Soccer
41 feliratkozó
6 hónapja
www.facebook.com/share/1DCAumURJP/?mibextid=wwXIfrMondjuk a vilag helyzetet tokeletesen leirja, hogy a vilag egyik legertekesebbje kehet egy tiz eve alakitott csapat egy olyan bajnoksagbol, ami konkretan az NB I-nel nem sokkal erosebb, mindezt egy olyan orszagban, ahol telibe es vissza fosil mindenki a gurulos focira, csak volt igazoltak egy klasszist, akivel konkretan megnyerettek a bajnoksagot a csoda sztori kedveert (amit a biroktol kapott a Miami, de foleg Messi, az valami egeszen nevetseges), es egy ilyen bajnoki cim utan az Inter Miami lehet a vilag egyik legertekesebb klubja. Ez inkabb elkeserito, es mondom ezt ugy, hogy imadom Beckhamet egyebkent. Csak ez akkor is nevetseges.
David Beckham bebizonyította, hogy nemcsak a pályán volt zseni, hanem az üzleti életben is. A 25 milliós "kuponból" mára Amerika egyik legértékesebb sportklubját építette fel.
Hatalmas gratuláció, Sir
ozibozi
6 hónapja
Ez a Szalai még az NB1-be is fostalicska
6 hónapja
Milannak megint nem ment egy kis csapat ellen. Jobban járnának ha csak rangadójuk lenne egész évben.
6 hónapja
Fúú ez a Tyne-Wear derby igazi vérfürdő lesz rövidesen...
6 hónapja
www.facebook.com/share/1DCAumURJP/?mibextid=wwXIfrDavid Beckham bebizonyította, hogy nemcsak a pályán volt zseni, hanem az üzleti életben is. A 25 milliós "kuponból" mára Amerika egyik legértékesebb sportklubját építette fel.
Hatalmas gratuláció, Sir
Szerkesztette: ozibozi
6 hónapja
Gomez b+, egész jó volt erre megint sérülések és off ...Dominik sérülése remélem nem fontos, én se értem miért nem hozta ott le instant
lesz még Ramsay pályán
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
Sérülésjelentés. Arne a meccs után így beszélt a sérültekről.„Ha van egy játékosom, aki izomsérülés miatt kénytelen lejönni [Joe], az általában nem jelent túl sok jót. Nem számítanék rá, hogy jövő hétvégén keretben lesz. Bár néha érkezik kellemes meglepetés. Talán, most már az emberek egy kicsit jobban megértik, miért voltam mindig annyira óvatos vele, és miért nem játszattam nagyon sok mérkőzésen. Gondolom sokan azt mondták: ha van egy védőd, ha van egy jobbhátvéded, miért nem játszatod?”
[...]
„Dom esetében a bokájáról van szó. Amikor először láttam, nem nézett ki jól. De elképesztő a mentalitása, úgyhogy reménykedjünk a legjobbakban!”
„A jó hír, hogy Conor Bradley visszatér az eltiltásából, és normál esetben Jeremie Frimpong is edzésbe áll velünk. Viszont most már Mót is nélkülöznünk kell majd, mert az Afrikai Nemzetek Kupájára utazik.”
Jó hogy még játszatták 2-0 után vagy negyed órát. A vak is látta hogy komoly rúgást kapott
6 hónapja
Ilyen nincs😆visszanéztem az Diósgyőr második gólját. Görbe vonalat húztak be. Szakadok😆
6 hónapja
amúgy vicces hogy ma olvastam egy atletic cikket arról hogy a Pool xG-je és az eredményei hogy viszonyulnak egymáshozwww.nytimes.com/athletic/6881450/2025/12/13/liverpool-xg-premier-league-slot-luck/
meg mikor haverokkal beszéltünk előkerült a rögzített helyzetes "teljesítmény" is
www.espn.com/soccer/story/_/id/47233663/arne-slot-befuddled-liverpool-set-piece-anguish
erre ma úgy nyerünk 2-0ra hogy az ellenfélnek volt kicsivel jobb xG-je 😀
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
Ez a vak kommentátor nem látja hogy öngól?Ha vak nyilvan nem latja.
JC6 (Mr. Miele)
I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
6 hónapja
Ez a vak kommentátor nem látja hogy öngól?
6 hónapja
Set pieces FC új szintjeAzért az túlzás hogy betekerte..
Saka közvetlenül betekerte a szögletet
zacknorb
6 hónapja
Set pieces FC új szintjeSaka közvetlenül betekerte a szögletet
Poloska vagyok.
6 hónapja
Mekkora taktix a Laziotól. Nem tudtak 11vs11ben gólt szerezni közel egy félidő alatt. Érezték mi a gond, kiállíttatták 2 emberük, 9vs11ben 4 perc alatt eldöntötték a meccset.www.uefa.com/uefaeuro/match/64857--yugoslavia-vs-slovenia/
Sixo
ez jut eszembe róla
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
Felmész az NSO-ra, kattintanál a cikkre, erre felugrik Orbán Viktor😆Bocs, de ez a "minek mentél oda?" tipikus esete 😉
#messzevanmegaprilis
JC6 (Mr. Miele)
Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
6 hónapja
Felmész az NSO-ra, kattintanál a cikkre, erre felugrik Orbán Viktor😆#messzevanmegaprilis
6 hónapja
Mekkora taktix a Laziotól. Nem tudtak 11vs11ben gólt szerezni közel egy félidő alatt. Érezték mi a gond, kiállíttatták 2 emberük, 9vs11ben 4 perc alatt eldöntötték a meccset.Túl nagy volt a sűrűség a pályán, nem volt a játékosaik előtt elég terület
Sixo
6 hónapja
Mekkora taktix a Laziotól. Nem tudtak 11vs11ben gólt szerezni közel egy félidő alatt. Érezték mi a gond, kiállíttatták 2 emberük, 9vs11ben 4 perc alatt eldöntötték a meccset.
6 hónapja
YoungZeeZee
9 840
tehat van klub vb es interkontinentalis kuzdelem is. flamingo vs psg
6 hónapja
Ez milyen les már a barca meccsen 🤣🤣🤣Szép egyenes vonal. Bohóc liga
davemayer
6 hónapja
Ez milyen les már a barca meccsen 🤣🤣🤣
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
6 hónapja
Csak a szokásos csalás a felcsútnak…
6 hónapja
Salah meg Jones a végén még dolgozott egy BHA gólért 😊
6 hónapja
Meg a hot egyszeru labdat is elrontja. Hihetetlen.
6 hónapja
Ez mi volt?