Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 667 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 789 — The Mathematician
kérdés mennyibe kerül, de ha 10m körül van akkor nem vészes
sokat nem fog segíteni, de ad minimális mélységet (mondjuk annyit akadémiának kéne adnia lásd liverpool)
Negritis, a vajda
transfermarkt szerint annak a többszörösét éri
Sixo
23 éves és ott 20 milliót írnak rá
láttam, ezért is mondtam hogy ha áron alul jön akkor nem gond
Negritis, a vajda
Bayern 20 fölött ajánlott első körben. 15 + add on
Sixo
tweetbe nem volt benne 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 700 — LIGHTS OUT!
kérdés mennyibe kerül, de ha 10m körül van akkor nem vészes
sokat nem fog segíteni, de ad minimális mélységet (mondjuk annyit akadémiának kéne adnia lásd liverpool)
Negritis, a vajda
transfermarkt szerint annak a többszörösét éri
Sixo
23 éves és ott 20 milliót írnak rá
láttam, ezért is mondtam hogy ha áron alul jön akkor nem gond
Negritis, a vajda
Bayern 20 fölött ajánlott első körben. 15 + add on

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 789 — The Mathematician
kérdés mennyibe kerül, de ha 10m körül van akkor nem vészes
sokat nem fog segíteni, de ad minimális mélységet (mondjuk annyit akadémiának kéne adnia lásd liverpool)
Negritis, a vajda
transfermarkt szerint annak a többszörösét éri
Sixo
23 éves és ott 20 milliót írnak rá
láttam, ezért is mondtam hogy ha áron alul jön akkor nem gond

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 700 — LIGHTS OUT!
kérdés mennyibe kerül, de ha 10m körül van akkor nem vészes
sokat nem fog segíteni, de ad minimális mélységet (mondjuk annyit akadémiának kéne adnia lásd liverpool)
Negritis, a vajda
transfermarkt szerint annak a többszörösét éri

2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 483 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A hollandoknál a szövetség árult jegyeket, ott membernek kellett lenni. Ismerősöm nyert ott rendesen. Valamivel fairebb, mert legalább a hollandoknak van csak. Egyszerűen kedden/csütörtökön meccsre járni selejtezőkre nem megoldható egy csomó embernek, ezért ha selejtezőkre mész attól mért mehetne az ember EB-re…

Btw Covid alatt könyebb volt jegyet venni 21-ben. Beálltál a sorba időben. Márciusban ott a ticket portal, aztán snipeolni kell.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 789 — The Mathematician
kérdés mennyibe kerül, de ha 10m körül van akkor nem vészes
sokat nem fog segíteni, de ad minimális mélységet (mondjuk annyit akadémiának kéne adnia lásd liverpool)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 700 — LIGHTS OUT!
RIP Csebi

2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 624
Nem tudom mennyire állja meg a helyét, de hallottam, hogy van ilyen hardcore szurkolói zárt csoport valamelyik közösségi oldalon, és 10ezer emberből 3(!) nyert...hogy fog így összejönni a több tízezer magyar?
Stoki
Attól hogy nincs jegy, oda lehet menni vonulni meg szurkolni.
Meg aztán megpróbálnak bemenni, a francia EB-n elv nem volt nehéz. Most valszeg nyilván jobban meg lesz szervezve, és lesz is ott balhé szerintem, hogy valamelyik "sokdiplomás" CB tag be akar jutni bármi áron.
zacknorb
Kìvülről intézik a zártkaput, hogy ne fájjon annyira
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 624
Szerintem csak valami eu-s jogszabály lehet az akadálya, hogy nem nyílt aukcióval árusítják a jegyeket, bár szerintem még az is korrektebb lenne ennél
r.baggio
Prüsszel posszúja, hogy Pocak se jusson be
2 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Nem tudom mennyire állja meg a helyét, de hallottam, hogy van ilyen hardcore szurkolói zárt csoport valamelyik közösségi oldalon, és 10ezer emberből 3(!) nyert...hogy fog így összejönni a több tízezer magyar?
Stoki
Attól hogy nincs jegy, oda lehet menni vonulni meg szurkolni.
Meg aztán megpróbálnak bemenni, a francia EB-n elv nem volt nehéz. Most valszeg nyilván jobban meg lesz szervezve, és lesz is ott balhé szerintem, hogy valamelyik "sokdiplomás" CB tag be akar jutni bármi áron.
zacknorb
Mi is megyúnk ki a fiammal és barátokkal, csak úgy, átélni egy EB hangulatát.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 789 — The Mathematician
Szerintem csak valami eu-s jogszabály lehet az akadálya, hogy nem nyílt aukcióval árusítják a jegyeket, bár szerintem még az is korrektebb lenne ennél
r.baggio
Első kört is felbotolták rendesen. Egyszerűen ennyi az egész, az EB nagyon jó pénzt csinálni.
Heisman nádor
mind1 mit csinálsz botok lesznek

amúgy nme az van hogy utazóirodáknál is van egy csomó jegy, szal rajtuk keresztül lehet menni?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 436 — Kinek mit intézett a kormánya
Kedvencem egy komment az MLSZ Twitteréről

MLSZhivatalos nem gondoljak hogy az lett volna a fair ha saját kézbe veszik a jegyértékesítést és azokat a szurkolókat előnyben részesítik akik rendelkeztek bérlettel a selejtezőkre valamint rendszeresen járnak meccsekre? Tudom a kérdés költői…

Jézus a mennyben.... 😅🤣
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 436 — Kinek mit intézett a kormánya
Nem tudom mennyire állja meg a helyét, de hallottam, hogy van ilyen hardcore szurkolói zárt csoport valamelyik közösségi oldalon, és 10ezer emberből 3(!) nyert...hogy fog így összejönni a több tízezer magyar?
Stoki
Attól hogy nincs jegy, oda lehet menni vonulni meg szurkolni.
Meg aztán megpróbálnak bemenni, a francia EB-n elv nem volt nehéz. Most valszeg nyilván jobban meg lesz szervezve, és lesz is ott balhé szerintem, hogy valamelyik "sokdiplomás" CB tag be akar jutni bármi áron.
2 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 802 — No es importante
Szerintem csak valami eu-s jogszabály lehet az akadálya, hogy nem nyílt aukcióval árusítják a jegyeket, bár szerintem még az is korrektebb lenne ennél


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 483 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Első kört is felbotolták rendesen. Egyszerűen ennyi az egész, az EB nagyon jó pénzt csinálni.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 700 — LIGHTS OUT!
EB: ismerősök és a család:
4 account - legdrágább jegy - 0
14 account - középkategória - 0
37 account - legalacsonyabb - 0

Mi a rák 😂
JC6 - a zsidó
Twitteren mondtak egy weboldalt, ahol másodkézből lehet jegyet venni. A teteje a magyar meccsekre 2 misi / fő 😀

2 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 302
EB: ismerősök és a család:
4 account - legdrágább jegy - 0
14 account - középkategória - 0
37 account - legalacsonyabb - 0

Mi a rák 😂
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 597 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
nemán, Omán kiesett
Löfli
Hát, illett volna megverni a kirgizeket.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 244 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nemán, Omán kiesett


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 700 — LIGHTS OUT!
Klopp: Szobo hétvégén játszik.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 700 — LIGHTS OUT!
Kedvenc tweetem a témában. Lehet, hogy zárt kapus lesz a meccs, csak még nem tudunk róla xD

2 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 597 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem tudom mennyire állja meg a helyét, de hallottam, hogy van ilyen hardcore szurkolói zárt csoport valamelyik közösségi oldalon, és 10ezer emberből 3(!) nyert...hogy fog így összejönni a több tízezer magyar?
Stoki
Úgy hogy nyilván mind a 11 millió magyar igényelt jegyet.
Mikey
Én nem 😊
Ilyen mainstream hülyeségekre nem fecsérlem az időmet 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 17 524
Nem tudom mennyire állja meg a helyét, de hallottam, hogy van ilyen hardcore szurkolói zárt csoport valamelyik közösségi oldalon, és 10ezer emberből 3(!) nyert...hogy fog így összejönni a több tízezer magyar?
Stoki
Úgy hogy nyilván mind a 11 millió magyar igényelt jegyet.
2 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 357 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nem tudom mennyire állja meg a helyét, de hallottam, hogy van ilyen hardcore szurkolói zárt csoport valamelyik közösségi oldalon, és 10ezer emberből 3(!) nyert...hogy fog így összejönni a több tízezer magyar?
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 561 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Szóval akkor az itt leírtak alapján kb 200/2 a találat? 😀

Természetesen nálunk is az egész család be volt nevezve és 0

Szerkesztette: Hanni