NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer EB 2016

18 feliratkozó

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 667 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Franciaország: Coolearie, Toto21, Zolee23, dankodavid, bogec7
metország: gamerkr, Sobri Jóska, ZoliZoltán, Vrij6, Blitzburgh, ghstzR, Mikey, Amadeus91, csebi, danyly, jinxtriad, Heisman Trophy, Gaba93, Kroos
Portugália: Matthew99, miilann, kaszo
Wales: eaglesmcnabb

Szerkesztette: Löfli
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 667 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Az albán-albán meccsen kinek szurkoltok?
Kampman
a melónak, hogy befejezzem a meccs alatt 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
Már most nagyon féltem imádott háromoroszlánosaimat, vissza fog még ütni, hogy nincs a keretben igazi ész, irányító középpályás.
Hiába a lendület, a tudomány hamar elfogyhat.

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 374 — . . .
Granit Csaka 2 gólt lő ezzel továbbjutnak a svájci toblerónék.

több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 393 — Слава Україні! Героям слава!
Az albán-albán meccsen kinek szurkoltok?
Kampman
Szerintem itt Svájc meglepetést okozhat.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 393 — Слава Україні! Героям слава!
Nah, akkor lassan az Albán I-Albán II meccsel kezdődhet a mai nap. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 752
Az albán-albán meccsen kinek szurkoltok?
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 908 — Undertaker of the Cleveland graveyard
egye fene, én az Olaszokra tippelek

több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 556 — Invisible man
Bevéstem magam magunkhoz 😊
Ha Izlandra és Walesre érkezett tipp, nehogy mi maradjunk ki 😊
gabokocka
Akkor szerintem mindenki mást is beírhatsz oda.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 144 — Keep pounding
Bevéstem magam magunkhoz 😊
Ha Izlandra és Walesre érkezett tipp, nehogy mi maradjunk ki 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 117 — Cowboys fan
érdekes volt ez a francia csapat. kicsit néha olyan érzésem lett volna, hogy nem akarnak nyerni.

az is vicces volt, hogy amikorra már azt gondoltam volna, hogy Zsirú a kerékkötő, addigra fejelt egy gólt.

aztán az is eszembe jutott, hogy ugye a liverpooli Moreno egy legendásan buta balbunkó, de Evra azért megpróbálta alulmúlni - és néha sikerült is neki. pedig elvileg megtanulhatott volna védekezni olaszban...

meg az is eszembe jutott, hogy hiába van három jó szezont futó emberevő néger a középpályán, nekem kicsit hiányosnak tűnt, nem volt, aki fazont adjon a játéknak. aztán persze az is lehet, hogy pont akkor volt benne ilyen, amikor figyeltem, mert nem bírtam végigülni a 2x45 percet...
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 000 — Chalk Dawk fan
Nehogy felvedd már! 😊
csi77
Ha csak vicc volt, akkor elnézést tőled, de mindannyian tudjuk, hogy van aki nem mulatozásból ír ilyesmit.
Hanni
Ezt a topikot fogd fel úgy, mint egy playoff-eredménykövetőt
Kampman
Ez kérlekszépen egy eredményközvetítő

több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 393 — Слава Україні! Героям слава!
1 meccs ment le, de a végén ez kb. top 5-ös gól lesz. 😀

Mondjuk pechesek a románok, kaptak egy védhetetlen gólt, meg egy abszolúte elkerülhetőt, amit simán ki kellett volna öklöznie a kapusnak. A játék képe alapján rászolgáltak volna az egy pontra.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 182 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
MIVAAAAN PAYEEEET
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez tizi, jóóó lett a meccs.
Vrij6
És be is lőtték. Érik az X-em. 😊
iktriad
Na ezt is sikerült eljinxelnem.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 374 — . . .
Payeeeet aztakurva

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 000 — Chalk Dawk fan
Jól bebaszta Payet

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 247 — nabege2@yahoo.com
payet kb. az ötödik gólpasszát csak sikerült ténylegesen is gólra váltani, motm a csávó
kristof
így meg aztán főleg😀
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 247 — nabege2@yahoo.com
Fura meccs, mert 3-1-től 1-3 ig minden eredmény lehetne...
Mondjuk engem megleptek a románok, azt hittem jobban be lesznek tojva, de néha nem is játszanak rosszul.
NB2
Én ilyen hozzáállást várnék tőlünk majd
csi77
Pont ezen jár az agyam egész meccsen, hogy mi vajon képesek leszünk-e ilyen játékra? Azért ha azt nézem a románoknak volt legalább 5 helyzete és voltak pillanatai a meccsnek mikor tényleg szépen is játszottak. Szkeptikus vagyok a mieinkkel kapcsolatban, de cáfoljanak rám én örülnék a legjobban!
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 752
Kanté az új Makelele
mustaine
csak azért mert fekete?! te rasszista!
Löfli
mit feketézel? AFRO AMERIKAI
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 667 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Kanté az új Makelele
mustaine
csak azért mert fekete?! te rasszista!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 000 — Chalk Dawk fan
Kanté az új Makelele

több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 606 — Bears & Illinois fan
Fura meccs, mert 3-1-től 1-3 ig minden eredmény lehetne...
Mondjuk engem megleptek a románok, azt hittem jobban be lesznek tojva, de néha nem is játszanak rosszul.
NB2
Én ilyen hozzáállást várnék tőlünk majd

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 182 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
meg Alekosz videók se lesznek
Kampman
Félidőbe mondhattad volna.
Hanni
David Guetta alatt lett volna értelme, de nem éreztem méltónak a művész úrhoz.
Kampman
 www.youtube.com/watch?v=PcMZ_RoWcrE
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 752
meg Alekosz videók se lesznek
Kampman
Félidőbe mondhattad volna.
Hanni
David Guetta alatt lett volna értelme, de nem éreztem méltónak a művész úrhoz.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 247 — nabege2@yahoo.com
Fura meccs, mert 3-1-től 1-3 ig minden eredmény lehetne...
Mondjuk engem megleptek a románok, azt hittem jobban be lesznek tojva, de néha nem is játszanak rosszul.