Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
Vezet idegenben a Gorodeja!
warr_b
Első győzelem! Idegenben! 😊
1 kapuralövéssel! 😀
zemanla
Gratula,
Belenéztem a meccsbe, de még szokni kell ezt a közeget.
Sebaj innen leszünk bajnokok!

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
akinek van tipszmiksze, az is tudja nézni
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Vezet a Gyinamó.
warr_b
csak mert még altatunk...
Puntusz mester gyakran alkalmazza ezt a taktikát. Ezért is hívják a háta mögött a 'hajrá emberének'.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Vezet a Gyinamó.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
most van baj, csak nem összezuhanni a hangosbeszélőtől sem
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
baszki, most vettem észre, hogy a másik csapatnak drukkoltam idáig.
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Vezet idegenben a Gorodeja!
warr_b
Első győzelem! Idegenben! 😊
1 kapuralövéssel! 😀
zemanla
Tökéletes! Csak a Gor!
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
a hangok óriásiak a kispadról: üssd már el a qrva anyád te barom 😊)))
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Dinamo-Torpedo live:

 sebn.live/030420/sebn-11.html
warr_b
nekem nincs hangja 😕
megjött, már az edzőket is hallom
ozibozi
nekem kép se, igazi posztszovjet feeling
több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Dinamo-Torpedo live:

 sebn.live/030420/sebn-11.html
warr_b
höjj micsoda labdakihozatal
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Dinamo-Torpedo live:

 sebn.live/030420/sebn-11.html
warr_b
nekem nincs hangja 😕
megjött, már az edzőket is hallom

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Dinamo-Torpedo live:

 sebn.live/030420/sebn-11.html


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Vezet idegenben a Gorodeja!
warr_b
Első győzelem! Idegenben! 😊
1 kapuralövéssel! 😀

Szerkesztette: zemanla




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
 www.premierleague.com/news/1651836
Negritis
Akkor ez off lesz innentől 1000%
Már csak hogyan, az a kérdés.
Coolearie
azért nem venném biztosra, mert az uefához hasonlóan az FA se akar pénzt kockáztatni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
 www.premierleague.com/news/1651836
Negritis
Akkor ez off lesz innentől 1000%
Már csak hogyan, az a kérdés.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
És Burundiban is játszanak, fuck yeah


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Vezet idegenben a Gorodeja!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
 www.premierleague.com/news/1651836

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Az UEFA továbbra is egy utolsó szervezet:  index.hu/sport/futball/2020/04/03/uefa_belgium_bajnoksag_szankcio/
empty taxi
Miért is? Mert közös koncepció kidolgozásán dolgozik?
Btw ha mindenki önállóan dönti el, hogy mit mikor és hogyan fejez be szerinted az jó megoldás?
gordon
Szerinted a zsarolás, hogy ha nem játszátok végig az idényt, akkor ugrik a BL-helyetek jó megoldás?
empty taxi
nem az van hogy a szövetségek maguk döntik el kik indulhatnak a BL-ben?
volt vmi erről a Liverpool BL győzelme után vagy az EL döntőjekor hogy a győztes indulási jögöt nyert a BL kövi szezonjára, de a Pool 5. lett a bajnokságban
és akkor abban az évben speciel indulhatott, de utána max 4 és a zövetségnek kell eldöntenie hogy melyik 4
Negritis
de ha a szövetségtől megvonják a BL-helyet, akkor tök mindegy, kit neveznének, mert nem tudnak.

a Liverpoolnál meg az volt, hogy az országok hatáskörébe volt kiadva, hogy kit indítanak, és a FA úgy döntött, hogy az első négy csapatot indítja. az UEFA megadta a külön engedélyt, hogy címvédőként indulhason a Pool, a TNS meg bevállalta, hogy az első körös selejtezőn kiállnak ellenük.
azóta ugye megvan az a kitétel, hogy ha az adott évi BL- és/vagy EL-győztes nem kvalifikál saját jogon, akkor indulhat a bajnoki helyezéstől függetlenül, de az EL-ben eggyel kevesebb helye lesz az országnak.
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
Bárcsak az EU lenne ilyen erélyes, mikor fontos kérdésekről van szó (lásd koronavírus elleni védekezés)... én csak ezt a részét látom ironikusnak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Az UEFA továbbra is egy utolsó szervezet:  index.hu/sport/futball/2020/04/03/uefa_belgium_bajnoksag_szankcio/
empty taxi
Miért is? Mert közös koncepció kidolgozásán dolgozik?
Btw ha mindenki önállóan dönti el, hogy mit mikor és hogyan fejez be szerinted az jó megoldás?
gordon
Szerinted a zsarolás, hogy ha nem játszátok végig az idényt, akkor ugrik a BL-helyetek jó megoldás?
empty taxi
Számomra az az érthetetlen, hogy a belgák egy szövetség tagjaként miért hoznak konzultáció nélkül egy ilyen lépést .
Mindegy nem ertünk 1et ebben a témában és nem is szeretnélek meggyőzni, hogy az én álláspontom a jó. 😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
Az UEFA továbbra is egy utolsó szervezet:  index.hu/sport/futball/2020/04/03/uefa_belgium_bajnoksag_szankcio/
empty taxi
Miért is? Mert közös koncepció kidolgozásán dolgozik?
Btw ha mindenki önállóan dönti el, hogy mit mikor és hogyan fejez be szerinted az jó megoldás?
gordon
Szerinted a zsarolás, hogy ha nem játszátok végig az idényt, akkor ugrik a BL-helyetek jó megoldás?
empty taxi
nem az van hogy a szövetségek maguk döntik el kik indulhatnak a BL-ben?
volt vmi erről a Liverpool BL győzelme után vagy az EL döntőjekor hogy a győztes indulási jögöt nyert a BL kövi szezonjára, de a Pool 5. lett a bajnokságban
és akkor abban az évben speciel indulhatott, de utána max 4 és a zövetségnek kell eldöntenie hogy melyik 4
Negritis
A belgák léptek, erre az UEFA közölte h ha nem játsszák le a szezont, nem indulhat a Bruges a BL-ben.
empty taxi
azt értem, olvastam
csak az uefa egy pöcs sztem is
elvileg ő odaadja az adott nemzeti szövetségnek a helyek coeff alapján és utána a szövetség dönti el ki indul hol
legalábbis amit említettem eset után nekem így rémlik
lehet tévedek, nincs hangulatom utána nézni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Az UEFA továbbra is egy utolsó szervezet:  index.hu/sport/futball/2020/04/03/uefa_belgium_bajnoksag_szankcio/
empty taxi
Miért is? Mert közös koncepció kidolgozásán dolgozik?
Btw ha mindenki önállóan dönti el, hogy mit mikor és hogyan fejez be szerinted az jó megoldás?
gordon
Szerinted a zsarolás, hogy ha nem játszátok végig az idényt, akkor ugrik a BL-helyetek jó megoldás?
empty taxi
nem az van hogy a szövetségek maguk döntik el kik indulhatnak a BL-ben?
volt vmi erről a Liverpool BL győzelme után vagy az EL döntőjekor hogy a győztes indulási jögöt nyert a BL kövi szezonjára, de a Pool 5. lett a bajnokságban
és akkor abban az évben speciel indulhatott, de utána max 4 és a zövetségnek kell eldöntenie hogy melyik 4
Negritis
A belgák léptek, erre az UEFA közölte h ha nem játsszák le a szezont, nem indulhat a Bruges a BL-ben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
Az UEFA továbbra is egy utolsó szervezet:  index.hu/sport/futball/2020/04/03/uefa_belgium_bajnoksag_szankcio/
empty taxi
Miért is? Mert közös koncepció kidolgozásán dolgozik?
Btw ha mindenki önállóan dönti el, hogy mit mikor és hogyan fejez be szerinted az jó megoldás?
gordon
Szerinted a zsarolás, hogy ha nem játszátok végig az idényt, akkor ugrik a BL-helyetek jó megoldás?
empty taxi
nem az van hogy a szövetségek maguk döntik el kik indulhatnak a BL-ben?
volt vmi erről a Liverpool BL győzelme után vagy az EL döntőjekor hogy a győztes indulási jögöt nyert a BL kövi szezonjára, de a Pool 5. lett a bajnokságban
és akkor abban az évben speciel indulhatott, de utána max 4 és a zövetségnek kell eldöntenie hogy melyik 4

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 845
De akkor ezt a fehérorosz ligát végig kell ám nyomni, nem úgy van az ha visszajön a többi akkor csak úgy ott hagyjuk őket 😛 😉
dande
Igen! Ez olyan, mint a téli madáretetés!😀
zemanla
vagy a húsvéti élő nyúl ajándékba 😀
Negritis
En ma is megmutattam mindenkinek h kinek szurkolok.egy szatyor volt a kezemben vasarlas kozben.

Fanatics-os kozos rendeles mikor lesz?rendelnek szatyrot. 🤣