Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

6 hónapja
YoungZeeZee 9 840
Azért ez a Rangers nem egy veretes csapat. Időnként fáj nézni, ahogy működnek.
szaba
És ez már javított állapotuk.
zacknorb
Amennyire képben vagyok / követem a gurulóst, nekem az rémlik, hogy azért BL / UEFA kupa csoportkör megvolt nekik elég stabilan.
szaba
a jelen a kerdes es iden kb4.hely es kivan mindenki szurkolok stb..volt is cikk
6 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
képtelenség megfogni ezt a palit.
Kenny
Épp azon gondolkodom, hogy ennyi fejesgólt más nem szerzett Európában az elmúlt 1-2 évben, ugye?
6 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
képtelenség megfogni ezt a palit.

6 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Azért ez a Rangers nem egy veretes csapat. Időnként fáj nézni, ahogy működnek.
szaba
És ez már javított állapotuk.
zacknorb
Amennyire képben vagyok / követem a gurulóst, nekem az rémlik, hogy azért BL / UEFA kupa csoportkör megvolt nekik elég stabilan.
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Csak a szoki Varga fejesgól

Poloska vagyok.
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Azért ez a Rangers nem egy veretes csapat. Időnként fáj nézni, ahogy működnek.
szaba
És ez már javított állapotuk.

Poloska vagyok.
6 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Azért ez a Rangers nem egy veretes csapat. Időnként fáj nézni, ahogy működnek.
6 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Yusufnak a balfaszkodását meddig kell nézni még?

6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
remélem mindenki az Arab-kupa negyeddöntőjének a sztármeccsét nézi, Kampmanék vezetnek Palesztina ellen
Löfli
Marokkóban El Karti az Pleboj Karti rokona?

Poloska vagyok.
6 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
remélem mindenki az Arab-kupa negyeddöntőjének a sztármeccsét nézi, Kampmanék vezetnek Palesztina ellen


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
6 hónapja
Dagobert bácsi 333
Hát ezt kurvaszépen kijátszották
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Csöpi

Poloska vagyok.
6 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
VIP-be több a skót, mint a magyar és már vonul a szeku rendet rakni. Gólnál kicsit felugrottak a derék skót legények és meg lettek dobálva 😀

6 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 584
Labdaszedők figyeljenek a meccs végén ha így marad, nehogy letarolja őket valami vadbarom
6 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Az tuti hogy azon a vonalon állítottak valamit 😆
6 hónapja
Dagobert bácsi 333
miovski te hitvány paraszt, menj ki ünnepelni a Fradi tábor elé.
Kenny
Jól teszi ,vagy is értem miért (különben a Fradinak szurkolok itt )
6 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt hittem ez sima les. Nem lett az

6 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
miovski te hitvány paraszt, menj ki ünnepelni a Fradi tábor elé.

6 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Az tényleg igaz, hogy a PL betiltja jövőre a térden csúszós gólörömöt és sárga jár érte? Valaki sokat ivott arrafelé?
Matthew99
én már a mezlevétel miatti sárgát se értettem, de ez kb a vicc kategória...
Toto21
a mezlevételnél nem az volt a lényeg hogy ne látszódjanak az üzenetek a trikókon?
Negritis, a vajda
De igen. Itt pedig a sérülésveszély a hivatkozási alap. Én a futásért is lapot adnék. Hát mennyi húzódás van már. Nem is beszélve amikor a kapusok vetődnek. Na az tiszta hazárdjáték.
Matthew99
Szerintem magát a sportot kellene betiltani. Mégiscsak az a legveszélyesebb!
Mikey
Mielőtt belelovallja mindenki magát, jó, ha leszögezzük, hogy egy paródia fiók tette ki ezt a hírt, amit forrásellenőrzés nélkül átvett sok hírportál, de amúgy semmi ilyen hivatalos terv vagy bejelentés nincs, szóval egy hoax az egész.

Szerkesztette: Jughead
6 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 077 — Saturday Night Lights
Csöpi és O'Dowda a kezdőben, nem akar nyerni az ír.
Kenny
Pedig ez neki személyes ügy kéne, hogy legyen.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
6 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Csöpi és O'Dowda a kezdőben, nem akar nyerni az ír.

6 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Az tényleg igaz, hogy a PL betiltja jövőre a térden csúszós gólörömöt és sárga jár érte? Valaki sokat ivott arrafelé?
Matthew99
én már a mezlevétel miatti sárgát se értettem, de ez kb a vicc kategória...
Toto21
a mezlevételnél nem az volt a lényeg hogy ne látszódjanak az üzenetek a trikókon?
Negritis, a vajda
De igen. Itt pedig a sérülésveszély a hivatkozási alap. Én a futásért is lapot adnék. Hát mennyi húzódás van már. Nem is beszélve amikor a kapusok vetődnek. Na az tiszta hazárdjáték.
Matthew99
Szerintem magát a sportot kellene betiltani. Mégiscsak az a legveszélyesebb!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
6 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
Az tényleg igaz, hogy a PL betiltja jövőre a térden csúszós gólörömöt és sárga jár érte? Valaki sokat ivott arrafelé?
Matthew99
én már a mezlevétel miatti sárgát se értettem, de ez kb a vicc kategória...
Toto21
a mezlevételnél nem az volt a lényeg hogy ne látszódjanak az üzenetek a trikókon?
Negritis, a vajda
De igen. Itt pedig a sérülésveszély a hivatkozási alap. Én a futásért is lapot adnék. Hát mennyi húzódás van már. Nem is beszélve amikor a kapusok vetődnek. Na az tiszta hazárdjáték.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
6 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Az tényleg igaz, hogy a PL betiltja jövőre a térden csúszós gólörömöt és sárga jár érte? Valaki sokat ivott arrafelé?
Matthew99
én már a mezlevétel miatti sárgát se értettem, de ez kb a vicc kategória...
Toto21
a mezlevételnél nem az volt a lényeg hogy ne látszódjanak az üzenetek a trikókon?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Az tényleg igaz, hogy a PL betiltja jövőre a térden csúszós gólörömöt és sárga jár érte? Valaki sokat ivott arrafelé?
Matthew99
Levédették Henrynak ha már szobra van róla.