Soccer EB 2016

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Franciaország: Coolearie, Toto21, Zolee23, dankodavid, bogec7
metország: gamerkr, Sobri Jóska, ZoliZoltán, Vrij6, Blitzburgh, ghstzR, Mikey, Amadeus91, csebi, danyly, jinxtriad, Heisman Trophy, Gaba93, Kroos
Portugália: Matthew99, miilann, kaszo
Wales: eaglesmcnabb

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
ha mi vagyunk az EB Browns-a, akkor mi jön most? totális leolvadás vagy már lehet tenni a mixet az Eagles ellen?
Löfli
Eltiltják a fél csapatot fűért, Dzsudzsákról meg megjelenik 350 videó egy este, hogy mennyire szétcsapta magát a meccs után | Vegasban |
Borbinho
az még hagyján, de Dzsudzsákról kiderül, hogy egy Csank János-álbajusszal próbálta megtéveszteni a médiát és Storckot.
Kampman
😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDDD "egy Csank János-álbajusszal" 😀 omg nagyon sírok, és akkor már álnév is kell, Dzsudzsák Vili néven tolja majd 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 267 — a new hope (again)
azért az megvan, hogy Fiola sérülése miatt került "jobb bekkbe" Stieber, amiből aztán lőtte is a gólt.

valamint Kleinheislerrel és Nagy Ádámmal végre van két olyan középpályásunk, aki tudja, hogy mikor hova kell helyezkedni, mikor kell gyorsítani, előre passzolni, hátra tenni. két nagyon okos játékos. Kleinheislert nem is értem miért pocsékolta el majdnem a vidi...
csebi
mert izgalmas volt az éjszakai élet, a pia meg a cucc. na meg a fegyelem nem volt az erőssége.
nem azért mert nem tudták mire képes, csak kapott egy rakat utolsó esélyt.
petey
+ ugye itthon divat, hogy ha nem vagy hajlandó szerződést hosszabbítani akkor b*zd meg az anyádat...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 439
ha mi vagyunk az EB Browns-a, akkor mi jön most? totális leolvadás vagy már lehet tenni a mixet az Eagles ellen?
Löfli
Eltiltják a fél csapatot fűért, Dzsudzsákról meg megjelenik 350 videó egy este, hogy mennyire szétcsapta magát a meccs után | Vegasban |
Borbinho
az még hagyján, de Dzsudzsákról kiderül, hogy egy Csank János-álbajusszal próbálta megtéveszteni a médiát és Storckot.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
életem sportélménye
(pedig ugye az avataromkor se volt rossz)
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
ha mi vagyunk az EB Browns-a, akkor mi jön most? totális leolvadás vagy már lehet tenni a mixet az Eagles ellen?
Löfli
Eltiltják a fél csapatot fűért, Dzsudzsákról meg megjelenik 350 videó egy este, hogy mennyire szétcsapta magát a meccs után | Vegasban |

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
😀😀😀
Matthew99
erről jut eszembe, vajon a fogatlan pasi mindig csak rajtunk nevet, vagy most fog a szomszédokon is?
slowmotion
Biztos lesz Risitas is.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
azért az megvan, hogy Fiola sérülése miatt került "jobb bekkbe" Stieber, amiből aztán lőtte is a gólt.

valamint Kleinheislerrel és Nagy Ádámmal végre van két olyan középpályásunk, aki tudja, hogy mikor hova kell helyezkedni, mikor kell gyorsítani, előre passzolni, hátra tenni. két nagyon okos játékos. Kleinheislert nem is értem miért pocsékolta el majdnem a vidi...
csebi
mert izgalmas volt az éjszakai élet, a pia meg a cucc. na meg a fegyelem nem volt az erőssége.
nem azért mert nem tudták mire képes, csak kapott egy rakat utolsó esélyt.

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 801 — Cowboys fan
😀😀😀
Matthew99
erről jut eszembe, vajon a fogatlan pasi mindig csak rajtunk nevet, vagy most fog a szomszédokon is?
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
😀😀😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
azért az megvan, hogy Fiola sérülése miatt került "jobb bekkbe" Stieber, amiből aztán lőtte is a gólt.

valamint Kleinheislerrel és Nagy Ádámmal végre van két olyan középpályásunk, aki tudja, hogy mikor hova kell helyezkedni, mikor kell gyorsítani, előre passzolni, hátra tenni. két nagyon okos játékos. Kleinheislert nem is értem miért pocsékolta el majdnem a vidi...
csebi
de utána mintha visszatért volna Fiola, nem rémlik, hogy végül lehoztuk volna. Jól emlékszem?
gamerkr
Visszatért, nem cserélték le.. csak a gól alatt volt a pálya szélén, utána visszajött.
Még az utolsó percben (95/96.) is ő volt kint a szélen az utolsó keresztlabdánál.. szóval reméljük nem komoly a sérülés.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
azért az megvan, hogy Fiola sérülése miatt került "jobb bekkbe" Stieber, amiből aztán lőtte is a gólt.

valamint Kleinheislerrel és Nagy Ádámmal végre van két olyan középpályásunk, aki tudja, hogy mikor hova kell helyezkedni, mikor kell gyorsítani, előre passzolni, hátra tenni. két nagyon okos játékos. Kleinheislert nem is értem miért pocsékolta el majdnem a vidi...
csebi
de utána mintha visszatért volna Fiola, nem rémlik, hogy végül lehoztuk volna. Jól emlékszem?

több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 062 — Lucas Scott
azért az megvan, hogy Fiola sérülése miatt került "jobb bekkbe" Stieber, amiből aztán lőtte is a gólt.

valamint Kleinheislerrel és Nagy Ádámmal végre van két olyan középpályásunk, aki tudja, hogy mikor hova kell helyezkedni, mikor kell gyorsítani, előre passzolni, hátra tenni. két nagyon okos játékos. Kleinheislert nem is értem miért pocsékolta el majdnem a vidi...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 267 — a new hope (again)
Áhhh bassza meg, azt hiszem ezt hívják katarzisnak. Hangom semmi, tüdőm fáj, gyomrom szar de megérte, naná, hogy meg. Utoljára kint a holland-magyar 5-3-on láttam ennyire jó csapatot, a négyes láncok védekezésben, a négyszögelések labdakihozotalnál élményény számba mentek! Bravó fiúk!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Ezek az osztrákok norvég szindrómában szenvednek. Lenéztek minket és még most a vereség után a bíróval foglalkoznak meg azt mantrázzák hogy ők jobbak. Még sok ilyen nemzetet kívánok Európának... 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 943
Nem felvagni akarok vagy kulonckodni, de sajnos az angol ITV-n neztem a meccset mivel ez a legkezenfekvobb nekem.

A masodik felido vegere ertem haza. Bevallom meglepett, hogy 0-0.
Felidoben a szakik (Lotharunk, Bilic es Saha ) dicsertek minket, igaz az osztrakokat is es megjegyeztek, hogy igazabol 1-2 jobb jatekossal tobbre is mehetnek. Ausztrianal, azert van par nagyobb nev..igaz most nem jott ki.

A masodik felidoben meg sokkal jobban jatszottunk, mint az osztrakok. Okosan, nem vagtuk ki a labdakat. Bevallom a golt megkonnyeztem.
A piros lap lehet nem volt jogos, de az elso sargaja akar lehetett volna egybol piros is..saha szerint is ha ez szamit is.
A meccs alomszeru volt. A vegen a szakik megjegyeztek, hogy az utolso percekben is letamadtuk az ellenfelet ezzel pedig teljesen lenullaztuk oket. Termeszetesen megemlitettek, hogy a piros lap nagy tenyezo volt, de nem akarnak errol beszelni, inkabb a mi jatekunk szolgaltatta a temat.
Tetozzem meg? Bilic Messi Suarez duohoz hasonlitotta Szalai goljat. Valljuk be tenyleg szep volt. Szalai lefejelte...innen indult.
A kommentatorok Stieber goljat meg Sukerehez hasonlitottak, de utan mondtak is, hogy jo azert ez eros volt toluk😀

Ezt kaptuk ezt kellett megoldanunk.

Jo volt latni, hogy kuzdenek a fiuk, mikor Nagy Adam oldalba rugta az osztrak jatekost..na ezt hianyoltam mar nagyon. Fiola fekudt a foldon.Adam meg na bazz alljatok mar meg felkialtassal megrugta az ellenfelet.

Sajna a portugal izland nem ugy alakult ahogy jo lett volna, mert igy az utolso portugal meccs is eles lesz.

Az izlandi meccset feltehetoen spanyolul kell neznem majd..😕

Azert este megneztem a 2 magyar golt tube-on magyar kommentarral😊
Hajdu B elcsuklott😀

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Ki a fasz az a JC6, filadelfia szurkoló?????????????????
Charlie Firpo
JC6-ot nem bántani!
Amadeus91
Tényleg, hova tűnt el?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
 www.szeretlekmagyarorszag.hu/a-legszebb-magyar-szurkololanyok-mert-ok-a-legszebbek/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Max öröm!
Eb-n győzni még sosem lattam magyar focicsapatot.
Még 6 ilyet!!

több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
 index.hu/video/2016/06/14/igy_unnepelt_a_magyar_elit/

a kézfogásnál mi van? Sanyikám, még 20 milliárd megy Nektek
petey
Politikát minek keverjük most ide?
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
 index.hu/video/2016/06/14/igy_unnepelt_a_magyar_elit/

a kézfogásnál mi van? Sanyikám, még 20 milliárd megy Nektek

Szerkesztette: petey

több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 011
Ki a fasz az a JC6, filadelfia szurkoló?????????????????
Charlie Firpo
JC6-ot nem bántani!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 024 — nabege2@yahoo.com
Visszanézve a meccset, az első félidő lehetett volna 0-2 is...
Igaz a második félidőben futószalagon jöttek a magyar helyzetek, ha jobban figyelünk simán rúghattunk volna egy 4-est.
Ha úgy veszem, mi jobban kihasználtuk a helyzeteinket...
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ha mi vagyunk az EB Browns-a, akkor mi jön most? totális leolvadás vagy már lehet tenni a mixet az Eagles ellen?
Löfli
Kemény lesz a Vikings elleni meccs az biztos. 😊
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ki a fasz az a JC6, filadelfia szurkoló?????????????????

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 024 — nabege2@yahoo.com
M4 most!