Darts

20 feliratkozó

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
6 Nations

Az Ír-Francia meccs hajrája parádésra sikeredett! Sajnos csak az utolsó 20 percet láttam.vadibandi
AZ angol-francia még jobb volt, és végre végig tudtam nézni az egészet!




több mint 13 éve
qpee1 New Orleans Saints 100
LFL??? Valaki tudna adni egy címet ahonnan letölthetném a döntőt. Olyan mint az NFL csak csajokkal tangában és melltartóban és trükkösebb drájvokkal
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
6 Nations

Az Ír-Francia meccs hajrája parádésra sikeredett! Sajnos csak az utolsó 20 percet láttam.




több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 889 — No es importante
most van amúgy rögbiben a magic weekend isJJ Tiller
13 órától kezdődik a második nap
http://veetle.com/index.php/channel/view#4d45330a57f86
hajrá Leeds!

ja és kösz Fake
Gyementyieva mondta, mikor tavaly abbahagyta a teniszt, hogy "csak a jók vonulnak vissza fiatalon" 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Őt nem ismerem, csak a két tesóját, pont velük, a Blazers-szel játszottunk, de szerintem csak Casey volt a pályán. 11-6-ra megszórtak minket, ilyesmire számítottam, ez nem az a meccs volt, ahol esélyünk lehetett volna, a félidei 1-7 után még ez az eredmény is elfogadható. Jövő héten pénteken a Rush, vasárnap a Swarm ellen játszunk, ott viszont nyerni kell végre az egyiket. Ja, meg még tart a Rush meccse, remélem kikapnak, és akkor megőrizhetjük az utolsóelőtti helyünket. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyik kedvenc lax videomat megosztanam veletek is.
foszereplo egyik kedvenc jatekosom mikey powell.
par szot mondanek azert rola, hiszen nem akarmilyen eletutja van, bar meg mindig csak 28 eves.
erosen lax orientalt csaladja van mintha egy kanadai hokiscsaladrol jonne,
ket batyja ryan es casey szinten lax zsonglorok 😊
mar gimnazistakent egy olyan jatekos volt,
akitol egy europai ellovas valogatott majd barmely jatekosa sirva adna le felszereleset.
termeszetesen high-school all-american volt es azota is tobb maig fennalo rekord tulajdonosa (en csak allami szinten talaltam) : legtobb pont egy idenyben (194), a legtobb pont egy meccsen (15) es a legtobb golpassz egy szezonban (120).
ket batyja nyomdokaiban a syracusera jart. mind a harman a syracuse tortenetenek azon 12 jatekosa koze tartoznak akik negyszer (gyak. minden evukben freshmantol seniorig) belettek valasztva az all-american teambe bar ahogy nezem ezt csak olyan 80'tol valaszthatjak.
de sztem ez meg igy is eleg nagy szo.
az igazan durva tenyek viszont csak itt kezdodnek h visszaterjek mikeyra.
az egyeduli jatekos azota is aki 4x egymas utan megnyerte a jack turnbull awardot ami a divizio I legjobb csataranak jar. emelett minden eveben a dontosei kozott volt a tewaaraton dijnak,
ami a lacrosse heismann trofeaja es egyeduli jatekoskent a tortenelemben ketszer vihette haza.
ket nemzeti bajnoki cimet nyert a narancsosokkal es a mai napig tartja
a legtobb karrier pontok csucsat a cuseban.
ez eddig szep es jo mindenki lathatta h no fel a kis michael jordan 😊
de a tortenet bombaja itt robban 😀
mikey miutan vegzett az egyetemmel 2004ben, bejelentette h nem akar az MLLben jatszani ( a field major liga) mint szamara egyetlen opcio hanem inkabb zenesz karrierjere koncentralt es ki is hagyta az evet szorakozas nelkul megcsak a draftra sem jelentkezett (23 evesen 😀).
termeszetesen a sportagtol nem szakadt el, ket batyjaval alairt
az egyik legnagyobb sportszergyartohoz a brinehoz.
2005ben viszont meggondolta magat es megis szandekozott jatszani, igy a drafton a baltimore bayhawks jatekosa lett, ahol mar ott jatszott egy valodi lacrosse legenda gary gait (rossz belegondolni h csak ez a ket ember mit tudott muvelni az ellenfelek vedelmeivel kb mintha pele es maradona puskasnak adogatnak a labdat ) akivel kozosen bajnoki cimhez segitettek a csapatot.
ezutan 2006ban mikey ujbol bemondta az unalmast es kihagyta az egesz szezont 😊
de azert a vilagbajnoksagra elment a team usa tagjakent.
allati meglepo modon tagja volt a vb all-star csapatanak es csapata legeredmenyesebb jatekosa volt, habar a csapat kiszivott a dontoben a kanadaiaktol addig 14 osszecsapasbol mindossze masodizben.
ezutan 2007ben visszatert az MLLbe, szokasos teljesitmenyet csodalhattak a szurkolok, 12 meccsen durrantott 48 pontja elegge szolid teljesitmenyre vall, vmint addigi szokasaval ellentetben 2008ban is jatszott, bar csak 8 meccset, de az alatt is hozta nagyjabol atlagat osszesen 33 ponttal.
es ezutan valik plane nem mindennapiva a tortenet.
nem tudom, h miert, de emberunk ugy gondolta kemeny 26 evesen, hogy neki ennyi eleg volt a pro sportolok eletebol es amennyire tudom vegervenyesen visszavonult, hogy teljes mertekben a muveszetekben tudjon kiteljesedni.
amiota uj eletvitelre valtott azota utazo zeneszkent es irokent mukodik meglehetosen sikeresen. tobb szaz dalbol all mar sajat diszkografiaja valamint 2010 oktobereben adta ki harmadik sorlemezet.

remelem senkit sem untattam csak sztem erdekes eletut ez es
laxon kivul meg nemigen talalkoztam hasonloval h egy ekkora tehetseg ennyire fiatalon
magatol hagyja abba mert mashoz akar kezdeni az eletevel.
tehat a video ami apropojan powell szoba jott, egy 2006os MLL All-Star galan tortent
freestyle shootouton keszult ravezeteset filmesiti meg.

Behind the back // Flip // Shot

http://www.youtube.com/watch?v=kHwuY9KqY3Q
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 889 — No es importante
most van amúgy rögbiben a magic weekend is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
kezdődik a Skót-Wales rögbi
remélem jó meccs lesz, bár egyik sem túl szimpi.
0:45-tól meg ír-francia felvételrőlharomt
Nem rossz meccs ez. Bár lehetne kicsit szorosabb is. Egyébként más sportokban miért nem tudják ennyire tisztelni a bírót, mint itt?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kezdődik a Skót-Wales rögbi
remélem jó meccs lesz, bár egyik sem túl szimpi.
0:45-tól meg ír-francia felvételről
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 889 — No es importante
február 20-án LAX in JAX!
http://sunshineclassic.com/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Próbálkozok vele. 😛
Dobtam egy kis írást az All-Star keretekről, és közben megint megbizonyosodtam róla, hogy az NLL a világ legjobb sportligája. Teljesen igazságos névsor, itt tényleg az igazán aktuális (!) legjobbak lesznek ott az ASG-en, és nem ugyanazok az 5-10 éve kiégett, jóllakott, túlsztárolt, pénzes divatribancmajmok gyűlnek össze sokadszor, mint pl az NBA-ben vagy az NHL-ben...
Tőlünk Grant, Allen és Levis lesz ott, ill. Comeau assistant coach-ként.
NLL for life! 😊
http://denversports.blog.hu/2011/02/11/nll_all_star_keretek


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
gyokerseg felsofoka
iranyra ranyom nyil hatrahuz aztan elore->tudobol racsaraz
filipnek biztos jo jatek lesz szunetekben 😊
http://www.candystand.com/play/lacrosse-shootout
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
ezt Mile-nak
http://sports.espn.go.com/ncaa/news/story?id=6086692

és rátaláltam az http://insidelacrosse.com/ oldalra, elég jónak tűnik elsőre

megnéztem felvételről a 2009-es ncaa lacrosse döntőt, hát nehezen tudom eldönteni, hogy az vagy a 2010-es volt az izgalmasabb 😊 Go Army és Syracuse!JJ Tiller
Köszi! 😊
Én ezt szoktam sokat olvasni, főleg az NLL-ről van rengeteg aktuális infó:
http://www.ilindoor.com/

Ki is vagyok akadva, hogy tegnap elcseréltük Shewchuk-ot a Swarm-hoz, most meg kivágtuk a legidősebb Gajic-fivért. 😕


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Fuuuu, de gyulolom most.. es meg aszittem Zidane 15 millere volt nagy szam.
http://www.golf.com/golf/tours_news/article/0,28136,2048380,00.htmlIgor
Na most én kvázi hater vagyok, de itt azt az idiótát kell utálni, aki ezt ki is fizette. Mondjuk be is buktak, mint a szar.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Fuuuu, de gyulolom most.. es meg aszittem Zidane 15 millere volt nagy szam.
http://www.golf.com/golf/tours_news/article/0,28136,2048380,00.html

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 889 — No es importante
ezt Mile-nak
http://sports.espn.go.com/ncaa/news/story?id=6086692

és rátaláltam az http://insidelacrosse.com/ oldalra, elég jónak tűnik elsőre

megnéztem felvételről a 2009-es ncaa lacrosse döntőt, hát nehezen tudom eldönteni, hogy az vagy a 2010-es volt az izgalmasabb 😊 Go Army és Syracuse!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Megvan az összefoglaló a múlt hétvégi Stealth elleni újabb drámai vereségünkről. Azért nagy meccs volt, talán majd legközelebb:

http://denversports.blog.hu/2011/02/09/mammoth_a_kezunkbol_engedtuk_ki_a_gyozelmet

Ezen a héten a Blazers-hez megyünk az esélytelenek nyugalmával.
Már most mondom, nehogy lemaradjatok róla, február 27-én koraeste NLL Kelet-Nyugat All-Star gála. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
a játékosok amúgy honnan kerülnek az NLL-be?JJ Tiller
Oda is az egyetemekről draftolnak, ha így értetted. A mezőny nagy része az NLL-ben és az MLL-ben párhuzamosan játszik (értelemszerűen télen indoor, nyáron outdoor), nagyjából ugyanaz a társadalom, persze, vannak kivételek, meg ki itt, ki ott számít nagyobb sztárnak.TheMileHighCity
jaa... csak mert tudtommal box lacrosse nincs college szintenJJ Tiller
Valóban. Illetve még a kanadai juniorligákból szoktak válogatni, ott azt hiszem van box is, de azokat nem vágom. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 889 — No es importante
a játékosok amúgy honnan kerülnek az NLL-be?JJ Tiller
Oda is az egyetemekről draftolnak, ha így értetted. A mezőny nagy része az NLL-ben és az MLL-ben párhuzamosan játszik (értelemszerűen télen indoor, nyáron outdoor), nagyjából ugyanaz a társadalom, persze, vannak kivételek, meg ki itt, ki ott számít nagyobb sztárnak.TheMileHighCity
jaa... csak mert tudtommal box lacrosse nincs college szinten


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
a játékosok amúgy honnan kerülnek az NLL-be?JJ Tiller
Oda is az egyetemekről draftolnak, ha így értetted. A mezőny nagy része az NLL-ben és az MLL-ben párhuzamosan játszik (értelemszerűen télen indoor, nyáron outdoor), nagyjából ugyanaz a társadalom, persze, vannak kivételek, meg ki itt, ki ott számít nagyobb sztárnak.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 889 — No es importante
a játékosok amúgy honnan kerülnek az NLL-be?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ott tőlünk ki van? A Denver és az Air Force? Majd rájuk odafigyelek. 😊 (Jól beleillik a mainstream-elleni sportprofilomba, a következő minor baseball lesz. 😀)
Nézzétek az NLL-t, az elég izgalmas, bár csak a Mammoth hazai meccsein különleges dolog, mert máshol 1-2 ezer ember szokott lézengeni, nálunk 15 ezer alatt nem nagyon vannak. 😀TheMileHighCity
írhatnál arról egy tanulmányt, hogy a sport kizárólagos keleti parti népszerűsége mellett miként lehet, hogy az Appalachian-hegységen túl Colorado-ban ekkora lacrosse-őrület van 😊JJ Tiller
Colorado mindig kivétel. 😛
A következő outdoor VB-t is nálunk rendezik, ez is egy lépése lesz a sportág nyugati népszerűsítésének, mint ahogy az uralmam kiépítésének is. 😀
A Mammoth a kezdek óta nagyon népszerű, amikor ideköltöztek 2003-ban, jó csapat alakult ki, hamar bajnoki cím, azóta meg átmentek hatalmas szombat esti bulikba a meccsek, fürdőruhás csajokkal, bemutatókkal, extrákkal. 'Loudest house in Lacrosse', ezek még a múltkor is viháncoltak a lelátón, amikor én csak kábultan lestem a hajrában elvesztett meccs után.
Az Outlaws is szerintem elég népszerű csapat a laposabb MLL-ben, minden évben ott vannak a tűz közelében, még ha bajnokok egyszer sem tudtunk lenni. Az Invesco Field-en elég hangulatos szokott lenni nyaranta, azt hiszem itt is mi tartjuk a nézőrekordot a tavalyi július 4-i meccs 25 ezrével.

Hogy ne csak haza beszéljek, a köcsög Stealth miatt Washington államban (!) is egyre komolyabb közeg kezd kialakulni indoor-szinten, ők nyerték meg tavaly az NLL-t.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 889 — No es importante
Ott tőlünk ki van? A Denver és az Air Force? Majd rájuk odafigyelek. 😊 (Jól beleillik a mainstream-elleni sportprofilomba, a következő minor baseball lesz. 😀)
Nézzétek az NLL-t, az elég izgalmas, bár csak a Mammoth hazai meccsein különleges dolog, mert máshol 1-2 ezer ember szokott lézengeni, nálunk 15 ezer alatt nem nagyon vannak. 😀TheMileHighCity
írhatnál arról egy tanulmányt, hogy a sport kizárólagos keleti parti népszerűsége mellett miként lehet, hogy az Appalachian-hegységen túl Colorado-ban ekkora lacrosse-őrület van 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ott tőlünk ki van? A Denver és az Air Force? Majd rájuk odafigyelek. 😊 (Jól beleillik a mainstream-elleni sportprofilomba, a következő minor baseball lesz. 😀)
Nézzétek az NLL-t, az elég izgalmas, bár csak a Mammoth hazai meccsein különleges dolog, mert máshol 1-2 ezer ember szokott lézengeni, nálunk 15 ezer alatt nem nagyon vannak. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 889 — No es importante
az NCAA férfi lacrosse 2011-es idénye február 17-én kezdődik, Johns Hopkins @ Towson 😊
eltökéltem, hogy az offseasonban lacrosse-al foglalkozok majd a legtöbbet, bár itt az MLL még kevésbé érdekel, mint az NFL...JJ Tiller
jaja varjuk mar erosen az ncaa kezdest 😊

az pedig h az mll meg kevesbe erdekel mint a profi foci sajnos meg kell ertsem 😕
a penzugyi pozor ota egy felhalott ligaval van dolgunk
hiaba h a lax csak a keleti parton jatszik jelentosebb szerepet
ez a 6 csapatos fantomliga egyszeruen vicc fokepp azert mert sztem akar 20 csapatos ligat is
eltudna az ncaa latni megfelelo szinvonalu jatekossalFake
azért elég nagy Syracuse fölény volt a pár nappal ezelőtti drafton 😊 mondjuk egy erős profi liga sajnos mindenképpen kellene szerintem a sportág népszerűbbé válásához... van esetleg valami más hely/fórum, ahol írni szoktatok róla? tavaly nagyon rákaptam, most épp college lacrosse podcastet hallgatok 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal