NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 195 — Kinek mit intézett a kormánya
angol meccset leszámítva a 11 és 14órási meccseken eddig csak két büntetőgól volt az első félidőkben.
braxa88
mindkettő eléggé vitatható volt és bombameglepetésekhez vezettek mondjuk
több mint 1 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
angol meccset leszámítva a 11 és 14órási meccseken eddig csak két büntetőgól volt az első félidőkben.
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Ez eddig egy elég gyengus nap. A munkakedvem is elveszik a meccsek.
Szokol
Szerintem mindenki készül a Brazil-Szerb meccsre, ha a Brazilok tényleg 4-5 támadóval állnak fel, akkor ott lehet egy gólgazdag ki-ki meccs.
Rodaron
aztán a Detroit-Buffalo neked smafu?😊
NB2
Én a Giants-Cowboysra készülök 😀 Bills meccs felvezető lesz 😀
Rodaron
és micsoda jó kis felvezető lesz a Giants-Cowboys az Egg Bowl előtt, juhéé


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 961
Ez eddig egy elég gyengus nap. A munkakedvem is elveszik a meccsek.
Szokol
Szerintem mindenki készül a Brazil-Szerb meccsre, ha a Brazilok tényleg 4-5 támadóval állnak fel, akkor ott lehet egy gólgazdag ki-ki meccs.
Rodaron
aztán a Detroit-Buffalo neked smafu?😊
NB2
Én a Giants-Cowboysra készülök 😀 Bills meccs felvezető lesz 😀
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 415 — nabege2@yahoo.com
Ez eddig egy elég gyengus nap. A munkakedvem is elveszik a meccsek.
Szokol
Szerintem mindenki készül a Brazil-Szerb meccsre, ha a Brazilok tényleg 4-5 támadóval állnak fel, akkor ott lehet egy gólgazdag ki-ki meccs.
Rodaron
aztán a Detroit-Buffalo neked smafu?😊
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 961
Ez eddig egy elég gyengus nap. A munkakedvem is elveszik a meccsek.
Szokol
Szerintem mindenki készül a Brazil-Szerb meccsre, ha a Brazilok tényleg 4-5 támadóval állnak fel, akkor ott lehet egy gólgazdag ki-ki meccs.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
160. válogatottság? WTF?
Drip
Kinek van annyi? 😀
Rodaron
Godín

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 961
160. válogatottság? WTF?
Drip
Kinek van annyi? 😀
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Kéne a soccerbe egy "backcourt violation" szerű szabály, hogy ne fordulhasson elő már nem tudom hányszor, hogy egy szöglet után a labdát birtokló csapat szépen komótosan, több lépcsőben hátrapasszolja a labdát a kapushoz.
Kampman
ÁMEN!

én ilyenkor szoktam azonnal kikapcsolni a meccset, nem hiszem el, hogy ezt nem lehet bevezetni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Bazsinho Buffalo Bills 951
Csak 1 perc hosszabbítás. Mivan??? 😆😆😆
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
160. válogatottság? WTF?
Drip
 en.wikipedia.org/wiki/List_of_men%27s_footballers_with_100_or_more_international_caps


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
első félidőben nincs les, mi a franc
zacknorb
És csak 1 perc hosszabbítás? Szar ez a mai nap!
több mint 1 éve
Bazsinho Buffalo Bills 951
Kéne a soccerbe egy "backcourt violation" szerű szabály, hogy ne fordulhasson elő már nem tudom hányszor, hogy egy szöglet után a labdát birtokló csapat szépen komótosan, több lépcsőben hátrapasszolja a labdát a kapushoz.
Kampman
Egyre gondolunk.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 961
Vajon mikor születik meg a vb első szabadrúgásgólja?
Zsellértelkes Vrij
Vlahovic fogja lőni a Braziloknak.
több mint 1 éve
Bazsinho Buffalo Bills 951
Ez milyen idegesítő, hogy kapufa után, lenne lehetőség még visszatadni, újra beadni, erre hátra jut a labda a kapusig... ettől kivagyok
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 827
Kéne a soccerbe egy "backcourt violation" szerű szabály, hogy ne fordulhasson elő már nem tudom hányszor, hogy egy szöglet után a labdát birtokló csapat szépen komótosan, több lépcsőben hátrapasszolja a labdát a kapushoz.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Vajon mikor születik meg a vb első szabadrúgásgólja?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 195 — Kinek mit intézett a kormánya
első félidőben nincs les, mi a franc
több mint 1 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 956 — Undertaker of the Cleveland graveyard
160. válogatottság? WTF?

több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Ez eddig egy elég gyengus nap. A munkakedvem is elveszik a meccsek.
Szokol
nem nézel elég mb1-et!

r.baggio
Én? Idén már megye 3 meccsen is voltam, ne vicceljél, bolondozzál velem! 😊
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 827
Ez eddig egy elég gyengus nap. A munkakedvem is elveszik a meccsek.
Szokol
nem nézel elég mb1-et!
 www.youtube.com/watch?v=vkCfFsJw3zU
r.baggio
Nem rossz, de az ilyen gyöngyszemválogatásért több száz óra mocskon kellett átrágnia magát annak, aki csinálta.
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Ez eddig egy elég gyengus nap. A munkakedvem is elveszik a meccsek.
Szokol
nem nézel elég mb1-et!
 www.youtube.com/watch?v=vkCfFsJw3zU


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 827
Ez eddig egy elég gyengus nap. A munkakedvem is elveszik a meccsek.
Szokol
Ez az egész H csoport nem néz ki jól. Két kiöregedő sztárokra alapozó már nem elitcsapat meg két eléggé átlagos.

De a H csoportok valahogy mindig ilyenek.
több mint 1 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 956 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ez eddig egy elég gyengus nap. A munkakedvem is elveszik a meccsek.
Szokol
tegnap telefonálok anyámmal, azt mondja gyerek olyan kedvetlen a hangod
mondom persze, mert legszívesebben aludnék 10ig és egész nap meccset néznék
ilyen meccsek helyett mondjuk nem baj, ha pénzt keresek (főleg hogy mellette lehetőket stikába nézni 😀)
zacknorb
Sűrűbbek lettek a zoom meetingek mi? 😀

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 195 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez eddig egy elég gyengus nap. A munkakedvem is elveszik a meccsek.
Szokol
tegnap telefonálok anyámmal, azt mondja gyerek olyan kedvetlen a hangod
mondom persze, mert legszívesebben aludnék 10ig és egész nap meccset néznék
ilyen meccsek helyett mondjuk nem baj, ha pénzt keresek (főleg hogy mellette lehetőket stikába nézni 😀)