Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Aki a Liverpool akadémiájáról kikerülve is olyan pálcikaember mint Németh, ott bizony hozzáállásbeli problémák is vannak.
empty taxi
Kit termelt ki a pool akadémiája mostanában? Sterling az egyetlen aki ott tűnt fel de nem vagyok benne biztos hogy az akadémiájukon nevelkedett.
davemayer
TAA?
Negritis
CuJo
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Nem, úgy látom nekünk nem az alapképzésünk a nagyon jó, hanem egy jó hozott anyagból elkezdve képes egész jó srácokat faragni felnőtt korra az akadémia. Persze nem sztárokat. Abból egyelőre nem sok ment ki.
kristóf17
nyilván egy McManaman - Fowler, Owen - Gerrard - Carragher szint ritkán jön majd ki kb egyszerre az akadémiáról (vagy közel egyszerre)
ezért is örömteli hogy TAA a csapatban van és remélem innen is vonul vissza

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Aki a Liverpool akadémiájáról kikerülve is olyan pálcikaember mint Németh, ott bizony hozzáállásbeli problémák is vannak.
empty taxi
Kit termelt ki a pool akadémiája mostanában? Sterling az egyetlen aki ott tűnt fel de nem vagyok benne biztos hogy az akadémiájukon nevelkedett.
davemayer
TAA?
Negritis
Ő pool nevelés? Sztem vették

Ja látom akadémista volt, akkor ő 1 🤣
davemayer
amúgy technikailag pl Gulácsi is annak minősül
 www.transfermarkt.com/liverpool-fc/jugendarbeit/verein/31/wettbewerb_id/GB1/option/0/art/0

egyébként innen néztem, és emlékszem Ibe meg Ojo körül milyen hype volt hogy majd Klopp mennyit segít nekik mer milyen jól passzolnak
sajnos nem
Woodburn-nek is lassan kéne mutatni valamit mer már 21 de nem tud megragadni
Neco Williams esélytelen a szélen, pedig barátságos meccseken ő sem rossz
Negritis
Igen Gulácsi jó példa, ő azért nemzetközileg sem rossz kapus lett. Ami számomra a lényeg hogy finoman szólva sem ontja magából a tehetségeket a pool akadémiája (hú azt a köcsög shelveyt de utálom, pedig ezer éve nem ott van már de mégis...), persze ez nem jelenti azt hogy Némethben alapból több lehetett volna. Sajnos a mai focihoz a tehetség mellett fizikailag (és mentálisan) is alkalmasnak kell lenni, ha az nincs meg akkor futsz be olyan karriert mint Németh.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Aki a Liverpool akadémiájáról kikerülve is olyan pálcikaember mint Németh, ott bizony hozzáállásbeli problémák is vannak.
empty taxi
Kit termelt ki a pool akadémiája mostanában? Sterling az egyetlen aki ott tűnt fel de nem vagyok benne biztos hogy az akadémiájukon nevelkedett.
davemayer
TAA?
Negritis
Ő pool nevelés? Sztem vették
davemayer
Tősgyökeres bizony.
kristóf17
Ja de Sterling pl nem akire meg azt hittem h lehet, ő QPRos volt. Nem is tudtam hogy jamaikai születésű
davemayer
Nem, úgy látom nekünk nem az alapképzésünk a nagyon jó, hanem egy jó hozott anyagból elkezdve képes egész jó srácokat faragni felnőtt korra az akadémia. Persze nem sztárokat. Abból egyelőre nem sok ment ki.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Aki a Liverpool akadémiájáról kikerülve is olyan pálcikaember mint Németh, ott bizony hozzáállásbeli problémák is vannak.
empty taxi
Kit termelt ki a pool akadémiája mostanában? Sterling az egyetlen aki ott tűnt fel de nem vagyok benne biztos hogy az akadémiájukon nevelkedett.
davemayer
TAA?
Negritis
Ő pool nevelés? Sztem vették

Ja látom akadémista volt, akkor ő 1 🤣
davemayer
amúgy technikailag pl Gulácsi is annak minősül
 www.transfermarkt.com/liverpool-fc/jugendarbeit/verein/31/wettbewerb_id/GB1/option/0/art/0

egyébként innen néztem, és emlékszem Ibe meg Ojo körül milyen hype volt hogy majd Klopp mennyit segít nekik mer milyen jól passzolnak
sajnos nem
Woodburn-nek is lassan kéne mutatni valamit mer már 21 de nem tud megragadni
Neco Williams esélytelen a szélen, pedig barátságos meccseken ő sem rossz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Aki a Liverpool akadémiájáról kikerülve is olyan pálcikaember mint Németh, ott bizony hozzáállásbeli problémák is vannak.
empty taxi
Kit termelt ki a pool akadémiája mostanában? Sterling az egyetlen aki ott tűnt fel de nem vagyok benne biztos hogy az akadémiájukon nevelkedett.
davemayer
TAA?
Negritis
Ő pool nevelés? Sztem vették
davemayer
Tősgyökeres bizony.
kristóf17
Ja de Sterling pl nem akire meg azt hittem h lehet, ő QPRos volt. Nem is tudtam hogy jamaikai születésű

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Aki a Liverpool akadémiájáról kikerülve is olyan pálcikaember mint Németh, ott bizony hozzáállásbeli problémák is vannak.
empty taxi
Kit termelt ki a pool akadémiája mostanában? Sterling az egyetlen aki ott tűnt fel de nem vagyok benne biztos hogy az akadémiájukon nevelkedett.
davemayer
TAA?
Negritis
Ő pool nevelés? Sztem vették
davemayer
Tősgyökeres bizony.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Aki a Liverpool akadémiájáról kikerülve is olyan pálcikaember mint Németh, ott bizony hozzáállásbeli problémák is vannak.
empty taxi
Kit termelt ki a pool akadémiája mostanában? Sterling az egyetlen aki ott tűnt fel de nem vagyok benne biztos hogy az akadémiájukon nevelkedett.
davemayer
TAA?
Negritis
Ő pool nevelés? Sztem vették

Ja látom akadémista volt, akkor ő 1 🤣

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Aki a Liverpool akadémiájáról kikerülve is olyan pálcikaember mint Németh, ott bizony hozzáállásbeli problémák is vannak.
empty taxi
Kit termelt ki a pool akadémiája mostanában? Sterling az egyetlen aki ott tűnt fel de nem vagyok benne biztos hogy az akadémiájukon nevelkedett.
davemayer
TAA?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Aki a Liverpool akadémiájáról kikerülve is olyan pálcikaember mint Németh, ott bizony hozzáállásbeli problémák is vannak.
empty taxi
Kit termelt ki a pool akadémiája mostanában? Sterling az egyetlen aki ott tűnt fel de nem vagyok benne biztos hogy az akadémiájukon nevelkedett.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Aki a Liverpool akadémiájáról kikerülve is olyan pálcikaember mint Németh, ott bizony hozzáállásbeli problémák is vannak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Kéne egy fiatal csatárt akasztani, mert egyel hátrébb azért megvan az alapanyag. Nyilván a Szalai, Nikolics vonal más szint mint a Radó, Böde, Lencse, Futács féle szalajtott bagázs.

Durva, hogy anno a Németh Krisztián mennyire kiemelkedett és hogy sikerült aztán egy semmilyen karriert csinálni
FLZOLI
Bajnert vissza a válogatottba

és Némethet a sérülései kivégezték

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kéne egy fiatal csatárt akasztani, mert egyel hátrébb azért megvan az alapanyag. Nyilván a Szalai, Nikolics vonal más szint mint a Radó, Böde, Lencse, Futács féle szalajtott bagázs.

Durva, hogy anno a Németh Krisztián mennyire kiemelkedett és hogy sikerült aztán egy semmilyen karriert csinálni

több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 352 — Omar's Coming Yo!
Haratin közbe kezdő az Ukránoknál a Spanyolok ellen.
Kenny
Felfuttattuk, sokat köszönhet a Fradinak 😛
dande
Persze. Cseri után Fati nem kihívás.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Haratin közbe kezdő az Ukránoknál a Spanyolok ellen.
Kenny
Felfuttattuk, sokat köszönhet a Fradinak 😛
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 352 — Omar's Coming Yo!
Haratin közbe kezdő az Ukránoknál a Spanyolok ellen.

több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 352 — Omar's Coming Yo!
A végén nem értettem miért nem holendert hozta le, szerencsétlen lépni nem bírt, nettó hátrány volt
peach
Sallai is, még mindig 60 perces játékos sajnos.

több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
A végén nem értettem miért nem holendert hozta le, szerencsétlen lépni nem bírt, nettó hátrány volt



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 973
Dzsudzsák már megvolt, most Szalai Ádit kéne kirakni, ő lóg ki leginkább kifelé. Azért mert a Mainzban kispadozik vagy tartalék nem kéne játszatni. Vicc. Valamikor pont beszélni tudtam az ügynökével, majdnem mondtam neki hogy vicc hogy el tudta adni 😀
Heisman Trophy
Ennél már csak az lett volna viccesebb, amikor röhögve beolt, h szerencsére sok olyan futball vak van, mint te a saját szakmájában, így addig ő degeszre keresi magát az olyan lesajnált játékosokkal, mint Szalai. 😀
dawyd728
azert ha olyan szar lenne szalai nem lenne bundasban meg mindig. ez nem magyarorszag. ott tudas es teljesitmeny is kell.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Fura érzés de az utóbbi évek után egész jó volt nézni a válogatottat ezen a két meccsen. Voltak biztató dolgok. Remélem nem lesz megint a megszokott zuhanórepülés.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
dawyd728 3 707
Dzsudzsák már megvolt, most Szalai Ádit kéne kirakni, ő lóg ki leginkább kifelé. Azért mert a Mainzban kispadozik vagy tartalék nem kéne játszatni. Vicc. Valamikor pont beszélni tudtam az ügynökével, majdnem mondtam neki hogy vicc hogy el tudta adni 😀
Heisman Trophy
Ennél már csak az lett volna viccesebb, amikor röhögve beolt, h szerencsére sok olyan futball vak van, mint te a saját szakmájában, így addig ő degeszre keresi magát az olyan lesajnált játékosokkal, mint Szalai. 😀
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Kalmár b.meg ne hátra felé...🤬



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 352 — Omar's Coming Yo!
Cseri valogatott. Mekkora😃

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szobodzlai zabos
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 822 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Gyerünk a 3-3ért

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz