Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-750-millios-tamogatast-kap-a-nyiregyhaza-ha-feljut-2331097
Á nem pénzmosoda 😀Toca
mondjuk a nézőszámhoz kötött támogatás szerintem kifejezetten jó ötlet, mely önmagában legitimálja az önkormányzati pénzosztást


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 669 — Vikings fan
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-750-millios-tamogatast-kap-a-nyiregyhaza-ha-feljut-2331097
Á nem pénzmosoda 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
WOW - A Honvéd leigazolta tegnap Abdel-Kader Keïtát, aki a Lyonban, a Lilleben és a Galatasarayban is nem épen peremember volt az előző évtizededben(A Lyon 18 millió eurót fizetett 2007ben érte, a Galata 8.5 milliót adott érte 2009ben, az Al Sadd 2010ben meg 8.15őt)!


Jó, már 32 éves, és 2 éve nincs csapata(az elöző valami arab volt), de a Mennyiben (pl Bonazzolit elnézve) szerintem nem rossz fogás, sőt.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
és igen, viszlát Gomes mester..igaz még pár forduló hátra vanpetey
nem biztos, hogy annyira örülni fogsz, mikor kinevezik | egérvárit | utódnak :pbaggio
én már sok mindent hallottam...majd csak akkor hiszem el ha ott ül kispadon 😀

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
Lehet ördögtől való, de én csak olyan országba vinném a VB-t vagy EB-t, ahol nem kell felépíteni az infrastruktúrát. Ahol eddig nem kellett, az esemény után sem fog kelleni a stadion, akkor meg felesleges pénzkidobás.Tony
Ez lenne a normális, csak a FIFA-nál vannak barmok. Simán van legalább a földön 8 ország ahol megvan rá a stadion (és infrastruktúra) ez alapján akár csak 30 évente ismétlődnének a helyszínek. Kíváncsi leszek, hogy a nagy liberalizmusban Afrikában kit fognak előkaparni, hogy rendezze meg😊NB2
Olyan nincs, hogy egy világversenyre egyik országnak sem kéne stadiont építeni. Nézzétek meg 2006-t, németek nem egy új arénát húztak fel vb-re.Asbee
Persze, mert egy eb/vb alkalom egy új stadion építésére, de azt te is elismered, hogy Olasz, Francia, Angol, Német, Spanyol most is csont nélkül le tudna hozni egy vb-t. Marketinghez kell az új stadion.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
és igen, viszlát Gomes mester..igaz még pár forduló hátra vanpetey
nem biztos, hogy annyira örülni fogsz, mikor kinevezik | egérvárit | utódnak :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Felejthetetlen amit Villanova a csapatért tett. Talán nem is tudjuk Pepnek is mennyit jelentett. Nyugodjék békében, szegényebb lesz nélküle egy ország, egy város, egy csapat, egy család élete. De reméljük ott Menyben gazdagodtak vele 😕
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
és igen, viszlát Gomes mester..igaz még pár forduló hátra van

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Bazza! És akkor még ezt a nyilatkozatot üdvözölni kéne v mi? Azért mert 6-8 évig ő volt a kezdő kapus az alanyi jogon garantálja neki, hogy amìg vissza nem vonul bérelt helye van a kezdő 11ben? Az, hogy mentornak/cserének szánják az neki degradál mert ő akkora király, hogy ez neki csak bohóckodás? Arról nem is beszélve, hogy az uccsó másfél évben már szar is volt... az h az öltözőben mi van nem tudom, lehet abban neki van igaza, de ez itt nem számìt szvsz. ez a nyilatkozat jó példa rá mi az egyik legnagyobb baj a magyar játékosokkal....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 940
 futballsznob.blog.hu/2014/03/13/falcao_felcsuton#comments
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Én nem leszek itt bohóc.Bazzani
Tényleg, Szabi, nem leszel...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Balajcza Szabi:
– Mi a baj?
– Mi a baj? Például az, hogy nem vagyunk egységes brigád, nem alkotunk jó, egymásért is küzdeni tudó közösséget. A jelenlegi Újpestet nem nevezném baráti társaságnak, márpedig anélkül nem beszélhetünk csapatról.
– Mi az oka a széthúzásnak?
– Leginkább az, hogy sok a külföldi. Az öltözőben alig hallani magyar szót, és azok a fiúk, akik idekerültek hozzánk, tisztelet a kivételnek, egyszerűen csak ugródeszkának tekintik ezt a klubot. Úgy vannak vele, eljátszogatnak itt, hol jobban, hol rosszabbul, aztán úgyis továbbállnak. Legtöbbjüknek fogalma sincs, milyen klubnál vannak, pedig az internet világában öt perc alatt elolvashatnák, hogy az Újpest egykor Európa legjobb csapatai közé tartozott, és hogy itt igazi sztárok, közönségkedvencek futballoztak. Ma viszont…
– Nem örülnek majd a kritikus mondatainak…
– Már nem érdekel. Szeretem az Újpestet, szeretnék itt maradni, de erre jelen állás szerint egyre kisebb az esély.
– A hírek szerint szerződéshosszabbítást ajánlott önnek Roderick Duchatelet, a belga tulajdonos.
– Ez igaz. Leültünk, beszélgettünk, és azt mondta, hosszú távon számít rám. Csakhogy aztán mondott még valamit. Hogy ha Marko Dmitrovicsot esetleg eladják, jön egy másik tapasztalt kapus, én meg afféle biztonsági tartalék legyek. Olyan futballista, aki nyugodtan ül a kispadon, és bármikor bevethető. Na, erre mondtam Duchatelet úrnak, hogy sok sikert kívánok neki és a csapatnak. Én nem leszek itt bohóc.
– Mások ilyenkor a tutit választják, jön a fizetés, azzal a biztos megélhetés, az öltözőben van meleg víz, ingyen ásványvíz, az ember elvan, akár még a kispadon is…
– Nekem is mondják többen, hogy mit ugrálok, vegyem fel a lóvét, aztán a többivel ne foglalkozzak. Csakhogy én védeni akarok. Védeni, futballozni, mert van hozzá erőm és lelkesedésem. Nézem Szűcs Lajost, negyvenévesen egyenletes, jó teljesítményre képes. Miért ne tehetném meg én is ugyanezt?

több mint 10 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
RIP Tito Vilanova | 1968 - 2014

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 www1.skysports.com/football/news/11833/9282902/former-barcelona-coach-tito-vilanova-has-died-at-the-age-of-45 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lehet ördögtől való, de én csak olyan országba vinném a VB-t vagy EB-t, ahol nem kell felépíteni az infrastruktúrát. Ahol eddig nem kellett, az esemény után sem fog kelleni a stadion, akkor meg felesleges pénzkidobás.Tony
Ez lenne a normális, csak a FIFA-nál vannak barmok. Simán van legalább a földön 8 ország ahol megvan rá a stadion (és infrastruktúra) ez alapján akár csak 30 évente ismétlődnének a helyszínek. Kíváncsi leszek, hogy a nagy liberalizmusban Afrikában kit fognak előkaparni, hogy rendezze meg😊NB2
Olyan nincs, hogy egy világversenyre egyik országnak sem kéne stadiont építeni. Nézzétek meg 2006-t, németek nem egy új arénát húztak fel vb-re.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
 sportgeza.hu/futball/2014/04/24/ezert_nem_lesz_soha_magyar_futball/?utm_source=facebook&utm_medium=share&utm_campaign=sportgeza

Pinyő a pultnál

Ezekből az emberekből aztán jobb híján edzők lettek, már akiket nem elégített ki a gebines lét. Rákosi Gyulából, a Fradi legendás csatárából is edző lett. Ő volt a vezetőedzője annak a Fradinak, amelyik 1989. november 1-jén a Fradi-stadion betiltása miatt Szegeden játszott UEFA-kupameccset az Admira Wacker ellen. Történetesen pontosan emlékszem, mit csináltam 1989. október 31-én, a meccs előtti estén. A Tisza Lajos körúti (akkor még Lenin körút) Sörpatikában ültem a barátaimmal, amikor a pulthoz mellém állt egy Pintér Attila nevű Fradi-játékos több csapattársával együtt. Vodkát ittak azon az éjszakán, mert, mint mondták, az nem hangos. Másnap az Admira 1-0-ra verte a gyönge, helyzetig se jutó Fradit 20 ezer ember előtt.

Pintér ma a magyar válogatott szövetségi kapitánya. Hát, valahogy így szocializálódik együtt Rákosi Gyula, Pintér Attila és Dzsudzsák Balázs, így él tovább a mában a hatvanas évek Magyarországa, és ezért tettem le arról, hogy itt valaha is lesz futball.
Lehet beruházok erre a könyvre

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
Lehet ördögtől való, de én csak olyan országba vinném a VB-t vagy EB-t, ahol nem kell felépíteni az infrastruktúrát. Ahol eddig nem kellett, az esemény után sem fog kelleni a stadion, akkor meg felesleges pénzkidobás.Tony
Ez lenne a normális, csak a FIFA-nál vannak barmok. Simán van legalább a földön 8 ország ahol megvan rá a stadion (és infrastruktúra) ez alapján akár csak 30 évente ismétlődnének a helyszínek. Kíváncsi leszek, hogy a nagy liberalizmusban Afrikában kit fognak előkaparni, hogy rendezze meg😊
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
A VB-re már csak azért sem lesz jó ideig esélyünk, mert hogy ugye ha önerőből nem jutunk ki előtte, akkor ne a rendező ország jogán vegyünk már részt rajta.
A 2020-as EB-n egy-két gyenge csoportmeccs elnyerésére van esély, de komolyabbak rendezésére itt sincs semmi esélyünk.

Lehet ördögtől való, de én csak olyan országba vinném a VB-t vagy EB-t, ahol nem kell felépíteni az infrastruktúrát. Ahol eddig nem kellett, az esemény után sem fog kelleni a stadion, akkor meg felesleges pénzkidobás.Tony
Teljesen igaz.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
A VB-re már csak azért sem lesz jó ideig esélyünk, mert hogy ugye ha önerőből nem jutunk ki előtte, akkor ne a rendező ország jogán vegyünk már részt rajta.
A 2020-as EB-n egy-két gyenge csoportmeccs elnyerésére van esély, de komolyabbak rendezésére itt sincs semmi esélyünk.

Lehet ördögtől való, de én csak olyan országba vinném a VB-t vagy EB-t, ahol nem kell felépíteni az infrastruktúrát. Ahol eddig nem kellett, az esemény után sem fog kelleni a stadion, akkor meg felesleges pénzkidobás.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
a győri és a debreceni (szinte) kész, hamarosan a fradi pálya is, a puskásnak pedig év végén állnak neki, pont a következő választásokra fejezhetik be
baggio
ez oké, de egyik sincs 20k fölött, az pedig világversenyre mindig kevés. már kérdés hogy itthon egyik se lesz tele.
amúgy az etopark elvileg fele annyiból jött ki mint ez az új mtk stadion, és 3szor annyian férnek el benne. szép...eaglesmcnabb
egy világversenyhez több kéne, mint 1-2 stadion. Szerintem ez még jó ideig hiú ábránd marad, hogy itt majd VB/Olimpia lesz.Amadeus91
Az eb a reális, pláne az új rendszerben, ment is a pályázat 2020-rabaggio
persze, mert 1-1 meccs megrendezését elbírja még Budapest, de egy VB esetében, ahol lenne még Pesten kívül 4-5 vidéki város, már nagyon nem így nézne ki a történet. Se autópálya, se vendéglátóipari infrastruktúra, se pénz rá. | Budapestről sem mondható el, hogy egy 1 hónapos rendezvény esetén folyamatosan ki tudná a külföldi szurkolókat szolgálni. Komolyan, szinte látom magam előtt, ahogy az angol szurkolók zötykölődnek be Békásmegyerről a hévvel. |

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
a győri és a debreceni (szinte) kész, hamarosan a fradi pálya is, a puskásnak pedig év végén állnak neki, pont a következő választásokra fejezhetik be
baggio
ez oké, de egyik sincs 20k fölött, az pedig világversenyre mindig kevés. már kérdés hogy itthon egyik se lesz tele.
amúgy az etopark elvileg fele annyiból jött ki mint ez az új mtk stadion, és 3szor annyian férnek el benne. szép...eaglesmcnabb
egy világversenyhez több kéne, mint 1-2 stadion. Szerintem ez még jó ideig hiú ábránd marad, hogy itt majd VB/Olimpia lesz.Amadeus91
Az eb a reális, pláne az új rendszerben, ment is a pályázat 2020-ra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Menő lenne 30 ezres stadionokban 500 néző előtt meccseket játszani


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
a győri és a debreceni (szinte) kész, hamarosan a fradi pálya is, a puskásnak pedig év végén állnak neki, pont a következő választásokra fejezhetik be
baggio
ez oké, de egyik sincs 20k fölött, az pedig világversenyre mindig kevés. már kérdés hogy itthon egyik se lesz tele.
amúgy az etopark elvileg fele annyiból jött ki mint ez az új mtk stadion, és 3szor annyian férnek el benne. szép...eaglesmcnabb
egy világversenyhez több kéne, mint 1-2 stadion. Szerintem ez még jó ideig hiú ábránd marad, hogy itt majd VB/Olimpia lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
a győri és a debreceni (szinte) kész, hamarosan a fradi pálya is, a puskásnak pedig év végén állnak neki, pont a következő választásokra fejezhetik be
baggio
ez oké, de egyik sincs 20k fölött, az pedig világversenyre mindig kevés. már kérdés hogy itthon egyik se lesz tele.
amúgy az etopark elvileg fele annyiból jött ki mint ez az új mtk stadion, és 3szor annyian férnek el benne. szép...eaglesmcnabb
papíron a lokié 20, a fradié 22 ezres, és az eto park is bővíthető 30k körülire


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
a győri és a debreceni (szinte) kész, hamarosan a fradi pálya is, a puskásnak pedig év végén állnak neki, pont a következő választásokra fejezhetik be
baggio
ez oké, de egyik sincs 20k fölött, az pedig világversenyre mindig kevés. már kérdés hogy itthon egyik se lesz tele.
amúgy az etopark elvileg fele annyiból jött ki mint ez az új mtk stadion, és 3szor annyian férnek el benne. szép...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!