolgozatot.
A második megjegyzésed az igazán érdekes szerintem. Bőven benne van, hogy a bíráló sem fordított több energiát eredeti gondolatok megfogalmazására, mint GyF. Akkor viszont a volt sógor is benne volt a buliban, tudott az egészről. (Ha már csalunk, akkor nem egy vadidegen dolgozatát adjuk be újra, ő még verhetné a tam-tamot, ha véletlenül tudomására jutna a dolog.)
Szerintem szinte 100%, hogy necces a szakdolgozat, de nincs rá semmi közvetlen és egyértelmű bizonyíték (a HírTV kezében még). Ezért kreáltak körülményeket, bizonyítékokat. Számomra ugyanennyire necces, hogy a volt anyós hipp-hopp elővarázsolta a munkapéldányát (az, mi az?) egy 32 éves szakdolgozatnak, a bekötött változat a könyvespolcon volt, de az most még sincs meg.
S van egy kicsike esélye, hogy GyF kreálta az egész ügyet az őszödi minta alapján.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 14 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 046 — zászló zászló szív
Nekem a gyurcsányi diplomamunkával az a gondom, hogy ha egy hallgató a technika-biosz tanári szakról bead egy balatoni borászatról szóló munkát, aminek a címe megegyezik egy 4 évvel ezelőtt, ugyanazon intézményben beadott másik dolgozatéval, akkor hogy nem nézi meg a bíráló, hogy nem derül ki az esetleges azonosság?!
Viszont a bírálat is mintha plagizált lenne a korábbi bírálatból. Mintha a már akkor is nagyon tehetséges kisz-titkár dolgozatát, SP doktorijához hasonló alapossággal és szigorral bírálták volna el.Atari
GYF is hasonlóan pártvonalon mozgott, mint SP. Szóval ezen ne lepődjünk meg 😊

több mint 14 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Nekem a gyurcsányi diplomamunkával az a gondom, hogy ha egy hallgató a technika-biosz tanári szakról bead egy balatoni borászatról szóló munkát, aminek a címe megegyezik egy 4 évvel ezelőtt, ugyanazon intézményben beadott másik dolgozatéval, akkor hogy nem nézi meg a bíráló, hogy nem derül ki az esetleges azonosság?!
Viszont a bírálat is mintha plagizált lenne a korábbi bírálatból. Mintha a már akkor is nagyon tehetséges kisz-titkár dolgozatát, SP doktorijához hasonló alapossággal és szigorral bírálták volna el.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Mondjuk azon túl, hogy tényleg vicces dolgok jönnek ki ezekből, az ilyen gerillainterjúkat nem tartom túl előnyösnek. Én se nyilatkoznék szívesen munkába menet. A probléma nyilván ott van, hogy nem hajlandók nyilatkozni bizonyos médiumoknak rendes körülmények között sem, ezen kéne valahogy változtatni.

több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://hvg.hu/itthon/20120503_kedvenc_kerdesek

Ne válaszolj Gyula! 😀Amadeus91
Harrach Péter túl szimpatikus választ adott, vagy az ő nevét miért nem írták ki?

több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
http://hvg.hu/itthon/20120503_kedvenc_kerdesek

Ne válaszolj Gyula! 😀
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
lehet épp ekkor esett le majdnem...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 14 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Ugye látni kéne a sógor koma és Fletó dogáját. Ezek nagy valószínűséggel csak 2014 áprilisában fognak felbukkanni, egyidőben a Sukoró-ügy bírósági ítéletével.Dzsokijuing
Feri barátunk átvághatná ezt a csomót azzal, hogy kicsit alaposabban néz szét a pincében vagy a padláson. Valamiért nem erőlteti a dolgot.atapapa
Dehogynem erőlteti, hiszen majdnem leesett a létráról. 😊

"kétszer is csaknem leestem, lecsúsztam a létráról, amikor a legfelső polcokon kutakodtam"Szabler
Persze, megtalálta a dogát, beugrott neki hogy az egészet kopizta és rögtön padlót fogott.