Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
6 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
off:
Valaki volt mostanában kint meccsen Angliában? Ha igen milyen oldalról vett jegyet? Amit amcsiba megszoktam ticketmasters nem árusít így nekem mindegyik oldal egyformának tűnik. 😀
alatriste
 www.stubhub.ie/ mi itt vettünk Nfl-re, Crystal Palace-ra
6 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Ez nekem bentnek tűnik, mint a vb-n a japán gól.

Sixo
Sima kint
csebi
Ha ennél nem ment kijjebb a labda, akkor nem. Kicsit balról néz a kamera, tehát "belát" a labda alá, és még így is rálóg a vonalra.
slowmotion
Érezd a trollkodast a japán-nemet meccs miatt 😉

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
6 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 295 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Off:
Van akinek van tapasztalata Angliaban jegyuzeres oldalon vasarolt jeggyel? Melyik oldalt erdemes választani stb? Ilyen fancy hospitality vip dolgok nem kellenek, csak egy mobil ticket amivel leullhet az ember egy szekre a stadionban és kész 😀
alatriste
Én inkább kifizetném a hivatalos oldalon a jegyet, legalábbis az a terv amikor csinálok egy októberi túrát ismerősömmel.
Ticketswap működik és legit oldal, az is jó lehet, de nem tudom PL jegyek ott mennyire mennek.
Heisman nádor
Én is de mi a hivatalos oldal? 😀 Csak ilyen Vip csomagokat talaltam a Pool honlapján
alatriste
Én a csapat saját weboldalára gondoltam. Azért a Pool más tészta, oda így csodával érne fel. Nekem a Brentford és Villa dupla lesz, ott működik ez a rendszer egész biztos áron be tudtam lőni az árát. Különben én eddig csak úgy hallottam hogy ismerős ismerőse tud intézni, sajnos nincs olyan akit jó szívvel be tudnék ajánlani neked mert én se bíznék rá pénzt.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
6 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Off:
Van akinek van tapasztalata Angliaban jegyuzeres oldalon vasarolt jeggyel? Melyik oldalt erdemes választani stb? Ilyen fancy hospitality vip dolgok nem kellenek, csak egy mobil ticket amivel leullhet az ember egy szekre a stadionban és kész 😀
alatriste
Én inkább kifizetném a hivatalos oldalon a jegyet, legalábbis az a terv amikor csinálok egy októberi túrát ismerősömmel.
Ticketswap működik és legit oldal, az is jó lehet, de nem tudom PL jegyek ott mennyire mennek.
Heisman nádor
Én is de mi a hivatalos oldal? 😀 Csak ilyen Vip csomagokat talaltam a Pool honlapján


Liverpool Fc fan
6 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 295 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Úgy fest (kivárjuk), januárban érkezik az Arzenyálba Martin Zubimendi. 51m £-ban egyeztek meg a Sociedaddal.

A Genoa közben vezet a Nápolyi ellen félidõben.
ulpianus
Azta rohadt hol kell aláírni??? 😊
Heisman nádor
Rizs nem pont ezért került annyiba, mert világklasszis szinten megoldja középen?
Értem én, hogy Zidane mögé is kellett egy Viera és Makalele, de azt a posztot már a kancsó dán viszi
FLZOLI
Mondjuk pont egy Madridistától ezt fura hallani 😀
Zubi a box középpályán megtenné az utolsó fiatalítást is a csapaton, Partey helyére jönne. Neki már amúgy is kifelé áll a zászló, keresték az arabok is, sokat keres és van (jogilag elvileg) erőszakos ügye is. Viszont lehet hogy ez csak nyáron fog bekövetkezni, egyenlőre értelmes kiegészítő ember, ezért nem kellett mindenképpen mennie.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 188 — Kinek mit intézett a kormánya
 www.eredmenyek.com/merkozes/bXJhTPGI/#/osszefoglalas/osszefoglalas
Cukaricki egy Zvezda veréssel hangolt a Fradira
A Fradi a nagyecsedi falunapon 😀
6 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Úgy fest (kivárjuk), januárban érkezik az Arzenyálba Martin Zubimendi. 51m £-ban egyeztek meg a Sociedaddal.

A Genoa közben vezet a Nápolyi ellen félidõben.
ulpianus
Azta rohadt hol kell aláírni??? 😊
Heisman nádor
Rizs nem pont ezért került annyiba, mert világklasszis szinten megoldja középen?
Értem én, hogy Zidane mögé is kellett egy Viera és Makalele, de azt a posztot már a kancsó dán viszi

6 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 295 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Off:
Van akinek van tapasztalata Angliaban jegyuzeres oldalon vasarolt jeggyel? Melyik oldalt erdemes választani stb? Ilyen fancy hospitality vip dolgok nem kellenek, csak egy mobil ticket amivel leullhet az ember egy szekre a stadionban és kész 😀
alatriste
Én inkább kifizetném a hivatalos oldalon a jegyet, legalábbis az a terv amikor csinálok egy októberi túrát ismerősömmel.
Ticketswap működik és legit oldal, az is jó lehet, de nem tudom PL jegyek ott mennyire mennek.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
6 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 295 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Úgy fest (kivárjuk), januárban érkezik az Arzenyálba Martin Zubimendi. 51m £-ban egyeztek meg a Sociedaddal.

A Genoa közben vezet a Nápolyi ellen félidõben.
ulpianus
Azta rohadt hol kell aláírni??? 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
6 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Off:
Van akinek van tapasztalata Angliaban jegyuzeres oldalon vasarolt jeggyel? Melyik oldalt erdemes választani stb? Ilyen fancy hospitality vip dolgok nem kellenek, csak egy mobil ticket amivel leullhet az ember egy szekre a stadionban és kész 😀


Liverpool Fc fan
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 188 — Kinek mit intézett a kormánya
 www.eredmenyek.com/merkozes/Uo5d2TQC/#/osszefoglalas/osszefoglalas
Ezt aláírnám jövő hétre
6 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Joao Felix góllal kezd Lewa is megint betalált eddig egèsz jó ☺️

Szerkesztette: dande2
6 hónapja
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Úgy fest (kivárjuk), januárban érkezik az Arzenyálba Martin Zubimendi. 51m £-ban egyeztek meg a Sociedaddal.

A Genoa közben vezet a Nápolyi ellen félidõben.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
6 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Ez nekem bentnek tűnik, mint a vb-n a japán gól.

Sixo
Sima kint
csebi
Annyira bent volt mint a japánoké

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Kemény, hogy ezért 11est kap a castle. Pláne, hogy 0-0 a meccs.

6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Ez de csúnya lett így a végére.

6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Asllani pályán? Inzaghi biztos csak rossz mezszámot mondhatott be.

6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Pedig egy kis ideig szorosnak tűnt a meccs.

6 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Ez nekem bentnek tűnik, mint a vb-n a japán gól.

Sixo
Sima kint
csebi
Ha ennél nem ment kijjebb a labda, akkor nem. Kicsit balról néz a kamera, tehát "belát" a labda alá, és még így is rálóg a vonalra.
6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Nah Leao izgalmassá tette a meccset.

6 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
6 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Eros csapat ez az ESMTK.

6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Ez fixen Beki

6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Mekkora gólt rúgott Thuram 😮 Mondjuk egy Buffon kivédte volna.

6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Azt hittem csak mi toltuk keménybe, de a Villa sem szórakozott. 87. percig még vezetett a Palace, aztán 87., 98. és a 101.ben betalált a Villa és fordítottak.