Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Amúgy akarhogy nézem, ezzel a második hellyel a pótselejtezős helyünk kb garantált, ha nem jutunk ki a selejtezőről akkor is.
gabokocka
Eltevedtem, milyen potselejtezo?
ZoliMP
 files.footballseeding.com/200002130-9283c937e4/UNL%20media%20briefing%20PDF%20version.pdf

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 939
Amúgy akarhogy nézem, ezzel a második hellyel a pótselejtezős helyünk kb garantált, ha nem jutunk ki a selejtezőről akkor is.
gabokocka
Eltevedtem, milyen potselejtezo?
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Amúgy akarhogy nézem, ezzel a második hellyel a pótselejtezős helyünk kb garantált, ha nem jutunk ki a selejtezőről akkor is.
gabokocka
Igen, kihozta a maxot miutan kikaptunk a finnektol.
Es ha ebbe a valogatottba berakod Negot, akkor egy igen kulturalt kis csapat lehet 3-5-2-vel. Gulacsi-Kadar-Orban-???-Nego-Nagy-Kleinheisler-???-Lovrencsics-Sallai-Szalai
Középre kéne találni egy VargaJózsi féle nulla IQ-s gyilkológépet.
Ez nem lenne egy szar csapat, nyilván Lovre helyére lehetne valakit tenni, de hirtelen fogalmam sincs kit.

Szerkesztette: Kenny

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Amúgy akarhogy nézem, ezzel a második hellyel a pótselejtezős helyünk kb garantált, ha nem jutunk ki a selejtezőről akkor is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 162 — The Mathematician
Szalai mekkora király már hogy odaadta a melegítőjét a kissrácnak, aki fázott a himnusz alatt 😊
gabokocka
Nem nagy kunszt. Böde adott volna mellé zsíros deszkát is.
dawyd728
dehogy adott volna
megeszi a f@szb@

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dawyd728 3 698
Szalai mekkora király már hogy odaadta a melegítőjét a kissrácnak, aki fázott a himnusz alatt 😊
gabokocka
Nem nagy kunszt. Böde adott volna mellé zsíros deszkát is.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Szalai mekkora király már hogy odaadta a melegítőjét a kissrácnak, aki fázott a himnusz alatt 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Gorog - Eszt meccs
28 - 5 kapuralovesek
15- 0 szogeletek
30 - 7 bedobas
0-1 a vegeredmeny 😀
ZoliMP
öngól, csak hogy ne legyen gond a tippmükszel
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 939
Gorog - Eszt meccs
28 - 5 kapuralovesek
15- 0 szogeletek
30 - 7 bedobas
0-1 a vegeredmeny 😀
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Kihoztuk a maximumot a dologból, még szerencsénk is lehet a kalapokkal.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Vinicius viszont katasztrófa...
Nem tudom, de a csávó a válogatottban a töredékét tudja hozni fehérvári teljesítményének.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
kár, hogy mikor van tét akkor nem megy... most lehet majd megint pajzsra emelni a csapatot..
gordon
Mert legyőzik itthon a világverő finn válogatottat???? A C csoportban, azaz az európai harmadosztályban? Vaskos siker...
Burkus
ezt nekem címezted? mert én csak ironizáltam
gordon
Én csak általánosságban keseregtem a magyar foci sanyarú állapotán és hogy minek kell örülni. Amúgy tényleg egész jól játszanak, ebben a Nemzetek Ligájában az az egy jó van, hogy olyan csoportok állnak össze, ahol kb. azonos eséllyel játszanak a csapatok egymás ellen. Ezeket a holland, portugál, stb. selejtezőmeccseket mindig annyira utálom már előre...
Burkus
Ez a szintünk, ennek is örülni kell.
Ha ezeket az akadályokat sikerrel vesszük, akkor megint eljuthatunk oda, hogy reménykedhetünk egy jó EB selejtezőben, mert azért utánpótlás most is gyenge, habár vannak lehetőségek.

Nem fogunk egyik pillanatról a másikra szintet/szinteket lépni, de a kötelezőket hoznunk kellene, de legalább nem kikapni.

több mint 5 éve
dawyd728 3 698
kár, hogy mikor van tét akkor nem megy... most lehet majd megint pajzsra emelni a csapatot..
gordon
3. kalap a tét. Kb ez volt szeptember óta a tét, h ne kerüljön a csapat lefelé tartó örvénybe. 3. kalapból lehet meglepetést okozni, 4.-ből nem.
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
kár, hogy mikor van tét akkor nem megy... most lehet majd megint pajzsra emelni a csapatot..
gordon
Mert legyőzik itthon a világverő finn válogatottat???? A C csoportban, azaz az európai harmadosztályban? Vaskos siker...
Burkus
ezt nekem címezted? mert én csak ironizáltam
gordon
Én csak általánosságban keseregtem a magyar foci sanyarú állapotán és hogy minek kell örülni. Amúgy tényleg egész jól játszanak, ebben a Nemzetek Ligájában az az egy jó van, hogy olyan csoportok állnak össze, ahol kb. azonos eséllyel játszanak a csapatok egymás ellen. Ezeket a holland, portugál, stb. selejtezőmeccseket mindig annyira utálom már előre...
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
kár, hogy mikor van tét akkor nem megy... most lehet majd megint pajzsra emelni a csapatot..
gordon
Mert legyőzik itthon a világverő finn válogatottat???? A C csoportban, azaz az európai harmadosztályban? Vaskos siker...
Burkus
ezt nekem címezted? mert én csak ironizáltam
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az mekkora mentés volt Orbántól, miután a tevehajcsár értetlenkedett hogy itt futnak is

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
kár, hogy mikor van tét akkor nem megy... most lehet majd megint pajzsra emelni a csapatot..
gordon
Mert legyőzik itthon a világverő finn válogatottat???? A C csoportban, azaz az európai harmadosztályban? Vaskos siker...
Burkus
A foci fogyatékkal élők között az is siker, ha a botlábú elkezd már futni.
Oké elverjük a Mikulásfiakat Nokiás dobozokért cserébe, de a kis sikereknek is kell örülni 😊

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Latszik hogy Rossi nagyon vagja a 3-5-2-t. Elegge fekszik nekunk ez eddig.
En nem erzem szarnak Barathot. Amit kell megteszi. Elore nulla de nem is az a dolga.

több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
kár, hogy mikor van tét akkor nem megy... most lehet majd megint pajzsra emelni a csapatot..
gordon
Mert legyőzik itthon a világverő finn válogatottat???? A C csoportban, azaz az európai harmadosztályban? Vaskos siker...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Úgy nézünk ki mint egy futballcsapat

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
kár, hogy mikor van tét akkor nem megy... most lehet majd megint pajzsra emelni a csapatot..
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kimegyek WCre gól, feleségem kimegy WCre gól 😛 Fiam màr alszik 😊
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 162 — The Mathematician
Kalmár el mert 1et vállalni, zsuzsi elég csúnáyn nézett rá
Negritis
Dzsudzsáknak ma még nem volt jó megmozdulása mezőnyben.
Kenny
sztem barátnak se amúgy

viszont Szalai sztem egész jó, Kalmár elmegy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Kalmár el mert 1et vállalni, zsuzsi elég csúnáyn nézett rá
Negritis
Dzsudzsáknak ma még nem volt jó megmozdulása mezőnyben.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 162 — The Mathematician
Kalmár el mert 1et vállalni, zsuzsi elég csúnáyn nézett rá

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!