Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 580
Milyen 11est fújtak be VAR-ral a sevilla meccsen... nagy gondok lesznek ha minden ilyet befújnak
davemayer
Nem láttam, de annyi értelme van a var-nak, mint a pass interference-eket visszanézetni.
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Milyen 11est fújtak be VAR-ral a sevilla meccsen... nagy gondok lesznek ha minden ilyet befújnak

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kikapott a pool akkor most a dolphins jatekosok pezsgot bontanak? Vagy ez nem az.😀
ZoliMP
A 2003-04-es Arsenal játékosai igen.
Kampman
Ha már Arsenal, kiváncsi vagyok, hogy posztonként összevetve a két csapatot melyik lenne az erősebb:

Lehmann-Cole-Campbell-Kolo Touré-Lauren-Pires-Gilberto Silva-Vieira-Ljungberg-Bergkamp-Henry + cserepad + Wenger
VS
Alisson-Robertson-Gomez-van Dijk-TAA-Henderson-Fabinho-Wijnaldum-Mané-Salah-Firmino + cserepad + Klopp
----

Aki akar menjen bele részletesebben, mert más taktikával nyomták, így azért nehéz bármit is összevetni

Alisson, van Dijk, TAA, Mané 4

Cole, Kolo Touré, Gilberto Silva, Vieira, Pires, Henry, Bergkamp (nincs az az isten, hogy egy Salah-t válasszak a nem repülő hollandi helyett, hiába volt mér leszálló ágban akkor 😊 ) 7

Cserepad: A Pool-é jobb szerintem

Edzők: Egyenlő, Wenger abban az időben top kaliber volt egy újító csapatban.
FLZOLI
Erre idot pazarolni😀
Eleve mas kor mason volt a hangsuly.
ZoliMP
Kb 3 perc volt megnézni a kereteket és ezt leírni... De nem lényeges 😊

Fontosabb, hogy ki az a Mason? 😮

több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 580
Kikapott a pool akkor most a dolphins jatekosok pezsgot bontanak? Vagy ez nem az.😀
ZoliMP
A 2003-04-es Arsenal játékosai igen.
Kampman
Ha már Arsenal, kiváncsi vagyok, hogy posztonként összevetve a két csapatot melyik lenne az erősebb:

Lehmann-Cole-Campbell-Kolo Touré-Lauren-Pires-Gilberto Silva-Vieira-Ljungberg-Bergkamp-Henry + cserepad + Wenger
VS
Alisson-Robertson-Gomez-van Dijk-TAA-Henderson-Fabinho-Wijnaldum-Mané-Salah-Firmino + cserepad + Klopp
----

Aki akar menjen bele részletesebben, mert más taktikával nyomták, így azért nehéz bármit is összevetni

Alisson, van Dijk, TAA, Mané 4

Cole, Kolo Touré, Gilberto Silva, Vieira, Pires, Henry, Bergkamp (nincs az az isten, hogy egy Salah-t válasszak a nem repülő hollandi helyett, hiába volt mér leszálló ágban akkor 😊 ) 7

Cserepad: A Pool-é jobb szerintem

Edzők: Egyenlő, Wenger abban az időben top kaliber volt egy újító csapatban.
FLZOLI
A 2 csapatot összevetni teljesen értelmetlen. Más idők voltak akkor. Ami akkor működött, az most nem működne, és ugyanez visszafele.
Egyéneket lehet hasonlítani.
Amiket írtál, kb én is azon a véleményen vagyok. Allison, VvD, TAA, Mané, cserepad.
Henryt bár utáltam mindig (mert francia 😀 ), de jobb volt Firminonál, vagy Salahnál. Bár Henry csatár volt, míg a Liverpoolban olyan nem igazán van most. Támadók vannak 😊
Henry és Bergkamp szerintem jobb volt egyénileg bármelyik jelenlegi Liverpool támadónál. Ljungbergtől annyira nem voltam elájulva (főleg nem a szivárvány hajától) 😀
Vieira szintű VKP-nk nekünk szerintem nem volt, És most nincs Pires szintű "8-asunk".
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 977
Kikapott a pool akkor most a dolphins jatekosok pezsgot bontanak? Vagy ez nem az.😀
ZoliMP
A 2003-04-es Arsenal játékosai igen.
Kampman
Ha már Arsenal, kiváncsi vagyok, hogy posztonként összevetve a két csapatot melyik lenne az erősebb:

Lehmann-Cole-Campbell-Kolo Touré-Lauren-Pires-Gilberto Silva-Vieira-Ljungberg-Bergkamp-Henry + cserepad + Wenger
VS
Alisson-Robertson-Gomez-van Dijk-TAA-Henderson-Fabinho-Wijnaldum-Mané-Salah-Firmino + cserepad + Klopp
----

Aki akar menjen bele részletesebben, mert más taktikával nyomták, így azért nehéz bármit is összevetni

Alisson, van Dijk, TAA, Mané 4

Cole, Kolo Touré, Gilberto Silva, Vieira, Pires, Henry, Bergkamp (nincs az az isten, hogy egy Salah-t válasszak a nem repülő hollandi helyett, hiába volt mér leszálló ágban akkor 😊 ) 7

Cserepad: A Pool-é jobb szerintem

Edzők: Egyenlő, Wenger abban az időben top kaliber volt egy újító csapatban.
FLZOLI
Erre idot pazarolni😀
Eleve mas kor mason volt a hangsuly.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Kikapott a pool akkor most a dolphins jatekosok pezsgot bontanak? Vagy ez nem az.😀
ZoliMP
A 2003-04-es Arsenal játékosai igen.
Kampman
Ha már Arsenal, kiváncsi vagyok, hogy posztonként összevetve a két csapatot melyik lenne az erősebb:

Lehmann-Cole-Campbell-Kolo Touré-Lauren-Pires-Gilberto Silva-Vieira-Ljungberg-Bergkamp-Henry + cserepad + Wenger
VS
Alisson-Robertson-Gomez-van Dijk-TAA-Henderson-Fabinho-Wijnaldum-Mané-Salah-Firmino + cserepad + Klopp
----

Aki akar menjen bele részletesebben, mert más taktikával nyomták, így azért nehéz bármit is összevetni

Alisson, van Dijk, TAA, Mané 4

Cole, Kolo Touré, Gilberto Silva, Vieira, Pires, Henry, Bergkamp (nincs az az isten, hogy egy Salah-t válasszak a nem repülő hollandi helyett, hiába volt mér leszálló ágban akkor 😊 ) 7

Cserepad: A Pool-é jobb szerintem

Edzők: Egyenlő, Wenger abban az időben top kaliber volt egy újító csapatban.
FLZOLI
Akkoriban sokkal több soccert néztem és ez nyilván befolyásol, de inkább az Arsenalt választanám. Úgy maradtak meg az emlékeimben, mint az egyik legszebb futballt játszó csapat.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kikapott a pool akkor most a dolphins jatekosok pezsgot bontanak? Vagy ez nem az.😀
ZoliMP
A 2003-04-es Arsenal játékosai igen.
Kampman
Ha már Arsenal, kiváncsi vagyok, hogy posztonként összevetve a két csapatot melyik lenne az erősebb:

Lehmann-Cole-Campbell-Kolo Touré-Lauren-Pires-Gilberto Silva-Vieira-Ljungberg-Bergkamp-Henry + cserepad + Wenger
VS
Alisson-Robertson-Gomez-van Dijk-TAA-Henderson-Fabinho-Wijnaldum-Mané-Salah-Firmino + cserepad + Klopp
----

Aki akar menjen bele részletesebben, mert más taktikával nyomták, így azért nehéz bármit is összevetni

Alisson, van Dijk, TAA, Mané 4

Cole, Kolo Touré, Gilberto Silva, Vieira, Pires, Henry, Bergkamp (nincs az az isten, hogy egy Salah-t válasszak a nem repülő hollandi helyett, hiába volt mér leszálló ágban akkor 😊 ) 7

Cserepad: A Pool-é jobb szerintem

Edzők: Egyenlő, Wenger abban az időben top kaliber volt egy újító csapatban.

több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Kikapott a pool akkor most a dolphins jatekosok pezsgot bontanak? Vagy ez nem az.😀
ZoliMP
A 2003-04-es Arsenal játékosai igen.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 977
Kikapott a pool akkor most a dolphins jatekosok pezsgot bontanak? Vagy ez nem az.😀
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Második gól tisztán Lovrené. Minden ilyen szitu előtt még a megyében is elmondom, hogy akkor a bal hátvéd mögé a baloldali KH, amögé a jobb oldali KH és így tovább biztosít. Hát itt Lovren úgy helyezkedett, mint egy tőgyarcú barom. Első gól érzésem szerint a könnyelmű Fabi és VVD, a meccsen meg jobb volt a Watford. Ilyen meccseken látszik mekkora teljesítmény is egy egész szezonon keresztül az ilyeneket elkerülni.

Fradi meccs meg... Élőben néztük, mert ajándék volt faternak, de bár ne lett volna, mert ez minden volt csak élvezetes nem. Olyan dolgokat láttam, hogy nem hittem el, hogy ez első osztály. Nem is mennék bele. Borzalmas.
kristóf17
két méterrel kellett volna van Dijk mögött állnia, hogy egyáltalán legyen esélye tisztázni, és ha nem sikerül, akkor meg azért van lecseszve, mert elkúrta a lesreállítást.
a magas védelmi vonalnak ez a hátránya, gyors csatárnál esélyt sem szabad adni az indításokra.
persze lehet Lovrent okolni mindenért is, de az a helyzet, hogy amit az oldalvonalnál leművelt az a pár ember, azért megye egyben leordítja az edző a hajadat.
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Második gól tisztán Lovrené. Minden ilyen szitu előtt még a megyében is elmondom, hogy akkor a bal hátvéd mögé a baloldali KH, amögé a jobb oldali KH és így tovább biztosít. Hát itt Lovren úgy helyezkedett, mint egy tőgyarcú barom. Első gól érzésem szerint a könnyelmű Fabi és VVD, a meccsen meg jobb volt a Watford. Ilyen meccseken látszik mekkora teljesítmény is egy egész szezonon keresztül az ilyeneket elkerülni.

Fradi meccs meg... Élőben néztük, mert ajándék volt faternak, de bár ne lett volna, mert ez minden volt csak élvezetes nem. Olyan dolgokat láttam, hogy nem hittem el, hogy ez első osztály. Nem is mennék bele. Borzalmas.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
én most bedobom, hogy kiesik a Pool az Atletitől
NB2
Én a párosítás előtt is az Atletit gondoltam esélyesebbnek,nem azért mert lenézném a Poolt vagy ilyesmi,de Simeone és az Atleti ezeken a meccseken játszik a legjobban.Ha valaki akkor az Atletico védekezése képes megfogni ezt a Poolt. Érdekes meccs lesz.

Szerkesztette: Kenny

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
én most bedobom, hogy kiesik a Pool az Atletitől
NB2
Ok!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
én most bedobom, hogy kiesik a Pool az Atletitől
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Ez a Lovren egy ordas nagy szar.
Stez
első gól mondjuk nem az övé volt

de Van Dijk se tudja milyen rendezvényen van ma
Negritis
Kb. az elso ket golban benne volt, mert nem tud normalisan helyezkedni, ami miatt rendre elcsuszott a vedelem. Raadasul allandoan elbassza a lesre allitast.
Stez
meg az se árt, ha van Dijk nem csak áll a beadó játékos mögött, mint egy darab szar, sőt az se jött volna rosszul, ha Fabinhóék a második gól előtt nem mozizzák végig, ahogy a vonalon végiggurul a labda, sőt, a partvonaltól két méterre sem kell megállni, hogy majd úgyis kimegy.
slowmotion
Nyilvan, majd Van Dijk is vakon volt. Mondjuk igazabol mindenki. Klopp szerintem elhitte, hogy siman meglesz ez, belenyult a csapatba, de koppant egy akkorat, ezt benezte.

Persze valljuk be, semmi sem tortent, csak nem lesz meg az Arsenal es a City rekordja. Na puff. Ez legyen a legnagyobb problema.
Stez
dehogy hitte el, csak egyszerűen középpályára nem tud kit felrakni. Gini állandóan játszik, Fab még nincs úgy meccsben, mint tavaly januártól a sérüléséig, Milly és Hendo off, Ox azért csak kihagyott egy évet plusz itt-ott meccseket, Keita sérült, Minamino még nem szokott be. ma ez volt, a párharcokat nem nyerheti meg Klopp a játékosok helyett.
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 580
Ez a Lovren egy ordas nagy szar.
Stez
első gól mondjuk nem az övé volt

de Van Dijk se tudja milyen rendezvényen van ma
Negritis
Kb. az elso ket golban benne volt, mert nem tud normalisan helyezkedni, ami miatt rendre elcsuszott a vedelem. Raadasul allandoan elbassza a lesre allitast.
Stez
meg az se árt, ha van Dijk nem csak áll a beadó játékos mögött, mint egy darab szar, sőt az se jött volna rosszul, ha Fabinhóék a második gól előtt nem mozizzák végig, ahogy a vonalon végiggurul a labda, sőt, a partvonaltól két méterre sem kell megállni, hogy majd úgyis kimegy.
slowmotion
Nyilvan, majd Van Dijk is vakon volt. Mondjuk igazabol mindenki. Klopp szerintem elhitte, hogy siman meglesz ez, belenyult a csapatba, de koppant egy akkorat, ezt benezte.

Persze valljuk be, semmi sem tortent, csak nem lesz meg az Arsenal es a City rekordja. Na puff. Ez legyen a legnagyobb problema.
Stez
A rekordokat alapból szarjuk le. Idén bőven elég bajnoknak lenni. Ezzel a szezon előtt bárki kiegyezett volna. Most, hogy már szinte elbukhatatlan, mindenki egyből többet akart. Vagyis a többség.
A BL-ben nem mondom, hogy jussanak tovább, mert annak nem tudnék örülni. Atletico a kedvenc, Liverpool csak a 2. 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Lovren egy ordas nagy szar.
Stez
első gól mondjuk nem az övé volt

de Van Dijk se tudja milyen rendezvényen van ma
Negritis
Kb. az elso ket golban benne volt, mert nem tud normalisan helyezkedni, ami miatt rendre elcsuszott a vedelem. Raadasul allandoan elbassza a lesre allitast.
Stez
meg az se árt, ha van Dijk nem csak áll a beadó játékos mögött, mint egy darab szar, sőt az se jött volna rosszul, ha Fabinhóék a második gól előtt nem mozizzák végig, ahogy a vonalon végiggurul a labda, sőt, a partvonaltól két méterre sem kell megállni, hogy majd úgyis kimegy.
slowmotion
Nyilvan, majd Van Dijk is vakon volt. Mondjuk igazabol mindenki. Klopp szerintem elhitte, hogy siman meglesz ez, belenyult a csapatba, de koppant egy akkorat, ezt benezte.

Persze valljuk be, semmi sem tortent, csak nem lesz meg az Arsenal es a City rekordja. Na puff. Ez legyen a legnagyobb problema.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Fájt nézni is. Lehet csak azért, mert el voltunk kényeztetve az utóbbi időkben (leszámítva ezt a hónapot).
Az egész csapat fos volt, nem csak 1-2 ember.
Talán egy jó napot kifogó Fradi is keményen megizzasztotta volna ma őket.
shagi0206
benne lógott a levegőben, hogy egyszer majd nem fog meg mindent Alisson, ahhoz meg túl sok a hiba hátul, hogy a nagy számok törvénye alapján össze is jöjjön.

mondjuk a Watfordnak se ott kellene lennie, ahol vannak, csak nagyon besültek év elején.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Ez a Lovren egy ordas nagy szar.
Stez
első gól mondjuk nem az övé volt

de Van Dijk se tudja milyen rendezvényen van ma
Negritis
Kb. az elso ket golban benne volt, mert nem tud normalisan helyezkedni, ami miatt rendre elcsuszott a vedelem. Raadasul allandoan elbassza a lesre allitast.
Stez
meg az se árt, ha van Dijk nem csak áll a beadó játékos mögött, mint egy darab szar, sőt az se jött volna rosszul, ha Fabinhóék a második gól előtt nem mozizzák végig, ahogy a vonalon végiggurul a labda, sőt, a partvonaltól két méterre sem kell megállni, hogy majd úgyis kimegy.
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 580
Fájt nézni is. Lehet csak azért, mert el voltunk kényeztetve az utóbbi időkben (leszámítva ezt a hónapot).
Az egész csapat fos volt, nem csak 1-2 ember.
Talán egy jó napot kifogó Fradi is keményen megizzasztotta volna ma őket.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
elég keményen sikerült eltrógerkodni a meccset, mondjuk minden meccsünkön van pár könnyelműség, csak most olyat dobott a gép, hogy ezeket a Watford szépen meg is büntette.

az első félidőből csak perceket láttam, arról nem tudok érdemben nyilatkozni, amit végig néztem (második félidő, pont a góltól), abban nem volt köszönet, sort meg nem lehet cserélni.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Lovren egy ordas nagy szar.
Stez
első gól mondjuk nem az övé volt

de Van Dijk se tudja milyen rendezvényen van ma
Negritis
Kb. az elso ket golban benne volt, mert nem tud normalisan helyezkedni, ami miatt rendre elcsuszott a vedelem. Raadasul allandoan elbassza a lesre allitast.

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 562
Már a West Ham meccsen is látszott, hogy min. Döntetlen lett volna, ha van értelmes edzőjük és nem mentek volna előre ész nélkül.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
van dijk megúszott egy sárgát, Deulofeu remélem nem súlyos
Negritis
nem volt az semmi, test-test ellen, Deulofeu-nek letapadt a lába
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Ez amúgy piros Csősznél de épp ezért járunk itt mert ezeket nem büntetik meg a játékvezetők. Ebből lesz az h a srác kap még a második félidőben, mármint Fradi játékosok törlesztenek majd.

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.