NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 384 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
járvány miatt nincs sorfal a wcülőkés csapattól 😊 akkor remélem a meccsen sem állnak majd sorfalat szabadrúgásoknál. nem is vártam mást ...
csebi
Ez nem a La Liga, vagy a Seria A!
Amúgy szerinted fordítva megtette volna a fagyi? Kötve hiszem!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
járvány miatt nincs sorfal a wcülőkés csapattól 😊 akkor remélem a meccsen sem állnak majd sorfalat szabadrúgásoknál. nem is vártam mást ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Arsenal lifestyle

 twitter.com/FootyHumour/status/1273361464984813569?s=09

Szerkesztette: FLZOLI

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Bajnok a Bielefeld, és 11 év után újra az első osztályban játszhat.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
erről hogy-hogy nem írt még senki?
 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/pl-a-technologia-hibaja-dontonek-bizonyult-ikszelt-a-sheffield-es-a-villa-2767903
r.baggio
Felfoghatatlan. Az a legjobb hogy v 3 secig a haloban kapaszkodott a kapus, es ugy tolta hatulrol a kapufanak a labdat 😀

Sztem kb a fel stadion lathatta is, megmagyarazhatatlan h a videobiro miert nem szolt.
Borbinho
A közvetítésben azt mondták learnyekolta az érzékelőket
Negritis
hát persze.
sőt, az amalgámtömései interferenciát okoztak, és azért nem látta a rendszer.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 058 — The Mathematician
erről hogy-hogy nem írt még senki?
 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/pl-a-technologia-hibaja-dontonek-bizonyult-ikszelt-a-sheffield-es-a-villa-2767903
r.baggio
Felfoghatatlan. Az a legjobb hogy v 3 secig a haloban kapaszkodott a kapus, es ugy tolta hatulrol a kapufanak a labdat 😀

Sztem kb a fel stadion lathatta is, megmagyarazhatatlan h a videobiro miert nem szolt.
Borbinho
A közvetítésben azt mondták learnyekolta az érzékelőket

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
erről hogy-hogy nem írt még senki?
 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/pl-a-technologia-hibaja-dontonek-bizonyult-ikszelt-a-sheffield-es-a-villa-2767903
r.baggio
Felfoghatatlan. Az a legjobb hogy v 3 secig a haloban kapaszkodott a kapus, es ugy tolta hatulrol a kapufanak a labdat 😀

Sztem kb a fel stadion lathatta is, megmagyarazhatatlan h a videobiro miert nem szolt.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
erről hogy-hogy nem írt még senki?
 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/pl-a-technologia-hibaja-dontonek-bizonyult-ikszelt-a-sheffield-es-a-villa-2767903


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
belenéztem a Fradi-MTK női focimeccsbe... bár ne tettem volna 😊
borzasztó mennyire nem látnak a pályán és bénák
fáj kimondani, de a pasik nem ennyire bénák
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 058 — The Mathematician
amúgy a David Luiz kiállításáért nem kinti szabadrugás jár mert ott indult a szabálytalanság?
Negritis
Nem.
Ne kérdezd miért.
Nem.
Coolearie
úgy néz ki rosszul tudtam

If a defender starts holding an attacker outside the penalty area and continues holding inside the penalty area, the referee must award a penalty kick.
 www.thefa.com/football-rules-governance/lawsandrules/laws/football-11-11/law-12---fouls-and-misconduct

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
amúgy a David Luiz kiállításáért nem kinti szabadrugás jár mert ott indult a szabálytalanság?
Negritis
Nem.
Ne kérdezd miért.
Nem.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 058 — The Mathematician
amúgy a David Luiz kiállításáért nem kinti szabadrugás jár mert ott indult a szabálytalanság?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Senki nem nezi a norveg ligat az eurosporton?
ZoliMP
Én nézném de tegnap nem volt időm, ma meg visszatért a PL.
De mindenképpen kiváncsi vagyok főleg az utóbbi időben mennyi tehetség jött ki az országból.

David Luiz meg bazmeg remélem mégegyszer nem lát nálunk pályát... vicc bazmeg
Heisman Trophy
Akkor húzzál bele, mert csak az első 3 forduló lesz állítólag a tv-ben, a többi csak a playeren lesz látható.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Közbe már vezet a rohadt City... Sterling...
Heisman Trophy
Na. Na. Odafigyelj mit beszélsz.
Coolearie
Szarzenál erre mindig a válasz.

SPURS!!! 😀
#JC6
Ez olyan, de olyan vicces minden esetben. Más? Valami kupa vagy bajnokság mostanság?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 319
Közbe már vezet a rohadt City... Sterling...
Heisman Trophy
Na. Na. Odafigyelj mit beszélsz.
Coolearie
Szarzenál erre mindig a válasz.

SPURS!!! 😀
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 635 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Közbe már vezet a rohadt City... Sterling...
Heisman Trophy
Na. Na. Odafigyelj mit beszélsz.
Coolearie
Nem a City ellen irányul a feszültségem hanem szarok vagyunk és kész 😀 viccet félre téve augusztusig az összes tétnélküli meccs nektek, szóval nem mindegy?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Közbe már vezet a rohadt City... Sterling...
Heisman Trophy
Na. Na. Odafigyelj mit beszélsz.

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 635 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Senki nem nezi a norveg ligat az eurosporton?
ZoliMP
Én nézném de tegnap nem volt időm, ma meg visszatért a PL.
De mindenképpen kiváncsi vagyok főleg az utóbbi időben mennyi tehetség jött ki az országból.

David Luiz meg bazmeg remélem mégegyszer nem lát nálunk pályát... vicc bazmeg

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 932
Senki nem nezi a norveg ligat az eurosporton?
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
Szepen megy le az odds a Lokira... Kerdes a Vidinel beleszarnak-e vagy fociznak egy jot mar tet nelkul.
A 2010es evek elejen kifejezetten "csemegenek" szamitott egy Vidi-Loki, de 2015 ota eleg egyoldalu a parharc (aztakurva, 18 meccse nyert utoljara a Loki, 15 Vidi W, 2X a merleg).
Borbinho
Futacs nem kapta meg a memot

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
David Luiz ott folytatja, ahol abbahagyta 😀😀
Löfli
Jo, hogy visszaall a foci a rendes kerekvagasba. Kozvetlen a kedvenc Dortmundom utan nezhetem, ahogy az Arsenal is benazik. Hianyzott mar azert!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
David Luiz ott folytatja, ahol abbahagyta 😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 635 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hacsak a végén Haaland el nem szúrja, a Dortmund benttartja a Mainzot és Szalait a Bundásban
Közbe már vezet a rohadt City... Sterling...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
geccc mit hagyott ki a Kövesd 😀
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 347
Félek tényleg meg kell barátkoznunk, hogy népünk csapata az EL-ben fog szerepelni 😕
NB2
Vicces lesz, amikor a nemzetközi sportsajtó elkezd értetlenkedni, hogy ennek a csapatnak miért az a neve, ami, miközben se nem Puskás, se nem Akadémia.