Darts

20 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
még jó hogy nem sport. a póker sem az.

a sport test edzést igényelharomt
Nem játszottál még szimultánt 😛 a sakkozók is szoktak edzeni...
Amúgy egyetértek, szellemi sport.Igor
olyan nincs hogy szellemi sport, mivel maga a sport is testedzést jelentett egykoron.
az atomfizika sem sport.haromt
És a snookert akkor sport vagy nem nálad?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
még jó hogy nem sport. a póker sem az.

a sport test edzést igényelharomt
Nem játszottál még szimultánt 😛 a sakkozók is szoktak edzeni...
Amúgy egyetértek, szellemi sport.Igor
olyan nincs hogy szellemi sport, mivel maga a sport is testedzést jelentett egykoron.
az atomfizika sem sport.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
még jó hogy nem sport. a póker sem az.

a sport test edzést igényelharomt
Nem játszottál még szimultánt 😛 a sakkozók is szoktak edzeni...
Amúgy egyetértek, szellemi sport.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Gelfand sötéttel nyer, így ez a párharc is folytatódik a blitz partikkal hamarosan. :cool:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
még jó hogy nem sport. a póker sem az.

a sport test edzést igényel
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 188 — Saturday Night Lights
van aki kétségbe vonja, hogy a sakk sport?JJ
biztos rossz társaságban járok, de igen.DoM
Ráadásul komoly fizikai megterhelést jelent, én nem próbálnám ki: http://www.youtube.com/watch?v=43Wcbd0dJpQ

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
van aki kétségbe vonja, hogy a sakk sport?JJ
biztos rossz társaságban járok, de igen.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
van aki kétségbe vonja, hogy a sakk sport?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Világbajnokjelöltek párosmérkőzés-sorozata (elődöntők-szétlövés/rövidítés)

4. (egyben utolsó) rapid partik jönnek (25 min + 10 sec lépésenként)

Grischuk v. Kramnik --- aki nyer döntős, ha remi lesz, akkor blitz partik (5 min + 3 sec lépésenként)

Kamsky v. Gelfand --- Gelfandnak nyerni kell, hogy a blitz partikat kikényszerítse

Elsőrangú videóközvetítés: http://video.russiachess.org/view/292

Csak a táblák: http://kazan2011.fide.com/live-games.html

Hátha valakit érdekel...

A sport vagy nem sport témát hanyagoljuk. 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, rendesen beleéltem magam. 😀 Elég nagy meglepetés született, de a tiéd majdnem végig vezetett. És ha jól hallottam MMM végül 3. lett, oh yeah. 😀Schleck
szerintem nagyon királyak ezek a lóversenyek, a Kentucky Derby meg ugye a csúcs, ezért próbáltam kicsit promótálni
régebben párszor kijártam a Kincsem parkba is, a lacrosse és a golf mellé sznob kedvencként erre is rá kellene jobban állnom 😊JJ
Én idáig nem fajultam, de ha a TV adja, mindig megnézem. És szerintem a magyar lóverseny kommentátor, azt hiszem Pécsi István, is rohadt jó.
Amúgy ha már a csúcs, akkor azért Ascotról se feledkezzünk meg. 😊

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Huh, rendesen beleéltem magam. 😀 Elég nagy meglepetés született, de a tiéd majdnem végig vezetett. És ha jól hallottam MMM végül 3. lett, oh yeah. 😀Schleck
szerintem nagyon királyak ezek a lóversenyek, a Kentucky Derby meg ugye a csúcs, ezért próbáltam kicsit promótálni
régebben párszor kijártam a Kincsem parkba is, a lacrosse és a golf mellé sznob kedvencként erre is rá kellene jobban állnom 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Animal Kingdom nyert, Shackleford nem bírta a végét erővel 😕 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, rendesen beleéltem magam. 😀 Elég nagy meglepetés született, de a tiéd majdnem végig vezetett. És ha jól hallottam MMM végül 3. lett, oh yeah. 😀

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
perceken belül kezdődik "a sport legizgalmasabb két perce"
http://homervisionhd.yolasite.com/channel-3.phpJJ
Dialed In nagy favorit, de remélem nagy meglepetés lesz és nyer valami hülye nevű. 😊

szerk: a kedvenc legyen Mucho Macho Man. 😀Schleck
én Shacklefordra fogadnék, de a 7-esen a csajszi is szimpatikus 😊JJ
Azt jól hallottam, hogy a 7-esen ülő csajszi az egyetlen, aki "csajszin" is ül? 😀
Egyébként pont ő verte meg a Louisiana Derbyn MMM-t, szóval most ideje visszavágni.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
perceken belül kezdődik "a sport legizgalmasabb két perce"
http://homervisionhd.yolasite.com/channel-3.phpJJ
Dialed In nagy favorit, de remélem nagy meglepetés lesz és nyer valami hülye nevű. 😊

szerk: a kedvenc legyen Mucho Macho Man. 😀Schleck
én Shacklefordra fogadnék, de a 7-esen a csajszi is szimpatikus 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
perceken belül kezdődik "a sport legizgalmasabb két perce"
http://homervisionhd.yolasite.com/channel-3.phpJJ
Dialed In nagy favorit, de remélem nagy meglepetés lesz és nyer valami hülye nevű. 😊

szerk: a kedvenc legyen Mucho Macho Man. 😀

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
perceken belül kezdődik "a sport legizgalmasabb két perce"
http://homervisionhd.yolasite.com/channel-3.php


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
van amúgy külön golf topic, de részvétem persze

örömtelibb hír, hogy magyar idő szerint 8-án, 0:24 perckor kezdődik a 137. Kentucky derby, ezúttal nem 20, hanem csak 19 versenyzővel, mert az egyik lónál gyomorbetegséget állapítottak meg

"Tebow Gator" nem tudta kvalifikálni magát a döntőbe


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Meghalt Severiano Ballesteros spanyol golfozó.
Annak idején, amikor újdonság volt a kábeltévé. akkor még néztem golfot is. Mindig neki szurkoltam, igaz, azért választottam őt, mert nagyon tetszett a neve.




több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Melehov Chicago Bears 119
Az utolsó két hozzászólással maximálisan egyetértek!
Higginsnek nem igazán voltak hullámvölgyei, persze az első meccsein sokat hibázott, de jó formában volt végig a tornán. Én mióta követem a karrierjét (néhány éve) azt látom, h vagy nagyon jó, vagy nagyon rossz (magához képest), de szerencsére most nem ez történt. Persze voltak nagy mákolásai is, de a hatalmas fordítások magukért beszélnek, a lélektani előnyt is magához ragadta ilyenkor. :cool:
Szerintem a hatalmas rutinja és az elképesztően jó elgondolásai még sokáig az élmezőnyben tartják, de a technikája sem kopott meg (vonatok, ragasztások, hosszú lökések mind nagyon mentek).
Remélem még sok tornát nyer!!

Szerk: Trumpnak meg maximális respect!! Eljön az ő ideje is, akár már jövőre!

"You're never a loser until you quit trying."- Mike Ditka
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én is gratulálok Higgins győzelméhez, bár olyan nagyon magas színvonalú meccs nem volt mint mondjuk a a Ronnie elleni. Trump az utolsó frame-et elba..ta, még mehetett volna a meccs.
Higgins elismerte, hogy jobb volt Trump, ami picit meglepő de ő egy nagy bajnok, ők pedig mondhatnak ilyet. 😊
Szerintem Trump a jövő embere, aki óriási nagy tehetség és még Hendry-t is túl fogja szárnyalni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Higgins egy hatalmas bajnok. Lehet, hogy már nincs annyi a kezében, mint Trumpnak, de ez csak növeli a győzelme értékét. Annyira tudja, hogy mikor mit kell csinálni, amennyire senki más.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Oh fuck, kiesett Selby. Pedig ő játssza azt a kreatív snookert, amit én szeretek. Ding is fantasztikusan pontos persze, de az ő játéka sokkal unalmasabb szerintem.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ahogy éleződik a küzdelem és egyre közelebb jutunk a döntőhöz még jobb meccsek jönnek.
A Ding-Bingham meccs igen izgalmasra sikeredett : Ding az utolsó 4 frame-t behúzta úgy, hogy Bingham 12-9-re vezetett és csak 1 frame-t kellett volna nyernie.
Néha azért furcsa safety-et ütött Ding, bár minden mutatóban jobb lett a meccs végére Bingham-től (pontokban főleg). Kis kínai stílus a sok brit között. 😊

Selby tök simán verte a sótlanul, enerváltan és kedvetlenül játszó (számomra azért kedvelt) Hendryt.
Azért meg is lepett ez a sima meccs. Mondjuk Selby-nek kell többet bizonyítania, neki "csak" egy VB döntője volt, míg ugye Hendry 7-szer nyert.

A mostani VB-n az egyik kedvencemmé lépett elő Allen. Nem adja fel, küzd, hajt (már amennyire rá lehet ezt mondani erre a sportágra) és a végjátékban helyén van az esze,keze. Bukott meccseket fordított meg úgy, hogy azt mondták rá depressziós és koncentrálási problémákkal küzd. Nekem ez nem látszott és persze a mutatott játékán sem. De most nagyon kemény falat jön Williams személyében. Ellene nem sok esélye van, max. megszorítja. Ja és Williams miket művelt az 5. frame-ben?

Na és persze nem lehet szó nélkül elmenni Trump mellett sem. Brutál keze van és olyan lökélseket produkál, hogy ámul mindenki. Dott is kivégzésre kerül általa. 😊 Most 8-1 Trump-nak.

És kihagynám sokak kedvencét O'Sullivan-t? Nem és nem is lehet. Az torna 50. 100-as brake-je az övé (előtte meg Murphy nyomott egyet), ez is jelzi parázs kis meccs. Nagyon magas színvonalon nyomták mindketten. Első etap 4-4.

Tényleg érik a Trump-Williams döntő?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.