Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pintért ismertem egyedül a csapatból.

Kukoc a túloldalon tanulhatott volna többet Mr Airtől győzni akarasban és gyilkos ösztönből 😊
FLZOLI
Valamelyik Supka-féle Honvédről lehetne egy Last Dance sorozatot csinálni, csak az a baj, hogy ő mindig visszatér.
Kampman
Kevered Szurgent Lajossal. 😊
Ha Kanta még él ő dönti majd el a végén
FLZOLI
A szegény ember Illés Bélája. Aki a szegény ember Détárija volt és így mehetnénk visszafelé.
Kampman
A királyt illetéktelen nyelvezettel szádra ne vedd 😊
FLZOLI
Hogy jön ide Pisont? 😊
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Faj nezni,de mar kivancsi vagyok a tizikre.

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Pintért ismertem egyedül a csapatból.

Kukoc a túloldalon tanulhatott volna többet Mr Airtől győzni akarasban és gyilkos ösztönből 😊
FLZOLI
Valamelyik Supka-féle Honvédről lehetne egy Last Dance sorozatot csinálni, csak az a baj, hogy ő mindig visszatér.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha Kanta még él ő dönti majd el a végén
FLZOLI
A szegény ember Illés Bélája. Aki a szegény ember Détárija volt és így mehetnénk visszafelé.
Kampman
A királyt illetéktelen nyelvezettel szádra ne vedd 😊

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Pintért ismertem egyedül a csapatból.

Kukoc a túloldalon tanulhatott volna többet Mr Airtől győzni akarasban és gyilkos ösztönből 😊

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Ha Kanta még él ő dönti majd el a végén
FLZOLI
A szegény ember Illés Bélája. Aki a szegény ember Détárija volt és így mehetnénk visszafelé.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha Kanta még él ő dönti majd el a végén

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Ez egy jóval gyengébb meccs, mint az első volt.
Kampman
Mármint az 1. MTK_Honvéd vagy a Vidi-Mezőkövesd? Mert az 1. MTK-Honvédnál ez talán jobb volt, bármennyire is rémisztő ezt leírni.
iktriad
Ennek az odavágója nekem kifejezetten tetszett, bár nyilván a Honvéd-drukkereknek ez jobban bejön, ott nagyon alárendeltek voltak.
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Ez egy jóval gyengébb meccs, mint az első volt.
Kampman
Mármint az 1. MTK_Honvéd vagy a Vidi-Mezőkövesd? Mert az 1. MTK-Honvédnál ez talán jobb volt, bármennyire is rémisztő ezt leírni.
iktriad
honvéd szemszögből jobb, az mtk viszont 2 klasszissal szarabb mint hétvégén

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Ez egy jóval gyengébb meccs, mint az első volt.
Kampman
a helyzetkihasználás viszont egál ahhoz képest

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez egy jóval gyengébb meccs, mint az első volt.
Kampman
Mármint az 1. MTK_Honvéd vagy a Vidi-Mezőkövesd? Mert az 1. MTK-Honvédnál ez talán jobb volt, bármennyire is rémisztő ezt leírni.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Ez egy jóval gyengébb meccs, mint az első volt.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lecseréltük a cserét. Pisont mit csinálsz?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Honvéd nyerési stratégiája ma hogy Tujvel ma mindent (megint) megfog és valaki csak belő egy tizenegyest?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Istenem ezt a Bognárt megint minek kellett behozni 😀 Gondolom azért, hogy Knédli ne csak Lanzát szopkodja, mást nem tudok elképzelni 😀 Egy jó mozdulata nem volt még a Stefinek, facepalmes viszont 5 perc alatt legalább 3
eaglesmcnabb
Tessék, most rúgott egy szépet kapura.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt a Sallait állandóan lekapja az edző a 60.perc környékén... nem értem
#JC6
Streich tudja mennyit bír...


Istenem ezt a Bognárt megint minek kellett behozni 😀 Gondolom azért, hogy Knédli ne csak Lanzát szopkodja, mást nem tudok elképzelni 😀 Egy jó mozdulata nem volt még a Stefinek, facepalmes viszont 5 perc alatt legalább 3
eaglesmcnabb
Ő a ti Georgeotok. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Istenem ezt a Bognárt megint minek kellett behozni 😀 Gondolom azért, hogy Knédli ne csak Lanzát szopkodja, mást nem tudok elképzelni 😀 Egy jó mozdulata nem volt még a Stefinek, facepalmes viszont 5 perc alatt legalább 3

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 311
Ezt a Sallait állandóan lekapja az edző a 60.perc környékén... nem értem
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újra 11 emberrel játszunk. Lement George! 😊
Látom a Bundásban nem jó hazai csapatnak lenni. 1-9 a gólkülönbség eddig 4 meccsen. És ebben benne van a Werder és Gladbach 0-0-ája is.
iktriad
És mióta ez leírtam, gyorsan rúgott kettőt a Frankfurt. #jinxtriadstrikesagain
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom a Bundásban nem jó hazai csapatnak lenni. 1-9 a gólkülönbség eddig 4 meccsen. És ebben benne van a Werder és Gladbach 0-0-ája is.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Levitték Sallait, egyből rúgott idegenben kettőt a Freiburg... Véletlen lenne?
iktriad
Jót biztos nem tesz a megítélésének.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Levitték Sallait, egyből rúgott idegenben kettőt a Freiburg... Véletlen lenne?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha az MTK okosan igazol (2-3 veteránt igazolnak max), jövőre a dobogóért játszanak a Mennyeiben.

Ez az entitled forward of color csatár a honvédban nem tudom ki, de jöhetne a következő ilyen a sorban mert az általánosnál is gyengébb.
Heisman Trophy
Random noname afrikai, akiről két év múlva kiderül, hogy legalább 10 évvel idősebb, mint amilyennek 3 évvel előtte hazudta magát.
Kampman
Szerencsére George csak kölcsönben van itt. Amúgy 13-szoros Costa Rica-i válogatott, tehát NEM afrikai. És nem hiszem, hogy Moutari vagy Ugrai sokkal jobb opciók lennének nála...
iktriad
Afrikai az Antillákról, mondom én.
Kampman
Hát nem egy Wanchope az biztos. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Ha az MTK okosan igazol (2-3 veteránt igazolnak max), jövőre a dobogóért játszanak a Mennyeiben.

Ez az entitled forward of color csatár a honvédban nem tudom ki, de jöhetne a következő ilyen a sorban mert az általánosnál is gyengébb.
Heisman Trophy
Random noname afrikai, akiről két év múlva kiderül, hogy legalább 10 évvel idősebb, mint amilyennek 3 évvel előtte hazudta magát.
Kampman
Szerencsére George csak kölcsönben van itt. Amúgy 13-szoros Costa Rica-i válogatott, tehát NEM afrikai. És nem hiszem, hogy Moutariu vagy Ugrai sokkal jobb opciók lennének nála...
iktriad
Afrikai az Antillákról, mondom én.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
játékvezetőmaffia ma mellettünk van kőkeményen
eaglesmcnabb
Ez van. Amúgy nagyon tetszetősen játszotok ma is. Csak ne igazoljatok 30+ éves bohócliger veteránokat a fiatalok rovására "erősítésként" a nyáron.


Ezért kár volt Hemit elzavarni, szánalmas ez a csapat. Az MTK csupa középszer, de látszik a taktika és a felkészítés
FLZOLI
Ma szombathoz képest egész jól játszik a Honvéd. És bár vannak fenntartásaim Pisonttal kapcsolatban, azért a legnagyobb király védelmében mondom, hogy most (ez a 2. meccs) próbálja a még Rossi által felépített megszokott hadrendünket átgyúrni egy 4-4-2-re.