Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
CR úgy tűnik nem játszik kupadöntőn.
Asszem most kiderül mennyit ér Bale és Ancelotti.Toca
Ha sérült remélem nem is fog játszani. Nem ér annyit a kupa, hogy esetleg kihagyja a BL elődöntőt.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
"Mi ma is megmutattuk azt az arcunkat, amely az elmúlt tíz évben a sikerekhez vezetett. Az első húsz percben túl nagy volt a különbség a két csapat között, utána viszont már nekünk is megvoltak a helyzeteink – kezdte az Atlético elleni, BL-búcsút jelentő vereség utáni értékelését Gerardo Martino, a Barcelona vezetőedzője."

Az első mondat totál bullshit, a második mondat első fele tökéletesen igaz, a második felében, meg nem tudom melyik meccsre gondolt. Merthogy baromira súlytalanok voltunk és az nem gólhelyzet, ha 30 méterre a kaputól passzolgatunk és töketlenkedünk.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
CR úgy tűnik nem játszik kupadöntőn.
Asszem most kiderül mennyit ér Bale és Ancelotti.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/atletico-tul-draga-lenne-courtois-jateka-a-chelsea-ellen-2327923

Mindig is mocskos undorítónak tartottam az ilyen záradékokat. Erre persze lehet mondani, hogy aláírták a szerződést, de azért sok választásuk nem volt.Tony
hát, senki sem gondolta volna, hogy a Dinamo ilyen messzire elér 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
Meg a Milan.Stez
meg a Puskás Akadémia!!Dexxter Tailor
ők nem jutnak ki Európába jövőre.
mondjuk a Milan se, de nem akartam megforgatni a kést Stez szívében 😊
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/atletico-tul-draga-lenne-courtois-jateka-a-chelsea-ellen-2327923

Mindig is mocskos undorítónak tartottam az ilyen záradékokat. Erre persze lehet mondani, hogy aláírták a szerződést, de azért sok választásuk nem volt.Tony
1 pár kiesett a lehetséges sorsolásból, maradt kettő.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/atletico-tul-draga-lenne-courtois-jateka-a-chelsea-ellen-2327923

Mindig is mocskos undorítónak tartottam az ilyen záradékokat. Erre persze lehet mondani, hogy aláírták a szerződést, de azért sok választásuk nem volt.
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Senki sem érdemli meg a továbbjutást, csak a Milan. 😀Stez
ja az öregfiúk bajnokságba 😉dande
Látszik, hogy jó pár éve nem láttál Milan meccset. Kb. 3-4 éve nincs már öregfiúk csapatunk.Stez
Ez inkább így helyes szerintem. 😀

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Meg a Milan.Stez
meg a Puskás Akadémia!!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Meg a Milan.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 935 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hogy fogja ezeket a csapatokat alázni jövőre a Pool 😀 😉slowmotion
Meg a Roma. 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
hogy fogja ezeket a csapatokat alázni jövőre a Pool 😀 😉
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 508 — Így remélem megfelelek nektek.....
Műringyó ellen sokkal több esély van két meccsen mint egyen. Szvsz. Egy meccsre feltudja úgy tüzelni készíteni stb a brigádot, hogy azzal bárkit megverhetnek. Remélem bárkit kapnak nem jutnak döntőbe. Ahogy Pep miatt próbálok meg drukkolni a Bayernek úgy Műringyó miatt nem tudok a Chelseanek.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Én csak a Chelseat nem akarom, tőlük sokkal jobban félek mint a Bayerntől / Atleticótól.
Atletico lenne a legjobb, Bayern ellen meg jobb lenne a 2 meccs, mint az 1 meccs döntő 😀 ( márha eljutunk végre oda...)
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Le a kalappal a MU ellen. Azért meg kellett szépen szenvedni a továbbjutásért, ami még sokat érhet, mintha sima lett volna.

Mindenki szokás szerint sima továbbjutást várt, ilyenkor szokott jönni a szenvedés.

Evra góljánál teljesen sóbálvánnyá váltam... Eszméletlen nagy gól volt.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 508 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon fáj, de nemcsak ez a kiesés hanem az egész idény. Fogalmam sincs, hogy kit hozhatnánk, hogy rendbe tegye ezt a brigádot, elsősorban fejben, mert azért talán focizni nem felejtettek el, de jó lenne ha találnánk valakit. AVB hála égnek már elkelt.dande
Talán Vébert el tudjátok hozni, esetleg Urbán Flórit. Ők rendet raknának az öltözőben. 😊
Vagy László Csaba!Stez
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ inkább Pintyőt kéne kivásárolni. A magyar válogatott érdekében azt mondanám legyen 😀 😛 bár szerintem rajtuk az sem segítene és még lehet megkapnák Bognár Gyurcikát a nyakukba 😀
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Evra lőtt egy kurvanagy gólt, majd aszondta, h hát srácok én mára megtettem a dolgomat, most rajtatok a sor.

Kaptunk róla utána 3 góltDuff
Le a kalappal a United előtt, a szezonbeli tán két legjobb meccsét hozta le Európa szerintem egyértelműen legjobb csapata ellen. Azzal a kevés helyzettel lehetett volna jobban sáfárkodni, illetve ami hihetetlenül dühítő, hogy egy ilyen meccsen (mondjuk bármilyen meccsen) egyszerűen nem kaphatsz 1 perccel a lőtt gól után egyet. Mandzukic góljánál szerintem vége volt a dolognak. United drukkerként szinte teljesen elégedetten néztem végig a két meccset, mondom a frusztráló, hogy otthon 6 percig, ma 1 percig tudtad őrizni a vezetésed.
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
remélem a bayernt kapjuk a 4 között, mert 1 meccsen szinte 0 esélyünk van ellenük.eaglesmcnabb
Két meccsen se sokat tennék ránk. 😊 Remélem megkapjuk a Chelseat, ellenük lenne a legtöbb esély.FViktor93
2 meccsen 2 éve se sokon múlt. Akkor is ők voltak a legjobbak európában, még ha elbohóckodták is a döntőt. Tény hogy most jobbak mint akkor, de mi is.
Persze mindehhez az kell hogy ne úgy játszunk mint tegnap.ha jövő szerdán nem csapjuk meg ezt a barcát (bármi is történik), akkor az csak is minket minősít.
Chelsea ellen mivel lenne több esélyünk mint az atleti ellen akit 5-0-al zavartunk haza a kupából?
Mourinho viszont simán kivégez minket. Még csak azért is.eaglesmcnabb
Ezt a védelmet nem szívesen nézném meg a Bayern ellen két meccsen. Szerintem ez a München jobb mint a két évvel ezelőtti.
A Chelseaben pedig hiába van ott Mourinho, nincs olyan játékos anyaga amivel a Real fölé tudna nőni két meccsen.
Az Atleticó elleni kupa meccset meg nem gondolhatod komolyan. Láttuk mire mentünk ellenük a bajnokságban. Nem szívesen játszanék ellenük.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyon fáj, de nemcsak ez a kiesés hanem az egész idény. Fogalmam sincs, hogy kit hozhatnánk, hogy rendbe tegye ezt a brigádot, elsősorban fejben, mert azért talán focizni nem felejtettek el, de jó lenne ha találnánk valakit. AVB hála égnek már elkelt.dande
Talán Vébert el tudjátok hozni, esetleg Urbán Flórit. Ők rendet raknának az öltözőben. 😊
Vagy László Csaba!

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 508 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon fáj, de nemcsak ez a kiesés hanem az egész idény. Fogalmam sincs, hogy kit hozhatnánk, hogy rendbe tegye ezt a brigádot, elsősorban fejben, mert azért talán focizni nem felejtettek el, de jó lenne ha találnánk valakit. AVB hála égnek már elkelt.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
remélem a bayernt kapjuk a 4 között, mert 1 meccsen szinte 0 esélyünk van ellenük.eaglesmcnabb
Két meccsen se sokat tennék ránk. 😊 Remélem megkapjuk a Chelseat, ellenük lenne a legtöbb esély.FViktor93
2 meccsen 2 éve se sokon múlt. Akkor is ők voltak a legjobbak európában, még ha elbohóckodták is a döntőt. Tény hogy most jobbak mint akkor, de mi is.
Persze mindehhez az kell hogy ne úgy játszunk mint tegnap.ha jövő szerdán nem csapjuk meg ezt a barcát (bármi is történik), akkor az csak is minket minősít.
Chelsea ellen mivel lenne több esélyünk mint az atleti ellen akit 5-0-al zavartunk haza a kupából?
Mourinho viszont simán kivégez minket. Még csak azért is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
remélem a bayernt kapjuk a 4 között, mert 1 meccsen szinte 0 esélyünk van ellenük.eaglesmcnabb
Két meccsen se sokat tennék ránk. 😊 Remélem megkapjuk a Chelseat, ellenük lenne a legtöbb esély.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
amilyen erőtlenül játszott a két meccsen a Bárka, megérdemlik a kiesést, lefocizta őket az Atleti, és nem örülnék, ha a Chelsea-vel kerülnének össze 😀 mondjuk a Bayern se lenne leányálom, szóval jöjjön a Real 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Evra lőtt egy kurvanagy gólt, majd aszondta, h hát srácok én mára megtettem a dolgomat, most rajtatok a sor.

Kaptunk róla utána 3 gólt
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
remélem a bayernt kapjuk a 4 között, mert 1 meccsen szinte 0 esélyünk van ellenük.
köcsög operatőr véletlen se mutatta volna messi fejét ilyenkor, bezzeg amikor nyernek egyfolytában azt a tenyérbemászó fejét kell nézni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!