Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
6 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Mi van Gavi, nem sikerül fogni Bellinghamet?😂
kapitnono
Jo azert ez rofogott 😀
Blevi
Pont mint a Barca vezető gólja 😁


6 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 269
Bazdmeg ezt a meccset nyerni kellettt volna de Bellingham eldonti szomoru tortenet…
Blevi
Ne vicceljünk szerintem, ezt a meccset előzetesen simán realra lehetett venni. Teljesen más szinten a két csapat és most ez van. Mákjuk is van persze, de a helyzeteket nem sikerült belőni, csak idő kérdése volt. Raphinnyával meg Romeu-val.
Klaci79
Meccs kepe alpjan mondom. 70 perc alatt loni kellett volna 3at.
Blevi
A meccs képe mást mutatott, de előzetesen kb pont ezt vártam, sőt simább vendéget. Otthagyjak B’hamet 20m-re a kapuval szemben. Nálunk egy olyan játékos sincs, aki ezt megcsinalná, mégse fejelnek ki középre labdát laposan. Vicc! A második meg jó csapatnak van szerencséje, és ez a reál most jó csapat. 2 év és ezen a szinten lehetünk, ha a sallang helyett rendes jatékosok lesznek pl vkp-ban. Meg Pedri kurvara hiányzik, ha meg lesz belőle valaki
6 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Igazi sportemberhez méltóan szívből kivánom ezt a Vinciust gyereket egyszer valaki igazán verje telibe. Ennyire arrogáns, nagyképű tuskót nulla teljesítménnyel még nem láttam.
6 hónapja
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Bazdmeg ezt a meccset nyerni kellettt volna de Bellingham eldonti szomoru tortenet…
Blevi
Ne vicceljünk szerintem, ezt a meccset előzetesen simán realra lehetett venni. Teljesen más szinten a két csapat és most ez van. Mákjuk is van persze, de a helyzeteket nem sikerült belőni, csak idő kérdése volt. Raphinnyával meg Romeu-val.
Klaci79
Meccs kepe alpjan mondom. 70 perc alatt loni kellett volna 3at.
6 hónapja
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Vinicius mekkora gyoker egesz meccset Araujo zsebebol nezte 😀
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 657 — Kinek mit intézett a kormánya
azért egy El Classico után egy Mallorca-Getafet berakni elég erős kontraszt
6 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 269
Bazdmeg ezt a meccset nyerni kellettt volna de Bellingham eldonti szomoru tortenet…
Blevi
Ne vicceljünk szerintem, ezt a meccset előzetesen simán realra lehetett venni. Teljesen más szinten a két csapat és most ez van. Mákjuk is van persze, de a helyzeteket nem sikerült belőni, csak idő kérdése volt. Raphinnyával meg Romeu-val.
6 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennyit èrdemeltünk vagy mèg ennyit se 😡😡😡😡
6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 164 — LIGHTS OUT!
Harry Kane 13 meccs, 14 gól 7 assist. És még csak most melegszik be.
Sixo
Ja persze a haverod, gondolhattam volna hogy meleg.
eaglesmcnabb
De a legjobb Real játékos még mindig sérült és nem most rúgott megint 2 gólt.

6 hónapja
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Mi van Gavi, nem sikerül fogni Bellinghamet?😂
kapitnono
Jo azert ez rofogott 😀
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 657 — Kinek mit intézett a kormánya
Egyéb meglepő hírek, az ég kék
6 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Mi van Gavi, nem sikerül fogni Bellinghamet?😂


6 hónapja
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Bazdmeg ezt a meccset nyerni kellettt volna de Bellingham eldonti szomoru tortenet…
6 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
A Bayern meccsen nagy hentelés megy, ráadásul így Kimmich sem lesz jövő héten a Dortmund ellen
zacknorb
Már csak egy Laimer sérülés hiányzik hétközben. Kane kis gol is gol

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 164 — LIGHTS OUT!
Egy meccsen nem kezdett Kerkez, egyből megszerezte a Bournemouth szezonbeli első győzelmét. Burnley hatalmas nagy csalódás.

6 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 702 — Cowboys fan
Yorkshire szíve betegen dobog. a két sheffieldi csapat kombinált eredménysora a ligájában 23m 0gy 4d 19v 12:51-es gólarány, 4 pont 😮
6 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 664 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kiegészítő emberek ünnepe az Emiratesben, Vieira és Tomiyasu gól

Hogy már a második héten felejtem el a tipper-t és csak a 3 órás meccssávban jut eszembe...
Heisman nádor
Írj be végig előre 1-0-t mindenhova. 😉
Őszentsége Sobri Jóska
most már előre írtam egy hétre biztos ami biztos 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
6 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Hogy már a második héten felejtem el a tipper-t és csak a 3 órás meccssávban jut eszembe...
Heisman nádor
Írj be végig előre 1-0-t mindenhova. 😉

6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 164 — LIGHTS OUT!

6 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 664 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
 youtube.com/shorts/NGvubyIgmhM?si=3HS7twIXUlSlGIpu


Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
6 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Harry Kane 13 meccs, 14 gól 7 assist. És még csak most melegszik be.
Sixo
Ja persze a haverod, gondolhattam volna hogy meleg.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
6 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 770 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ez a srác nem ember. Hihetetlen!!

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
6 hónapja
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Szerintem is mellenyult picit Ter Stegen, de Bellingham oriasit megy madridban sajnos.
6 hónapja
csipkelli 3 272
Dibusz kiüti.
6 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 664 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Rolling Stone-os tag nem boldog 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz