Darts

20 feliratkozó

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Stevens simán nyerhetett volna, de sok errort nyomott és ezt kihasználta Allen, aki igen szépen nyomta a ritmusokat.

Trump (brutálisan jó keze van - KL mondás) eddig szenved Gould ellen, de szerintem nyerni fog.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 386 — #NoStress
Pont láttam. A végére azért belendült Allen, megjött a kedve is.
Stevens nem is érdemelt győzelmet. Bár selejtezős játékos, drukkoltam neki, de a végére teljesen elergyadt.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mekkora volt ez a tegnapi Allen-Stevens 1. körös meccs. 9-6-ra vezetett Stevens és a sótlan, sokat hibázó Allen behúzta az utolsó 4 frame-et. Nagyon szép teljesítmény volt, pedig a 16. frame-ben (+ párszor előtte is látszott Allen-en, hogy inkább hazamenne).
De azért tegyük hozzá, hogy mindketten sokat hibáztak, mondhatnánk úgy is egymás hibáiból éltek. Allen jobban ki tudta használni a helyzeteket és ő nyomott is egy 100-as brake-et is, míg Stevens azt hiszem 50-es brake felé sem ment.
Szokásos koncentrációs nehézségek, depresszió Allen-él is, tehát nem a kezével, ügyességével van baj (Ronnie hasonló eset).
Higgins valószínűleg behúzza Lee ellen és megvan az összes 2. körös a VB-n.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Matthew, te kibaszott choker

Perception is reality.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Basszus közben lejátszották úgy a Fu-Gould meccset, hogy nem is mutattak belőle egy percet sem. :mad:
Pedig erre igen kíváncsi lettem volna, főleg annak fényében, hogy Fu kikapott.

World Snooker-ből tudom ezeket is : 8-6-ra vezetett Gould, de Fu egy 60-as és egy 100-as brake-el kiegyenlített.
De utána Fu nagyot hibázott a 17. frame-ben egy sarokba tartó pirossal. És utána már Gould-ot nem lehetett megállítani.

Szerintem eddig ez a legnagyobb meglepetés.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na azért a végére Bingham ledarálta Ebdon-t. Utolsó 4 frame-t hozta 6-8-ról fordított. Ebdon nagyon sokat hibázott. A 17. frame-ben még lett volna sansza Ebdon-nak, de megint vékonyat ütött, mint ahogy jellemző volt rá a meccsen.
A 18. frame-ben 5 snooker kellett volna neki, de Bingham végig jól nyomta a safety-ket és a zöld után már kezet nyújtott. Bingham pedig a kamerába nyelvet. 😀

Ma kíváncsi leszek Fu mit produkál.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én sem vagyok a safety-s meccsek ellen, de azért átlag 40 perc/frame az nem akármi. Most nyomtak egy 1 óra 15 perceset a 11-ben? Ha jól emlékszem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Nekem nincs es2-m, szal marad ez, amúgy be kéne fejezniük ma, talán majd vmikor hajnalban... Én amúgy szeretem a safety csatákat a snookerben, de ez azért már kicsit sok... Bezzeg Ronnie-nak 16 mp-s lökésátlaga volt + anno a 147 5:21 alatt, na az az igazi.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A hivatalos lista szerint ma elviekben vége kell, hogy legyen az Ebdon-Bingham meccsnek. De ha ilyen tempóban nyomatják...
Ez nem tegnapról folytatódik? Hivatalosan 18-ra és 19-re van kiírva. Nem néztem elejétől a meccset, mert a 2-en néztem az Allen-Stevens, csak most kapcsoltam át.
Jobban szeretem ha Kurucz Laci hangját is hallom. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Lehet Murphy bármilyen jó formában, ha Ronnie-nak van kedve játszani, akkor nincs ellenfél. Volt két lehetősége is 147-re, de sajnos nem sikerült egyik se, viszont ha marad ez a forma és nem únja meg a játékot (nála ez mindig benne van a pakliban), akkor szerintem látunk tőle a vb-n maximumot... Trump kicsit emlékeztet a fiatal Ronnie-ra: ami belökhető arra rápróbál mindig és általában be is jön neki. A gond ott lehet, ha kimaradnak a nehéz lökések és nem lesz türelmes, akkor Fu kicsinálja, ő sokkal érettebb játékos.

Ez az Ebdon-Bingham meccs nem ma fog véget érni...
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Igen Ronnie O'Sullivan-től nem sokan várták a győzelmet ugye az ismert depressziós panaszai miatt. Szerencsére régi formáját mutatta, nyomott (ütött) 3 db 100 v. a feletti brake-t (100, 113, 115).
Majd meglátjuk ez mennyire lesz elég a szintén igencsak jó formát mutató Murphy ellen. Ő "kivégezte" Campbell-t (10-1).
Ja és Trump is nyomott egy 122-es brake-t. Szép. Szerintem Fu nyer a selejtezős Gould ellen és lesz egy kis parázs meccs Fu és Trump között. Szorosan nyer Trump szerintem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Jó ez a snooker VB.
Trump - Williams döntő, és nyer Williams??
Szakink tippje.
Igen, az azért jó nyitás, hogy a tavalyi bajnokot kivágta. Megint nem lesz címvédés.
Nem tudom de mindenesetre jó meccseket hoz eddig ez a VB. Érdemes nézni az EuroSportot.
Én személy szerint nem ismertem ezt a Trump gyereket, de azért látszik még fiatal, vehemens bár hozzá kell tenni igen ügyes keze van, a lökések előtt nem nagyon gondolkodik, biztos magában.
Ez a tegnapi Hawkins-Maguire meccs sem volt semmi , csodálatos break-el nyert Hawkins, végig kiélezett meccsen 10-9-re. Ennél szorosabb már nehezen lehetett volna.danyly
Trump most nyerte meg a kínai versenyt + elbúcsuztatta a címvédőt, szal szerintem is esélyes lehet idén, ha nem kerül hullámvölgybe, mert ha mégis akkor a rutintalansága miatt kieshet bárki ellen. Végre Ronnie is jó formába lendült, ideje volt már, reméljük meglesz a 4. vb-cím. Én nekik szurkolok elsősorban.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jó ez a snooker VB.
Trump - Williams döntő, és nyer Williams??
Szakink tippje.
Igen, az azért jó nyitás, hogy a tavalyi bajnokot kivágta. Megint nem lesz címvédés.
Nem tudom de mindenesetre jó meccseket hoz eddig ez a VB. Érdemes nézni az EuroSportot.
Én személy szerint nem ismertem ezt a Trump gyereket, de azért látszik még fiatal, vehemens bár hozzá kell tenni igen ügyes keze van, a lökések előtt nem nagyon gondolkodik, biztos magában.
Ez a tegnapi Hawkins-Maguire meccs sem volt semmi , csodálatos break-el nyert Hawkins, végig kiélezett meccsen 10-9-re. Ennél szorosabb már nehezen lehetett volna.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Baranyai János kurva jó volt a súlyemelő EB-n. 😊 Nem lesz a legelején, de nagyon nagyot küzdött és a híres, szörnyű olimpiai sérülése után így visszatérni, minden elismerést megérdemel.

szerk: A "nem lesz a legelején"-t azért kicsit cáfolom, végül ötödik lett összetettben! 😊

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Vártam, hogy valaki lereagálja itt a Krikett VB döntőjének eredményét, de ha nem, hát nem.




több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Berki Krisztián naagyon simán EB győztes! 😊
És Hídvégi Vidtől is szép volt a negyedik hely.
A nemzetközi tornaszövetséget pedig hólapáttal kellene tarkón csapni az idióta olimpia kvali szabályaik miatt.

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
West Indiesnek vannak cheerleaderjei, és hála a maximális genetikai keveredésnek igen jó keresztezéseket eredményezett a környék!




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A 20/20 az ilyen elfajzott verziója, ahova csak sluggereket visznek 😛 a mostani 50 overes, ebben még van taktika azért.

Van a Test krikett (ahol addig ütsz, amíg ki nem esel, akár 300-400-500 labda is lehet.. ilyenből nincs world cup, ez évekig tartana 😀), meg a One Day International (ODI), ahol mindkét csapatnak 50 overe van (vagyis 50*6 = 300 labdája van) - ez megy most, négy évente van ilyen. http://www.cricketworldcup2011.co.in/

Ebből egy meccs kb. 1 nap.. és másfél hónapon át megy a torna.

Én Pakisztánt kedvelem (Afridit főleg), két-három indiai ütőt, Sri Lankának csak a dobóit.. AUS-SAF-ENG triót nem.
Szóval NZ még jöhet.. de ez a mostani West Indies csapat is szimpatikus.Igor
jó hát én koca krikett néző vagyok így csak twenty20 😊
sangakkara és jayawardene

bár leszedtem valamikor az Ashes játékot és rohadt nehéz volt így megutáltam egy kicsit 😀
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A 20/20 az ilyen elfajzott verziója, ahova csak sluggereket visznek 😛 a mostani 50 overes, ebben még van taktika azért.

Van a Test krikett (ahol addig ütsz, amíg ki nem esel, akár 300-400-500 labda is lehet.. ilyenből nincs world cup, ez évekig tartana 😀), meg a One Day International (ODI), ahol mindkét csapatnak 50 overe van (vagyis 50*6 = 300 labdája van) - ez megy most, négy évente van ilyen. http://www.cricketworldcup2011.co.in/

Ebből egy meccs kb. 1 nap.. és másfél hónapon át megy a torna.

Én Pakisztánt kedvelem (Afridit főleg), két-három indiai ütőt, Sri Lankának csak a dobóit.. AUS-SAF-ENG triót nem.
Szóval NZ még jöhet.. de ez a mostani West Indies csapat is szimpatikus.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Krikettet nem nézi valaki? Élmény az angolok lúzerkedését figyelni... 😊

Aki a baseballt szereti, ezt is kedvelheti.. itt egy kis válogatás (a lényeg, hogy ha pattanás nélkül kiütöd 6 pont, ha pattanással, de elmegy a pálya széléig, akkor 4.. 1/2-t pedig úgy szerzel, hogy a pálya két vége között futkorászol)

- Kevin O'Brien az angolok ellen
http://www.youtube.com/watch?v=sBME8b7FJcQ

- Ryan ten Doeschate az angolok ellen (az angol fielding ezen a meccsen szinten rohetjes volt amugy)
http://www.youtube.com/watch?v=ZEmMjS4c1tc


- Ross Taylor Pakiszátn ellen (kétszer kiejthették volna...)
http://www.youtube.com/watch?v=a5IL1r52NYc&feature=related
(.. de nem sikerült, és ezt művelte utána.)
http://www.youtube.com/watch?v=837PEgV6uO4&feature=related


Kieron Pollard volt még állat az írek ellen (94 pont 55 labdából), de arról még ennyire szar videók sincsenek..Igor
miért mi van most krikett?
a twenty20 VBket szoktam nézni amikor meg eurosporton. Go Sri Lanka offkorz
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Krikettet nem nézi valaki? Élmény az angolok lúzerkedését figyelni... 😊

Aki a baseballt szereti, ezt is kedvelheti.. itt egy kis válogatás (a lényeg, hogy ha pattanás nélkül kiütöd 6 pont, ha pattanással, de elmegy a pálya széléig, akkor 4.. 1/2-t pedig úgy szerzel, hogy a pálya két vége között futkorászol)

- Kevin O'Brien az angolok ellen
http://www.youtube.com/watch?v=sBME8b7FJcQ

- Ryan ten Doeschate az angolok ellen (az angol fielding ezen a meccsen szinten rohetjes volt amugy)
http://www.youtube.com/watch?v=ZEmMjS4c1tc


- Ross Taylor Pakiszátn ellen (kétszer kiejthették volna...)
http://www.youtube.com/watch?v=a5IL1r52NYc&feature=related
(.. de nem sikerült, és ezt művelte utána.)
http://www.youtube.com/watch?v=837PEgV6uO4&feature=related


Kieron Pollard volt még állat az írek ellen (94 pont 55 labdából), de arról még ennyire szar videók sincsenek..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
az írek meg ellúzerkedték a végén. 1 passz és meglett volna a cél.haromt
Az igaz, ráadásul középen is mentek, így a jutalom rúgás is meglehetett volna. Meg a Wales cél után is majdnem tudtak válaszolni, de akkor meg szabálytalanság miatt elvették a labdát. Én nagyon sajnálom, mert meglehett volna a meccs. Jövőhéten az angolok elleni meccs pedig még keményebb lesz.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
életemben nem drukkoltam az olaszoknak, de most igen a franciák ellen és meg is verték őket 😊 kurva jó meccs volt.
mingyá jön a Wales-Írországharomt
Én ennek ellenére se drukkoltam az olaszoknak. 😀 Viszont annak örülök, hogy a franciákat megverték.
Wales-Írország meccs is jó volt, de sajnos azon az igen érdekes Wales célon elment a meccs. :/ Pedig szerintem összeségébe jobban játszottak az írek, csak sajnos a több hibát is ők vétették.süti
jó hát én sem az olaszoknak drukkoltam hanem a franciák ellen 😊

az írek meg ellúzerkedték a végén. 1 passz és meglett volna a cél.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
életemben nem drukkoltam az olaszoknak, de most igen a franciák ellen és meg is verték őket 😊 kurva jó meccs volt.
mingyá jön a Wales-Írországharomt
Én ennek ellenére se drukkoltam az olaszoknak. 😀 Viszont annak örülök, hogy a franciákat megverték.
Wales-Írország meccs is jó volt, de sajnos azon az igen érdekes Wales célon elment a meccs. :/ Pedig szerintem összeségébe jobban játszottak az írek, csak sajnos a több hibát is ők vétették.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
életemben nem drukkoltam az olaszoknak, de most igen a franciák ellen és meg is verték őket 😊 kurva jó meccs volt.
mingyá jön a Wales-Írország