Soccer
41 feliratkozó
6 hónapja
De jól kerül helyzetbe Openda és mezőnyben is nagyon hasznos, de üres kapura sem tudna gól rúgni.
6 hónapja
reméljük mindkét fronton véget ér tavasszal a menetelésük végre már😊0 komment a Fradi vereségről? ez a fórum se a régi márOlyan lett a Kinizsi, mint az ország miniszterelnöke, már csak a nemzetközi pályán játszik
Löfli
r.baggio
6 hónapja
Még jó, hogy Heggem egy pirosért lerántotta Opendát. Simán kihagyta volna a belga az 1vs1et a kapus ellen.
6 hónapja
Döntőt buknak a Juve ellen és Vb döntőt az olaszok ellen.a Bályernnek a BL lesz a fokmérőjeAzért egy Kane sem lenne ördögtől való.Embappé nem nyugszikidén már neki kell kapnia az aranylasztit, és illene nem megalázó helyzetbe hoznia a szavazókat
ozibozi
slowmotion
zacknorb
slowmotion
6 hónapja
a Bályernnek a BL lesz a fokmérőjeAzért egy Kane sem lenne ördögtől való.Embappé nem nyugszikidén már neki kell kapnia az aranylasztit, és illene nem megalázó helyzetbe hoznia a szavazókat
ozibozi
slowmotion
zacknorb
6 hónapja
Végre egy szakértőAzért egy Kane sem lenne ördögtől való.Embappé nem nyugszikidén már neki kell kapnia az aranylasztit, és illene nem megalázó helyzetbe hoznia a szavazókat
ozibozi
slowmotion
zacknorb
6 hónapja
Azért egy Kane sem lenne ördögtől való.Embappé nem nyugszikidén már neki kell kapnia az aranylasztit, és illene nem megalázó helyzetbe hoznia a szavazókat
ozibozi
slowmotion
Poloska vagyok.
6 hónapja
Nehéz lesz miután se La Ligát, se BL-t, se VB-t nem fog nyerni idén. És a gömböt meg arra szokták osztogatni.Embappé nem nyugszikidén már neki kell kapnia az aranylasztit, és illene nem megalázó helyzetbe hoznia a szavazókat
ozibozi
slowmotion
6 hónapja
Embappé nem nyugszikidén már neki kell kapnia az aranylasztit, és illene nem megalázó helyzetbe hoznia a szavazókat
ozibozi
6 hónapja
Embappé nem nyugszik
6 hónapja
Nehéz dolga van a bíróknak, de eddig nagyon jól vezetik a meccset.
6 hónapja
16oson belül ahelyett, hogy lőnénk inkább fetrengünk. Már a második szolid lövési lehetőség maradt el, mert inkább a földet választottuk. A bíró meg persze nem vak, és ha az lenne ott van a VAR, nem lehet a semmit 11re eljátszani, mikor tanuljuk már meg.amúgy nagyon sok helyen megtanulták és bár vannak hibái a VARnak ezeket a dolgokat sikerült elég jól vissza szorítani
Sixo
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
16oson belül ahelyett, hogy lőnénk inkább fetrengünk. Már a második szolid lövési lehetőség maradt el, mert inkább a földet választottuk. A bíró meg persze nem vak, és ha az lenne ott van a VAR, nem lehet a semmit 11re eljátszani, mikor tanuljuk már meg.
6 hónapja
Majd kedden írok elmenybeszamolot, helyszínen néztemBályernnel mi történt? No Diaz No Party?
slowmotion
Sixo
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
6 hónapja
Bályernnel mi történt? No Diaz No Party?
6 hónapja
0 komment a Fradi vereségről? ez a fórum se a régi márOlyan lett a Kinizsi, mint az ország miniszterelnöke, már csak a nemzetközi pályán játszik
Löfli

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
6 hónapja
0 komment a Fradi vereségről? ez a fórum se a régi márLe lettek focizva. A saját játékosuk védte ki a szemüket.
Löfli
6 hónapja
0 komment a Fradi vereségről? ez a fórum se a régi már

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
6 hónapja
Aston Villa legutóbbi 17 meccséből 15-öt megnyert. Az jó.Ők ezt tavasszal nem szokták hozni😊
szaba
6 hónapja
Aston Villa legutóbbi 17 meccséből 15-öt megnyert. Az jó.
6 hónapja
Ugyanazok értékelik oda a Miami csapatát akik a Real, Barca, MU, vagy a Dallas Cowboys csapatát is oda értékelik. Akkor ez ma ennyit ér.#szép új világ
E mellé ma valamelyik szaúdi gyilkos vagy teveszabó 10 milliárd eurót ajánlott a
Barcelona csapatáért, pedig van pár milliárd adóssága.
Ha kevés majd ajánlanak 20-at érte, csak idő kérdése és megveszik majd.
Akkor csak nagyobb spíler volt
Sir Beckham a “25 millióval” aki pár év alatt az értéken számított elitbe került, mint aki milliárdokkal sem tud.😎✌️
Szerkesztette: ozibozi
