Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 719 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 462
Nyáron próbáljon meg a Honvéd 2 normális csatárt szerezni, meg egy minimum Supka (=Magyarországon Top 3/5) kategóriás edzőt...Prosszer meg pl. Koszta nem lenne jobb, mint Moutari vagy George? De mind a kettőt el kellett engedni...
iktriad
Az éppen aktuális random fekete támadó (a nevét nem jegyzem meg, hamarosan biztos jön helyette másik) kb. csak rossz döntést hozott.
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 455 — TODDHERREMANS79
Nagyon szépen tud játszani ez az MTK, kár hogy az NB1-ben fizikálisan elnyomják majd őket.
Kampman
Inkabn az lesz a baj, hogy megint hozunk par kivenhedt legiost a fiatalok helyett, es ok fognak jatszani.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 204 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nyáron próbáljon meg a Honvéd 2 normális csatárt szerezni, meg egy minimum Supka (=Magyarországon Top 3/5) kategóriás edzőt...Prosszer meg pl. Koszta nem lenne jobb, mint Moutari vagy George? De mind a kettőt el kellett engedni...

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 462
Nagyon szépen tud játszani ez az MTK, kár hogy az NB1-ben fizikálisan elnyomják majd őket.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 789 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Jön Kukoc, átugrott a Last Dance-ből ide is vendégszerepelni 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 455 — TODDHERREMANS79
Eddig olyan jok voltunk, be ne hozd Bogeszt 😀

Ka(n)ta viszont johetne. (Vagy mindketto)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 800 — Слава Україні! Героям слава!
Eselyunk sem volt, 4 golos zako idegenben. Ez van. Az ember megse divatbol szurkol a Belshinanak!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 976 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Menő ez a szürke MTK-mez. Majd egy örökrangadón is felvehetnék ezt, mi meg a Berki-korszak narancs szerelését.
Kampman
Tényleg nem rossz, de a Honvédnak ez a sárga botrányos.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 462
Menő ez a szürke MTK-mez. Majd egy örökrangadón is felvehetnék ezt, mi meg a Berki-korszak narancs szerelését.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 719 — Scream and scout
Hinteregger lőtt 3 gólt, mégis 5-2-re vezet a Bayern.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 344
Vitelki sem meri kihagyni Tőzsért, a szent tehenet.
Játékosmaffia
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 129 — Lucas Scott
ivószünet 20 fokban? mi ez baszki...

Sigér ésszel megoldotta, bár Tőzsér küzdeni akarása jó példa a fiatalok előtt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 089 — nabege2@yahoo.com
Budafok megkapta az nb1-es licenszt...
warr_b
A volt inter jatekos hosszabbitott a budafoknal.
ZoliMP
De hol fogják a hazai meccseket játszani? 😁
Nem úgy volt, hogy világításuk sincs?
warr_b
Pécs és (ami viccesebb) Szentlőrinc is megkapta az NB2-es licenszet, pedig egyik pályája sem alkalmas
NB2
De a Pécs minnyá kap új stadiont.

Amúgy s Lőrinc csak azért került képbe, mert az Érd nem vállalja az nb2-t. Mondjuk a Lőrinc helyett inkább y Kerület kéne...
warr_b
Tudom hogy került a képbe, csak Lőrincen libalegelő van, 200 fős lelátóval.
Nah most ha belegondolok, hogy a Bundás 2-ben a Hamburg vagy a Stuttgart stadionja egy picit máshogy néz ki, pedig az is "csak" második vonal 😊
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 129 — Lucas Scott
Budafok megkapta az nb1-es licenszt...
warr_b
A volt inter jatekos hosszabbitott a budafoknal.
ZoliMP
De hol fogják a hazai meccseket játszani? 😁
Nem úgy volt, hogy világításuk sincs?
warr_b
Van már vagy 2 éve.
dawyd728
Zsír, akkor már csak nézők kellenének 😄
warr_b
500-an vagyunk stabilan. Mikor kiesés elől menekültünk, akkor is. Nem hiszem, h Pakson vagy Felcsúton többen vannak. Inkább azzal foglalkozz, miért van a Vasas meccsein kicsit több, mint 1000 ember.
dawyd728
Mert sokan nem kíváncsiak az nb2-re, meg vasárnap este egy nagyságrenddel szarabb meccsre menni, mint szombaton. A bronzérmes, kupa döntős évben megvoltunk 4-5 ezren legalább szerintem. Ti meg az nb1ben is 500-an lesztek 😄
warr_b
Ugyan már miről beszélsz? Én még nem voltam olyan Vasas meccsen ahol ne enekeltuk volna h harmincan vagytok. 4-5 ezer meg még mit nem...
csebi
Ne a Groupama vendéget nézd, oda jó érzésű ember nem megy 😂
warr_b
Voltam 13. Kerületben vendégként is csak mondom, ott is enekeltuk.
Bodi közben mindig ellenünk talál be kb egyedül

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 976 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Budafok megkapta az nb1-es licenszt...
warr_b
A volt inter jatekos hosszabbitott a budafoknal.
ZoliMP
De hol fogják a hazai meccseket játszani? 😁
Nem úgy volt, hogy világításuk sincs?
warr_b
Van már vagy 2 éve.
dawyd728
Zsír, akkor már csak nézők kellenének 😄
warr_b
500-an vagyunk stabilan. Mikor kiesés elől menekültünk, akkor is. Nem hiszem, h Pakson vagy Felcsúton többen vannak. Inkább azzal foglalkozz, miért van a Vasas meccsein kicsit több, mint 1000 ember.
dawyd728
Mert sokan nem kíváncsiak az nb2-re, meg vasárnap este egy nagyságrenddel szarabb meccsre menni, mint szombaton. A bronzérmes, kupa döntős évben megvoltunk 4-5 ezren legalább szerintem. Ti meg az nb1ben is 500-an lesztek 😄
warr_b
Ugyan már miről beszélsz? Én még nem voltam olyan Vasas meccsen ahol ne enekeltuk volna h harmincan vagytok. 4-5 ezer meg még mit nem...
csebi
Ne a Groupama vendéget nézd, oda jó érzésű ember nem megy 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 129 — Lucas Scott
Budafok megkapta az nb1-es licenszt...
warr_b
A volt inter jatekos hosszabbitott a budafoknal.
ZoliMP
De hol fogják a hazai meccseket játszani? 😁
Nem úgy volt, hogy világításuk sincs?
warr_b
Van már vagy 2 éve.
dawyd728
Zsír, akkor már csak nézők kellenének 😄
warr_b
500-an vagyunk stabilan. Mikor kiesés elől menekültünk, akkor is. Nem hiszem, h Pakson vagy Felcsúton többen vannak. Inkább azzal foglalkozz, miért van a Vasas meccsein kicsit több, mint 1000 ember.
dawyd728
Mert sokan nem kíváncsiak az nb2-re, meg vasárnap este egy nagyságrenddel szarabb meccsre menni, mint szombaton. A bronzérmes, kupa döntős évben megvoltunk 4-5 ezren legalább szerintem. Ti meg az nb1ben is 500-an lesztek 😄
warr_b
Ugyan már miről beszélsz? Én még nem voltam olyan Vasas meccsen ahol ne enekeltuk volna h harmincan vagytok. 4-5 ezer meg még mit nem...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 976 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Budafok megkapta az nb1-es licenszt...
warr_b
A volt inter jatekos hosszabbitott a budafoknal.
ZoliMP
De hol fogják a hazai meccseket játszani? 😁
Nem úgy volt, hogy világításuk sincs?
warr_b
Van már vagy 2 éve.
dawyd728
Zsír, akkor már csak nézők kellenének 😄
warr_b
500-an vagyunk stabilan. Mikor kiesés elől menekültünk, akkor is. Nem hiszem, h Pakson vagy Felcsúton többen vannak. Inkább azzal foglalkozz, miért van a Vasas meccsein kicsit több, mint 1000 ember.
dawyd728
Mert sokan nem kíváncsiak az nb2-re, meg vasárnap este egy nagyságrenddel szarabb meccsre menni, mint szombaton. A bronzérmes, kupa döntős évben megvoltunk 4-5 ezren legalább szerintem. Ti meg az nb1ben is 500-an lesztek 😄
warr_b
Szerintem a masszív 2000-es szám, vagy akörül simán meglesz Budafokon. A környéken éhesek ám a focira..
#JC6
Ugyan már. Újpesten alig voltak többen (tudom, a belga), Kaposváron 1609-án hivatalosan...
Kizártnak tartom a négyszámjegyű nézőszámot (a valósat, felcsútra is valami 1500-at hazudtak...).


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 344
Budafok megkapta az nb1-es licenszt...
warr_b
A volt inter jatekos hosszabbitott a budafoknal.
ZoliMP
De hol fogják a hazai meccseket játszani? 😁
Nem úgy volt, hogy világításuk sincs?
warr_b
Van már vagy 2 éve.
dawyd728
Zsír, akkor már csak nézők kellenének 😄
warr_b
500-an vagyunk stabilan. Mikor kiesés elől menekültünk, akkor is. Nem hiszem, h Pakson vagy Felcsúton többen vannak. Inkább azzal foglalkozz, miért van a Vasas meccsein kicsit több, mint 1000 ember.
dawyd728
Mert sokan nem kíváncsiak az nb2-re, meg vasárnap este egy nagyságrenddel szarabb meccsre menni, mint szombaton. A bronzérmes, kupa döntős évben megvoltunk 4-5 ezren legalább szerintem. Ti meg az nb1ben is 500-an lesztek 😄
warr_b
Szerintem a masszív 2000-es szám, vagy akörül simán meglesz Budafokon. A környéken éhesek ám a focira..
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 976 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Budafok megkapta az nb1-es licenszt...
warr_b
A volt inter jatekos hosszabbitott a budafoknal.
ZoliMP
De hol fogják a hazai meccseket játszani? 😁
Nem úgy volt, hogy világításuk sincs?
warr_b
Van már vagy 2 éve.
dawyd728
Zsír, akkor már csak nézők kellenének 😄
warr_b
500-an vagyunk stabilan. Mikor kiesés elől menekültünk, akkor is. Nem hiszem, h Pakson vagy Felcsúton többen vannak. Inkább azzal foglalkozz, miért van a Vasas meccsein kicsit több, mint 1000 ember.
dawyd728
Mert sokan nem kíváncsiak az nb2-re, meg vasárnap este egy nagyságrenddel szarabb meccsre menni, mint szombaton. A bronzérmes, kupa döntős évben megvoltunk 4-5 ezren legalább szerintem. Ti meg az nb1ben is 500-an lesztek 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
dawyd728 3 707
Budafok megkapta az nb1-es licenszt...
warr_b
A volt inter jatekos hosszabbitott a budafoknal.
ZoliMP
De hol fogják a hazai meccseket játszani? 😁
Nem úgy volt, hogy világításuk sincs?
warr_b
Van már vagy 2 éve.
dawyd728
Zsír, akkor már csak nézők kellenének 😄
warr_b
500-an vagyunk stabilan. Mikor kiesés elől menekültünk, akkor is. Nem hiszem, h Pakson vagy Felcsúton többen vannak. Inkább azzal foglalkozz, miért van a Vasas meccsein kicsit több, mint 1000 ember.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 976 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Budafok megkapta az nb1-es licenszt...
warr_b
A volt inter jatekos hosszabbitott a budafoknal.
ZoliMP
De hol fogják a hazai meccseket játszani? 😁
Nem úgy volt, hogy világításuk sincs?
warr_b
Van már vagy 2 éve.
dawyd728
Zsír, akkor már csak nézők kellenének 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
dawyd728 3 707
Budafok megkapta az nb1-es licenszt...
warr_b
A volt inter jatekos hosszabbitott a budafoknal.
ZoliMP
De hol fogják a hazai meccseket játszani? 😁
Nem úgy volt, hogy világításuk sincs?
warr_b
Van már vagy 2 éve.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 357 — The Mathematician
 reddit.soccerstreams.net/home
oh itt ahogy nézem a belarus meccsek is vnanak 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 976 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Közben az Újpest meg a Zete nem kapott licenszt se nb1-re, se nb2-re.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 344
Azért mondjuk tőled aki a legtöbb topicot telesírja kicsit erős, hogy én csak fikázni tudok.
Válogatottat rendbeszedte? Te miről beszélsz, Dárdai a kezébe adta, azt szépen továbbvitte ezt elismerem, de ahogy valamit hozzakellett nyúlni.
Hello Andorra is lepicsázott. Ha ilyen Rossival történne pont te fröcsögnél véres szájjal.
Igen bent tartott két csapatot, de nálam nem egy vezető nyerő alkat. Oké elismerem ez szép munka, de nálam egy újabb eleme a magyar edzőkerongőnek aki sehol nem marad sokáig váltogatja a csapatait mint a ruháit és még semmit nem is nyer.
Szólt a NER kell a Dachoz én ettől nem fogok hasraesni sőt... Ha meg kiderül a végén, hogy tényleg Rossi helyére teszik be az meg ...
Szurkolok neki lehet kint is leszek DAC meccsen, de azért amilyen fröcsögéseket toltál Rossira kicsit erős ez a Storck imádat.
Toca
Konkrétan az en hsz-em fikázni.

Dárdai letette az alapot, de Storck vitte tovább.

Andorra? Mindenki követelte fiatalítson, újítsa meg a keretet, kell több NB1-es.. láttuk az eredményét, no comment. Csak az ő hibája volt.

Bezzeg amikor Máltán égtünk..

Én amúgy csak a Zoli által elmondottakra tudok alapozni és azok szerint egyáltalán nem rossz edző.

Rossinak sem olyan fényes eddig a karrierje, a válogatott színeiben..