Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

6 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
Megjegyzem itt jön elő, hogy 1:1-nél a teljesen egyértelmű tizenegyest nem adták meg, mert csak az a két ember nem látta a nyilvánvalót, akinek ez lenne a dolga.
slowmotion
Szerintem meg reg rossz, ha egy ilyen Liverpoolnal egy szaros PSV ellen egy rossz itelet „szamithat”. Teljesen washed ez a csapat.

6 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 930 — The Mathematician
Megjegyzem itt jön elő, hogy 1:1-nél a teljesen egyértelmű tizenegyest nem adták meg, mert csak az a két ember nem látta a nyilvánvalót, akinek ez lenne a dolga.
slowmotion
11estől függetlenül rég 3-1nek kellett volna lennie

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 930 — The Mathematician
megint az isten faszát már
Negritis, a vajda
Salah es Kerkez of course
JéBé
ez Kerkez volt
Salah félpályánál vesztett labdát ott "benne van" attól még nem kéne így gólt kapni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
Embappé mester négyes
6 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
Megjegyzem itt jön elő, hogy 1:1-nél a teljesen egyértelmű tizenegyest nem adták meg, mert csak az a két ember nem látta a nyilvánvalót, akinek ez lenne a dolga.
6 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
A wrexham meg ahelyett hogy lent szenvedne, 2 pontra egy feljuthat’ helytől.
6 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
Szép lenne, ha a Real 3-0 után nem tudná behúzni a meccset.
nagylaza, főpohárnok
1-0, 1-3 volt
Negritis, a vajda
Akkor rosszul láttam.
6 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat az Kerkez golja volt.

6 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 930 — The Mathematician
Szép lenne, ha a Real 3-0 után nem tudná behúzni a meccset.
nagylaza, főpohárnok
1-0, 1-3 volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
Szép lenne, ha a Real 3-0 után nem tudná behúzni a meccset.
6 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 313 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nocsak, megint vezetünk, remélem majd kicsit tovább mint az előbb 😏
dande2
Hát ez nem jött be ahogy nèzem az eredmény alakulását 🤪🤦
6 hónapja
JéBé Green Bay Packers 8 121
megint az isten faszát már
Negritis, a vajda
Salah es Kerkez of course
6 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 930 — The Mathematician
megint az isten faszát már

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 313 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nocsak, megint vezetünk, remélem majd kicsit tovább mint az előbb 😏
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
"Bognár Gyuri meglepodott azon, hogy Kane visszalep. Én nem lepodtem meg, hogy Gyuri ezen meglepodik"

Poloska vagyok.
6 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 930 — The Mathematician
Ajánljatok második félidőt, a Pool-meccset eluntam. Bayern?
nagylaza, főpohárnok
sztem most egész sok jó meccs van
nekem a pool is tetszik csak frusztráló

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 930 — The Mathematician
mi a faszt csinálunk itt a félidő elején?!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
Ajánljatok második félidőt, a Pool-meccset eluntam. Bayern?
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Vitinha gólja sem volt kicsi

Poloska vagyok.
6 hónapja
JéBé Green Bay Packers 8 121
Salahnak megint egyetlen kicsit is ertekelheto megmozdulasa sem volt. Alapbol nem vagyok Slot ellen de ezt a csavot az edzokozpontbol is szamuznem nem hogy kezdo.

Szerkesztette: JéBé
6 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 930 — The Mathematician
Egyszerre van most sok néznivaló,
ozibozi
nekem elég most a 2 meccs
Negritis, a vajda
Wrexham-Bristol City és West Brom-Birmingham?
warr_b
Leuven - Knokke
Guabira - The Strongest

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egyszerre van most sok néznivaló,
ozibozi
nekem elég most a 2 meccs
Negritis, a vajda
Wrexham-Bristol City és West Brom-Birmingham?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
6 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 930 — The Mathematician
Egyszerre van most sok néznivaló,
ozibozi
nekem elég most a 2 meccs

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
YoungZeeZee 9 838
Lol nem is tudtam, hogy David Luiz még aktív. 38 évesen még a BL-ben is betalált.
Sixo
Pasveer, az Ajax kapusa a november eleji fordulóban 42 évesen védett.
warr_b
Jó azért David Luiz BL, PL, UEFA Kupa meg minden faszom győztes. Most meg a ciprusi Pafosban játszik, akiknek a létezéséről az idei BL szezonig nem is tudtam. Ki a faszom az a Pasveer?
Sixo
az Ajax kapusa. 42 éves és holland
Negritis, a vajda
És úgy néz ki mint egy Vaják
Willie Parker
a repteren kaosztol tartottak
 cyprus-mail.com/2025/08/03/footballer-davd-luiz-arrives-to-take-up-pafos-fc-role-on-sunday
6 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
Egyszerre van most sok néznivaló,