Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
Eriksen 320 000 fontot, tehát kb. 130 millió Ft-ot fog keresni az Interben hetente.

A Spurst pénzesebb klubnak feltételezem, de ezt én se adtam volna meg.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 059 — Lucas Scott
Amúgy Preetz elmehet a p-be. Elküldte Dárdai mert azt mondta h azzal a kerettel, nagyobb ráfordítás nélkül bundás középmezőny a realitás, bravúr az EL helyezés. Az eredmények azóta Dárdait igazoltak.
Ezután nyáron már egy játékosra többet költött mint Dárdai bmeik átigazolási szezonban összesen, és most megint vesz egy játékost rekord összegért. Én nem is értem h Pali miért akarna visszamenni ennek a bohócnak dolgozni utanpotlasban.
csebi
Pali csak azért visszamenne, hogy kirángassa a Herhát a szarból, de csak HC-nak szerintem.
Kenny
Állítólag voltak megkeresések a bundasbol is de nem vallalta. Év végén Klinsmann után nem tudom h visszamegy-e.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Amúgy Preetz elmehet a p-be. Elküldte Dárdai mert azt mondta h azzal a kerettel, nagyobb ráfordítás nélkül bundás középmezőny a realitás, bravúr az EL helyezés. Az eredmények azóta Dárdait igazoltak.
Ezután nyáron már egy játékosra többet költött mint Dárdai bmeik átigazolási szezonban összesen, és most megint vesz egy játékost rekord összegért. Én nem is értem h Pali miért akarna visszamenni ennek a bohócnak dolgozni utanpotlasban.
csebi
Pali csak azért visszamenne, hogy kirángassa a Herhát a szarból, de csak HC-nak szerintem.

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 059 — Lucas Scott
Amúgy Preetz elmehet a p-be. Elküldte Dárdai mert azt mondta h azzal a kerettel, nagyobb ráfordítás nélkül bundás középmezőny a realitás, bravúr az EL helyezés. Az eredmények azóta Dárdait igazoltak.
Ezután nyáron már egy játékosra többet költött mint Dárdai bmeik átigazolási szezonban összesen, és most megint vesz egy játékost rekord összegért. Én nem is értem h Pali miért akarna visszamenni ennek a bohócnak dolgozni utanpotlasban.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
 www.youtube.com/watch?v=OkEvIeaxMc8


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A Napoli vezet a Juve ellen. Meg 15 percecske.
ulpianus
Na, odakapcsolt vki? Szoval 2-0. Ennek vege is mindjart. Gattuso mennybe megyen.
Ronaldo rug egyet. Haha. Jo a vege.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A Napoli vezet a Juve ellen. Meg 15 percecske.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
3-4x meg kellett néznem az ismétlést, hogy megértsem hogy lett ez góól 😊
ozibozi
 twitter.com/libero_the/status/1221487642883297280
epic facepalm

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 462
3-4x meg kellett néznem az ismétlést, hogy megértsem hogy lett ez góól 😊
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
... jo lenne utni a romat is.
Kenny
Nem, nem. Ez egyaltalan nincs igy!
ulpianus
micsoda gól volt ez 😀
Kenny
Van tipszmiksz gazdagon. 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
... jo lenne utni a romat is.
Kenny
Nem, nem. Ez egyaltalan nincs igy!
ulpianus
micsoda gól volt ez 😀

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
este derby, jo lenne utni a romat is.
Kenny
Aztán majd csodálkozol ha jól összevernek csoportosan.
Mikey
 www.twitch.tv/geryofficial/clip/SullenShortCurryHumbleLife

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
este derby, jo lenne utni a romat is.
Kenny
Aztán majd csodálkozol ha jól összevernek csoportosan.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
... jo lenne utni a romat is.
Kenny
Nem, nem. Ez egyaltalan nincs igy!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
este derby, jo lenne utni a romat is.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
nemzethy sportnál valami nagyon félrement.
szerintük a Rákóczi-Felcsút meccs a Vöröshadsereg úton megy.
nos, egyrészt soha nem is volt ilyen Kaposváron, másrészt a Vörös Hadsereg útja a rendszerváltozáskor Fő utcára keresztelődött, és annak már erős harminc éve...
slowmotion
baszki, hülye vagyok. nem Fő utca, hanem Pécsi út most.
slowmotion
Ők se tudják, te se tudod.
Írogat mindenki összevissza.
Csak amit te írsz, azt kevesebben olvassák.😛
Sobri Jóska
kétszáz métert tévedni úgy, hogy most már 20+ éve erősen más az irányítószám - szerintem az még bocsánatos bűn 😊
slowmotion
Persze, de az NSO-é is, csak 2 betű.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 797 — Cowboys fan
nemzethy sportnál valami nagyon félrement.
szerintük a Rákóczi-Felcsút meccs a Vöröshadsereg úton megy.
nos, egyrészt soha nem is volt ilyen Kaposváron, másrészt a Vörös Hadsereg útja a rendszerváltozáskor Fő utcára keresztelődött, és annak már erős harminc éve...
slowmotion
baszki, hülye vagyok. nem Fő utca, hanem Pécsi út most.
slowmotion
Ők se tudják, te se tudod.
Írogat mindenki összevissza.
Csak amit te írsz, azt kevesebben olvassák.😛
Sobri Jóska
kétszáz métert tévedni úgy, hogy most már 20+ éve erősen más az irányítószám - szerintem az még bocsánatos bűn 😊
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
nemzethy sportnál valami nagyon félrement.
szerintük a Rákóczi-Felcsút meccs a Vöröshadsereg úton megy.
nos, egyrészt soha nem is volt ilyen Kaposváron, másrészt a Vörös Hadsereg útja a rendszerváltozáskor Fő utcára keresztelődött, és annak már erős harminc éve...
slowmotion
baszki, hülye vagyok. nem Fő utca, hanem Pécsi út most.
slowmotion
Ők se tudják, te se tudod.
Írogat mindenki összevissza.
Csak amit te írsz, azt kevesebben olvassák.😛

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 797 — Cowboys fan
nemzethy sportnál valami nagyon félrement.
szerintük a Rákóczi-Felcsút meccs a Vöröshadsereg úton megy.
nos, egyrészt soha nem is volt ilyen Kaposváron, másrészt a Vörös Hadsereg útja a rendszerváltozáskor Fő utcára keresztelődött, és annak már erős harminc éve...
slowmotion
baszki, hülye vagyok. nem Fő utca, hanem Pécsi út most.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 059 — Lucas Scott
Goretzka elkepesztoen jól játszik.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
kösz kispest.
Batikot szépen lassan meg lehetne nézni a válogatottban is akár valamelyik barátságos meccsen.

Szerkesztette: Kenny

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 797 — Cowboys fan
nemzethy sportnál valami nagyon félrement.
szerintük a Rákóczi-Felcsút meccs a Vöröshadsereg úton megy.
nos, egyrészt soha nem is volt ilyen Kaposváron, másrészt a Vörös Hadsereg útja a rendszerváltozáskor Fő utcára keresztelődött, és annak már erős harminc éve...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 566 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na jó, ahogy az eredményt látom, Valverde gyere vissza 😀 😀 😀
dande
A Barca csatlakozott azokhoz a klubokhoz, ahol lassan kibontakozik a szar. Aztan majd talan felfogjak az emberek, hogy hiaba huznak ra mindent az edzore, ha egy vezetoseg szar, akkor a csapat sem lesz jo. Ami pedig a Barcanal van... Szegyen. Football managert jatszik nehany maffiozo. Egyszer borulna ott ki a bili, hu mekkora balhe kerekedne. Frankon Milan-fankent sajnalom a Barcasokat, hogy azok vezetik a csapatot, akik.
Stez
Sajnos Laporta bukása után látható volt ez az elinduló negatív folyamat. Ő se sokkal jobb mint a többi de legalább valamennyire érteni is látszott a focihoz és hagyta dolgozni az embereket..... utána viszont..... Messi bírja, ameddig bírja, aztán a jövőt nem látom nagyon....
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na jó, ahogy az eredményt látom, Valverde gyere vissza 😀 😀 😀
dande
A Barca csatlakozott azokhoz a klubokhoz, ahol lassan kibontakozik a szar. Aztan majd talan felfogjak az emberek, hogy hiaba huznak ra mindent az edzore, ha egy vezetoseg szar, akkor a csapat sem lesz jo. Ami pedig a Barcanal van... Szegyen. Football managert jatszik nehany maffiozo. Egyszer borulna ott ki a bili, hu mekkora balhe kerekedne. Frankon Milan-fankent sajnalom a Barcasokat, hogy azok vezetik a csapatot, akik.