Soccer

41 feliratkozó

5 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 785 — LIGHTS OUT!
"Florentino Pérez plans to launch €150m official bid on Tuesday for Michael Olise.

Despite denying his name live, the main star in president’s mind is Olise — as @JBurtTelegraph @jfelixdiaz report."
Sixo
nevetséges összeg.
Kenny
Ja kb 400 Milla alatt fel se emelje a telefont …
csebi
Most , hogy Karl kiesett, szükség is lesz rá.

5 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 813 — Lucas Scott
"Florentino Pérez plans to launch €150m official bid on Tuesday for Michael Olise.

Despite denying his name live, the main star in president’s mind is Olise — as @JBurtTelegraph @jfelixdiaz report."
Sixo
nevetséges összeg.
Kenny
Ja kb 400 Milla alatt fel se emelje a telefont …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
6 napja
YoungZeeZee 9 803
érdekes lesz ez a Yako vs Pécsi az elkövetkező 10 évben
Kenny
Kint voltam tegnap a Puskásban, félelmetes volt élőben látni, hogy Yako fiatalon ilyen jó és hogy mennyire tudja is magáról, hogy milyen jó. Rendesen Peter Schmeichel vibe-ot kaptam tőle.
empty taxi
Nem is a három védése volt félelmetes, mert ahhoz mák is kell, maga a mozgása, ahogy él a játékkal, a magabiztossága, zseniális. Ahogy irányítja a játékot hátulról, helyezkedik, folyton megjátszható, segíti a vésőket, még a középpályásokat is. Meggyőződésem, hogy jobb lábbal, mint a keret fele, összehasonlítva pl Osváthtal, aki harapja a labdát.
gabokocka
Egy viszonylag eredményes egykori kapusedzővel volt alkalmam beszélni erről kb egy hónapja, és ő elég egyértelmű volt azzal kapcsolatban, hogy a következő 10-15 év Yakobishvili-é lesz a válogatottban. Egyébként Tóthtól és Pécsitől sem volt kimondottan elragadtatva.
szaba
Parharc..
Pecsi ezzel az egy evvel melyre lokte magat.
mert felnottbol vissza UP az szar am megha ha kulhon is
6 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 405 — Kinek mit intézett a kormánya
Nagyon tehetséges. Ideje lenne valami komolyabb felnőtt csapatban is bizonyítania. Nem tudom mi kellene ahhoz, hogy a Barca kapuba odaférjen. A nemet liga illene hozzá legjobban.
Nemes samu09
Kb piros hó, a Joan Garcia deal után.
Lábbal iszonyat jó kapus, valami olyan csapat lenne neki a best, ahol a lábát is használhatja.

Poloska vagyok.
6 napja
szaba Los Angeles Chargers 12 860
érdekes lesz ez a Yako vs Pécsi az elkövetkező 10 évben
Kenny
Kint voltam tegnap a Puskásban, félelmetes volt élőben látni, hogy Yako fiatalon ilyen jó és hogy mennyire tudja is magáról, hogy milyen jó. Rendesen Peter Schmeichel vibe-ot kaptam tőle.
empty taxi
Nem is a három védése volt félelmetes, mert ahhoz mák is kell, maga a mozgása, ahogy él a játékkal, a magabiztossága, zseniális. Ahogy irányítja a játékot hátulról, helyezkedik, folyton megjátszható, segíti a vésőket, még a középpályásokat is. Meggyőződésem, hogy jobb lábbal, mint a keret fele, összehasonlítva pl Osváthtal, aki harapja a labdát.
gabokocka
Egy viszonylag eredményes egykori kapusedzővel volt alkalmam beszélni erről kb egy hónapja, és ő elég egyértelmű volt azzal kapcsolatban, hogy a következő 10-15 év Yakobishvili-é lesz a válogatottban. Egyébként Tóthtól és Pécsitől sem volt kimondottan elragadtatva.
6 napja
alatriste Green Bay Packers 11 921 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ngumoha megegyezett mindenről a Bayernnel, de elvileg mégsem lesz semmi az átigazolásból.

Wait WHAT?!
Mikey
A klub álláspontja, hogy a srác érinthetetlen. Remélem tényleg így van. Tököm tele ha őt is eladnánk...


Liverpool Fc
6 napja
Stez SMU Mustangs 48 785 — Whoops, looks like something went wrong.
Kösz hogy 60-70 percet játszattad csak Szoboszlait baszki
slowmotion
Vegen mar jarni se tudott rendesen. Masok az egesz kezdöt lecserelik a masodik felidoben valamikor. De a Maestro ilyenkor se tesztelget...
Toto21
Csávó am többet tesztelt mint kb valaha
zacknorb
Igen, csak az a baj, hogy ezeken a sormeccseken mar a felidoben siman meghuz a tobbseg harom-negy cseret, hogy akire kivancsi, azt lassa rendesen, ne 15-20 percekre, mert az nem tul sok. De Rossi talpa alatt ugye forro a talaj, amit erez is, a kormanyvaltassal meg forrobba valt, igy nagyon ovatosan mer belenyulni meg egy sormeccsbe is. Latszik is, hogy kb csak Szoboba bizik meg, hogy ha o nincs a palyan, baj lesz, es meg ilyenkor sem csereli le, inkabb kicsinalja szerencsetlen gyereket. Talan egy eve volt az a nem tul szerencses boldom, hogy ebben az iramban, egy PL-ben futkoraszva Szobonak 27-28 eves korara a teste ossze fog torni, hat remelem nem igy lesz, meg mindig tartok ettol, sokaknal van ez es brutalis terhelest kap... Rossi meg a legkisebb mertekig sem figyel oda, az meg, hogy evente mostmar ennyi pluszmeccset kap valaki a valogatottbol is, ot meg lecserelni sem hajlando... Ez olyan, amitol felni kell. Es jo lenne, ha vegre jonne valami top kp meg, mert akkor hatha meri olykor pihentetni Rossi is tobbet. Mert igy nagyot hibazik, ha a hosszu tavu hatasokat nezem, de a rovidre meg megis mutogathat, hiszen tenyleg nincs Szobon kovul ertelmes jatekosunk a kp-n. Ez mondjuk valahol az o sara is, mert nyolc ev alatt azert ossze kell tudni rakni csapatreszeket.

6 napja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
érdekes lesz ez a Yako vs Pécsi az elkövetkező 10 évben
Kenny
Kint voltam tegnap a Puskásban, félelmetes volt élőben látni, hogy Yako fiatalon ilyen jó és hogy mennyire tudja is magáról, hogy milyen jó. Rendesen Peter Schmeichel vibe-ot kaptam tőle.
empty taxi
Nem is a három védése volt félelmetes, mert ahhoz mák is kell, maga a mozgása, ahogy él a játékkal, a magabiztossága, zseniális. Ahogy irányítja a játékot hátulról, helyezkedik, folyton megjátszható, segíti a vésőket, még a középpályásokat is. Meggyőződésem, hogy jobb lábbal, mint a keret fele, összehasonlítva pl Osváthtal, aki harapja a labdát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
6 napja
Nemes samu09 Houston Texans 4 659 — I like the Texans, I like who we are
Kösz hogy 60-70 percet játszattad csak Szoboszlait baszki
slowmotion
Vegen mar jarni se tudott rendesen. Masok az egesz kezdöt lecserelik a masodik felidoben valamikor. De a Maestro ilyenkor se tesztelget...
Toto21
Csávó am többet tesztelt mint kb valaha
zacknorb
Nagyon tehetséges. Ideje lenne valami komolyabb felnőtt csapatban is bizonyítania. Nem tudom mi kellene ahhoz, hogy a Barca kapuba odaférjen. A nemet liga illene hozzá legjobban.
6 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 405 — Kinek mit intézett a kormánya
Kösz hogy 60-70 percet játszattad csak Szoboszlait baszki
slowmotion
Vegen mar jarni se tudott rendesen. Masok az egesz kezdöt lecserelik a masodik felidoben valamikor. De a Maestro ilyenkor se tesztelget...
Toto21
Csávó am többet tesztelt mint kb valaha

Poloska vagyok.
6 napja
Sinisa New England Patriots 3 197 — Gràcies Pep!
érdekes lesz ez a Yako vs Pécsi az elkövetkező 10 évben
Kenny
Kint voltam tegnap a Puskásban, félelmetes volt élőben látni, hogy Yako fiatalon ilyen jó és hogy mennyire tudja is magáról, hogy milyen jó. Rendesen Peter Schmeichel vibe-ot kaptam tőle.
empty taxi
A nyilatkozata is full intelligens és egészséges önbizalomat mutató volt!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
6 napja
Sinisa New England Patriots 3 197 — Gràcies Pep!
Inkabb Sallait kene mar elfelejteni tamadokent. Meg mindig nem akarjuk rendesen elkezdeni beepiteni Redzicet, Osvath helyere meg hatratolni Sallait. Pedig sokkal jobb lenne a jatek szempontjabol. Nem ertem, miert nem akarja meghuzni Rossi, ha mar a klubjaban is konstansan vedot jatszik, es ugy is akarjak ot megvenni, hogy vedokent neznek ra. Annyira kva jo vedo, es oriasi segitseg lenne az amugy sem tul veretes jobb szelen.
Stez
Elég jól mézne ki, ha VargaB mögött Szobo, Damir és Tóth(?) játszana… mindhárman mindhárom poziba be tudnának forogni.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
6 napja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 315 — NFL bracket champion '26
érdekes lesz ez a Yako vs Pécsi az elkövetkező 10 évben
Kenny
Kint voltam tegnap a Puskásban, félelmetes volt élőben látni, hogy Yako fiatalon ilyen jó és hogy mennyire tudja is magáról, hogy milyen jó. Rendesen Peter Schmeichel vibe-ot kaptam tőle.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
6 napja
Toto21 Chicago Bears 8 472
Kösz hogy 60-70 percet játszattad csak Szoboszlait baszki
slowmotion
Vegen mar jarni se tudott rendesen. Masok az egesz kezdöt lecserelik a masodik felidoben valamikor. De a Maestro ilyenkor se tesztelget...
6 napja
YoungZeeZee 9 803
Lehetne tolni egy olyat h szobi nelkul kezd a csapat vagy egy felidot jatszij csak.
DE nem
6 napja
ozibozi New York Giants 21 667
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t51.82787-15/702751746_18352877872243980_4070141956103975679_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=xp2UhXY5z4gQ7kNvwFrwwWB&_nc_oc=Adqn2uP23h6rYA1z4LydnBTOIowqxBRbjZ8Ng2xHUfeYNYoWUxRUNuxmMOUgiiF9nn4&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=qYm4VVxZZBCu6slEgrywZA&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-3iNkd6I7mDhvDF_DMqzQKcGwk3otltBgrW9etFiUaMw&oe=6A291E18
881.877 Aufrufe · 17.775 Reaktionen | It isn’t just about goals and assists. #TBT to Johan Cruyff’s magic touch all across the pitch. #CruyffLegacy | Johan Cruyff
It isn’t just about goals and assists. #TBT to Johan Cruyff’s magic touch all across the pitch. #CruyffLegacy
6 napja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 236
Hat ez rohadt joooo
😃😃😃

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/717048043_1001777369168728_4175514526916301455_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=5L_c_aL1uTMQ7kNvwHG-TTd&_nc_oc=AdpGmYTfM2ksWghUzIB7zJuHmaxDAKTOKX4OI8uTBrZAhd7-iFNkzWMv959cbg_bPd8&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=cBp92QTkgbwHGijprUtsDw&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-aIB3kZ-rzD1aejbUsLeSbjbCnR94b-7JPO4GJs--Akg&oe=6A2901D0
19 Mio. Aufrufe · 1,2 Mio. Reaktionen | RIP THE SCRIPT Nike Football | Cristiano Ronaldo
RIP THE SCRIPT Nike Football
6 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 782
Ngumoha megegyezett mindenről a Bayernnel, de elvileg mégsem lesz semmi az átigazolásból.

Wait WHAT?!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
6 napja
ozibozi New York Giants 21 667
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t51.71878-15/716450279_1646995063237780_3275059539848940019_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=JuIXWGma1OcQ7kNvwHeQzRV&_nc_oc=AdpL7ORyg6agL2wizf7HpVriO1ACHGoMdoC5e3BGzD7NyHxL1WrjxFSGycOfcoVnORU&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=cvFiBEXFZQAnIrvO_Af_Ug&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af96wAT-JKuAjt3ZtRzSwSnpNn53GacEKcTKIfWGqQZWrg&oe=6A2908A6
2.263 Reaktionen · 159 Mal geteilt | SÁNDOR KOCSIS 🇭🇺 – VS WEST GERMANY 🇩🇪 (1954) #sandorkocsis #hungary #barcelona #ferencvaros #worldcup | VM Soccer Legends
SÁNDOR KOCSIS 🇭🇺 – VS WEST GERMANY 🇩🇪 (1954) #sandorkocsis #hungary #barcelona #ferencvaros #worldcup
6 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 405 — Kinek mit intézett a kormánya
Nagy Zsolt kuka
JC6 (Mr. Miele)
Ő a fix vesztese az 5 védőzés offolásának.

Poloska vagyok.
6 napja
Stez SMU Mustangs 48 785 — Whoops, looks like something went wrong.
Inkabb Sallait kene mar elfelejteni tamadokent. Meg mindig nem akarjuk rendesen elkezdeni beepiteni Redzicet, Osvath helyere meg hatratolni Sallait. Pedig sokkal jobb lenne a jatek szempontjabol. Nem ertem, miert nem akarja meghuzni Rossi, ha mar a klubjaban is konstansan vedot jatszik, es ugy is akarjak ot megvenni, hogy vedokent neznek ra. Annyira kva jo vedo, es oriasi segitseg lenne az amugy sem tul veretes jobb szelen.

6 napja
Kenny Atlanta Falcons 11 686 — Omar's Coming Yo!
érdekes lesz ez a Yako vs Pécsi az elkövetkező 10 évben

6 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 024 — Cowboys fan
Kösz hogy 60-70 percet játszattad csak Szoboszlait baszki
6 napja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 236
Nagy Zsolt kuka
6 napja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 236
Hogy izgulhat a kopasz