Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 713
Hali - Csaba 3-1
MESTERMÉRLEG
Mátyus János: – Isten óvja Magyarországot!
😀

Szeged - Budaörs 1-0
Bognár György: – Inkább vonulok önkéntes karanténba, mintsem, hogy ezt a mérkőzést még egyszer meg kelljen néznem.

😀 😀 😀
LoveSobri
Bognárban mindig is bírtam, hogy úgy tudja a porba alázni az éppen aktuális csapatát, mintha neki semmi köze nem lenne hozzá
Kampman
Fölényes dilettantizmusnak hívják a jelenséget
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 402
Hali - Csaba 3-1
MESTERMÉRLEG
Mátyus János: – Isten óvja Magyarországot!
😀

Szeged - Budaörs 1-0
Bognár György: – Inkább vonulok önkéntes karanténba, mintsem, hogy ezt a mérkőzést még egyszer meg kelljen néznem.

😀 😀 😀
LoveSobri
Bognárban mindig is bírtam, hogy úgy tudja a porba alázni az éppen aktuális csapatát, mintha neki semmi köze nem lenne hozzá
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 320
Hali - Csaba 3-1
MESTERMÉRLEG
Mátyus János: – Isten óvja Magyarországot!
😀

Szeged - Budaörs 1-0
Bognár György: – Inkább vonulok önkéntes karanténba, mintsem, hogy ezt a mérkőzést még egyszer meg kelljen néznem.

😀 😀 😀

Szerkesztette: - JC6
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Diósgyőr lehet most nyerte meg nekünk a bajnokságot 😀

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 888 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Gágágá...
Faszom 😤🙁
warr_b
Pedig ha az elejen ha balajti nem kurja el a ziccert siman nyertek.
eaglesmcnabb
Ha. De hát ez van.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 606 — Bla, bla, bla
Győztünk vazze, Prikin felépült és be is vágta a 11-st!!! 😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Gágágá...
Faszom 😤🙁
warr_b
Pedig ha az elejen ha balajti nem kurja el a ziccert siman nyertek.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 937
Decemberre akarják rakni az EB-t hogy a ligákat be tudják fejezni a járvány után. Jó ötlet 😊
Heisman Trophy
Egy jó kis EB-negyeddöntő a decemberi Szentpéterváron 😊
Kampman
Felkeszitenek a Katari vb-re
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 888 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Gágágá...
Faszom 😤🙁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 402
Decemberre akarják rakni az EB-t hogy a ligákat be tudják fejezni a járvány után. Jó ötlet 😊
Heisman Trophy
Egy jó kis EB-negyeddöntő a decemberi Szentpéterváron 😊
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 693 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Decemberre akarják rakni az EB-t hogy a ligákat be tudják fejezni a járvány után. Jó ötlet 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
Siralmas nézők nélkül egy focimeccs, még az nb1-ben is..
Kenny
Most néztem h a Puskás meccsein is átlagban 1500 néző van? Azt meg hogy???????
csebi
beleveszik a tévénézőket és az idegenbelieket is
slowmotion
Nem tudom milyen erős lehet az nb2, de ha ez a Kaposvár feljuthatott elég szar lehet a minőség.
Kenny
1, tényleg van osztálykülönbség a két osztály között
2, a Fradi költségvetéséből a Rákóczi kb egy évtizedig működne
3, a Rákóczi kb az egyetlen csapat, aki mögött semmi, de semmi állami pénz sincs se támogató, se tulajdonos, se önkormányzat irányából.
4, tavaly tényleg sokkal gyengébb volt az MBII. volt a Zete, aki fel akart jutni, aztán ennyi. a Vasas mindig is balfasz volt, csak most beletoltak annyi pénzt, ami az MBI-ben sem adna okot szégyenkezésre. a Békéscsaba évek óta balfasz, a Budaörs minden meccset idegenben játszott, Budafokhoz most érkezett meg a pénzesbácsi. tavaly nem volt ilyen.
5, a Rákóczi túl gyorsan emelkedett fel. tavaly pl csak tisztesen helyt akartak állni, de amikor az élen álltak a bajnokság felénél, akkor már nem mondhatták azt, hogy nem a feljutás a cél. pedig nekik még vagy két évig kellett volna erősödni az MBII-ben.
6, öt éve alapították újra a Rákóczit a BFLA alapjain, három és fél évig saját pénzt tettek a tulajok a klubba, és kézzelfogható közelségbe került az MBI. ez nagyságrendi bevételugrás, de bentmaradni csak nagy kiadással lehet, utána meg másodosztályban túl magas lett volna a bérteher. mit csináltak? eladták a klubot diszkoltált jelenértéken, hogy hasznot realizálhassanak rajta, a vevő meg úgy vette meg, hogy az idei tévépénz meg támogatás hasznot jelentsen. mindenki jól járt pénzügyileg, csak hát pofozózsák lett a csapatból.
7, Rajczi Peti nem a falnak beszélt, amikor azt mondta, hogy azért jött el a klubból, mert nem akart részese lenni annak, ami ott folyik idén. eleve azért tért vissza a klubhoz, hogy visszavezesse az élvonalba - nem kis részben gondolom azért, hogy végre a nevelőegyesületében is pályára léphessen az MBI-ben. megint jött a szokásos játékospolitika, hogy csak ingyenes, senkinek sem kellő embereket hoznak. az MBII-ben. ez az idő lejárt, így nem lehet életben maradni.
8, én teljesen komolyan azt várom, hogy tudatosan ejtik ki a Rákóczit. aztán két lehetőség van: jó esetben most megszedte magát az új tulaj, jövőre megpróbálnak megint viasszajutni az MBII-ből - és abból a pénzből már invesztálni is tud a klubba; rosszabbik esetben elteszi zsebre a pénzt, fizeti a csapatot ameddig fizeti, aztán jövőre a Balmazújváros sorsára jut a csapat, és megint megszűnik, legrosszabb esetben pedig már nem is alapítják újra.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Sampnal mar het jatekos tesztje pozitiv. Biztos egyutt buliztak, fene tudja. Beteg.

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Siralmas nézők nélkül egy focimeccs, még az nb1-ben is..
Kenny
Most néztem h a Puskás meccsein is átlagban 1500 néző van? Azt meg hogy???????
csebi
beleveszik a tévénézőket és az idegenbelieket is
slowmotion
Nem tudom milyen erős lehet az nb2, de ha ez a Kaposvár feljuthatott elég szar lehet a minőség.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
Siralmas nézők nélkül egy focimeccs, még az nb1-ben is..
Kenny
Most néztem h a Puskás meccsein is átlagban 1500 néző van? Azt meg hogy???????
csebi
beleveszik a tévénézőket és az idegenbelieket is
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 953 — nabege2@yahoo.com
máshol olvastam:
"Orosz, török, magyar meccsek mennek(zárt kapuk mögött)...de érdekes egybeesés."
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 113 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként nagyon jellemző, ahogy a Fradi meccsen behallatszik a stadionba egy mentőautó szirénája.
Kampman
A Honvéd meccsen R2-D2 csipogás volt hallható a meccse elején. Kb ez volt eddig nekem a találkozó fénypontja és ezzel mindent elmondtam a meccsről..
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Siralmas nézők nélkül egy focimeccs, még az nb1-ben is..
Kenny
Most néztem h a Puskás meccsein is átlagban 1500 néző van? Azt meg hogy???????
csebi
Hát ezt én is nehezen hiszem el.

@gamerkr
ZTE tetszik,szépen játszanak.

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 023 — Lucas Scott
Siralmas nézők nélkül egy focimeccs, még az nb1-ben is..
Kenny
Most néztem h a Puskás meccsein is átlagban 1500 néző van? Azt meg hogy???????

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Siralmas nézők nélkül egy focimeccs, még az nb1-ben is..
Kenny
Kisvárda megrázta magát

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/ManCity/status/1238866081965580289?s=19

😀 unatkoznak a sracok (Soton Norwichnak indult, csak a Norwich accountja nem reagalt 😀)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Siralmas nézők nélkül egy focimeccs, még az nb1-ben is..

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 023 — Lucas Scott
19-én ülésezik a PL, hogy akkor mi is legyen. Valamelyik csapat vagy több keményen kapja a bimbóztatást a sors miatt.
Coolearie
Ha nem is lesz több meccs, a Poolnak akkor is járna a bajnoki cím. Egy ilyen szezon után azt mondani, hogy bocs, nincs végeredmény, komoly kibaszás lenne velük, pláne 30 év után.
Kampman
Jo, kibaszas... Ez eleg szar erv. Mert ha mondjuk most kiejtenek valakit, ezaltal elesik tobb szaz millio fonttol, es jovore nem a PM-ben indul egy iylen dontes miatt, az nem kibaszas? Dehogynem. Oriasi.
Stez
Azért hirdetnék mégis végeredményt, mert minden csapat lejátszott 28-29 meccset, ez azért elég hosszú idő. Nyilván 3-4 forduló után semmi értelme nem lenne eredményt hirdetni, azt jobb csak simán lefújni.

A Liverpool szerintem megérdemelné a bajnokságot, mint ahogy pl. a Norwich is a kiesést. Nyilván ez egy személyes dolog, de az FA hivatalos döntése sem lesz teljesen objektív.
Kampman
De nem elég hosszú idő. Mi van ha az egyik kieső a 28 meccsből kétszer játszott a legjobb 8-9 csapattal míg egy benn maradó a legrosszabb 8-9 csapattal játszott oda-vissza. Ennyi erővel miért van alaphelyzetben oda-vissza meccs mkivel ha szted a bajnokság kb 75-78% is elég hosszú?

A poollal egyetértünk, ok megérdemlik, de nagyon más bajnokságot nem tudok mondani ahol bmit is ki lehetne hirdetni a jelenlegi állás alapján.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
19-én ülésezik a PL, hogy akkor mi is legyen. Valamelyik csapat vagy több keményen kapja a bimbóztatást a sors miatt.
Coolearie
Ha nem is lesz több meccs, a Poolnak akkor is járna a bajnoki cím. Egy ilyen szezon után azt mondani, hogy bocs, nincs végeredmény, komoly kibaszás lenne velük, pláne 30 év után.
Kampman
Jo, kibaszas... Ez eleg szar erv. Mert ha mondjuk most kiejtenek valakit, ezaltal elesik tobb szaz millio fonttol, es jovore nem a PM-ben indul egy iylen dontes miatt, az nem kibaszas? Dehogynem. Oriasi.
Stez
Azért hirdetnék mégis végeredményt, mert minden csapat lejátszott 28-29 meccset, ez azért elég hosszú idő. Nyilván 3-4 forduló után semmi értelme nem lenne eredményt hirdetni, azt jobb csak simán lefújni.

A Liverpool szerintem megérdemelné a bajnokságot, mint ahogy pl. a Norwich is a kiesést. Nyilván ez egy személyes dolog, de az FA hivatalos döntése sem lesz teljesen objektív.
Kampman
A Norwich igen, de utana azert nagy harc van a bennmaradasert, es szerintem nem lenne fair ez alapjan itelkezni. A Pool mas teszta, ok szerintem is megerdemelnek a bajnoksagot, de a tabella hatso resze nem erdemelne meg azt a vegeredmenyt, ahogy most all. Vagy mondjuk playoffot rendeznek a hatsok kozott.

több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 402
Egyébként nagyon jellemző, ahogy a Fradi meccsen behallatszik a stadionba egy mentőautó szirénája.