Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Ami jár, az jár !
ozibozi
Még hogy nincs előrelépés a magyar fociban!?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Ami jár, az jár !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Törököket, oroszokat kizárják azt csak szerbeket kéne verni.
Heisman Trophy
Azokat is gyakran szoktuk 😉
ozibozi
Szerintem nem is nagyon játszottunk még a szerbekkel...
warr_b
mivel igencsak friss állam😊
de a jugók elleni meccs szerintem sokakban benne él még 😕
NB2
Azóta nem játszottunk ellenük.

Egyébként hogy kerültünk fel a B ligába?
A C-s csoportunkat se nyertük meg.
Kampman
bővítés áldozatai lettünk, illetve a többi csapat nyertese 😛 12 ről 16 16 fős lett a két felső liga így buktunk felfelé
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 243
Törököket, oroszokat kizárják azt csak szerbeket kéne verni.
Heisman Trophy
Azokat is gyakran szoktuk 😉
ozibozi
Szerintem nem is nagyon játszottunk még a szerbekkel...
warr_b
mivel igencsak friss állam😊
de a jugók elleni meccs szerintem sokakban benne él még 😕
NB2
Azóta nem játszottunk ellenük.

Egyébként hogy kerültünk fel a B ligába?
A C-s csoportunkat se nyertük meg.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Törököket, oroszokat kizárják azt csak szerbeket kéne verni.
Heisman Trophy
Azokat is gyakran szoktuk 😉
ozibozi
Szerintem nem is nagyon játszottunk még a szerbekkel...
warr_b
Az mindegy, a jugók se albánok 😉
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Törököket, oroszokat kizárják azt csak szerbeket kéne verni.
Heisman Trophy
Azokat is gyakran szoktuk 😉
ozibozi
Szerintem nem is nagyon játszottunk még a szerbekkel...
warr_b
mivel igencsak friss állam😊
de a jugók elleni meccs szerintem sokakban benne él még 😕
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Törököket, oroszokat kizárják azt csak szerbeket kéne verni.
Heisman Trophy
Azokat is gyakran szoktuk 😉
ozibozi
Szerintem nem is nagyon játszottunk még a szerbekkel...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Törököket, oroszokat kizárják azt csak szerbeket kéne verni.
Heisman Trophy
Azokat is gyakran szoktuk 😉
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 305 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Törököket, oroszokat kizárják azt csak szerbeket kéne verni.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ez pont az a huligán szint, amihez a magyar piti erőlegények már lepkefingot sem érnek.

több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Kis első világháborús visszavágó lesz

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 305 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ehhez illik stez mondása, mindenkit megbaszunk, a nőket, az oroszokat a törököket és a szerbeket 2szer is oda-vissza 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hú banyek ezt, hogy hozták össze 😀 Ennél mondjuk a román ukrán szlovák trió lett volna izgibb (teoretikusan írtam) 😛
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Orosz
Török
Szerb
Magyar

Erős túrák 😀
Kenny
Pont akartam írni. Vannak itt régről gyökerező sérelmek 😊
Meg kell baszni mindet, nyugodjon a néplélek.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Orosz
Török
Szerb
Magyar

Erős túrák 😀

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Ez igaz, de az igazán jó kapusok nagyátlagban azért előbb-utóbb jó csapatokhoz kerülnek. 😉
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Folyamatosan Jól védeni egy kiesés ellen küzdő, vagy akár egy középcsapatban is, az nem feltétlen jelenti azt, hogy fog az menni egy nagy csapatban is, a válogatott pedig sokszor még ennél is jóval bonyolultabb.
ozibozi
Semmivel sem bonyolultabb, ha valaki eleg profi es mentalisan rendben van, illetve tudja is helyen kezelni a dolgokat.

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Folyamatosan Jól védeni egy kiesés ellen küzdő, vagy akár egy középcsapatban is, az nem feltétlen jelenti azt, hogy fog az menni egy nagy csapatban is, a válogatott pedig sokszor még ennél is jóval bonyolultabb.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Második gól tisztán Lovrené. Minden ilyen szitu előtt még a megyében is elmondom, hogy akkor a bal hátvéd mögé a baloldali KH, amögé a jobb oldali KH és így tovább biztosít. Hát itt Lovren úgy helyezkedett, mint egy tőgyarcú barom. Első gól érzésem szerint a könnyelmű Fabi és VVD, a meccsen meg jobb volt a Watford. Ilyen meccseken látszik mekkora teljesítmény is egy egész szezonon keresztül az ilyeneket elkerülni.

Fradi meccs meg... Élőben néztük, mert ajándék volt faternak, de bár ne lett volna, mert ez minden volt csak élvezetes nem. Olyan dolgokat láttam, hogy nem hittem el, hogy ez első osztály. Nem is mennék bele. Borzalmas.
kristóf17
két méterrel kellett volna van Dijk mögött állnia, hogy egyáltalán legyen esélye tisztázni, és ha nem sikerül, akkor meg azért van lecseszve, mert elkúrta a lesreállítást.
a magas védelmi vonalnak ez a hátránya, gyors csatárnál esélyt sem szabad adni az indításokra.
persze lehet Lovrent okolni mindenért is, de az a helyzet, hogy amit az oldalvonalnál leművelt az a pár ember, azért megye egyben leordítja az edző a hajadat.
slowmotion
Általában egyetértek veled, de most nem, mivel én a Lovren kedvelők sorába tartozom. Sokkal inkább, mint azt gondolná bárki, de akkor is hibázott. Ki kellett volna segítenie, mivel nem lassú gyerek, így ha ügyesen helyezkedik sima. Ezzel nem tolom rá a teljes felelősséget, mert amint mondod az oldalvonalas sztorit, az úgy is van, de nem is fogom védeni a hibáját, csak azért, mert sokan 100-ból 99-szer fröcsögnek róla együgyű emberek idiótaságokat. Viszont szerencsére nem ezen ment el.
kristóf17
de hát mennyit vert rá Sarr? két-három métert harminc méteren. azért mondom, hogy két méterrel kellett volna VVD mögött állnia, egyszerűen lassabb volt a támadónál, másképp nem ért volna oda időben.
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Második gól tisztán Lovrené. Minden ilyen szitu előtt még a megyében is elmondom, hogy akkor a bal hátvéd mögé a baloldali KH, amögé a jobb oldali KH és így tovább biztosít. Hát itt Lovren úgy helyezkedett, mint egy tőgyarcú barom. Első gól érzésem szerint a könnyelmű Fabi és VVD, a meccsen meg jobb volt a Watford. Ilyen meccseken látszik mekkora teljesítmény is egy egész szezonon keresztül az ilyeneket elkerülni.

Fradi meccs meg... Élőben néztük, mert ajándék volt faternak, de bár ne lett volna, mert ez minden volt csak élvezetes nem. Olyan dolgokat láttam, hogy nem hittem el, hogy ez első osztály. Nem is mennék bele. Borzalmas.
kristóf17
két méterrel kellett volna van Dijk mögött állnia, hogy egyáltalán legyen esélye tisztázni, és ha nem sikerül, akkor meg azért van lecseszve, mert elkúrta a lesreállítást.
a magas védelmi vonalnak ez a hátránya, gyors csatárnál esélyt sem szabad adni az indításokra.
persze lehet Lovrent okolni mindenért is, de az a helyzet, hogy amit az oldalvonalnál leművelt az a pár ember, azért megye egyben leordítja az edző a hajadat.
slowmotion
Általában egyetértek veled, de most nem, mivel én a Lovren kedvelők sorába tartozom. Sokkal inkább, mint azt gondolná bárki, de akkor is hibázott. Ki kellett volna segítenie, mivel nem lassú gyerek, így ha ügyesen helyezkedik sima. Ezzel nem tolom rá a teljes felelősséget, mert amint mondod az oldalvonalas sztorit, az úgy is van, de nem is fogom védeni a hibáját, csak azért, mert sokan 100-ból 99-szer fröcsögnek róla együgyű emberek idiótaságokat. Viszont szerencsére nem ezen ment el.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
2022-ben a Puskásban lesz az Európa Liga döntő!
nagir
Egy török és egy orosz csapat között.
De a választások után.
Na most már van tétje a 22-es választásnak Orbán számára is.

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
2022-ben a Puskásban lesz az Európa Liga döntő!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 858
ter Stegen mekkorát védett 😮
remélem ő lesz a kezdő az EB-n
Heisman Trophy
Aztán kapott két gólt a rövidre miközben Neuer elég jó formában van csak divat lett őt szidni.
csebi
ebből mondjuk az első talán megbocsátható. jól reagálta le a labda eredeti útvonalát, csak Piké szerencsétlenül ért bele.
slowmotion
A masodiknal se volt szerencseje.pont ugy pattant meg h a keze alatt ment el.ugyebar a realos mikozben csuszott rugott egy verholyagot...
Nalam is ter stegen lenne a kezdo.
ZoliMP
az első gólnál a beadás teljesen reális lehetőség volt, sőt be is akarta adni a csávó, arra szerintem jól mozdult TS, csak a flippert már nem tudta lereagálni.
a második gólnál jött ugyan a hullám, de a szöszi csókának erről fogalma sem volt, ott nagyon a rövidet kellett volna fogni, de felkínálta neki a kapus, az szerintem inkább kapushiba, mint nem.
slowmotion
Igen, a masodiknal en is rakerdeztem volna nala, hogy megis mi volt, de nagyobb szazalekban volt szerencseje ott a realnak, mint hogy a kapus hibazott.
Az elso golrol meg abszolut nem tehetett.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
 foci.444.hu/2020/03/02/miert-gyulolik-a-nemet-szurkolok-az-ellenfeluknel-is-jobban-dietmar-hoppot
Vrij6
 www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/mecenas-hoffenheimben-a-hopp-sztori-es-ami-mogotte-van-2750685
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
 foci.444.hu/2020/03/02/miert-gyulolik-a-nemet-szurkolok-az-ellenfeluknel-is-jobban-dietmar-hoppot

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa