Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 423 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
ha Wirtz nyaron eligazol akkor ott lenne hely. a kerdes igazabol az, hogy a Leverkusen szerzodtetne-e egy kesz 26 eves jatekost, akit vszeg tobbert mar nem tud tovabbadni. sztem nem, es ezert esik ki.
csebi
Plusz jó kérdés, hogy XA után milyen lesz a Leverkusen
zacknorb
allitolag a Bayern front a legrelevansabb jelenleg amugy. a kivasarlasi ara 15-25 M EUR kozott van, ami azert jo, mert ugye Nagelsmannert is ekorul fizettunk, plusz meg ugye ott marad Tuchel meg stabja fizetese. szoval bmennyire adja magat ez a dolog, azert nem vagyok benne 100%, hogy hozzank jon, sot azt sem, hogy a Pool is biztosan elviszi ilyen arcedulaval.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 075 — Kinek mit intézett a kormánya
ha Wirtz nyaron eligazol akkor ott lenne hely. a kerdes igazabol az, hogy a Leverkusen szerzodtetne-e egy kesz 26 eves jatekost, akit vszeg tobbert mar nem tud tovabbadni. sztem nem, es ezert esik ki.
csebi
Plusz jó kérdés, hogy XA után milyen lesz a Leverkusen
2 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mészöly Géza "fekázik" ---> az MLSZ eltiltja 1+2 hónapra ---> a miniszterelnök nyilvánosan kiáll MG mellett ---> az MLSZ lecsökkenti a büntetését 2+3 meccsre, ami így le is járt.
deyell
Ez ugyan az az ország ahol az állami pénzen felpumpált felkapaszkodott proli elnöke veréssel fenyegeti a kígyóvállú libsy politikusokat. Nyilván pont úgy burkolva van az üzenet mint a náci múltja és a NER felcsatolható kereszténysége

2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 10 558
Mészöly Géza "fekázik" ---> az MLSZ eltiltja 1+2 hónapra ---> a miniszterelnök nyilvánosan kiáll MG mellett ---> az MLSZ lecsökkenti a büntetését 2+3 meccsre, ami így le is járt.

choose life
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Rossitól kezdve, apucin át az egész magyar sajtó azt szajkózza, hogy Sallainak váltania kell, egyel feljebb.
Lószart. Benne ennyi van, tökéletes neki a Freiburg, minden téren. Nem tudom ti hogy vagytok vele..
- JC6
Hát, amik felmerülnek, Lazio oké hogy idén egy szintel feljebb, de jövőre lehet ugyanaz a szint.
A Sevilla meg konkrétan lefelé szintlépés most.
Felfelé meg ilyen van hogy pl. Dortmund, Lipcse, Bayern meg ilyenek. De én is egyre inkább úgy vagyok hogy ez egy jó projekt, itt lehet maradni, klubikonná válni, nemzetközi kupák, top bajnokság....
zacknorb
Neki szerintem jó állna a Leverkusen, a Dortmund az Atalanta, a PSV, a Brighton vagy az Aston Villa stílusa.
A két német csapatba szerintem simán beilleszkedne, ott az a kérdés, hogy kapna-e elég lehetősége, mert nagyobb konkurencia.
Az Atalanta tetszetős focit játszik, megnövelhetné az értékét is, csak kérdés, hogy feljebb lépés-e Freiburghoz képest - kivéve, ha BL-be jutnak.
A PSV a bajnoki színvonal miatt egy szinttel lejjebb van, de a folyamatos BL adott lenne és talán nem nyírná ki testileg, de az végállomás.
A PL nem tudom, hogy mennyire feküdne neki, szerintem nem bírná el a darálást, de ha szóba jön Anglia, akkor én e két csapatnál tudom elképzelni.

A Lazio és a Sevilla hektikusak, a pénzügyek sem annyira rendezettek, az előbbi egy fokkal jobb lenne, de a Serie A védelmek meg lehet, hogy rosszat tennének Sallai eredményességének.
Willie Parker
ha Wirtz nyaron eligazol akkor ott lenne hely. a kerdes igazabol az, hogy a Leverkusen szerzodtetne-e egy kesz 26 eves jatekost, akit vszeg tobbert mar nem tud tovabbadni. sztem nem, es ezert esik ki.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Rossitól kezdve, apucin át az egész magyar sajtó azt szajkózza, hogy Sallainak váltania kell, egyel feljebb.
Lószart. Benne ennyi van, tökéletes neki a Freiburg, minden téren. Nem tudom ti hogy vagytok vele..
- JC6
Hát, amik felmerülnek, Lazio oké hogy idén egy szintel feljebb, de jövőre lehet ugyanaz a szint.
A Sevilla meg konkrétan lefelé szintlépés most.
Felfelé meg ilyen van hogy pl. Dortmund, Lipcse, Bayern meg ilyenek. De én is egyre inkább úgy vagyok hogy ez egy jó projekt, itt lehet maradni, klubikonná válni, nemzetközi kupák, top bajnokság....
zacknorb
Neki szerintem jó állna a Leverkusen, a Dortmund az Atalanta, a PSV, a Brighton vagy az Aston Villa stílusa.
A két német csapatba szerintem simán beilleszkedne, ott az a kérdés, hogy kapna-e elég lehetősége, mert nagyobb konkurencia.
Az Atalanta tetszetős focit játszik, megnövelhetné az értékét is, csak kérdés, hogy feljebb lépés-e Freiburghoz képest - kivéve, ha BL-be jutnak.
A PSV a bajnoki színvonal miatt egy szinttel lejjebb van, de a folyamatos BL adott lenne és talán nem nyírná ki testileg, de az végállomás.
A PL nem tudom, hogy mennyire feküdne neki, szerintem nem bírná el a darálást, de ha szóba jön Anglia, akkor én e két csapatnál tudom elképzelni.

A Lazio és a Sevilla hektikusak, a pénzügyek sem annyira rendezettek, az előbbi egy fokkal jobb lenne, de a Serie A védelmek meg lehet, hogy rosszat tennének Sallai eredményességének.
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
DeZserbó kiégett? 😀
Heisman nádor
@Heisman

Te amúgy mit gondolsz a Raya vs Ramsdale kérdésről.

Szerintem a spanyol nem túl jó kapus, csak összjátékban biztosabb lábbal pl labdakihozatalnál.
Védeni viszont az angol jobban tud, pl helyezkedni, ziccert fogni, beadásra kijönni, szöget zárni. Cserébe nem labdabiztos.
Willie Parker
Szerintem Rayára nagyon rászállt a média az elején, ami rohadtul nem segített neki. Imádtam Rambot, de én kezdem egyre jobban érteni miért döntött így Arteta.
Igazából egyikük se egy igazán pluszos kapus, és bár nincsenek akkora hatalmas védései, Raya talán még jobb is, tavaly kiemelkedő éve volt amire Rambo nagyon sose volt képes. De a legjobb védelem mögött rohadtul nem könnyű pluszosnak lenni, mivel alig engedünk valamit, de kapunk egy gólt akkor Raya "bajban" van.
Raya jobb lábbal, valamint a labdákat is jobban húzza le, ami Rambonak elég komoly hibája volt, és ezzel egyből tud indítani. Ez nagyobb fegyver volt idén.
Valamint a nagy hibák elmaradtak. Volt a City ellen egy, megúsztuk, de ezt kéri Arteta. Őszintén egyedül a Luton ellen fogtam a fejem Raya miatt. És az elmúlt hetekben már nagyon az sem jut eszembe, összeszedte magát. Rambonak rengeteg hibája volt, de idén is volt már a kevés idő alatt. Nem örülök hogy a hétvégén neki kell kezdenie.
És egyikük sem egy Alisson, aki tényleg a top-top-top. De nekünk nem is ez kell. Személyesen nekem a 2019-es Aitor Fernández az, akinél mindig azt gondoltam hogy biztonság van. Raya sok okot nem adott hogy ne azon a szinten kezeljem eddig.
Összegezve Rambo egy nagy cult hero volt, de nem volt baj ez a váltás, sőt. Három fő részből kettőben kiemelkedő, és az utolsóban pedig volt már kiugró, és ha egyszer adni fogja a gép is nagy lesz a profit. A #1 D-vel pedig Raya elvan, és amit kér Arteta, azt tudja hozni.
Heisman nádor
Ha beleszólhatok:

Szerintem Raya nem sokkal jobb kapus technikai értelemben, de fejben más kávéház mint Ramsdale. Azok a pánikrohamok amiket (sokszor előzetes indok nélkül) tavaly kapott Ramsdale nem csak rá hatottak károsan, de a védelmet is egy kicsit magával rántotta . Ezzel a váltással nem csapat plafonját növelték meg, hanem a padlóját.
Tony Adams
Én azért elnézegetnék egy Courtois-Oblak-Ter Stegen-Maignan kaliberű kapust nálunk.

Nézzük akkor a vetélytársakat ahová el akarunk érni: Pool-Alisson, MC-Ederson, Real- Courtois, BM-Neuer, PSG- Donnarumma [Barca- Ter-Stegen, ATM- Oblak, Milan- Maignan, Inter-Sommer]. Szerintem hozzájuk képest Raya nagyon low budget.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
Rossitól kezdve, apucin át az egész magyar sajtó azt szajkózza, hogy Sallainak váltania kell, egyel feljebb.
Lószart. Benne ennyi van, tökéletes neki a Freiburg, minden téren. Nem tudom ti hogy vagytok vele..
- JC6
Lehet, de ha nem próbálja ki sosem fog kiderülni. És ezt nem 33 évesen kell megnéznie. Hány olyant láttunk már, hogy az látszott nincs föntebb valakinek és akkor jó helyre került, számára megfelelő rendszerbe és tudott szintet lépni.
Persze ez az ő ambícióján múlik. Ha Dzsudzsis, akkor jó ahol van. Amit viszont nem értenék, ha oldalra megy, tehát kb hasonló szintű klubba igazol. Pl amikor nyáron a Laziot mondták neki, az miben is lenne előre lépés, akkor inkább maradjon.

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 075 — Kinek mit intézett a kormánya
Rossitól kezdve, apucin át az egész magyar sajtó azt szajkózza, hogy Sallainak váltania kell, egyel feljebb.
Lószart. Benne ennyi van, tökéletes neki a Freiburg, minden téren. Nem tudom ti hogy vagytok vele..
- JC6
Hát, amik felmerülnek, Lazio oké hogy idén egy szintel feljebb, de jövőre lehet ugyanaz a szint.
A Sevilla meg konkrétan lefelé szintlépés most.
Felfelé meg ilyen van hogy pl. Dortmund, Lipcse, Bayern meg ilyenek. De én is egyre inkább úgy vagyok hogy ez egy jó projekt, itt lehet maradni, klubikonná válni, nemzetközi kupák, top bajnokság....
2 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 353
Rossitól kezdve, apucin át az egész magyar sajtó azt szajkózza, hogy Sallainak váltania kell, egyel feljebb.
Lószart. Benne ennyi van, tökéletes neki a Freiburg, minden téren. Nem tudom ti hogy vagytok vele..
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 075 — Kinek mit intézett a kormánya
Jaaa, hát Hernandez Hernandez vezette, így minden érthető, miért nem érthető #spanyolbírók
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Sallai Roli assist
zacknorb
kapuralövés volt az 😀

ez meg tizi lesz a Vasasnak
petey
Akkor annak Warrb nagyon fog örülni.
Sixo
ugyanaz az emelet, csak másik ajtó

2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Sallai Roli assist
zacknorb
kapuralövés volt az 😀

ez meg tizi lesz a Vasasnak
petey
Akkor annak Warrb nagyon fog örülni.
Sixo
őőőőőőőőőőőőőőő

mi
a
fasz
petey
mi volt nem láttam
Sixo
nem büntető

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
Sallai Roli assist
zacknorb
kapuralövés volt az 😀

ez meg tizi lesz a Vasasnak
petey
Akkor annak Warrb nagyon fog örülni.
Sixo
őőőőőőőőőőőőőőő

mi
a
fasz
petey
mi volt nem láttam

2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Sallai Roli assist
zacknorb
kapuralövés volt az 😀

ez meg tizi lesz a Vasasnak
petey
Akkor annak Warrb nagyon fog örülni.
Sixo
őőőőőőőőőőőőőőő

mi
a
fasz

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 075 — Kinek mit intézett a kormánya
Hát oké
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
Sallai Roli assist
zacknorb
kapuralövés volt az 😀

ez meg tizi lesz a Vasasnak
petey
Akkor annak Warrb nagyon fog örülni.

2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Sallai Roli assist
zacknorb
kapuralövés volt az 😀

ez meg tizi lesz a Vasasnak

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
Sallai Roli assist
zacknorb
A Fotmob szerint a mérkőzés legjobbja.

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 075 — Kinek mit intézett a kormánya
Sallai Roli assist
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
DeZserbó kiégett? 😀
Heisman nádor
@Heisman

Te amúgy mit gondolsz a Raya vs Ramsdale kérdésről.

Szerintem a spanyol nem túl jó kapus, csak összjátékban biztosabb lábbal pl labdakihozatalnál.
Védeni viszont az angol jobban tud, pl helyezkedni, ziccert fogni, beadásra kijönni, szöget zárni. Cserébe nem labdabiztos.
Willie Parker
Szerintem Rayára nagyon rászállt a média az elején, ami rohadtul nem segített neki. Imádtam Rambot, de én kezdem egyre jobban érteni miért döntött így Arteta.
Igazából egyikük se egy igazán pluszos kapus, és bár nincsenek akkora hatalmas védései, Raya talán még jobb is, tavaly kiemelkedő éve volt amire Rambo nagyon sose volt képes. De a legjobb védelem mögött rohadtul nem könnyű pluszosnak lenni, mivel alig engedünk valamit, de kapunk egy gólt akkor Raya "bajban" van.
Raya jobb lábbal, valamint a labdákat is jobban húzza le, ami Rambonak elég komoly hibája volt, és ezzel egyből tud indítani. Ez nagyobb fegyver volt idén.
Valamint a nagy hibák elmaradtak. Volt a City ellen egy, megúsztuk, de ezt kéri Arteta. Őszintén egyedül a Luton ellen fogtam a fejem Raya miatt. És az elmúlt hetekben már nagyon az sem jut eszembe, összeszedte magát. Rambonak rengeteg hibája volt, de idén is volt már a kevés idő alatt. Nem örülök hogy a hétvégén neki kell kezdenie.
És egyikük sem egy Alisson, aki tényleg a top-top-top. De nekünk nem is ez kell. Személyesen nekem a 2019-es Aitor Fernández az, akinél mindig azt gondoltam hogy biztonság van. Raya sok okot nem adott hogy ne azon a szinten kezeljem eddig.
Összegezve Rambo egy nagy cult hero volt, de nem volt baj ez a váltás, sőt. Három fő részből kettőben kiemelkedő, és az utolsóban pedig volt már kiugró, és ha egyszer adni fogja a gép is nagy lesz a profit. A #1 D-vel pedig Raya elvan, és amit kér Arteta, azt tudja hozni.
Heisman nádor
Ha beleszólhatok:

Szerintem Raya nem sokkal jobb kapus technikai értelemben, de fejben más kávéház mint Ramsdale. Azok a pánikrohamok amiket (sokszor előzetes indok nélkül) tavaly kapott Ramsdale nem csak rá hatottak károsan, de a védelmet is egy kicsit magával rántotta . Ezzel a váltással nem csapat plafonját növelték meg, hanem a padlóját.
Tony Adams
Érdekes amúgy hogyan változik az egyszerű (Trollfoci szint) szurkolók hangulata online.
Pár hónapja még követelték Ramsdale-t a kapuba véres szájjal.
Most meg már baj hogy Raya a hétvégén nem játszhat.
Biztos hogy távozni fog viszont, hiába cult hero, én nem tudom annyira sajnálni mint GX-t. Mármint nekem megfelel Raya azért is amit írtál. Egyik kedvenc megjegyzésem erre a témára Ramsdale apjának a nyilatkozatára érkezett. "Leno apját mért nem kérdezték meg miután őt leültették a kispadra?" 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
istenem ezek a "riporterek" akiket ráuszítanak Szoboszlaira

szekunder szégyen a köbön

2 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
DeZserbó kiégett? 😀
Heisman nádor
@Heisman

Te amúgy mit gondolsz a Raya vs Ramsdale kérdésről.

Szerintem a spanyol nem túl jó kapus, csak összjátékban biztosabb lábbal pl labdakihozatalnál.
Védeni viszont az angol jobban tud, pl helyezkedni, ziccert fogni, beadásra kijönni, szöget zárni. Cserébe nem labdabiztos.
Willie Parker
Szerintem Rayára nagyon rászállt a média az elején, ami rohadtul nem segített neki. Imádtam Rambot, de én kezdem egyre jobban érteni miért döntött így Arteta.
Igazából egyikük se egy igazán pluszos kapus, és bár nincsenek akkora hatalmas védései, Raya talán még jobb is, tavaly kiemelkedő éve volt amire Rambo nagyon sose volt képes. De a legjobb védelem mögött rohadtul nem könnyű pluszosnak lenni, mivel alig engedünk valamit, de kapunk egy gólt akkor Raya "bajban" van.
Raya jobb lábbal, valamint a labdákat is jobban húzza le, ami Rambonak elég komoly hibája volt, és ezzel egyből tud indítani. Ez nagyobb fegyver volt idén.
Valamint a nagy hibák elmaradtak. Volt a City ellen egy, megúsztuk, de ezt kéri Arteta. Őszintén egyedül a Luton ellen fogtam a fejem Raya miatt. És az elmúlt hetekben már nagyon az sem jut eszembe, összeszedte magát. Rambonak rengeteg hibája volt, de idén is volt már a kevés idő alatt. Nem örülök hogy a hétvégén neki kell kezdenie.
És egyikük sem egy Alisson, aki tényleg a top-top-top. De nekünk nem is ez kell. Személyesen nekem a 2019-es Aitor Fernández az, akinél mindig azt gondoltam hogy biztonság van. Raya sok okot nem adott hogy ne azon a szinten kezeljem eddig.
Összegezve Rambo egy nagy cult hero volt, de nem volt baj ez a váltás, sőt. Három fő részből kettőben kiemelkedő, és az utolsóban pedig volt már kiugró, és ha egyszer adni fogja a gép is nagy lesz a profit. A #1 D-vel pedig Raya elvan, és amit kér Arteta, azt tudja hozni.
Heisman nádor
Ha beleszólhatok:

Szerintem Raya nem sokkal jobb kapus technikai értelemben, de fejben más kávéház mint Ramsdale. Azok a pánikrohamok amiket (sokszor előzetes indok nélkül) tavaly kapott Ramsdale nem csak rá hatottak károsan, de a védelmet is egy kicsit magával rántotta . Ezzel a váltással nem csapat plafonját növelték meg, hanem a padlóját.

Szerkesztette: Tony Adams
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
DeZserbó kiégett? 😀
Heisman nádor
@Heisman

Te amúgy mit gondolsz a Raya vs Ramsdale kérdésről.

Szerintem a spanyol nem túl jó kapus, csak összjátékban biztosabb lábbal pl labdakihozatalnál.
Védeni viszont az angol jobban tud, pl helyezkedni, ziccert fogni, beadásra kijönni, szöget zárni. Cserébe nem labdabiztos.
Willie Parker
Szerintem Rayára nagyon rászállt a média az elején, ami rohadtul nem segített neki. Imádtam Rambot, de én kezdem egyre jobban érteni miért döntött így Arteta.
Igazából egyikük se egy igazán pluszos kapus, és bár nincsenek akkora hatalmas védései, Raya talán még jobb is, tavaly kiemelkedő éve volt amire Rambo nagyon sose volt képes. De a legjobb védelem mögött rohadtul nem könnyű pluszosnak lenni, mivel alig engedünk valamit, de kapunk egy gólt akkor Raya "bajban" van.
Raya jobb lábbal, valamint a labdákat is jobban húzza le, ami Rambonak elég komoly hibája volt, és ezzel egyből tud indítani. Ez nagyobb fegyver volt idén.
Valamint a nagy hibák elmaradtak. Volt a City ellen egy, megúsztuk, de ezt kéri Arteta. Őszintén egyedül a Luton ellen fogtam a fejem Raya miatt. És az elmúlt hetekben már nagyon az sem jut eszembe, összeszedte magát. Rambonak rengeteg hibája volt, de idén is volt már a kevés idő alatt. Nem örülök hogy a hétvégén neki kell kezdenie.
És egyikük sem egy Alisson, aki tényleg a top-top-top. De nekünk nem is ez kell. Személyesen nekem a 2019-es Aitor Fernández az, akinél mindig azt gondoltam hogy biztonság van. Raya sok okot nem adott hogy ne azon a szinten kezeljem eddig.
Összegezve Rambo egy nagy cult hero volt, de nem volt baj ez a váltás, sőt. Három fő részből kettőben kiemelkedő, és az utolsóban pedig volt már kiugró, és ha egyszer adni fogja a gép is nagy lesz a profit. A #1 D-vel pedig Raya elvan, és amit kér Arteta, azt tudja hozni.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz