Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
lol, az ukrán sport tv közvetíteni fogja a magyar kupa és NB1 mérkőzéseit
eaglesmcnabb
15 ukrán szerepel a magyar NB1-ben, ennyit sztem másik külföldi bajnokságbólnem tudnának mutatni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 451 — TODDHERREMANS79
lol, az ukrán sport tv közvetíteni fogja a magyar kupa és NB1 mérkőzéseit

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 779 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kicsit megkésve is, de frissitettem az aktuális fordulót. Az FC Minsk meccsei azért vannak már a második héten elhalasztva, mert Covid fertőzéses játékosok lehetnek a csapatban.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 968 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Elsejétől Storck a DAC edzője.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 489
Soros
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 451 — TODDHERREMANS79
A zogyinói gőzhenger elindult 😉
ozibozi
aztán nekiszaladtunk a késnek :=(

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 489
A zogyinói gőzhenger elindult 😉
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 340 — Invisible man
Pacsi. Pá.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 078 — nabege2@yahoo.com
erre egy srácnak ez volt a válasza...
 psnzrt.hu/hirek/2013-10-06-masfel-milliard-erkezhet-a-pmfc-palyara
 www.pecsma.hu/pecs-aktual/pmfc-marad-regi-stadion/
 nb1.hu/otp-bank-liga/meg-iden-elkezdodhet-a-pecsi-stadion-felujitasa
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
 foci.444.hu/2020/05/20/uj-stadiont-igert-pecsnek-orban
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 649
Nekem van egy kedvenc angol csapatom, aztán annyi. S akkor nem vagyok egészséges. 😁

Egyetlen magyar klubért sem tudok érdeklődni, a magyar válogatottért pedig különösen nem.

Persze én nem is tartottam magam sosem húdenagymagyarnak, az utóbbi években pedig a legkisebb magyarságérzetet is sikerült kiűzni belőlem.

Igazi európai libsi, sorosbérenc, migránssimogató hazaáruló vagyok, leegyszerűsítve. 😀
Mikey
Fekete autó indul.
😄😄😄
zemanla
Ilyet kérek, köszi!


Mikey
Érted fog jönni, nem ellened.
Kampman
Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!
(A Nelkülednél se állnál fel te sorosista nem igaz ? 😀)
Heisman Trophy
Na arról a jelenségről a véleményemet le sem írom, mindenkinek jobb. 😂
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 779 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nekem van egy kedvenc angol csapatom, aztán annyi. S akkor nem vagyok egészséges. 😁

Egyetlen magyar klubért sem tudok érdeklődni, a magyar válogatottért pedig különösen nem.

Persze én nem is tartottam magam sosem húdenagymagyarnak, az utóbbi években pedig a legkisebb magyarságérzetet is sikerült kiűzni belőlem.

Igazi európai libsi, sorosbérenc, migránssimogató hazaáruló vagyok, leegyszerűsítve. 😀
Mikey
Fekete autó indul.
😄😄😄
zemanla
Ilyet kérek, köszi!


Mikey
Érted fog jönni, nem ellened.
Kampman
Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!
(A Nelkülednél se állnál fel te sorosista nem igaz ? 😀)

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 460
Nekem van egy kedvenc angol csapatom, aztán annyi. S akkor nem vagyok egészséges. 😁

Egyetlen magyar klubért sem tudok érdeklődni, a magyar válogatottért pedig különösen nem.

Persze én nem is tartottam magam sosem húdenagymagyarnak, az utóbbi években pedig a legkisebb magyarságérzetet is sikerült kiűzni belőlem.

Igazi európai libsi, sorosbérenc, migránssimogató hazaáruló vagyok, leegyszerűsítve. 😀
Mikey
Fekete autó indul.
😄😄😄
zemanla
Ilyet kérek, köszi!


Mikey
Érted fog jönni, nem ellened.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 968 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Korcsmár Zsolti visszavonult a sérülései miatt, kár érte...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 649
Nekem van egy kedvenc angol csapatom, aztán annyi. S akkor nem vagyok egészséges. 😁

Egyetlen magyar klubért sem tudok érdeklődni, a magyar válogatottért pedig különösen nem.

Persze én nem is tartottam magam sosem húdenagymagyarnak, az utóbbi években pedig a legkisebb magyarságérzetet is sikerült kiűzni belőlem.

Igazi európai libsi, sorosbérenc, migránssimogató hazaáruló vagyok, leegyszerűsítve. 😀
Mikey
Fekete autó indul.
😄😄😄
zemanla
Ilyet kérek, köszi!

több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Nekem van egy kedvenc angol csapatom, aztán annyi. S akkor nem vagyok egészséges. 😁

Egyetlen magyar klubért sem tudok érdeklődni, a magyar válogatottért pedig különösen nem.

Persze én nem is tartottam magam sosem húdenagymagyarnak, az utóbbi években pedig a legkisebb magyarságérzetet is sikerült kiűzni belőlem.

Igazi európai libsi, sorosbérenc, migránssimogató hazaáruló vagyok, leegyszerűsítve. 😀
Mikey
Fekete autó indul.
😄😄😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 649
Nekem van egy kedvenc angol csapatom, aztán annyi. S akkor nem vagyok egészséges. 😁

Egyetlen magyar klubért sem tudok érdeklődni, a magyar válogatottért pedig különösen nem.

Persze én nem is tartottam magam sosem húdenagymagyarnak, az utóbbi években pedig a legkisebb magyarságérzetet is sikerült kiűzni belőlem.

Igazi európai libsi, sorosbérenc, migránssimogató hazaáruló vagyok, leegyszerűsítve. 😀
több mint 3 éve
dawyd728 3 707
Szerintem kb az az egészséges, ha van egy kedvenc csapatod, és egy, aki helyi, akinek a meccseire jársz. Jobb esetben a kettő ugyanaz. Nekem mondjuk az AS Roma és a BMTE. Ezen kívül is vannak meccsek, amiket nézek, de az már inkább egyenes kiesés szakasza a bl-nek. Ja és válogatott. Kár az, h manapság egyetlen irányba tolódott el minden. Ferde szemmel néznek rád, ha azt mondod nb2-re jársz ki. Milyen gáz az már. Pedig jobb esetben óriási közösség formáló erejének kellene lennie kis lokális közösségek számára egy ilyennek. Mondom normális esetben. Helyette élünk egymás mellett, mint valami idegenek, de a top-top focit, ide behelyettesíthető millió más sportág, és betéve tudjuk, ki merre cselez, kinek jobb a hétvégi fordulóban az xg-je vagy mi a túró. Mert oké, h kevesebb a néző itthon, mint külföldön és lehet azt mondani, h teszem azt a cseh, osztrák stb foci előrébb van és ezért nem csoda, h el vagyunk maradva, de pl a cseh bajnokság se tud sokkal magasabb nézőszámot produkálni, a horvát egyenesen alacsonyabb..
Sajnos ez egy globális trend. Kár, h Európa nem tudja átvenni az amerikai példát, ahol az egyetemi alacsonyabb szint is relatíve óriási nézettséget tud produkálni. Nem azért, mert Montanában annyira érdekelné az embereket egy közép-nyugati, dél-keleti rangadó, sokkal inkább a regionális Big Sky conference csapatai.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 649
mert a legtöbb birka nem képes kilépni a Barca-Real-Bayern-Juve-valamelyikhülyeangolazötből körből. Pénz-pénz-pénz...
warr_b
Szerintem is ilyen Mönchengladbachoknak, meg Sparta Praháknak kellene szurkolni.
Mikey
Miert kell szurkolni vkinek.miert nem eleg a sport maga?
En ugy nezek barmilyen sporot h nem 1 csapatnak sem, persze van szimpatikus es kevesbe szimpatikus csapat de az nem szurkolas.altalaban meccs kozbem dol el h kiert szoritok.legyen jo meccs vmiert es ennyi eleg nekem.
Persze a szatyor es a malaga az mas🤣

A gladbachal mi a baj?attol h jelenleg nem menok voltak ji eveig.vagy ha nem megy vkinek akkor jobbra "cserelunk?
Nezd meg negritist a poolnal kitarott🤣😉

A sparta sem egy rossz csapat.
ZoliMP
Ennyire nem lehet érteni, mi volt a mondanivalóm?
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 959
mert a legtöbb birka nem képes kilépni a Barca-Real-Bayern-Juve-valamelyikhülyeangolazötből körből. Pénz-pénz-pénz...
warr_b
Szerintem is ilyen Mönchengladbachoknak, meg Sparta Praháknak kellene szurkolni.
Mikey
Miert kell szurkolni vkinek.miert nem eleg a sport maga?
En ugy nezek barmilyen sporot h nem 1 csapatnak sem, persze van szimpatikus es kevesbe szimpatikus csapat de az nem szurkolas.altalaban meccs kozbem dol el h kiert szoritok.legyen jo meccs vmiert es ennyi eleg nekem.
Persze a szatyor es a malaga az mas🤣

A gladbachal mi a baj?attol h jelenleg nem menok voltak ji eveig.vagy ha nem megy vkinek akkor jobbra "cserelunk?
Nezd meg negritist a poolnal kitarott🤣😉

A sparta sem egy rossz csapat.
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 796 — Слава Україні! Героям слава!
mert a legtöbb birka nem képes kilépni a Barca-Real-Bayern-Juve-valamelyikhülyeangolazötből körből. Pénz-pénz-pénz...
warr_b
Szerintem is ilyen Mönchengladbachoknak, meg Sparta Praháknak kellene szurkolni.
Mikey
Khmmm. Belshina Bobruisknak. Ne vicceljünk már ezzel!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 332 — The Mathematician
mert a legtöbb birka nem képes kilépni a Barca-Real-Bayern-Juve-valamelyikhülyeangolazötből körből. Pénz-pénz-pénz...
warr_b
Szerintem is ilyen Mönchengladbachoknak, meg Sparta Praháknak kellene szurkolni.
Mikey
mondjuk 99-ben tudta valaki hogy a liverpool hova jut? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 649
mert a legtöbb birka nem képes kilépni a Barca-Real-Bayern-Juve-valamelyikhülyeangolazötből körből. Pénz-pénz-pénz...
warr_b
Szerintem is ilyen Mönchengladbachoknak, meg Sparta Praháknak kellene szurkolni.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 968 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sosem volt egyenlő feltétel, de miért jó egy pofozógég, aki néha elcsíp egy pontot, és a csapat több éves költségvetése kevesebb mint amott pár játékosé. Egy másik kávéhàz, de néhány marha nem érti az idők szavát... 😕
ozibozi
Ugyan... szerinted miért találták ki az új ligát is? A BL már csak az "elit" játszótere, a közepeseknek ott az EL, a maradék nyomingereknek meg ott lesz az EL2, vagy mi lesz a neve. Igaz hogy (főleg a BL-hez képest) már az EL-t se nézi a kutya se... mert a legtöbb birka nem képes kilépni a Barca-Real-Bayern-Juve-valamelyikhülyeangolazötből körből. Pénz-pénz-pénz...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 489
Sosem volt egyenlő feltétel, de miért jó egy pofozógég, aki néha elcsíp egy pontot, és a csapat több éves költségvetése kevesebb mint amott pár játékosé. Egy másik kávéhàz, de néhány marha nem érti az idők szavát... 😕

Szerkesztette: ozibozi