Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 435 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért elég ergya, hogy a paksi ifiknek nevet sem sikerült rakni a mezére...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
na, a Hertha idény eleji formát mutat, negyed óra után kettővel égnek a Jagermeister FC otthonában
slowmotion
ha nincs a korona már a bundás 2-ban vitézkednének
r.baggio
vagy ők, vagy a Schalke
slowmotion
Sajnos mind kettő megérdemelné...
nagir
Schalke akkora csapat, hogy minden évben bekerül a Panini albumba.
mondjuk ugye minden évben van két magyar csapat is, amiból limited edition kártyákat csinálnak - úgy látszik, a Loki akkora mannschaft, hogy még a másodosztályból is őket választják 😊
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 680 — Bla, bla, bla
na, a Hertha idény eleji formát mutat, negyed óra után kettővel égnek a Jagermeister FC otthonában
slowmotion
ha nincs a korona már a bundás 2-ban vitézkednének
r.baggio
vagy ők, vagy a Schalke
slowmotion
Sajnos mind kettő megérdemelné...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 040 — The Mathematician
Tökmagnak még meddig van szerződése a Fradival?
nagir
2022.06.30
warr_b
Köszönöm
Kiváncsi vagy ki, mikor és mennyiért viszi, mert nem tölti ki szvsz...
nagir
Nekem nagyon fura amúgy hogy eddig miért nem lehet arról hallani hogy vki érdeklődik, ilyen formában én magyar pályan nem tudom mikor láttam játszani bárkit. És azt sem lehet mondani hogy nemzetközi szinten szart se érne + európai viszonylatban ingyen lenne kb - egy francia v belga elso osztalyu csapatnak mar rég le kellett volna csapnia rá. Vagy egy komolyabb holland csapatba is beférne szvsz.
davemayer
valszeg az h 26 éves és sokat kér érte a fradi
Negritis
azt hiszem 5 millió euró a kivásárlási ára.
Kenny
max angol 2be viszik annyiért

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 702 — Omar's Coming Yo!
Tökmagnak még meddig van szerződése a Fradival?
nagir
2022.06.30
warr_b
Köszönöm
Kiváncsi vagy ki, mikor és mennyiért viszi, mert nem tölti ki szvsz...
nagir
Nekem nagyon fura amúgy hogy eddig miért nem lehet arról hallani hogy vki érdeklődik, ilyen formában én magyar pályan nem tudom mikor láttam játszani bárkit. És azt sem lehet mondani hogy nemzetközi szinten szart se érne + európai viszonylatban ingyen lenne kb - egy francia v belga elso osztalyu csapatnak mar rég le kellett volna csapnia rá. Vagy egy komolyabb holland csapatba is beférne szvsz.
davemayer
valszeg az h 26 éves és sokat kér érte a fradi
Negritis
azt hiszem 5 millió euró a kivásárlási ára.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
na, a Hertha idény eleji formát mutat, negyed óra után kettővel égnek a Jagermeister FC otthonában
slowmotion
ha nincs a korona már a bundás 2-ban vitézkednének
r.baggio
vagy ők, vagy a Schalke
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
na, a Hertha idény eleji formát mutat, negyed óra után kettővel égnek a Jagermeister FC otthonában
slowmotion
ha nincs a korona már a bundás 2-ban vitézkednének


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
na, a Hertha idény eleji formát mutat, negyed óra után kettővel égnek a Jagermeister FC otthonában
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 435 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tökmag - Paks C: 3-0


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
nem láttam az első félidőt, de úgy látom a Paks nem akar ma itt lenni....

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 040 — The Mathematician
Tökmagnak még meddig van szerződése a Fradival?
nagir
2022.06.30
warr_b
Köszönöm
Kiváncsi vagy ki, mikor és mennyiért viszi, mert nem tölti ki szvsz...
nagir
Nekem nagyon fura amúgy hogy eddig miért nem lehet arról hallani hogy vki érdeklődik, ilyen formában én magyar pályan nem tudom mikor láttam játszani bárkit. És azt sem lehet mondani hogy nemzetközi szinten szart se érne + európai viszonylatban ingyen lenne kb - egy francia v belga elso osztalyu csapatnak mar rég le kellett volna csapnia rá. Vagy egy komolyabb holland csapatba is beférne szvsz.
davemayer
valszeg az h 26 éves és sokat kér érte a fradi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Tökmagnak még meddig van szerződése a Fradival?
nagir
2022.06.30
warr_b
Köszönöm
Kiváncsi vagy ki, mikor és mennyiért viszi, mert nem tölti ki szvsz...
nagir
Nekem nagyon fura amúgy hogy eddig miért nem lehet arról hallani hogy vki érdeklődik, ilyen formában én magyar pályan nem tudom mikor láttam játszani bárkit. És azt sem lehet mondani hogy nemzetközi szinten szart se érne + európai viszonylatban ingyen lenne kb - egy francia v belga elso osztalyu csapatnak mar rég le kellett volna csapnia rá. Vagy egy komolyabb holland csapatba is beférne szvsz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 680 — Bla, bla, bla
Tökmagnak még meddig van szerződése a Fradival?
nagir
2022.06.30
warr_b
Köszönöm
Kiváncsi vagy ki, mikor és mennyiért viszi, mert nem tölti ki szvsz...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 435 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tökmagnak még meddig van szerződése a Fradival?
nagir
2022.06.30


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 680 — Bla, bla, bla
Isael😱



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 680 — Bla, bla, bla
Tökmagnak még meddig van szerződése a Fradival?



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 680 — Bla, bla, bla
Ez a Bognár meg ezért van most Pakson, kihaggya amit ki kell...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 680 — Bla, bla, bla
Lovrencsinek hasznos ez a meccs, hát ezt jó tudni!🤬
nagir
Haraszti meg megtestesitette az igazi jo magyar focistat, a szajarol mindent le lehetett olvasni 😀
Kenny
Jah én is értettem!😂



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 702 — Omar's Coming Yo!
Lovrencsinek hasznos ez a meccs, hát ezt jó tudni!🤬
nagir
Haraszti meg megtestesitette az igazi jo magyar focistat, a szajarol mindent le lehetett olvasni 😀

több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 680 — Bla, bla, bla
Lovrencsinek hasznos ez a meccs, hát ezt jó tudni!🤬



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
24 másodperc
Kampman
Paks meg kb a legerősebb kezdőjével áll ki.
Kenny
Haat azért van ket srác aki nem igazán játszik meg egy akinek első nb1es meccse.
Szerk. És a cserepadon nincs értékelhető játékos ...
csebi
semmi ertelme ennek a meccsnek, de igazad van.
Jojjon ki mindenki negativ teszttel a vegen.
Kenny
Sztem nem fogunk, saját magunkkal kurunk ki amúgy. Bár azt is kinezem h már megvannak a negatív tesztek a Dinamo meccsre.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 702 — Omar's Coming Yo!
24 másodperc
Kampman
Paks meg kb a legerősebb kezdőjével áll ki.
Kenny
Haat azért van ket srác aki nem igazán játszik meg egy akinek első nb1es meccse.
Szerk. És a cserepadon nincs értékelhető játékos ...
csebi
semmi ertelme ennek a meccsnek, de igazad van.
Jojjon ki mindenki negativ teszttel a vegen.

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
24 másodperc
Kampman
Paks meg kb a legerősebb kezdőjével áll ki.
Kenny
Haat azért van ket srác aki nem igazán játszik meg egy akinek első nb1es meccse.
Szerk. És a cserepadon nincs értékelhető játékos ...

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 702 — Omar's Coming Yo!
24 másodperc
Kampman
Paks meg kb a legerősebb kezdőjével áll ki.

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 551
24 másodperc