Soccer EB 2016

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Franciaország: Coolearie, Toto21, Zolee23, dankodavid, bogec7
metország: gamerkr, Sobri Jóska, ZoliZoltán, Vrij6, Blitzburgh, ghstzR, Mikey, Amadeus91, csebi, danyly, jinxtriad, Heisman Trophy, Gaba93, Kroos
Portugália: Matthew99, miilann, kaszo
Wales: eaglesmcnabb

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
wales már rég vezetne bármelllik ellen.
eaglesmcnabb
úgyérted bale vezetne.

több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
wales már rég vezetne bármelllik ellen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Ugyanez az északír csapat nyerte viszonylag simán a csoportunkat. Ránk nézve egyelőre nem vet ez túl jó fényt...
iktriad
Ez egyrészt igaz, másrészt rombolni mindig könnyebb, mint építkezni.Ez áll a defense wins championship bölcsessége mögött is.
Kampman
És? Ez jogos volna, ha a magyarok nem rombolnának, de éppenséggel ugyanúgy rombolnak, csak nem abban a minőségben, mint az északírek
Stez
Pontosan.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ugyanez az északír csapat nyerte viszonylag simán a csoportunkat. Ránk nézve egyelőre nem vet ez túl jó fényt...
iktriad
Ez egyrészt igaz, másrészt rombolni mindig könnyebb, mint építkezni.Ez áll a defense wins championship bölcsessége mögött is.
Kampman
És? Ez jogos volna, ha a magyarok nem rombolnának, de éppenséggel ugyanúgy rombolnak, csak nem abban a minőségben, mint az északírek

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Ugyanez az északír csapat nyerte viszonylag simán a csoportunkat. Ránk nézve egyelőre nem vet ez túl jó fényt...
iktriad
Ez egyrészt igaz, másrészt rombolni mindig könnyebb, mint építkezni.Ez áll a defense wins championship bölcsessége mögött is.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Addig nem is lesz kreativitás amig Zielinski meg Linetty a padon ül.
Kenny
Mindi
Addig nem is lesz kreativitás amig Zielinski meg Linetty a padon ül.
Kenny
Mindig az a legnagyobb király, aki épp nem játszik. Meg persze Pisont István! 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Addig nem is lesz kreativitás amig Zielinski meg Linetty a padon ül.

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ugyanez az északír csapat nyerte viszonylag simán a csoportunkat. Ránk nézve egyelőre nem vet ez túl jó fényt...
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
eddig azért egyik meccsen sem borult így fel a pálya
NB2
csak kreativitás semmi, mindent beívelgetnek a lengyelek, azzal sokra nem mennek
Stez
nem is értem a lengyeleket, miből gondolják, hogy a levegőben megverik az észak-íreket
NB2
nem gondolják, de nincs ész a csapatban, aki földön kiossza azokat a forintos lasztikat (a'la Anglia, csókolom), így bíznak abban, hogy Lewa egyszer villan

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
itt is van, végre a földön tili-tolizták ki őket, látszik is
csak ez a béna kihagyta
több mint 7 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
eddig azért egyik meccsen sem borult így fel a pálya
NB2
csak kreativitás semmi, mindent beívelgetnek a lengyelek, azzal sokra nem mennek
Stez
nem is értem a lengyeleket, miből gondolják, hogy a levegőben megverik az észak-íreket
NB2
Egyszer lemaradnak Lewáról.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
eddig azért egyik meccsen sem borult így fel a pálya
NB2
csak kreativitás semmi, mindent beívelgetnek a lengyelek, azzal sokra nem mennek
Stez
nem is értem a lengyeleket, miből gondolják, hogy a levegőben megverik az észak-íreket
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 185
Nálam Milik az a játékos akitől várom a berobbanást az EB-n egyelőre aktív de hibázgat...

Szerkesztette: Jughead
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
eddig azért egyik meccsen sem borult így fel a pálya
NB2
csak kreativitás semmi, mindent beívelgetnek a lengyelek, azzal sokra nem mennek

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
olisadebe ménem kezd, sérült?
eaglesmcnabb
Kifehéredett, úgyhogy visszament Nigériába
Kampman
Azt hittem őt is honosították az oroszok, mint Neustädtert.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
eddig azért egyik meccsen sem borult így fel a pálya
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak nehogy a te hátsódból is sündisznó ólálkodjon ki. Megérdemelnéd pedig. 8'-(
Stez
Még nincs veszve semmi a tieidnek, csak ki ne zárják őket az okos drukkereik miatt. Amúgy szerintem angol-magyar nyolcaddöntő lesz, és Király kivédi Vardyék szemét a tizenegyeseknél!
iktriad
Nem zárják ki, az UEFA nem szól bele, csak ha a stadionban van cirkusz.

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
olisadebe ménem kezd, sérült?
eaglesmcnabb
Kifehéredett, úgyhogy visszament Nigériába
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak nehogy a te hátsódból is sündisznó ólálkodjon ki. Megérdemelnéd pedig. 8'-(
Stez
Még nincs veszve semmi a tieidnek, csak ki ne zárják őket az okos drukkereik miatt. Amúgy szerintem angol-magyar nyolcaddöntő lesz, és Király kivédi Vardyék szemét a tizenegyeseknél!
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
olisadebe ménem kezd, sérült?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
elég gáz ez a lengyel csapat, 32 másodperce megy a meccs, és még 0–0
ennyit az esélyekről
Stez
A tegnapi angol meccsből megtanulták, hogy az a fontos, hogy a legvégén ők vezessenek
iktriad
Csak nehogy a te hátsódból is sündisznó ólálkodjon ki. Megérdemelnéd pedig. 8'-(

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
elég gáz ez a lengyel csapat, 32 másodperce megy a meccs, és még 0–0
ennyit az esélyekről
Stez
A tegnapi angol meccsből megtanulták, hogy az a fontos, hogy a legvégén ők vezessenek
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
elég gáz ez a lengyel csapat, 32 másodperce megy a meccs, és még 0–0
ennyit az esélyekről

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Én a lengyelektől várok egy 2004-es görög teljesítményt, csak szebb játékkal
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként most fog pályára lépni a későbbi EB-győztes
Kampman
Én azt hittem, hogy csak ma este fog. 😊