Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
6 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow!

6 hónapja
YoungZeeZee 7 853
Naa a lyon ultrak bekemenyitettek..vmi idosebb forma osztotta jatekosokat.
Szegyen ez a szurkoloi moral mindenhol.
6 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 468 — Cowboys fan
olaszkettőben Catanzaro az élen a válogatott szünet végéig, stop the count!
slowmotion
Azok a legendás
Catanzaro-Campobasso nulla-nullák.
Lehet azt feledni?
A kollektív totó szelvények fix pontjai😉
ozibozi
Campobasso-Cremonese van meg nekem 😊
NB2
nekem Cremonese-Catanzaro. és egyébként ez volt az első fordulóban is 😮
6 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
Visszakanyarodva a MU-ra. Azt megértem, hogy ha valakinek Mount nem tetszik. Én is ezt az igazolást értem a legkevésbé a nyáriak közül, de hogy Onananával mi a gond, azt nem értem. Bírtam Davidot, jó csávó, de borzasztóan elment mellette a foci. A lábbal védésein kívül már semmiben sem volt PL átlag feletti, mellé még bakikból is jutott bőven. Nem kérdés, hogy Onana nagy upgrade. Egyébként én nem kongatnám a vészharangokat. A védelem szarul néz ki, de elég extrém a sérüléshullám. Ezen kívül jött Amrabat akiből még semmit nem láttunk, illetve Hojlund, akiből kb fél órát. Az kimondottan bíztató volt, szerintem ő be fog válni. A legnagyobb gond, hogy későn jöttek meg az igazolások és sok a sérülés. Az látszik, hogy nem kell menni a bajnoki címért idén sem, de tavaszra ez akár jól is kinézhet.

6 hónapja
YoungZeeZee 7 853
Malaga a 93percben szerzett gollal nyert...micsoda gol😀.mondjuk szar hangulat volt
6 hónapja
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
olaszkettőben Catanzaro az élen a válogatott szünet végéig, stop the count!
slowmotion
Azok a legendás
Catanzaro-Campobasso nulla-nullák.
Lehet azt feledni?
A kollektív totó szelvények fix pontjai😉
ozibozi
Campobasso-Cremonese van meg nekem 😊
6 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
időközben meg dráma a Unitednél, Ten Hag - Sancho oda-vissza nyilatkozat...Sancho se lesz sokáig MU játékos úgy néz ki..

Ten Hag:
 twitter.com/FabrizioRomano/status/1698403017937088908?s=20

Sancho:
 twitter.com/FabrizioRomano/status/1698419781219627155?s=20
bogjosi
Megérteném, ha ETH terve működne, de nem működik. Idén jött játékosok közül egyik se ül idáig annyira. Onana elmegy, de nem mutat többet, mint De Gea, Mount teljesen súlytalan. Garnacho is menni fog a süllyesztőbe. Igenis edző, tulaj és leginkább scouting problémák vannak a csapatnál. Elmúlt 5-10 évben milliárdokat költött el a csapat középszer senkikre.
Toto21
Eleve nem értem mi volt a terv középszerű kóklerekkel. ETH és Sancho is az, de utóbbi legalább drága is volt.

Nagelsman még szabad, addig kell elküldeni a kopasz díszbalfaszt amíg lehet és hozni a németet bármennyi pénzért.

6 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 468 — Cowboys fan
időközben meg dráma a Unitednél, Ten Hag - Sancho oda-vissza nyilatkozat...Sancho se lesz sokáig MU játékos úgy néz ki..

Ten Hag:
 twitter.com/FabrizioRomano/status/1698403017937088908?s=20

Sancho:
 twitter.com/FabrizioRomano/status/1698419781219627155?s=20
bogjosi
Hazard 2.0, ő is elvesztette teljesen a motivacióját a fociban.
davemayer
Csak kicsit fiatal ehhez, nem?
6 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
olaszkettőben Catanzaro az élen a válogatott szünet végéig, stop the count!
slowmotion
Azok a legendás
Catanzaro-Campobasso nulla-nullák.
Lehet azt feledni?
A kollektív totó szelvények fix pontjai😉
ozibozi
Ja ja, néhány évesen a mindennapok része volt a rádióból szóló "zéró zéró iksz".

6 hónapja
ozibozi New York Giants 15 210
olaszkettőben Catanzaro az élen a válogatott szünet végéig, stop the count!
slowmotion
Azok a legendás
Catanzaro-Campobasso nulla-nullák.
Lehet azt feledni?
A kollektív totó szelvények fix pontjai😉
6 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
időközben meg dráma a Unitednél, Ten Hag - Sancho oda-vissza nyilatkozat...Sancho se lesz sokáig MU játékos úgy néz ki..

Ten Hag:
 twitter.com/FabrizioRomano/status/1698403017937088908?s=20

Sancho:
 twitter.com/FabrizioRomano/status/1698419781219627155?s=20
bogjosi
Hazard 2.0, ő is elvesztette teljesen a motivacióját a fociban.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
6 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 468 — Cowboys fan
olaszkettőben Catanzaro az élen a válogatott szünet végéig, stop the count!
6 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 087
időközben meg dráma a Unitednél, Ten Hag - Sancho oda-vissza nyilatkozat...Sancho se lesz sokáig MU játékos úgy néz ki..

Ten Hag:
 twitter.com/FabrizioRomano/status/1698403017937088908?s=20

Sancho:
 twitter.com/FabrizioRomano/status/1698419781219627155?s=20
bogjosi
Megérteném, ha ETH terve működne, de nem működik. Idén jött játékosok közül egyik se ül idáig annyira. Onana elmegy, de nem mutat többet, mint De Gea, Mount teljesen súlytalan. Garnacho is menni fog a süllyesztőbe. Igenis edző, tulaj és leginkább scouting problémák vannak a csapatnál. Elmúlt 5-10 évben milliárdokat költött el a csapat középszer senkikre.
6 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Ez. Barca nem egy jó csapat, ma ez is tökéletesen látszott. Gundogan semmit nem tud hozzátenni, Lewa árnyéka régi önmagának, a fiataloktól meg többet nem lehet várni. Akitől lehetne sajnos állandóan sérült (Pedri). Szóval még 2-3 év mire ebből a csapatból újra lehet valami, már európai szinten, mert ez a spanyol bajnokság is egy fika lett. Mondjuk a reál most befektetett bőven, meg nekik megy nagyon a BL, de a többi csapat, csak a keménykedés, a színészet, meg a duma
Klaci79
már 10 éve is ez volt a bajom a la ligaval
Negritis, a vajda
az egész foci erről szól 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
6 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Ez. Barca nem egy jó csapat, ma ez is tökéletesen látszott. Gundogan semmit nem tud hozzátenni, Lewa árnyéka régi önmagának, a fiataloktól meg többet nem lehet várni. Akitől lehetne sajnos állandóan sérült (Pedri). Szóval még 2-3 év mire ebből a csapatból újra lehet valami, már európai szinten, mert ez a spanyol bajnokság is egy fika lett. Mondjuk a reál most befektetett bőven, meg nekik megy nagyon a BL, de a többi csapat, csak a keménykedés, a színészet, meg a duma
Klaci79
már 10 éve is ez volt a bajom a la ligaval
Negritis, a vajda
Ez elsősorban a játékvezetés hibája. Felesleges ezeknek a VAR is, semmi tekintéjük, de meg is dolgoznak érte.
6 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 519 — The Mathematician
Ez. Barca nem egy jó csapat, ma ez is tökéletesen látszott. Gundogan semmit nem tud hozzátenni, Lewa árnyéka régi önmagának, a fiataloktól meg többet nem lehet várni. Akitől lehetne sajnos állandóan sérült (Pedri). Szóval még 2-3 év mire ebből a csapatból újra lehet valami, már európai szinten, mert ez a spanyol bajnokság is egy fika lett. Mondjuk a reál most befektetett bőven, meg nekik megy nagyon a BL, de a többi csapat, csak a keménykedés, a színészet, meg a duma
Klaci79
már 10 éve is ez volt a bajom a la ligaval

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
megy ez 😀

Traore meg érdekes, klasszis módba kapcsolt mióta lelépett az orosz.
Kenny
Mindenki tudta, hogy edzőbuktatás volt, azóta látod, szárnyal
JC6 - a ruszki
Túltolod ezt az edzőbuktatós történetet, nem kicsit...

6 hónapja
bogjosi New England Patriots 1 129
időközben meg dráma a Unitednél, Ten Hag - Sancho oda-vissza nyilatkozat...Sancho se lesz sokáig MU játékos úgy néz ki..

Ten Hag:
 twitter.com/FabrizioRomano/status/1698403017937088908?s=20

Sancho:
 twitter.com/FabrizioRomano/status/1698419781219627155?s=20

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
6 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Ez. Barca nem egy jó csapat, ma ez is tökéletesen látszott. Gundogan semmit nem tud hozzátenni, Lewa árnyéka régi önmagának, a fiataloktól meg többet nem lehet várni. Akitől lehetne sajnos állandóan sérült (Pedri). Szóval még 2-3 év mire ebből a csapatból újra lehet valami, már európai szinten, mert ez a spanyol bajnokság is egy fika lett. Mondjuk a reál most befektetett bőven, meg nekik megy nagyon a BL, de a többi csapat, csak a keménykedés, a színészet, meg a duma…
6 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 297 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Bajban a Barca, már pár nap elteltével pályán mindkét João is
Mire leírom 11-es. Eléggé dobja magát Lewa, erre piros.
Jó hogy nem akkor hívták ki a VARhoz a bírót amikor már a gólt ünnepli a lengyel 😀

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
6 hónapja
ozibozi New York Giants 15 210
most jött csak szembe velem ez a kamera állás, ez alapján hogy hogy nem lett les Szobo gólja?
lövés pillanatában pool játékos egyértelműen lesen van, és kapus-lövés tengelyen helyezkedett...érdekes.
én befújtam volna lesnek, mondjuk nekem az Arsenal 2. gól is szabálytalan volt, akkora elzárást kapott a MU játékos ott... 😀

 twitter.com/liambryan02/status/1698388624209764760?s=20
bogjosi
fent Kenny tett be egy videot, azon pont látszik, hogy a labda és Mo vonalához képest balra helyezkedik el a kapus.
pedig akartam jönni matematikai szabályokkal meg pályaméretekkel 😀 de egy kép mindennél többet mond.

amúgy talán az volt a leginkább perdöntő, hogy Martinez nem is reklamál a gól után, pedig a kapusok szoktak mindenért is
slowmotion
A kapus azért nem reklamált mert kb semmit nem látott az egészből, úgy takarásban volt végig, így nem láthatta azt sem ha valaki pont előtte álldogált. 😊
A belinkelt videón felnagyítva legalábbis így látszik. Ezért sem tudott mozdulni sem rá

Szerkesztette: ozibozi
6 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 297 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Egyébként a Gabriel-Evans esetnél nem tudom mi volt szabálytalan, legalábbis ezt a bőven szokták engedni a PL-ben, majd Evans dobott egy ippont Gabrielen. Közeliről akkor fogják egymást amikor ez alap, nincs mezhúzás, Gabriel elengedi és beáll Evans elé amolyan kosaras elzárásként, de nem tépi, az észak-ír keze van végig rajta. Beleközelítettem, és inkább ez Evans baki, ugyanis átkarolja Gabrielt amikor Rice már lőni készül, ahelyett hogy megkerülné és menne blokkolni. De meggyőzhető vagyok, ha tudtok jobb kameraállást, el szoktam ismerni ha valamikor nekünk van szerencsénk, mint pl a Gabriel kezezés tavaly a Pool ellen, ahogy a Havertz eset se volt 11-es.
Alapvetően most visszaadta a foci, amit a múlthéten elvett a számok alapján.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
6 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 468 — Cowboys fan
A kapu mögötti üres lelátók azok átépítés alatt vannak? Gondolom nem szándékosan üresek.
ozibozi
A régi lelátó mögött húzták fel a plusz részt, de a kivitelező csődeljárást kért, a munkások levonultak, úgyhogy nem lett befejezve, nem kapta meg az engedélyt. A régi lelátórészen ugyanúgy szurkolhatnak az emberek, mint eddig.
slowmotion
Viszont azért újra haladnak a munkával, mert az első bajnokin nem volt ennyi szék installálva.
Mikey
lehet a szurkolók csinálják társadalmi munkában.
a pécsi állatkertet is a dolgozó nép húzta fel, önként és dalolva, hétvégén is melózva. nagyapám mesélte, hogy egy hét Zsolnay után milyen kurva jó volt felmenni még a Dömörkapuhoz is.
6 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
A kapu mögötti üres lelátók azok átépítés alatt vannak? Gondolom nem szándékosan üresek.
ozibozi
A régi lelátó mögött húzták fel a plusz részt, de a kivitelező csődeljárást kért, a munkások levonultak, úgyhogy nem lett befejezve, nem kapta meg az engedélyt. A régi lelátórészen ugyanúgy szurkolhatnak az emberek, mint eddig.
slowmotion
Viszont azért újra haladnak a munkával, mert az első bajnokin nem volt ennyi szék installálva.
6 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 468 — Cowboys fan
most jött csak szembe velem ez a kamera állás, ez alapján hogy hogy nem lett les Szobo gólja?
lövés pillanatában pool játékos egyértelműen lesen van, és kapus-lövés tengelyen helyezkedett...érdekes.
én befújtam volna lesnek, mondjuk nekem az Arsenal 2. gól is szabálytalan volt, akkora elzárást kapott a MU játékos ott... 😀

 twitter.com/liambryan02/status/1698388624209764760?s=20
bogjosi
fent Kenny tett be egy videot, azon pont látszik, hogy a labda és Mo vonalához képest balra helyezkedik el a kapus.
pedig akartam jönni matematikai szabályokkal meg pályaméretekkel 😀 de egy kép mindennél többet mond.

amúgy talán az volt a leginkább perdöntő, hogy Martinez nem is reklamál a gól után, pedig a kapusok szoktak mindenért is