Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
több mint 10 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/video-talan-en-voltam-az-egyetlen-oka-a-kialakult-helyzetnek-rossi-232165
Magyar edzőtől ilyet sose hallottam mostanában.Toca
Érdekes: Moniz, Rossini, Doll el tudja ismerni...

Ki lesz a beugró, Szurgent Lajos? 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/video-talan-en-voltam-az-egyetlen-oka-a-kialakult-helyzetnek-rossi-232165
Magyar edzőtől ilyet sose hallottam mostanában.
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Felállt Marco Rossi a Honvéd kispadjáról. 😕iktriad
Vagy felállították...Legalább is a tegnapi meccs utáni nyilatkozatában semmi jel nem utalt arra,hogy lelépne,épp ellenkezőleg.Még mondta is,hogy meg szeretné nézni,hogy kikre számíthat a következő szezonban :-/

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Felállt Marco Rossi a Honvéd kispadjáról. 😕iktriad
pedig ő is az értelmesebb külföldi edzők között volt akik be merték tenni a lábukat Mo-ra, kár érte

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Felállt Marco Rossi a Honvéd kispadjáról. 😕
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Nyugaton megoldották már csak nálunk van baj!

több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
óóóóóóóóóóóóó na most nézek ki igazán tudatlan pöcsnek csak. Sorry, nem töltött telo rendesen és nem láttam hogy már bent van 😥ano92
Nem kell magyarázkodni, tudjuk hogy csak vénülsz 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
óóóóóóóóóóóóó na most nézek ki igazán tudatlan pöcsnek csak. Sorry, nem töltött telo rendesen és nem láttam hogy már bent van 😥

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
gondolkoztam a vicc rovatban, de ott nem biztos hogy mindenki tolerálja 😀ano92
nem azért kérdezte zinedine5 kolléga, hanem mert az előző négy hozzászólás is erről szólt
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
gondolkoztam a vicc rovatban, de ott nem biztos hogy mindenki tolerálja 😀

több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Dani Alves... 😀 hatalmas jelenet volt. 😀
Videó a banánevésről 😀
 mtc.cdn.vine.co/r/videos/8BFA5F7C731072301325246676992_2639df371fa.0.2.13996042744693109758.mp4?versionId=eBD7CQ6UFtmwpxPoYR3D6p9b.FvNCnkLano92
ezt most komolyan idelinkelted?
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
betömörült védelem ellen meg lehet átlövésekkel operálni, CR tegnapi első góljánál 5 védő volt közvetlen előtte, a másodiknál 4. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy egy Osasuna védelmet annyi feltörni mint egy Chelsea-t, de a Pool még csak nem is próbálkozott nagyon távolról.eaglesmcnabb
Valld be, hogy csak fél szemmel nézted a meccset! 18 lövés volt a 16-oson kívülről, ebből 5-öt blokkoltak, 7 ment mellé, 6 talált kaput 😉

Ilyen jól "banán-dobást" kezelni, ahogy Dani Alves tette, még nem láttam 😀😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
És ha valami doppingot csempésztek bele?😊
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nem igazán bírom Alvest, de ez zseniális megmozdulás volt tőle 😀

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79

azért ez szép volt 😀

betömörült védelem ellen meg lehet átlövésekkel operálni, CR tegnapi első góljánál 5 védő volt közvetlen előtte, a másodiknál 4. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy egy Osasuna védelmet annyi feltörni mint egy Chelsea-t, de a Pool még csak nem is próbálkozott nagyon távolról.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elhunyt Vujadin Boskov.
Kedvenc edzőm volt.
Pagliuca, Pari, Lanna, Vierchowood, Mannini, Katanec, Cerezo, Lombardo, Dossena, Vialli, Mancini.
Fejből megy a mai napig.
Talán még a gombfoci csapat is megvan valahol. Én vagdostam ki hozzá a fejeket egy Labdarúgás nevű újságból. 😊

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Én nagyon bírom Mou-t, a világ legjobb edzője 😉

"Kétszáz oldalas könyvet tudnék írni a Marióval töltött két évemről, de ez a könyv nem dráma lenne, hanem komédia. Emlékszem, egyszer a Rubin Kazan ellen játszottunk a Bajnokok Ligájában, és azon a meccsen óriási gondban voltam, mivel az összes csatárom sérült volt. Se Milito, se Eto'o, csak Mario volt bevethető. Kapott egy sárga lapot a mérkőzés 42. percében, ezért mikor a félidőben az öltözőbe mentünk, a szünet 15 percéből 14-et csak Marióval beszélgettem. Arra kértem, szinte könyörögtem, hogy csak a labdával foglalkozzon és próbáljon meg a meccs végéig a pályán maradni, mivel nem tudok senkit behozni a helyére, nincs több csatárom a padon. Kértem, hogy ne érjen senkihez, kértem, hogy ha provokálják, ne reagáljon. Kértem, hogy ha a bíró hibát követ el, ne reagáljon. Erre mi történt? A 46. percben kiállították."

szerk.: a 60. percben nyomták ki, de így is nagy sztori 😀
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Az egészben csak az az érdekes, ha a Chelsea ellen védekezik valaki, akkor Mou lenyilatkozza, hogy "XIX. századi labdarúgás", meg "beparkolt az ellenfél a busszal", illetve " a szurkolók kérjék vissza a pénzüket, mert csak a Chelsea akart játszani". Viszont ha Ő (Mourinho) csinálja, akkor "tökéletesen elértük a célunkat" vagy "célfocit játszottunk". Szóval, ha már ő is így játszat, akkor kussoljon és ne pofázzon, amikor ő ellene is antifocit játszanak.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nem láttam, szerencsére, de idegenben valahogy így kell játszani. Nem kellett volna hagyni őket, hogy megöljék a játékunkat - mondom ezt elvben. A tét sajnos minket nyomott agyon.
Szomorú.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Imádom, hogy ilyen jó edző és hogy ilyen jól tud nyilatkozni és hogy a Pool edzője. : )
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
szerk.: egyébként nem tudom mi a gond, amerikai fociban is vannak csapatok, akik a védelmükkel nyerik a meccseket, viszonylag gyenge támadójátékkal. Mivel itt gurulósban a 2 szekció egyszerre van a pályán, nyilván nehéz egyszerre jól védekezni és támadni iseaglesmcnabb
pont ez a baj, maga a játék a sz@r 😊 (amit még le is nyelnék, ha nem ez lenne a világ messze legnépszerűbb sportja és ne hallanék minden héten olyan nyilatkozatokat, hogy a "futball művészet" és a többi...)

és utóbbiból következik, hogy a fifa abszolút nincs is rákényszerülve a szabályváltoztatásokra, sőt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Pont szar meccset lestél meg. Azért, hogy egy busz ellen jól focizni és látványos meccset játszani nem nagyon lehet. : )kristóf17
na ja, emiatt vesztett pontokat a Chelsea a West Ham meg a többi "kis csapat" ellen 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
idegenben B csapattal 2-0 a Pool ellen és ekézik 😀 Imádom ezt az embert! 😀

ez a második Pool meccsem idén amit láttam, úgy hallottam hogy európa egyik legszebb támadófociját nyomják, na ebből a hype-ból sajnos semmit se láttam, Mourinhóról tudom hogy kurvajól védekezik és kontrázik a csapata, ez jött is.

szerk.: egyébként nem tudom mi a gond, amerikai fociban is vannak csapatok, akik a védelmükkel nyerik a meccseket, viszonylag gyenge támadójátékkal. Mivel itt gurulósban a 2 szekció egyszerre van a pályán, nyilván nehéz egyszerre jól védekezni és támadni iseaglesmcnabb
Pont szar meccset lestél meg. Azért, egy busz ellen jól focizni és látványos meccset játszani nem nagyon lehet. : )
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Azért az a csapat sem érdemel győzelmet, amely eddig 96 gólt rúgott, de ma így játszott. Ment előre a csapat, de ha reggelig játszik, sem rúgott volna gólt. Erőtlen fos volt ez, és jellemzően minden lövés középre ment az egy Allen próbálkozást kivéve.
Ez van, nyerni kell a két hátralévő meccset, és szurkolni a City botlásáért. Nem lehetetlen egyik sem.Mikey
Ha mindenki nyer mindent Akkor pontegyenlőség van nem? 86-86. (City-Pool) Ez esetben pedig gólkülönbség?kristóf17
jaja


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!