Soccer
41 feliratkozó
15 napja
Kovács viszont még kevés erre a szintre is, térjünk rá vissza kicsit később.Jó lesz ő nagyon
Kenny
15 napja
Arra, hogy idén veretlenek vagyunk. Hát nem elképesztő? Kazahsztánt pl. valósággal kiütöttük.Elképesztően nagy sorozatban vagyunk.Mire gondolt itt a költő?
nagylaza, főpohárnok
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
15 napja
Azbesztmegbaszta
15 napja
Btw Maestro nem azt mondta, hogy Szobo ma nem jatsza vegig a meccset?🤔
15 napja
Elképesztően nagy sorozatban vagyunk.Mire gondolt itt a költő?
nagylaza, főpohárnok
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
15 napja
Elképesztően nagy sorozatban vagyunk.
15 napja
Akkor ideje felküldeni pressingelni a maradék 10 percreTétnélküli meccs, emberelőny, vezetünk,...Szobo szerencsére végig fogja játszani ezt a meccset is.Egy jó kis fáradásos szakadás, vagy egy dühös kazah csak lerúgja előbb-utóbb.
Matthew99
ozibozi
SBL
15 napja
Nyírjuk ki a legjobbunkatTétnélküli meccs, emberelőny, vezetünk,...Szobo szerencsére végig fogja játszani ezt a meccset is.Egy jó kis fáradásos szakadás, vagy egy dühös kazah csak lerúgja előbb-utóbb.
Matthew99
ozibozi
SBL
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
15 napja
De már egy kis paradicsom szósz is jutna rá😁És ezzel góllal kijutottunk a VB-re.... Jah nem....Mert akkor most mehetnénk Irapuatóba száraztésztázni.
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Dzsokijuing
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
15 napja
Tétnélküli meccs, emberelőny, vezetünk,...Szobo szerencsére végig fogja játszani ezt a meccset is.Egy jó kis fáradásos szakadás, vagy egy dühös kazah csak lerúgja előbb-utóbb.
Matthew99
ozibozi
15 napja
Tényleg, fel sem tűnt, higybkerek 40 év után ott vehettük volna fel a vébés fonalat, ahol abbahagytukÉs ezzel góllal kijutottunk a VB-re.... Jah nem....Mert akkor most mehetnénk Irapuatóba száraztésztázni.
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Dzsokijuing
15 napja
És ezzel góllal kijutottunk a VB-re.... Jah nem....Mert akkor most mehetnénk Irapuatóba száraztésztázni.
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
15 napja
Kovács viszont még kevés erre a szintre is, térjünk rá vissza kicsit később.
15 napja
Szobo szerencsére végig fogja játszani ezt a meccset is.Egy jó kis fáradásos szakadás, vagy egy dühös kazah csak lerúgja előbb-utóbb.
Matthew99
15 napja
Szobo szerencsére végig fogja játszani ezt a meccset is.Hátha agyonrúgják....
Matthew99
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
15 napja
Szobo szerencsére végig fogja játszani ezt a meccset is.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
15 napja
Volt egy hátsó kamerás ismétlés, ahol látszott, hogy az ugrabugráló hülyegyerekek fekete pólóban nem vették észre Safi bomba gólját-lehet késik a stream ott is😂✌️
15 napja
Türk / kipcsak ligát!És ezzel góllal kijutottunk a VB-re.... Jah nem....Oda nem, de a kenyér olcsóbb lett tőle.
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
ervinator
15 napja
És ezzel góllal kijutottunk a VB-re.... Jah nem....Oda nem, de a kenyér olcsóbb lett tőle.
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
15 napja
Baráti tűz.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
15 napja
És ezzel góllal kijutottunk a VB-re.... Jah nem....Fasznak nézed
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
15 napja
kis gól is gólÉppen csak becsorgott.
shagi0206
15 napja
És ezzel góllal kijutottunk a VB-re.... Jah nem....Aztakurva, ennyire szánalmas kommentet még nem olvastam a héten, pedig az Atleti megint Twitteres megmenésben van.
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító