Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

6 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Egy jó fáradásos húzódással egybekötött bármi a Boxing day alatt-után áldás lesz a csapatnak.
6 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Lehet nem kellene csapágyasra járatni?


Dominik Szoboszlai has played the full 90 minutes in every one of Liverpool's 21 Premier League and Champions League games so far this season.

He also played the full game in each of Hungary's 6 games this season, meaning he's clocked over 2,500 minutes played in 2025/26 already.
ozibozi
Ezért vették, hogy játszon.
Őszentsége Sobri Jóska
Igen, erről van szó, ne a sérült listán legyenés játszon a szezon nagyobb részében

Szerkesztette: ozibozi
6 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Pedig nincs igazán megoldás a helyére
Negritis, a vajda
Meg ha lenne is, a máshol fennálló hiányosságok pótlása ezt kiütötte eddig
6 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
felcsúti aranylábú ifistáink tizenegyesekkel továbbjutottak az ifi BL-ben, az első félidő igen eseménydús lehetett, 31 perc után már 2-3 volt és egy hazai játékost ki is állítottak


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
6 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Lehet nem kellene csapágyasra járatni?


Dominik Szoboszlai has played the full 90 minutes in every one of Liverpool's 21 Premier League and Champions League games so far this season.

He also played the full game in each of Hungary's 6 games this season, meaning he's clocked over 2,500 minutes played in 2025/26 already.
ozibozi
Ezért vették, hogy játszon.

6 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Pedig nincs igazán megoldás a helyére

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Lehet nem kellene csapágyasra járatni?


Dominik Szoboszlai has played the full 90 minutes in every one of Liverpool's 21 Premier League and Champions League games so far this season.

He also played the full game in each of Hungary's 6 games this season, meaning he's clocked over 2,500 minutes played in 2025/26 already.
6 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Aztarohadt.
Melyik volt ez előtt az utolsó Salah nélküli BL idegenbeli Pool győzelem?
zacknorb
Frankfurt ellen csereként állt be

Ha fullosan nélküle akkor ha jól látom 2009 Debrecen
Negritis, a vajda
A gólszerző Ngog aztán még Kispestig is eljutott
zacknorb
úgy 16 éve a magyar foci fórumokon azon ment a vita, hogy ki az 1989-es korosztály legnagyobb csatártehetsége, Ngog vagy Németh Krisztián. ugye mindketten Liverpoolban nyomták akkor, és úgy nézett ki, hogy fényes jövő vár rájuk. ki gondolta volna, hogy aztán idővel mindketten az NB1-ben kötnek ki.
deyell
én csak arra emlékszem, hogy amikor a Gulácsi-Koman-Németh fémjelezte válogatott harmadik lett az U-20-as vb-n, akkor mindenki hogy fényezte őket... közben meg akik az ő korosztályukból tényleg jó játékosok voltak, azok el sem mentek oda.
Balotelli pl '90-es eresztés, úgy rémlik, hogy a vébé utáni első U-selejtezők egyikén játszottunk az olaszokkal, na azon már ő is játszott. az első félidőben rúgott is talán két gólt, aztán onnantól a megfelelő polcra került a vébé-bronz.
slowmotion
azon a vb-n a legjobb játékos amúgy (gólkirály és MVP) Adiyiah volt, akiből hát... szintén nem nagyon lett komolyan jegyzett játékos.
deyell
Boján krkic is az a generáció, nem?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 864 — Sworn to the Dark
Aztarohadt.
Melyik volt ez előtt az utolsó Salah nélküli BL idegenbeli Pool győzelem?
zacknorb
Frankfurt ellen csereként állt be

Ha fullosan nélküle akkor ha jól látom 2009 Debrecen
Negritis, a vajda
A gólszerző Ngog aztán még Kispestig is eljutott
zacknorb
úgy 16 éve a magyar foci fórumokon azon ment a vita, hogy ki az 1989-es korosztály legnagyobb csatártehetsége, Ngog vagy Németh Krisztián. ugye mindketten Liverpoolban nyomták akkor, és úgy nézett ki, hogy fényes jövő vár rájuk. ki gondolta volna, hogy aztán idővel mindketten az NB1-ben kötnek ki.
deyell
én csak arra emlékszem, hogy amikor a Gulácsi-Koman-Németh fémjelezte válogatott harmadik lett az U-20-as vb-n, akkor mindenki hogy fényezte őket... közben meg akik az ő korosztályukból tényleg jó játékosok voltak, azok el sem mentek oda.
Balotelli pl '90-es eresztés, úgy rémlik, hogy a vébé utáni első U-selejtezők egyikén játszottunk az olaszokkal, na azon már ő is játszott. az első félidőben rúgott is talán két gólt, aztán onnantól a megfelelő polcra került a vébé-bronz.
slowmotion
azon a vb-n a legjobb játékos amúgy (gólkirály és MVP) Adiyiah volt, akiből hát... szintén nem nagyon lett komolyan jegyzett játékos.

built for this shit

6 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Aztarohadt.
Melyik volt ez előtt az utolsó Salah nélküli BL idegenbeli Pool győzelem?
zacknorb
Frankfurt ellen csereként állt be

Ha fullosan nélküle akkor ha jól látom 2009 Debrecen
Negritis, a vajda
A gólszerző Ngog aztán még Kispestig is eljutott
zacknorb
úgy 16 éve a magyar foci fórumokon azon ment a vita, hogy ki az 1989-es korosztály legnagyobb csatártehetsége, Ngog vagy Németh Krisztián. ugye mindketten Liverpoolban nyomták akkor, és úgy nézett ki, hogy fényes jövő vár rájuk. ki gondolta volna, hogy aztán idővel mindketten az NB1-ben kötnek ki.
deyell
én csak arra emlékszem, hogy amikor a Gulácsi-Koman-Németh fémjelezte válogatott harmadik lett az U-20-as vb-n, akkor mindenki hogy fényezte őket... közben meg akik az ő korosztályukból tényleg jó játékosok voltak, azok el sem mentek oda.
Balotelli pl '90-es eresztés, úgy rémlik, hogy a vébé utáni első U-selejtezők egyikén játszottunk az olaszokkal, na azon már ő is játszott. az első félidőben rúgott is talán két gólt, aztán onnantól a megfelelő polcra került a vébé-bronz.
6 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/596040674_2472906629777731_7929423114607252998_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=bYiCnUXxBu8Q7kNvwEJYvHu&_nc_oc=AdqUjSt0_Ug0QLyOurn-Hy1GRaEYTT6M__5Unmp6N0gMKNNxEqJUS5Q_ujl3pC1Kcwk&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=4tPMbCWqcQhXsfJU2E5_xQ&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af8UrIJ2oICnT5RtEt7YJH398Y9iQ9VIPeovshAPU6P9fA&oe=6A39F678
872.459 Aufrufe · 16.434 Reaktionen | Arne Slot Szoboszlai Dominikról, miután megnyerte a Liverpoolnak az Inter elleni rangadót a Bajnokok Ligájában! 🇭🇺🔥 | Nemzeti Sport Online
Arne Slot Szoboszlai Dominikról, miután megnyerte a Liverpoolnak az Inter elleni rangadót a Bajnokok Ligájában! 🇭🇺🔥
6 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 864 — Sworn to the Dark
Aztarohadt.
Melyik volt ez előtt az utolsó Salah nélküli BL idegenbeli Pool győzelem?
zacknorb
Frankfurt ellen csereként állt be

Ha fullosan nélküle akkor ha jól látom 2009 Debrecen
Negritis, a vajda
A gólszerző Ngog aztán még Kispestig is eljutott
zacknorb
úgy 16 éve a magyar foci fórumokon azon ment a vita, hogy ki az 1989-es korosztály legnagyobb csatártehetsége, Ngog vagy Németh Krisztián. ugye mindketten Liverpoolban nyomták akkor, és úgy nézett ki, hogy fényes jövő vár rájuk. ki gondolta volna, hogy aztán idővel mindketten az NB1-ben kötnek ki.

built for this shit

6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Aztarohadt.
Melyik volt ez előtt az utolsó Salah nélküli BL idegenbeli Pool győzelem?
zacknorb
Frankfurt ellen csereként állt be

Ha fullosan nélküle akkor ha jól látom 2009 Debrecen
Negritis, a vajda
A gólszerző Ngog aztán még Kispestig is eljutott

Poloska vagyok.
6 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Aztarohadt.
Melyik volt ez előtt az utolsó Salah nélküli BL idegenbeli Pool győzelem?
zacknorb
Frankfurt ellen csereként állt be

Ha fullosan nélküle akkor ha jól látom 2009 Debrecen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk Salah már nem veszi el a bünti rúgást Domi elől 😊
ozibozi
én aszittem amúgy Florian kapja
Negritis, a vajda
Képzeld ha kihagyta volna, mit kapott volna Slot.
Domnak jobban belefért volna ilyen ősz után ha esetleg kimaradt volna.
ozibozi
Semmit. Az azert nem az edzo hibaja, ha valaki kihagyja a tizit. De amugy fontos lenne, hogy Wirtznek beinduljon a szeker, ugyhogy lassan nem art neki is hagyni ilyen lehetosegeket, hogy az onbizalma rendben legyen.

De Szalah kiesese szerintem alapbol jot fog majd tenni a tamadosornak, ha nem is egybol, de belejonnek. Csak jo lenne a palyan hagyni rendesen peldaul Wirtzet is, mert az, hogy hatvan perceket kap csomoszor, az nem eleg. Lehet Slotnak mutogatni, hogy de nincs formaban, hogy de faradt, csak epp a valogatottbaneg vegig fut (es tud is futni), es jol is jatszik. Azt at kell menteni a Liverpoolra es ebben Slotnak muszaj segitenie.
Stez
Leszedik a keresztvizet bárhol is a sajtó meg a szurkerek amikor egy rossz formában lévő játékost erőltetnek egy kritikus helyzetben meg főleg. Van neki elég baja anélkül is hogy a hivatalosan második számú rúgó helyett/Salah volt az első/ bekockáztasson egy ilyen időszakban.
ozibozi
Csak epp ha nem jatszatod, nem fog jo formaba kerulni. Szar dolog es ordogi kor, de ez ilyen.

6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Aztarohadt.
Melyik volt ez előtt az utolsó Salah nélküli BL idegenbeli Pool győzelem?

Poloska vagyok.
6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
A foci csúcsát az Arab Kupában játsszák

Sixo
Ez mi a fasz? Melyik támad és hová ?
Dagobert bácsi
Bahrein pirosban támad az egyetlen látható kapura.

6 hónapja
Dagobert bácsi 333
A foci csúcsát az Arab Kupában játsszák

Sixo
Ez mi a fasz? Melyik támad és hová ?
6 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
 www.reddit.com/r/PremierLeague/comments/1pixagr/arne_slot_we_struggled_this_season_2nd_half_of/?utm_source=share&utm_medium=mweb3x&utm_name=mweb3xcss&utm_term=1&utm_content=share_button

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
A foci csúcsát az Arab Kupában játsszák

6 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
 telex.hu/sport/2025/12/10/fifa-foci-vb-seattle-pride-meccs-iran-egyiptom

Micsoda meglepetés 😀
warr_b
Katarban az volt a szoveg, hogy a szervezo orszag kulturajat szem elott tartva lemondanak a fejlett EU-s orszagok a Prideos karszalag viseleserol meg ilyesmikrol, annak ellenere, hogy azokat szeretnek viselni.

Most Seattleben vagyunk, itt az ideje kussolniuk a kozepkorban ragadt vallaskarosult egyedeknek, es focizzanak a szervezo orszag tervei szerint, ha Katarban is igy volt.

Remelem a leheto legbuzibb hangulatu meccset fogjak megcsinalni a szervezok, szereznek egy transz birot, meleg partjelzoket akik smarolnak, ha les van, szivarvanyos konfetti lesz a goloknal, illetve mufasz alaku lesz a szogletzaszlo.
Duff
"mufasz alaku lesz a szogletzaszlo." ezen besírtam, made my day, köszönöm 😀

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
6 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 537
 telex.hu/sport/2025/12/10/fifa-foci-vb-seattle-pride-meccs-iran-egyiptom

Micsoda meglepetés 😀
warr_b
Katarban az volt a szoveg, hogy a szervezo orszag kulturajat szem elott tartva lemondanak a fejlett EU-s orszagok a Prideos karszalag viseleserol meg ilyesmikrol, annak ellenere, hogy azokat szeretnek viselni.

Most Seattleben vagyunk, itt az ideje kussolniuk a kozepkorban ragadt vallaskarosult egyedeknek, es focizzanak a szervezo orszag tervei szerint, ha Katarban is igy volt.

Remelem a leheto legbuzibb hangulatu meccset fogjak megcsinalni a szervezok, szereznek egy transz birot, meleg partjelzoket akik smarolnak, ha les van, szivarvanyos konfetti lesz a goloknal, illetve mufasz alaku lesz a szogletzaszlo.
6 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 340 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/sport/2025/12/10/fifa-foci-vb-seattle-pride-meccs-iran-egyiptom

Micsoda meglepetés 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
6 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 077 — Saturday Night Lights
 www.valaszonline.hu/2025/12/09/valogatott-futball-tortenelem-amator-dunai-stilus-videki-foci/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
6 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Mondjuk Salah már nem veszi el a bünti rúgást Domi elől 😊
ozibozi
én aszittem amúgy Florian kapja
Negritis, a vajda
Képzeld ha kihagyta volna, mit kapott volna Slot.
Domnak jobban belefért volna ilyen ősz után ha esetleg kimaradt volna.
ozibozi
Semmit. Az azert nem az edzo hibaja, ha valaki kihagyja a tizit. De amugy fontos lenne, hogy Wirtznek beinduljon a szeker, ugyhogy lassan nem art neki is hagyni ilyen lehetosegeket, hogy az onbizalma rendben legyen.

De Szalah kiesese szerintem alapbol jot fog majd tenni a tamadosornak, ha nem is egybol, de belejonnek. Csak jo lenne a palyan hagyni rendesen peldaul Wirtzet is, mert az, hogy hatvan perceket kap csomoszor, az nem eleg. Lehet Slotnak mutogatni, hogy de nincs formaban, hogy de faradt, csak epp a valogatottbaneg vegig fut (es tud is futni), es jol is jatszik. Azt at kell menteni a Liverpoolra es ebben Slotnak muszaj segitenie.
Stez
Leszedik a keresztvizet bárhol is a sajtó meg a szurkerek amikor egy rossz formában lévő játékost erőltetnek egy kritikus helyzetben meg főleg. Van neki elég baja anélkül is hogy a hivatalosan második számú rúgó helyett/Salah volt az első/ bekockáztasson egy ilyen időszakban.