Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Az Új Bernabeu!Érdemes végignézni 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 603 — Cowboys fan
akkor még CR mosolyog a sárgán is... sztem egy piros sem lehetett volna elképzelhetetlen, de az már túl sok lett volna a szent tehénnekcsebi
Igen CR-nek még sárgát sem mernek adni, nem 1,5 hete kapott pirosat és tiltották el 3 meccsre á dehogy... Kamu bullshitet hagyjuk meg Amadeusnak légyszi...Toca
abból is mekkora hőzöngés volt...
kamu bullshit a véleményem? nem tényként írtam, hanem véleményként, hogy SZTEM egy piros sem lett volna elképzelhetetlen, és mindent elmond róla, hogy még ezen is csak röhögni tud, végülis csak majdnem derékba tört vkit... ha pirosat kap, akkor meg a spanyol kupa döntőn megint nem mehetne a nyálcsorgatás a Messi-CR7 csillagháborún...
hülyeséget meg hagyd meg magadnak...csebi
ha a labdára ment (bizonyítsd be, hogy nem, én csak felugrás utántól láttam a megmozdulást, aszerint simán lehetett egyszerű fejelési kísérlet is), akkor ez nemhogy sárga, de még szabálytalanság sem. eleve magasabbra ugrott, mint ahova a csíkos mezes ürge felért volna. nem is könyökkel előre ugrott, pedig az az igazán hatásos fegyver...
az meg, hogy a másik megsérült, az puszta balszerencse is lehet. Cé nehezebb, gyorsabb és határozottabb volt, és jobb helyen ütközött (tömegközéppont körül), a másik meg pont nem.
asszem valamelyik Pool-MU meccsen volt, hogy a liverpooli rúgni akarta a labdát, a manchesteri meg páros lábbal előre csúszott a lasztira, aztán mégis ő sérült meg, és a liverpoolit állították ki. ja, asszem mondjuk Shelvey volt az, aki alapból sárgával kellene, hogy induljon már csak azért is, hogy felmegy a pályára, de akkor is, nem mindig az sérül meg, aki kevésbé szabálytalan...
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 925 — Lucas Scott
akkor még CR mosolyog a sárgán is... sztem egy piros sem lehetett volna elképzelhetetlen, de az már túl sok lett volna a szent tehénnekcsebi
Igen CR-nek még sárgát sem mernek adni, nem 1,5 hete kapott pirosat és tiltották el 3 meccsre á dehogy... Kamu bullshitet hagyjuk meg Amadeusnak légyszi...Toca
abból is mekkora hőzöngés volt...
kamu bullshit a véleményem? nem tényként írtam, hanem véleményként, hogy SZTEM egy piros sem lett volna elképzelhetetlen, és mindent elmond róla, hogy még ezen is csak röhögni tud, végülis csak majdnem derékba tört vkit... ha pirosat kap, akkor meg a spanyol kupa döntőn megint nem mehetne a nyálcsorgatás a Messi-CR7 csillagháborún...
hülyeséget meg hagyd meg magadnak...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 630 — Vikings fan
akkor még CR mosolyog a sárgán is... sztem egy piros sem lehetett volna elképzelhetetlen, de az már túl sok lett volna a szent tehénnekcsebi
Igen CR-nek még sárgát sem mernek adni, nem 1,5 hete kapott pirosat és tiltották el 3 meccsre á dehogy... Kamu bullshitet hagyjuk meg Amadeusnak légyszi...
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 925 — Lucas Scott
akkor még CR mosolyog a sárgán is... sztem egy piros sem lehetett volna elképzelhetetlen, de az már túl sok lett volna a szent tehénnek

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 816 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
sztem kamuZoliMP
Ezt "A Bild" írta, hogy mered megkérdőjelezni az állításaikat?! Szégyelld magad! 😀😀
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 903
sztem kamu
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 926
 www.bild.de/sport/fussball/bayern-muenchen/kassiert-110-mio-euro-durch-allianz-deal-34634996.bild.html

ha egy üzlet beindul.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nah, egy kis szurkolás, Depeche Móde-ra😊😊😊


"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 603 — Cowboys fan
Jó ébredés utáni program volt a tegnapi Liverpool-Arsenal meccs pótlása.
Ha ilyen átlaggal -- 2.52 gól/meccs -- folytatná a csapat a gólrúgást, akkor szezon végén 96 szerzett gól állna a csapat neve mellett.
Mindez Rodgers mindösszesen második szezonjában...Mikey
na ja. már csak a védelmet kellene gatyába rázni, plusz a középpályás keret mélységét erősíteni, meg nem ártana egy támadó az S^3 mögéslowmotion
Mondjuk az utolsó 2 meccsen a védelem is fasza volt, buta egyéni hibákból - Touré, Gerrard - kaptunk gólt.
De az tény, hogy jobb lenne, ha Touré és Cissokho pályára sem kerülne, hanem helyettük játszhatna Sakho/Agger és Enrique.
A középpályával a gondom annyi, hogy bár Gerrard mostanában nagyszerűen játszik DM-ként, a nem kicsit sérülékeny Lucason kívül nincs más, aki eredetileg is DM lenne.
Valamint az, hogy Coutinho és Henderson teljesen súlytalanok, de állandóan kezdők, mert nincs jobb opció náluk.
Szóval min. egy DM és egy AM el kéne ide, de nagyon. Na és Gerrard utódját is időszerű lenne megtalálni.
Sterling viszont kifejezetten szépen alakul, nagyszerűen fejlődik tudásban és fizikálisan is.Mikey
két meccs az kiindulási alap, de nem reprezentatív minta.
a többi meg lényegében az, amit én is mondtam.
több mint 10 éve
Matrica New Orleans Saints 12
Mi meg sajnos nem tudtuk kihasználni igazán a mai "segítségét"...
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 926
Sosem szerettem Lukács Tónit ő mindig szeretett borsot törni az orrunk alá grrrrrrrrrrrr | (Verona-Juve 2-2) | dande
a labdakezelésén már akkor is röhögtem mikor nálunk játszott. Elképesztő clutch azaz ember.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 383 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sosem szerettem Lukács Tónit ő mindig szeretett borsot törni az orrunk alá grrrrrrrrrrrr | (Verona-Juve 2-2) |
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 527
Jó ébredés utáni program volt a tegnapi Liverpool-Arsenal meccs pótlása.
Ha ilyen átlaggal -- 2.52 gól/meccs -- folytatná a csapat a gólrúgást, akkor szezon végén 96 szerzett gól állna a csapat neve mellett.
Mindez Rodgers mindösszesen második szezonjában...Mikey
na ja. már csak a védelmet kellene gatyába rázni, plusz a középpályás keret mélységét erősíteni, meg nem ártana egy támadó az S^3 mögéslowmotion
Mondjuk az utolsó 2 meccsen a védelem is fasza volt, buta egyéni hibákból - Touré, Gerrard - kaptunk gólt.
De az tény, hogy jobb lenne, ha Touré és Cissokho pályára sem kerülne, hanem helyettük játszhatna Sakho/Agger és Enrique.
A középpályával a gondom annyi, hogy bár Gerrard mostanában nagyszerűen játszik DM-ként, a nem kicsit sérülékeny Lucason kívül nincs más, aki eredetileg is DM lenne.
Valamint az, hogy Coutinho és Henderson teljesen súlytalanok, de állandóan kezdők, mert nincs jobb opció náluk.
Szóval min. egy DM és egy AM el kéne ide, de nagyon. Na és Gerrard utódját is időszerű lenne megtalálni.
Sterling viszont kifejezetten szépen alakul, nagyszerűen fejlődik tudásban és fizikálisan is.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 603 — Cowboys fan
Jó ébredés utáni program volt a tegnapi Liverpool-Arsenal meccs pótlása.
Ha ilyen átlaggal -- 2.52 gól/meccs -- folytatná a csapat a gólrúgást, akkor szezon végén 96 szerzett gól állna a csapat neve mellett.
Mindez Rodgers mindösszesen második szezonjában...Mikey
na ja. már csak a védelmet kellene gatyába rázni, plusz a középpályás keret mélységét erősíteni, meg nem ártana egy támadó az S^3 mögé
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 527
Jó ébredés utáni program volt a tegnapi Liverpool-Arsenal meccs pótlása.
Ha ilyen átlaggal -- 2.52 gól/meccs -- folytatná a csapat a gólrúgást, akkor szezon végén 96 szerzett gól állna a csapat neve mellett.
Mindez Rodgers mindösszesen második szezonjában...
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 926


Badstuber 2 egymást követő ACL után is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Napoli-Milan is elég faszán alakul eddig, Hazard egymaga verte a szarkákat, $hitty X-elt, gúnárok cidáztak. 1.hely 😉 :cool:

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 245 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Hazardra nincsenek szavak, egyszerűen fantasztikus. ja és a balfasz MCity-nek köszönhetően 1. helyen a Cselszki! :cool:


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 603 — Cowboys fan
5 gól + 3 olyan, ami simán beakadhatott volna.
legalább nem lőttük el a puskaport, mert nem ment be minden, amit kapura rúgtunk 😊
több mint 10 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
pro:nem kaptunk 8-at; nem sérült le wilshere
kontra: nem 2 hete volt a meccs, mert akkor talán nem csak a sérült kallström jött volna kölcsönbe, hanem mást is igazoltunk volna
nincs idő bosszankodni, szerdán jönnek perszilcunték
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
hosszúcsöcsön vagyunk rendesen :-/
több mint 10 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Hoppácska, felszálltunk a rape trainre. Na lesz 8-2?
Már 4-0.Chevy
nevetséges sajnos 😕Newman
egy másik univerzumban még lehetne 4-4 😀


mégsem, már 5-0 😀
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Elkezdtük 😊 YNWA

szerk.: ezt a negyedórát nem feledem soha!

szerk.2.: ok, 20 percet 😊gdavid
nem volt gyenge kezdés, de még mindig Isztambul a legjobbNegritis
Az is beleégett az agyamba, ahogy a 2001-es UEFA Kupa döntő is!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 808 — The Mathematician
Elkezdtük 😊 YNWA

szerk.: ezt a negyedórát nem feledem soha!

szerk.2.: ok, 20 percet 😊gdavid
nem volt gyenge kezdés, de még mindig Isztambul a legjobb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!