Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 274
Azért érdekes, hogy pont egy NFL fórumon háborogtok a meccs miatt, pedig itt aztán asszem mindenki tudja, hogy a preseason meccsek csak a kísérletezésről szólnak (ennek megfelelően Pintér mindenkit kipróbál, aki él és mozog és jól is teszi) az eredmény csak másodlagos, márpedig ezek a barátságos meccsek gyakorlatilag a válogatott meccsek preseason meccsei. 😉
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 972
"meg tudtuk hozni" a merkozest és "megszereztük a 3 pontot"
komm trening/mit szivtak.
Jó szarok voltunk megint.

Közben Gib 1-0 Malta.
Szép vt a gól.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szép volt fiúk!
mindig jó eredmény legyőzni egy velünk azonos erejű csapatot.

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
"Megszereztük a 3 pontot."
WTF???
😀 😀 😀Sinisa
És egy tetszőleges selejtezős ellenfél ellen felhasználhatjuk XD


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
"Megszereztük a 3 pontot."
WTF???
😀 😀 😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Hát igen, a szezon végén nem könnyű már formában lenni, teljesen jogos.

És igen, végre egy igazi szakértő, az albánok hibája az egész.

Perception is reality.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Pedig mondtam faternak mikor megláttam az EB csoportokat, hogy ha ebből kijutunk, akkor ha beledöglünk is, de kimegyünk egy meccsre Franciaországba. Úgy látom 16 nyarán is a favágás marad a program.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Lang jó volt, Kalmár meg lelkes. Ennyi pozitívum jut eszembe.

több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Most ez a gyökér (kommentátor) eldönthetné már végre, hogy jogos volt a 11-es vagy a kezezés miatt nem. És még elkezd kifogásokat gyártani is, ezen beszarok. 😀😀
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Jó meccs volt ez. A sok éves átlagnál csak enyhén volt unalmasabb. Picit hiányoltam a helyzeteket de a kiváló cserék mindenért kárpótoltak. Viszont ez az albán közvetítés egyszerűen vállalhatatlan. Köszönöm a riportot mindenki tolódjon tovább.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Na Priskin kezel, majd felrúgja saját magát és vezetünk is.

Annyira kíváncsi leszek a nyilatkozatokra...tüsi91
a presszing, de még inkább a tolódás meghozta a diadalt

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Na Priskin kezel, majd felrúgja saját magát és vezetünk is.

Annyira kíváncsi leszek a nyilatkozatokra...tüsi91
ÉÉÉÉs meg is van az MVP, látod.

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Pintért azért nevezte ki Csányi hogy a közvélemény egyöntetűen sírja vissza a hollandok elleni egervári-csapatot és így visszahozhassa a rajzos géniuszt.davemayer
Nem tudom, miért agitálsz, remek játék, magabiztos győzelem a B csapattal is a kiváló erőkből álló albánok ellen.

Perception is reality.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na Priskin kezel, majd felrúgja saját magát és vezetünk is.

Annyira kíváncsi leszek a nyilatkozatokra...
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Pintért azért nevezte ki Csányi hogy a közvélemény egyöntetűen sírja vissza a hollandok elleni egervári-csapatot és így visszahozhassa a rajzos géniuszt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Azt súgja meg nekem valaki, hogy mi értelme van 3 percenként cserélni. Miért nem lehet egyszerre mondjuk 3 embert behozni....
tüsi91
Meg akarja adni mindenkinek a lehetőséget, hogy a jól megérdemelt standing ovationt fogadhassák a rajongóktól.Jakehomer
Szerintem rosszul látod.
A tolódás miatt van!
8-)

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
ez a valogatott egy mocskos nagy vicc.Kenny
Viccnek szerintem durva.
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 352 — Omar's Coming Yo!
ez a valogatott egy mocskos nagy vicc.

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Azt súgja meg nekem valaki, hogy mi értelme van 3 percenként cserélni. Miért nem lehet egyszerre mondjuk 3 embert behozni....
tüsi91
Meg akarja adni mindenkinek a lehetőséget, hogy a jól megérdemelt standing ovationt fogadhassák a rajongóktól.

Perception is reality.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azt súgja meg nekem valaki, hogy mi értelme van 3 percenként cserélni. Miért nem lehet egyszerre mondjuk 3 embert behozni....

Első félidőben volt helyzetünk? 40. percben értem haza.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
A duna tévé legalább hozza a pályán zajló szìnvonalat 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Lovrencsics idő húzó csere lesz?
Biztos nincs elég jó formában.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez valami szörnyű.
Biztos megéli Pinyő a selejtezőket mint kapitány?
Költői kérdés volt...Bazzani
Most mit baszakodsz? Őszíntén?

Ezek az albánok remek eredményeket érnek el. A legutóbbi 7 mérkőzésük közül meg nyertek nem kevesebb, mint egyet, sőt azon épp Máltát győzték le. Szép fokozatosan lépünk előre.

Mindig csak a negatívumok....

😉
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Idegenben jó az X is XD Egyébként meg Pintér épp azt keresi melyik locsolta fel azt a rohadt pályát.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
le kell hozni Stiebert és Jujákot, túl sok a légiós a csapatban.