Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 793 — Слава Україні! Героям слава!
mert a legtöbb birka nem képes kilépni a Barca-Real-Bayern-Juve-valamelyikhülyeangolazötből körből. Pénz-pénz-pénz...
warr_b
Szerintem is ilyen Mönchengladbachoknak, meg Sparta Praháknak kellene szurkolni.
Mikey
Khmmm. Belshina Bobruisknak. Ne vicceljünk már ezzel!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 317 — The Mathematician
mert a legtöbb birka nem képes kilépni a Barca-Real-Bayern-Juve-valamelyikhülyeangolazötből körből. Pénz-pénz-pénz...
warr_b
Szerintem is ilyen Mönchengladbachoknak, meg Sparta Praháknak kellene szurkolni.
Mikey
mondjuk 99-ben tudta valaki hogy a liverpool hova jut? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 639
mert a legtöbb birka nem képes kilépni a Barca-Real-Bayern-Juve-valamelyikhülyeangolazötből körből. Pénz-pénz-pénz...
warr_b
Szerintem is ilyen Mönchengladbachoknak, meg Sparta Praháknak kellene szurkolni.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 959 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sosem volt egyenlő feltétel, de miért jó egy pofozógég, aki néha elcsíp egy pontot, és a csapat több éves költségvetése kevesebb mint amott pár játékosé. Egy másik kávéhàz, de néhány marha nem érti az idők szavát... 😕
ozibozi
Ugyan... szerinted miért találták ki az új ligát is? A BL már csak az "elit" játszótere, a közepeseknek ott az EL, a maradék nyomingereknek meg ott lesz az EL2, vagy mi lesz a neve. Igaz hogy (főleg a BL-hez képest) már az EL-t se nézi a kutya se... mert a legtöbb birka nem képes kilépni a Barca-Real-Bayern-Juve-valamelyikhülyeangolazötből körből. Pénz-pénz-pénz...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 482
Sosem volt egyenlő feltétel, de miért jó egy pofozógég, aki néha elcsíp egy pontot, és a csapat több éves költségvetése kevesebb mint amott pár játékosé. Egy másik kávéhàz, de néhány marha nem érti az idők szavát... 😕

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 317 — The Mathematician
Én azt nem tudom, hogy a nemzetközi kupákat hogyan fogják lebonyolítani.
Hogyan lesznek egyenlő feltételek mondjuk egy már meccseket játszó német csapat meg egy karanténban csücsülő/edző angol között. Vagy a franciák/hollandok akiknél lezárták a bajnokságot hogy fognak a többihez hasonló erőállapotba kerülni?
Bazzani
Jó észrevétel. Teljesen jogos. Vagy majd ki lesz adva hogy hát ez van, c'est la vie, ezek a feltételek.
Vrij6
mert az hogyan egyenlő feltétel hogy egy bajnokság elején járó közép európai csapat találkozik egy bajnokság közepén lévő északi csapattal?

sosincs tökéletesen egyenlő feltétel, itt se lesz
de nem is a "sportérték" miatt kell folytani ezt mindenki tudja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 766
 www.dynamo-dresden.de/saison/news/newsdetails/dfl-terminiert-spieltage-27-bis-29-zeitgenau.html
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 793 — Слава Україні! Героям слава!
Én azt nem tudom, hogy a nemzetközi kupákat hogyan fogják lebonyolítani.
Hogyan lesznek egyenlő feltételek mondjuk egy már meccseket játszó német csapat meg egy karanténban csücsülő/edző angol között. Vagy a franciák/hollandok akiknél lezárták a bajnokságot hogy fognak a többihez hasonló erőállapotba kerülni?
Bazzani
Jó észrevétel. Teljesen jogos. Vagy majd ki lesz adva hogy hát ez van, c'est la vie, ezek a feltételek.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 959 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Holnap már Costa Ricán és az észteknék is lesz meccs, szombaton pedig a mennyein kívül indulnak a csehek és az örmények is.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 457
Én azt nem tudom, hogy a nemzetközi kupákat hogyan fogják lebonyolítani.
Hogyan lesznek egyenlő feltételek mondjuk egy már meccseket játszó német csapat meg egy karanténban csücsülő/edző angol között. Vagy a franciák/hollandok akiknél lezárták a bajnokságot hogy fognak a többihez hasonló erőállapotba kerülni?
Bazzani
Lehet ezt a nemzetközi kupa dolgot el kell engedniük. Maga a csoda, hogy egyenlő esélyekkel letolják az összes nagyobb európai bajnokságot.
Beki
Azért is könnyebb lenne a BL-t / EL-t elengedni, mert attól tényleg szinte semmi nem függ jövőre, leszámítva a teljesen érdektelen EU-szuperkupát meg klubvébét.
Kampman
Ki fogja kártalanítani a tv társaságokat? Vajon honnan indul majd a licit a következő év díjainak tárgyalásakor?
gordon
Mondjuk a pénzügyi dolgokra nem gondoltam, csak a futballszakmai részére.

Gondolom Amerikában is megoldották ezeket valahogy, amikor lockout volt valamelyik major ligában.
több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Én azt nem tudom, hogy a nemzetközi kupákat hogyan fogják lebonyolítani.
Hogyan lesznek egyenlő feltételek mondjuk egy már meccseket játszó német csapat meg egy karanténban csücsülő/edző angol között. Vagy a franciák/hollandok akiknél lezárták a bajnokságot hogy fognak a többihez hasonló erőállapotba kerülni?
Bazzani
Lehet ezt a nemzetközi kupa dolgot el kell engedniük. Maga a csoda, hogy egyenlő esélyekkel letolják az összes nagyobb európai bajnokságot.
Beki
Azért is könnyebb lenne a BL-t / EL-t elengedni, mert attól tényleg szinte semmi nem függ jövőre, leszámítva a teljesen érdektelen EU-szuperkupát meg klubvébét.
Kampman
Ki fogja kártalanítani a tv társaságokat? Vajon honnan indul majd a licit a következő év díjainak tárgyalásakor?
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 457
Én azt nem tudom, hogy a nemzetközi kupákat hogyan fogják lebonyolítani.
Hogyan lesznek egyenlő feltételek mondjuk egy már meccseket játszó német csapat meg egy karanténban csücsülő/edző angol között. Vagy a franciák/hollandok akiknél lezárták a bajnokságot hogy fognak a többihez hasonló erőállapotba kerülni?
Bazzani
Lehet ezt a nemzetközi kupa dolgot el kell engedniük. Maga a csoda, hogy egyenlő esélyekkel letolják az összes nagyobb európai bajnokságot.
Beki
Azért is könnyebb lenne a BL-t / EL-t elengedni, mert attól tényleg szinte semmi nem függ jövőre, leszámítva a teljesen érdektelen EU-szuperkupát meg klubvébét.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem annyira jók a meccsek sztem. Tegnapi Dortmund is lotyogos volt és ez a München meccs is elég satnya.
csebi
Ezzel teljesen egyetértek. Azokból amiket láttam a Köln - Mainz volt egyébként a legjobb. A 4 gól mellett ott legalább néha előfordult, hogy mindkét csapat próbált támadni és játszani.
A 2-0ról való egyenlítés pedig kellően izgalmasabbá tette a meccset.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Én azt nem tudom, hogy a nemzetközi kupákat hogyan fogják lebonyolítani.
Hogyan lesznek egyenlő feltételek mondjuk egy már meccseket játszó német csapat meg egy karanténban csücsülő/edző angol között. Vagy a franciák/hollandok akiknél lezárták a bajnokságot hogy fognak a többihez hasonló erőállapotba kerülni?
Bazzani
Lehet ezt a nemzetközi kupa dolgot el kell engedniük. Maga a csoda, hogy egyenlő esélyekkel letolják az összes nagyobb európai bajnokságot.
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én azt nem tudom, hogy a nemzetközi kupákat hogyan fogják lebonyolítani.
Hogyan lesznek egyenlő feltételek mondjuk egy már meccseket játszó német csapat meg egy karanténban csücsülő/edző angol között. Vagy a franciák/hollandok akiknél lezárták a bajnokságot hogy fognak a többihez hasonló erőállapotba kerülni?

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 126 — Lucas Scott
Nem annyira jók a meccsek sztem. Tegnapi Dortmund is lotyogos volt és ez a München meccs is elég satnya.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Azért a járvány kitörése után nem gondoltam volna, hogy az első újrainduló top liga kevesebb hozzászólást fog kapni mint a neves Vysshaya Liga! De hát az embert mindig érik meglepetések. 😀
alatriste
Ez azért van, mert jelenleg Belaruszban fergetegesebb a szurkolàs a stadionokban. 😁

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Azért a járvány kitörése után nem gondoltam volna, hogy az első újrainduló top liga kevesebb hozzászólást fog kapni mint a neves Vysshaya Liga! De hát az embert mindig érik meglepetések. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Akkor vége a fehérorosz követőknek? 😕
Kampman
Én végig követem.
Holnap is a fél szemmel nézni fogom hogyan küzd a csapatom foggal körömmel a helyezése megőrzéséért a Vityebsk ellen. 😀😀
Fattyu
Égünk bazzeg az utolsó ellen, nem hiszem el.
warr_b
Legalább sikerült kiegyenlíteni...
warr_b
Igen, sikeresen megoldottuk, hogy ne előzzünk.😁

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 959 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Akkor vége a fehérorosz követőknek? 😕
Kampman
Én végig követem.
Holnap is a fél szemmel nézni fogom hogyan küzd a csapatom foggal körömmel a helyezése megőrzéséért a Vityebsk ellen. 😀😀
Fattyu
Égünk bazzeg az utolsó ellen, nem hiszem el.
warr_b
Legalább sikerült kiegyenlíteni...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 959 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Akkor vége a fehérorosz követőknek? 😕
Kampman
Én végig követem.
Holnap is a fél szemmel nézni fogom hogyan küzd a csapatom foggal körömmel a helyezése megőrzéséért a Vityebsk ellen. 😀😀
Fattyu
Égünk bazzeg az utolsó ellen, nem hiszem el.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 766 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ma megmutattuk a kurváknak hogy kik az urak 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Akkor vége a fehérorosz követőknek? 😕
Kampman
Nem-nem. Végre két haza win két meccsből. itt valami van!
több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Akkor vége a fehérorosz követőknek? 😕
Kampman
Én végig követem.
Holnap is a fél szemmel nézni fogom hogyan küzd a csapatom foggal körömmel a helyezése megőrzéséért a Vityebsk ellen. 😀😀

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 457
Akkor vége a fehérorosz követőknek? 😕