Darts

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az NCAA férfi lacrosse 2011-es idénye február 17-én kezdődik, Johns Hopkins @ Towson 😊
eltökéltem, hogy az offseasonban lacrosse-al foglalkozok majd a legtöbbet, bár itt az MLL még kevésbé érdekel, mint az NFL...JJ Tiller
jaja varjuk mar erosen az ncaa kezdest 😊

az pedig h az mll meg kevesbe erdekel mint a profi foci sajnos meg kell ertsem 😕
a penzugyi pozor ota egy felhalott ligaval van dolgunk
hiaba h a lax csak a keleti parton jatszik jelentosebb szerepet
ez a 6 csapatos fantomliga egyszeruen vicc fokepp azert mert sztem akar 20 csapatos ligat is
eltudna az ncaa latni megfelelo szinvonalu jatekossal
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 886 — No es importante
Na, vissza a lacrosse-t... 😛
10-8-ra kaptunk ki a Stealth-től. Egyszerűen feldolgozhatatlan, már megint mi történt. Sokáig vezettünk, úgy éreztem, hogy a kezünkben van a meccs, erre az utolsó három percben villámgyorsan kaptunk három gólt, amivel fordítottak, és kialakult a végeredmény. Legalább most nem egy góllal szoptunk, mert az utolsó másodpercbeli gólunk már időn túl esett.
Dráma baszd meg, kedvem lenne ilyenkor felvágni az ereimet, de szerintem az se jönne össze, akkor meg minek pancsoljak vele, csak takaríthatok utána. Langtry és Grant vadállatok voltak, ez a bohóc Connor Martin először játszott a szezonban (kurva jól játszott, a bench interview-n pedig minden második fél mondata artikulálatlan let's go Mammoth kiáltásba ment át), és Carey is visszatért másfél év agyrázkódás után. Imádom ezt a csapatot, akkor is mi vagyunk a legjobbak, egyszer majd csak megmutatjuk tényleg. 😊TheMileHighCity
az NCAA férfi lacrosse 2011-es idénye február 17-én kezdődik, Johns Hopkins @ Towson 😊
eltökéltem, hogy az offseasonban lacrosse-al foglalkozok majd a legtöbbet, bár itt az MLL még kevésbé érdekel, mint az NFL...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://www.youtube.com/watch?v=cpq4HWPB58k
Íme a tegnapi meccs összefoglalója 1:02-nél az a csodás láb közötti passz a békaevőktől.




több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Na, vissza a lacrosse-t... 😛
10-8-ra kaptunk ki a Stealth-től. Egyszerűen feldolgozhatatlan, már megint mi történt. Sokáig vezettünk, úgy éreztem, hogy a kezünkben van a meccs, erre az utolsó három percben villámgyorsan kaptunk három gólt, amivel fordítottak, és kialakult a végeredmény. Legalább most nem egy góllal szoptunk, mert az utolsó másodpercbeli gólunk már időn túl esett.
Dráma baszd meg, kedvem lenne ilyenkor felvágni az ereimet, de szerintem az se jönne össze, akkor meg minek pancsoljak vele, csak takaríthatok utána. Langtry és Grant vadállatok voltak, ez a bohóc Connor Martin először játszott a szezonban (kurva jól játszott, a bench interview-n pedig minden második fél mondata artikulálatlan let's go Mammoth kiáltásba ment át), és Carey is visszatért másfél év agyrázkódás után. Imádom ezt a csapatot, akkor is mi vagyunk a legjobbak, egyszer majd csak megmutatjuk tényleg. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
ezt ?
Fake
Chabal for King.Döme
persze. utána megnéztem én is, meg pályára is lépett. Ez még egy tök konszolidált fej tőle ahogy néztem. Néha leginkább Raszputyin és Charlie Menson szerelemgyerekének néz ki 😊haromt
ahhoz túl magas

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Franciáktól hiányolom azt a kissé cigány kinézetű állatot. Bár így is nagyon erősekharomt
ezt ?
Fake
Chabal for King.Döme
persze. utána megnéztem én is, meg pályára is lépett. Ez még egy tök konszolidált fej tőle ahogy néztem. Néha leginkább Raszputyin és Charlie Menson szerelemgyerekének néz ki 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 720 — Sworn to the Black
A Franciáktól hiányolom azt a kissé cigány kinézetű állatot. Bár így is nagyon erősekharomt
ezt ?
Fake
Chabal for King.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Franciáktól hiányolom azt a kissé cigány kinézetű állatot. Bár így is nagyon erősekharomt
ezt ?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Rögbi 6 nemzet tornát nézi valaki? Hajrá írek. Most mondjuk francia-skót lesz élőben, hogy legyen mit nézni a Texas vs. Nation előtt.
Idén egyértelműen a legnagyobb sportesemény a Rögbi VB. Kár hogy undorító éjjel lesznek a meccsek. Éjjel fél 8 meg ilyen kezdésekkelharomt
A tegnapi angol-skót jó kis kemény meccs volt. Egyébként jó régen nem adtak már normális meccset a sporttv-sek, szóval ezt most én nagyjából követni fogom. És nálam is hajrá írek!F.Schleck
Elvileg adják majd a VB-t is. Csak hát ugye újzélandon lesz és szeptemberben már foci is van, így eléggé összeegyeztethetetlen a két időzóna 😊
A Franciáktól hiányolom azt a kissé cigány kinézetű állatot. Bár így is nagyon erősek
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Rögbi 6 nemzet tornát nézi valaki? Hajrá írek. Most mondjuk francia-skót lesz élőben, hogy legyen mit nézni a Texas vs. Nation előtt.
Idén egyértelműen a legnagyobb sportesemény a Rögbi VB. Kár hogy undorító éjjel lesznek a meccsek. Éjjel fél 8 meg ilyen kezdésekkelharomt
A tegnapi angol-skót jó kis kemény meccs volt. Egyébként jó régen nem adtak már normális meccset a sporttv-sek, szóval ezt most én nagyjából követni fogom. És nálam is hajrá írek!

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Rögbi 6 nemzet tornát nézi valaki? Hajrá írek. Most mondjuk francia-skót lesz élőben, hogy legyen mit nézni a Texas vs. Nation előtt.
Idén egyértelműen a legnagyobb sportesemény a Rögbi VB. Kár hogy undorító éjjel lesznek a meccsek. Éjjel fél 8 meg ilyen kezdésekkel
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ma jön a folytatás a Stealth elleni hazai meccsel, akit esetleg érdekel, hajnali 3-tól lehet szurkolni, de csak nekünk. Reményeim nincsenek, játsszunk egy nagy meccset, legfeljebb újra kikapunk, lehetőleg 1 góllal, azt már megszoktuk. 😊

Összefoglaló a legutóbbi drámai philadelphiai vereségünkről:
http://denversports.blog.hu/2011/02/02/mammoth_elmaradt_a_revans


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Komolyan ez már túlzás, ilyen átok nem lehet rajtunk. Megint egy gólos vereség a Wings-től. Tavaly a 12 zakóból nyolcszor egy góllal kaptunk ki, idén mindhárom vereség ilyen volt. 12-11 lett azok után, hogy a szünetben még 10-4-re vezettek, de visszajöttünk a végére. Hatalmasat küzdöttünk, Grant, Langtry és A. Gajic brutálisak voltak, másfél perccel a vége előtt JGJR kiegyenlített volna, csak rálépett a vonalra, de epic volt, ahogy megállt a kapu előtt, eldőlt a kapus a semmire, és aztán az üres kapuba húzta, csak az a kibaszott fél centi...
Hát, így ezek után igazából már nem tudom mit gondoljak, biztos a sors így büntet a vétkeim miatt, hogy ekkora kibaszott köcsög vagyok, és irgalmatlan pechsorozattal sújtja a Mammoth-ot. Nagyon fáj a szívem miatta, szóval ez betalált nekem rendesen. De legalább a sorozatos bajban még jobban megszeretem a csapatot, és annál kellemesebb lesz majd kiélvezni a sikert, amikor a fényes oldalra térünk, mert tudom, hogy csak idő kérdése, hogy meddig tart a szenvedés.
Jövő héten jön a mocsok Stealth, vágjuk le őket a gecibe, ha már úgyis ki fogunk kapni egy góllal. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Coloradoi lány lett a girl of the week az NLL-ben:



Éljen a lacrosse, éljünk mi! 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Idén újra lesz NLL All-Star, szavazzatok a denveriekre! 😛
http://denversports.blog.hu/2011/01/25/nll_all_star_szavazas
Mammoth-Wings, bővebb összefoglaló:
http://denversports.blog.hu/2011/01/26/mammoth_nem_megy_hazai_palyan
Felvételről (majdnem) a teljes meccs:
http://www.livestream.com/philadelphiawings/video?clipId=pla_178cb31f-df4d-4c49-894d-3ccca2ce3726&utm_source=lslibrary&utm_medium=ui-thumb


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Bob Hope Classic playoff >>> Steelers-Jets 😀

Tökös gyerek ez a Vegas

Perception is reality.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nem hiszem el, megint hogy veszítettünk. 10-11 lett, a szokásos egy gólos vereség, még mindig nyeretlenek vagyunk 2009 óta hazai pályán, ez már egy igazi átok... 😕 Az első félidőben sokkal jobbak voltunk, simán mentünk 3-4 góllal, de visszazárkóztak, és a negyedik negyedben már mi futottunk az eredmény után, ennyi sikerrel. Grant 2+6, Langtry 3+1, legalább a két mágus ma tudásához méltóan játszott, utóbbi egyre ritkábban mondhatja el magáról. A három Outlaw nyírt ki minket: Seibald három, Mundorf és Westervelt egy-egy gólt szereztek, anyaszomorítók, a faszért kell itt más csapatban lenniük, őket még szidni sem tudom. 😀
Óriási kibaszás, hogy ilyen őrült közönség előtt nem tudunk meccset nyerni soha. Most kurvára padlón vagyok, már inni sincs kedvem. Na, de hátha idegenben majd sikerül, jövő vasárnap hajnalban éppen a Wings-hez megyünk a visszavágásért. 😉


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hajnali 3-tól Mammoth-Wings rangadó az NLL-ben, a tavalyi évad két sereghajtójának ütközete - na, de idén jók vagyunk. 😛 A félidőben lesz a helyi csirkeszárny-zabáló bajnokság nagydöntője, már csak ezért is érdemes lesz nézni élőben (egyéb sportok 2 in 1 😀), és különben is minden egyes hazai meccsünk egy igazi ünnep a feeling miatt.

Még itt a hosszabb összefoglalóm a fentebb említett calgary-i sikerünkről:
http://denversports.blog.hu/2011/01/19/mammoth_dramai_diadal_calgary_ban

Itt pedig a teljes előző meccset meg lehet nézni felvételről, akinek van rá szűk két és fél órája:
http://www.livestream.com/coloradomammoth/video?clipId=pla_4f286f37-e8ad-4aeb-a747-421d95d7f6eb&utm_source=lslibrary&utm_medium=ui-thumbTheMileHighCity
na kiraly asszem tudom mitfogok csinalni ejfeltol 😀
eloszor megnezem a calgary meccset aztan ha meg birom akkor az elot is 😊
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hajnali 3-tól Mammoth-Wings rangadó az NLL-ben, a tavalyi évad két sereghajtójának ütközete - na, de idén jók vagyunk. 😛 A félidőben lesz a helyi csirkeszárny-zabáló bajnokság nagydöntője, már csak ezért is érdemes lesz nézni élőben (egyéb sportok 2 in 1 😀), és különben is minden egyes hazai meccsünk egy igazi ünnep a feeling miatt.

Még itt a hosszabb összefoglalóm a fentebb említett calgary-i sikerünkről:
http://denversports.blog.hu/2011/01/19/mammoth_dramai_diadal_calgary_ban

Itt pedig a teljes előző meccset meg lehet nézni felvételről, akinek van rá szűk két és fél órája:
http://www.livestream.com/coloradomammoth/video?clipId=pla_4f286f37-e8ad-4aeb-a747-421d95d7f6eb&utm_source=lslibrary&utm_medium=ui-thumb


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Mondtam, hogy nyerni fogunk. Leraktuk a veretlen Necks-t idegenben! 😀
Az első félidő után 7-6 volt ide, aztán a teljes másodikban esett egy gól, amit ők szereztek, majd 2.5 másodperccel a vége előtt Smith egy irtózatos egyéni akcióval befejezte. Szerintem az egész sportév szopató play-e volt, ahogy 18 másodpercnél megkaptuk a labdát, és elkezdett sétálgatni előrefelé, majd a végén felgyorsult, és négy védő közül bebaszta. Csak nyilván ezt a felvételt soha sehol nem fogjuk viszontlátni, főleg hogy csak egy no-name denveri fiatal lőtte. Levis 53/60-nal védett, egészen brutális, ez már hokiban is egész becsületes statisztika lenne.
Jövő héten a még nálunk is gyengébb Wings jön, 2009 után újra nyernünk kell egy hazai meccset!


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Egy köcsöggel kevesebb... 😀 A poén, hogy Connt igazolták le helyette, aki az első cut-nál repült tőlünk a TC-en...
Nem a keménységgel van a bajom, ezért imádom a sportot, hanem a szándékos mocskos megoldásokkal, amikben gazdag volt a Stealth játéka, többször hátulról támadtak fejre, meg hasonlók. Zywicki sérülésére nem is emlékszem, és szerintem végig játszotta a meccset, semmi közünk hozzá. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hosszabb összefoglaló a Mammoth-meccsről:

http://denversports.blog.hu/2011/01/11/mammoth_hajszalon_mulott_a_bravur

😉TheMileHighCity
csak h ne legyel annyira felhaborodva a stealth kemenysegen ok is megkaptak a maguket 😀
/ hozzateszem egy lacrosse szurkolo szajabol elegge erdekes szamomra h egy nll meccset vegignezve
szamonkeri az ellenfeltol h mennyire kemenyen jatszanak.
asszem erre szokas mondani h tetszettek vna forradalmat csinalni 😊 /

The Washington Stealth have announced that three-time NLL All-Star forward Jeff Zywicki will be placed on the injured reserve list after suffering a lower body injury in the Stealth's season opener in Colorado on January 8.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hosszabb összefoglaló a Mammoth-meccsről:

http://denversports.blog.hu/2011/01/11/mammoth_hajszalon_mulott_a_bravur

😉


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
11-10-es OTL a büdös Stealth ellen. Tavaly is ez ment végig, hogy ott vagyunk, nagyot játszunk, de a végén az ellenfél nyer, abszolút csalóka volt, hogy utolsók lettünk, most is mekkora játék volt a nagy bajnok ellen. Még mindig oltári favágók ezek a gennyek, legalább öt játékosunknak kellett a saját vérében fetrengenie perceken át a kedves Stealth-esek megmozdulásai után, de nyilván én reagálom túl, és csak ketchup-ot kentünk a fehér mezekre. Rabil pedig már nem csak patkány-, de hajléktalanképű is ezzel az ocsmány szakállal, jól lemészárolta Gallant-ot az állat. Edző bá majdnem átmászott hozzá a büntetőpadra gyilkos tekintettel, úgy kellett lerángatni a köztes palánkról. A meccs amúgy feledhetetlen volt, 17 ezren voltak a Pepsi-ben, vagyis már több, mint egy hónap alatt az összes többi arénában együttvéve. 😛
Grant pedig még mindig a világ legjobbja, pont egy ilyen vezérre volt szükségünk. Már látom, hogy nagyon fogom szeretni az idei csapatunkat.
Jövő héten nyerni fogunk! 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Höri remélem jön a bandwagonra Crotty miatt. 😛

http://denversports.blog.hu/2011/01/08/kezdodhet_a_mammut_vadaszatTheMileHighCity
sajna nem tehetem, mert Quinzani a Philadelphiába került, és ő legalább akkora király volt, mint Ned 😊 de azért kell a ROY cím így is valamelyküktől, szóval hajrá Mamut.Höri
Nem zárja ki egymást a kettő, mert külön csoportban vagyunk (Keleten ők a legszarabbak, Nyugaton mi 😀), szóval szurkolhatsz mindkettejükért.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring