Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

6 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Skarke. Mikor máskor kell meg megrugni az első gólt, ha nem ilyen meccsen. 😀

Mekkora győzelem lesz ez. Mindig topcsapattal kene játszania a Berlinnek, lehet akkor jobban állnának.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
6 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Buuuuurke! Mekkora gól a skottol.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
6 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Salah a hétvégi meccs keretében.
ozibozi
a "vicces" hogy ugye jövő héten megy ANKra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
Salah a hétvégi meccs keretében.
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya

A kutyatovi kommunikáció újabb csúcsa.

Poloska vagyok.
6 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Inkabb az lesz itt a kerdes, hogy ha az arabok komolyan gondoljak Varga megszerzeset es a telen sem tagitanak, mi lesz a Fradival, hogy oldja meg ezt? Mert ez a csapat Varga nelkul nem egyszer hulladek, nem lesz, aki kihuzza oket a szarbol. Marpedig ot viszont nehez lesz ugy itt tartani, hogy Hajnal megigerte neki, hogy elengedi, aztan ezt nem igazan akarja tartani. Mert abbol meg haboru lesz.
Stez
vargát sem a szaúdi klíma vonzza annyira. szépen megemelik kicsit a fizetését, pont amennyit az abroszosoknál kapna és win-win
fake.id
Csak ez nem igazan jarhato ut, mert sokkal de sokkal tobbet keresne a szaudiaknal, nem veletlen, hogy menne. Azt a penzt kifizetni a Fradinak, felboritana az oltozot, de mellette szerintem a koltsegvetes is megerezne azert. Onnantol verne a csapat fele az asztalt, hogy ok is tobb penzt akarnak, ezeket a fizeteseket meg a Fradi nem birja el. Egyik vagy masik miatt azert lenne feszultseg szerintem.
Stez
kíváncsi voltam mennyire veszed komolyan az eleve totálblőd felvetésem xd
fake.id
Miert ne vennem? Ebben a beteg hazai futballvilagban annyi oriasi blodseg van, hogy egy ujabb nem is lepne meg. Foleg, ha a Fradi vezetesevel kapcsolatos. 😃
Stez
Olyan ajánlatot kapott Varga Fraditól amit még senki. Most több esélye van annak, hogy marad.

6 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Inkabb az lesz itt a kerdes, hogy ha az arabok komolyan gondoljak Varga megszerzeset es a telen sem tagitanak, mi lesz a Fradival, hogy oldja meg ezt? Mert ez a csapat Varga nelkul nem egyszer hulladek, nem lesz, aki kihuzza oket a szarbol. Marpedig ot viszont nehez lesz ugy itt tartani, hogy Hajnal megigerte neki, hogy elengedi, aztan ezt nem igazan akarja tartani. Mert abbol meg haboru lesz.
Stez
vargát sem a szaúdi klíma vonzza annyira. szépen megemelik kicsit a fizetését, pont amennyit az abroszosoknál kapna és win-win
fake.id
Csak ez nem igazan jarhato ut, mert sokkal de sokkal tobbet keresne a szaudiaknal, nem veletlen, hogy menne. Azt a penzt kifizetni a Fradinak, felboritana az oltozot, de mellette szerintem a koltsegvetes is megerezne azert. Onnantol verne a csapat fele az asztalt, hogy ok is tobb penzt akarnak, ezeket a fizeteseket meg a Fradi nem birja el. Egyik vagy masik miatt azert lenne feszultseg szerintem.
Stez
kíváncsi voltam mennyire veszed komolyan az eleve totálblőd felvetésem xd
fake.id
Miert ne vennem? Ebben a beteg hazai futballvilagban annyi oriasi blodseg van, hogy egy ujabb nem is lepne meg. Foleg, ha a Fradi vezetesevel kapcsolatos. 😃

6 hónapja
fake.id 1 936 — sixseveeeeeen
Inkabb az lesz itt a kerdes, hogy ha az arabok komolyan gondoljak Varga megszerzeset es a telen sem tagitanak, mi lesz a Fradival, hogy oldja meg ezt? Mert ez a csapat Varga nelkul nem egyszer hulladek, nem lesz, aki kihuzza oket a szarbol. Marpedig ot viszont nehez lesz ugy itt tartani, hogy Hajnal megigerte neki, hogy elengedi, aztan ezt nem igazan akarja tartani. Mert abbol meg haboru lesz.
Stez
vargát sem a szaúdi klíma vonzza annyira. szépen megemelik kicsit a fizetését, pont amennyit az abroszosoknál kapna és win-win
fake.id
Csak ez nem igazan jarhato ut, mert sokkal de sokkal tobbet keresne a szaudiaknal, nem veletlen, hogy menne. Azt a penzt kifizetni a Fradinak, felboritana az oltozot, de mellette szerintem a koltsegvetes is megerezne azert. Onnantol verne a csapat fele az asztalt, hogy ok is tobb penzt akarnak, ezeket a fizeteseket meg a Fradi nem birja el. Egyik vagy masik miatt azert lenne feszultseg szerintem.
Stez
kíváncsi voltam mennyire veszed komolyan az eleve totálblőd felvetésem xd

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
6 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Inkabb az lesz itt a kerdes, hogy ha az arabok komolyan gondoljak Varga megszerzeset es a telen sem tagitanak, mi lesz a Fradival, hogy oldja meg ezt? Mert ez a csapat Varga nelkul nem egyszer hulladek, nem lesz, aki kihuzza oket a szarbol. Marpedig ot viszont nehez lesz ugy itt tartani, hogy Hajnal megigerte neki, hogy elengedi, aztan ezt nem igazan akarja tartani. Mert abbol meg haboru lesz.
Stez
vargát sem a szaúdi klíma vonzza annyira. szépen megemelik kicsit a fizetését, pont amennyit az abroszosoknál kapna és win-win
fake.id
Csak ez nem igazan jarhato ut, mert sokkal de sokkal tobbet keresne a szaudiaknal, nem veletlen, hogy menne. Azt a penzt kifizetni a Fradinak, felboritana az oltozot, de mellette szerintem a koltsegvetes is megerezne azert. Onnantol verne a csapat fele az asztalt, hogy ok is tobb penzt akarnak, ezeket a fizeteseket meg a Fradi nem birja el. Egyik vagy masik miatt azert lenne feszultseg szerintem.

6 hónapja
fake.id 1 936 — sixseveeeeeen
Inkabb az lesz itt a kerdes, hogy ha az arabok komolyan gondoljak Varga megszerzeset es a telen sem tagitanak, mi lesz a Fradival, hogy oldja meg ezt? Mert ez a csapat Varga nelkul nem egyszer hulladek, nem lesz, aki kihuzza oket a szarbol. Marpedig ot viszont nehez lesz ugy itt tartani, hogy Hajnal megigerte neki, hogy elengedi, aztan ezt nem igazan akarja tartani. Mert abbol meg haboru lesz.
Stez
vargát sem a szaúdi klíma vonzza annyira. szépen megemelik kicsit a fizetését, pont amennyit az abroszosoknál kapna és win-win

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
6 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Rég láttam ennyire szar Rangers-t basszus…
JC6 (Mr. Miele)
Szerintem azért ma rendben volt a Fradi.
A magas letámadás erősen nem ízlett a skótoknak.
Az intenzitás és a párharcok megnyerése is átlag feletti volt.

Persze gyenge sorsolás, az ellenfél éppen leszarja az EL-t stb.
De mindig azt kell megverni, aki szembejön, és azért 6 meccs / 4 győzelem, 2 döntetlen bármilyen nemzetközi ligában egy kiemelkedő teljesítmény.
Sinisa
Nem a Fradi ellen szólt, hanem az egyik kedvenc csapatom kritikája. Egyetlen húzónév sincs, Tav-on kívül, és ő is már 35 asszem. Színtelen, szagtalan, súlytalan csapat.
Konkrétan olyan passzok meg helyezkedesek voltak, hogy zokogtam..
6 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Inkabb az lesz itt a kerdes, hogy ha az arabok komolyan gondoljak Varga megszerzeset es a telen sem tagitanak, mi lesz a Fradival, hogy oldja meg ezt? Mert ez a csapat Varga nelkul nem egyszer hulladek, nem lesz, aki kihuzza oket a szarbol. Marpedig ot viszont nehez lesz ugy itt tartani, hogy Hajnal megigerte neki, hogy elengedi, aztan ezt nem igazan akarja tartani. Mert abbol meg haboru lesz.

6 hónapja
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Rég láttam ennyire szar Rangers-t basszus…
JC6 (Mr. Miele)
Szerintem azért ma rendben volt a Fradi.
A magas letámadás erősen nem ízlett a skótoknak.
Az intenzitás és a párharcok megnyerése is átlag feletti volt.

Persze gyenge sorsolás, az ellenfél éppen leszarja az EL-t stb.
De mindig azt kell megverni, aki szembejön, és azért 6 meccs / 4 győzelem, 2 döntetlen bármilyen nemzetközi ligában egy kiemelkedő teljesítmény.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
6 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 255 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Rég láttam ennyire szar Rangers-t basszus…
JC6 (Mr. Miele)
Istentagadó😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
6 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
KUPATAVASZ PALI!
Kenny
Sztem Keane taktikája h behuzzuk az ELt és így leszünk BL fotablasok. Bajnokság meg leszarva, ki is eshetünk 😊

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
6 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Rég láttam ennyire szar Rangers-t basszus…
6 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
volt izlandon is meccs, a Breidablik 3-1-re verte az ír Shamrock Roverst, remélem 0 fok, 50 km/h-s szél, hóvihar is volt, na meg a rénszarvasok is befutottak a 2. félidőben


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
6 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Jó volt ez a Celtic - Rangers meccs.
Sixo
Fradi - MTK, nem láttad, hogy Miovski volt a vendég gólszerző!?
6 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem bántásból meg semmi ilyen, mert a győzelmet nem kell megmagyarázni, de a fradi sorsolása ennyire jó, vagy ennyire szar csapatok vannak ebben ez EL-ben, mert őszintén szólva, annyira nem mutatnak semmit, ami miatt ne a fradi nyerjen 1-1 ilyen meccsen, hogy az már furcsa.
Klaci79
Ezt írtam már, hogy az idei vhogy klasszisokkal gyengèbbnek èrződik mint a tavalyi....
6 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nem bántásból meg semmi ilyen, mert a győzelmet nem kell megmagyarázni, de a fradi sorsolása ennyire jó, vagy ennyire szar csapatok vannak ebben ez EL-ben, mert őszintén szólva, annyira nem mutatnak semmit, ami miatt ne a fradi nyerjen 1-1 ilyen meccsen, hogy az már furcsa.
6 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
KUPATAVASZ PALI!

6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Jó volt ez a Celtic - Rangers meccs.

6 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Az a kérdés fogalmazódott meg bennem most ,mérkőzés nézés közben.Mi lesz ezzel a Fradival ha nyer a Tisza ?
Dagobert bácsi
Péter is szereti a focit. Minden marad a régi.
6 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 340 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
remélem mindenki az Arab-kupa negyeddöntőjének a sztármeccsét nézi, Kampmanék vezetnek Palesztina ellen
Löfli
Hopp, hosszabbítás!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
6 hónapja
Dagobert bácsi 333
Az a kérdés fogalmazódott meg bennem most ,mérkőzés nézés közben.Mi lesz ezzel a Fradival ha nyer a Tisza ?