Soccer
41 feliratkozó
6 hónapja
Semmit. Az azert nem az edzo hibaja, ha valaki kihagyja a tizit. De amugy fontos lenne, hogy Wirtznek beinduljon a szeker, ugyhogy lassan nem art neki is hagyni ilyen lehetosegeket, hogy az onbizalma rendben legyen.Képzeld ha kihagyta volna, mit kapott volna Slot.Mondjuk Salah már nem veszi el a bünti rúgást Domi elől 😊én aszittem amúgy Florian kapja
ozibozi
Negritis, a vajda
Domnak jobban belefért volna ilyen ősz után ha esetleg kimaradt volna.
ozibozi
De Szalah kiesese szerintem alapbol jot fog majd tenni a tamadosornak, ha nem is egybol, de belejonnek. Csak jo lenne a palyan hagyni rendesen peldaul Wirtzet is, mert az, hogy hatvan perceket kap csomoszor, az nem eleg. Lehet Slotnak mutogatni, hogy de nincs formaban, hogy de faradt, csak epp a valogatottbaneg vegig fut (es tud is futni), es jol is jatszik. Azt at kell menteni a Liverpoolra es ebben Slotnak muszaj segitenie.
6 hónapja
A Pisát vágom, hogy szereti, sokat jár wc-re, de, hogy a kedvence legyen azt nem tudtam.Pisa vs Braintreekedvenc olasz csapatom megveri a kedvenc angol csapatomatComo vs Wrexham?
Löfli
Sixo
warr_b
6 hónapja
Ekitike ezt meg miért nem lőtte el, nem volt hátra semennyi a meccsből.
6 hónapja
az X reálisabb eredmény lett volna, de senki nem mondta Bastoninak hogy vigye haza Wirtz mezét
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
Pisa vs Braintreekedvenc olasz csapatom megveri a kedvenc angol csapatomatComo vs Wrexham?
Löfli
Sixo

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
6 hónapja
Mondjuk Salah már nem veszi el a bünti rúgást Domi elől 😊én aszittem amúgy Florian kapja
ozibozi
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
Mondjuk Salah már nem veszi el a bünti rúgást Domi elől 😊
6 hónapja
Ööö... nehéz lesz.Ha minden ilyenért 11es lenne akkor meccsenként 3 minden egyes meccsen.mutass még 3at ezen a meccsen
Sixo
Negritis, a vajda
6 hónapja
Ha minden ilyenért 11es lenne akkor meccsenként 3 minden egyes meccsen.mutass még 3at ezen a meccsen
Sixo
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
Ha minden ilyenért 11es lenne akkor meccsenként 3 minden egyes meccsen.
6 hónapja
Rájátszott? Valamennyit igen. Szabálytalan volt? Nem is lehet kérdés. Harminc centit nyúlt mininum az a mez baszki, ne komolytalankodj mar lécci.Szép alakítás volt, még meg is adhatná😊Pool nagy színész szakmába ment át az elmúlt 15-20 percben. Szobi is durvát próbált eladni 1 perccel korábban.
ozibozi
Sixo
6 hónapja
Az a barom megfogta de el kellett magát dobni erőből. Balek volt a védőSzép alakítás volt, még meg is adhatná😊Pool nagy színész szakmába ment át az elmúlt 15-20 percben. Szobi is durvát próbált eladni 1 perccel korábban.
ozibozi
Sixo
6 hónapja
szép volt Dominik
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
azok után amit az első 60 percbe csináltak az olaszok, egy ilyen túlmozgással 11eshez nyúlni valahol karmaSzép alakítás volt, még meg is adhatná😊Pool nagy színész szakmába ment át az elmúlt 15-20 percben. Szobi is durvát próbált eladni 1 perccel korábban.
ozibozi
Sixo
mondjuk senki nem mondta hogy fullon húzza a mezt
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
Szép alakítás volt, még meg is adhatná😊Pool nagy színész szakmába ment át az elmúlt 15-20 percben. Szobi is durvát próbált eladni 1 perccel korábban.
ozibozi
6 hónapja
Szép alakítás volt, még meg is adhatná😊Nem volt nagyon látványos ám
ozibozi
6 hónapja
Szép alakítás volt, még meg is adhatná😊
6 hónapja
kedvenc olasz csapatom megveri a kedvenc angol csapatomatComo vs Wrexham?
Löfli
6 hónapja
kedvenc olasz csapatom megveri a kedvenc angol csapatomat

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
6 hónapja
Ezek a talján jellegű srácok nagyon beviszik ma az erdőbe Herr Játékvezetőt
6 hónapja
Az internet azt írja hogy Kerkez 180 cm, de szemmel láthatóan ez nem lehet igaz 😊
6 hónapja
Neki volt több veszélyes megmozdulása is az első félidőben.Isak nagyon kuka volt ma.én Jonest is lehoztam volna
Sixo
Negritis, a vajda
6 hónapja
Isak nagyon kuka volt ma.én Jonest is lehoztam volna
Sixo
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!