Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hiába, úgy látom a magyar soccer rajongókon holmi koronavirus nem fog ki 😛 😉
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Hogy repül az idő... hihetetlen ma már micsoda játékosokkal, mennyit lúzerkedett az Inter

 m.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/a-baggio-ronaldo-vieri-trio-jobb-lehetett-volna-a-milan-tulipanoknal-2755487#
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Akkor ha lesz egy kis időm minden csapatról írok egy rövid összefoglalót (nem teljesen saját munka lesz és nem kérek érte pénzt mint az FK, egy részében utánanézek, másik részében én scoutingolok)
Heisman Trophy
(Fehér)orosz nyelvtudás?
Kampman
Nagy csapatokról biztos lesz valami angolul, valamint a World Soccer írt korábban róluk cikket.
Heisman Trophy
Akkor tessék szépen a csapatok neveit a kipinelt posztban beboldozni, és a megfelelő színekkel ellátni.
Itt van az összes neten előállítható szín kódja:
 users.atw.hu/vitt1c3ps/htmlszinkod.php

Hajrá Dynamo Brest!
Sobri Jóska
Remélem tetszik

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 389 — #NoStress
Akkor ha lesz egy kis időm minden csapatról írok egy rövid összefoglalót (nem teljesen saját munka lesz és nem kérek érte pénzt mint az FK, egy részében utánanézek, másik részében én scoutingolok)
Heisman Trophy
(Fehér)orosz nyelvtudás?
Kampman
Nagy csapatokról biztos lesz valami angolul, valamint a World Soccer írt korábban róluk cikket.
Heisman Trophy
Akkor tessék szépen a csapatok neveit a kipinelt posztban beboldozni, és a megfelelő színekkel ellátni.
Itt van az összes neten előállítható szín kódja:
 users.atw.hu/vitt1c3ps/htmlszinkod.php

Hajrá Dynamo Brest!

több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Akkor ha lesz egy kis időm minden csapatról írok egy rövid összefoglalót (nem teljesen saját munka lesz és nem kérek érte pénzt mint az FK, egy részében utánanézek, másik részében én scoutingolok)
Heisman Trophy
(Fehér)orosz nyelvtudás?
Kampman
Nagy csapatokról biztos lesz valami angolul, valamint a World Soccer írt korábban róluk cikket.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Akkor ha lesz egy kis időm minden csapatról írok egy rövid összefoglalót (nem teljesen saját munka lesz és nem kérek érte pénzt mint az FK, egy részében utánanézek, másik részében én scoutingolok)
Heisman Trophy
(Fehér)orosz nyelvtudás?
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Akkor ha lesz egy kis időm minden csapatról írok egy rövid összefoglalót (nem teljesen saját munka lesz és nem kérek érte pénzt mint az FK, egy részében utánanézek, másik részében én scoutingolok)

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 389 — #NoStress
Akkor reméljük legalább belorusz barátaink kitartanak!
warr_b
Lukansenko szerint egy kis vodka meg egy kis idő a traktoron elűz bármilyen vírust. Komolyan. Szóval ott nem lesz mostanában karantén.
iktriad
Lehet ez amolyan putyini jótanács volt.
Végülis valahol az oroszoknak is kell kisérletezni, próbálgatni az elméleteiket.
Sobri Jóska
Náluk egy egészen mostanáig Putyinnal gyakran találkozó orvos lett koronás, de az orosz sajtó szerint Vlagyimir Vlagyimirovics természeten jól van, többször tesztelték és természetesen a koronavírus nem tudott beférkőzni az intim szférájába. Vagy nem mert.

Türkmenisztánban meg konkrétan már a koronavírus szó is be van tiltva. Mer ha nem beszélünk róla, akkor nincs, tetszik érteni? Hiába a szovjet konzerv még mindig megbonthatatlan.
iktriad
Titánia, Titánia!

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
hoppá, vasárnap kezdődik a tádzsik pontvadászat is! Lokomotiv-Pamir vs Fayzkand, Khatlon vs Istaravshan Qurghonteppa és Kuktosh vs Regar-TadAZ derbik kerülnek a terítékre, de szombaton még ők is a címvédőt nézik* a szuperkupa döntőjében, ahol az FC Istiklol csap össze a frissen feljutott, kupagyőztes Dushanbe-83 gárdájával

* fehérorosz barátaiktól eltérően ők is maximum a tv-ben, a tádzsik Higher League mérkőzései is zárt kapusak lesznek

érdekesség, hogy a tádzsik kosárliga a világon az egyetlen jelenleg is zajló a maga kategóriájában
r.baggio
Az de gyönyörű név. 😍
Mikey
Elírás volt csak, a hazai csapat a Khatlon ennél a párharcnál, ők játsszák otthoni meccseiket Qurghonteppa városában
r.baggio
Igen. Plusz azóta a Wikipedia segített, csak FK Istaravshan a csapat neve. Pedig már majdnem no.2 kedvenceim lettek. 😕

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
most megy amúgy a 2016-os magyar-portugál az m4-en, Gera góljával vezetünk
r.baggio
Mennyi lett? Lemaradtam
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
hoppá, vasárnap kezdődik a tádzsik pontvadászat is! Lokomotiv-Pamir vs Fayzkand, Khatlon vs Istaravshan Qurghonteppa és Kuktosh vs Regar-TadAZ derbik kerülnek a terítékre, de szombaton még ők is a címvédőt nézik* a szuperkupa döntőjében, ahol az FC Istiklol csap össze a frissen feljutott, kupagyőztes Dushanbe-83 gárdájával

* fehérorosz barátaiktól eltérően ők is maximum a tv-ben, a tádzsik Higher League mérkőzései is zárt kapusak lesznek

érdekesség, hogy a tádzsik kosárliga a világon az egyetlen jelenleg is zajló a maga kategóriájában
r.baggio
Az de gyönyörű név. 😍
Mikey
Elírás volt csak, a hazai csapat a Khatlon ennél a párharcnál, ők játsszák otthoni meccseiket Qurghonteppa városában
r.baggio
Mint azt mindenki ki is szúrta

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
hoppá, vasárnap kezdődik a tádzsik pontvadászat is! Lokomotiv-Pamir vs Fayzkand, Khatlon vs Istaravshan Qurghonteppa és Kuktosh vs Regar-TadAZ derbik kerülnek a terítékre, de szombaton még ők is a címvédőt nézik* a szuperkupa döntőjében, ahol az FC Istiklol csap össze a frissen feljutott, kupagyőztes Dushanbe-83 gárdájával

* fehérorosz barátaiktól eltérően ők is maximum a tv-ben, a tádzsik Higher League mérkőzései is zárt kapusak lesznek

érdekesség, hogy a tádzsik kosárliga a világon az egyetlen jelenleg is zajló a maga kategóriájában
r.baggio
Az de gyönyörű név. 😍
Mikey
Elírás volt csak, a hazai csapat a Khatlon ennél a párharcnál, ők játsszák otthoni meccseiket Qurghonteppa városában


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
hoppá, vasárnap kezdődik a tádzsik pontvadászat is! Lokomotiv-Pamir vs Fayzkand, Khatlon vs Istaravshan Qurghonteppa és Kuktosh vs Regar-TadAZ derbik kerülnek a terítékre, de szombaton még ők is a címvédőt nézik* a szuperkupa döntőjében, ahol az FC Istiklol csap össze a frissen feljutott, kupagyőztes Dushanbe-83 gárdájával

* fehérorosz barátaiktól eltérően ők is maximum a tv-ben, a tádzsik Higher League mérkőzései is zárt kapusak lesznek

érdekesség, hogy a tádzsik kosárliga a világon az egyetlen jelenleg is zajló a maga kategóriájában
r.baggio
Az de gyönyörű név. 😍

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akkor reméljük legalább belorusz barátaink kitartanak!
warr_b
Lukansenko szerint egy kis vodka meg egy kis idő a traktoron elűz bármilyen vírust. Komolyan. Szóval ott nem lesz mostanában karantén.
iktriad
Lehet ez amolyan putyini jótanács volt.
Végülis valahol az oroszoknak is kell kisérletezni, próbálgatni az elméleteiket.
Sobri Jóska
Náluk egy egészen mostanáig Putyinnal gyakran találkozó orvos lett koronás, de az orosz sajtó szerint Vlagyimir Vlagyimirovics természeten jól van, többször tesztelték és természetesen a koronavírus nem tudott beférkőzni az intim szférájába. Vagy nem mert.

Türkmenisztánban meg konkrétan már a koronavírus szó is be van tiltva. Mer ha nem beszélünk róla, akkor nincs, tetszik érteni? Hiába a szovjet konzerv még mindig megbonthatatlan.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 389 — #NoStress
Akkor reméljük legalább belorusz barátaink kitartanak!
warr_b
Lukansenko szerint egy kis vodka meg egy kis idő a traktoron elűz bármilyen vírust. Komolyan. Szóval ott nem lesz mostanában karantén.
iktriad
Lehet ez amolyan putyini jótanács volt.
Végülis valahol az oroszoknak is kell kisérletezni, próbálgatni az elméleteiket.

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 389 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Akkor reméljük legalább belorusz barátaink kitartanak!
warr_b
Lukansenko szerint egy kis vodka meg egy kis idő a traktoron elűz bármilyen vírust. Komolyan. Szóval ott nem lesz mostanában karantén.
iktriad
Legalább valaki ezt is kipróbálja, ennyivel is többet fogunk tudni.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akkor reméljük legalább belorusz barátaink kitartanak!
warr_b
Lukansenko szerint egy kis vodka meg egy kis idő a traktoron elűz bármilyen vírust. Komolyan. Szóval ott nem lesz mostanában karantén.
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
most megy amúgy a 2016-os magyar-portugál az m4-en, Gera góljával vezetünk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 845
en emiatt az inter miatt lettem inter szimpatizans.
KB vilagvalogatott volt es semmi eredmeny 😀 , mondom ezek szerencsetlenek, szoval hajra

 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/a-baggio-ronaldo-vieri-trio-jobb-lehetett-volna-a-milan-tulipanoknal-2755487#

a vicces az hogy pl Pirlo es Seedorf a Milanban mekkora aszok lettek. Robi Carlos, Bergkamp. Te jo isten 😀

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
hoppá, vasárnap kezdődik a tádzsik pontvadászat is! Lokomotiv-Pamir vs Fayzkand, Khatlon vs Istaravshan Qurghonteppa és Kuktosh vs Regar-TadAZ derbik kerülnek a terítékre, de szombaton még ők is a címvédőt nézik* a szuperkupa döntőjében, ahol az FC Istiklol csap össze a frissen feljutott, kupagyőztes Dushanbe-83 gárdájával

* fehérorosz barátaiktól eltérően ők is maximum a tv-ben, a tádzsik Higher League mérkőzései is zárt kapusak lesznek
r.baggio
Szombat-vasárnap talán Burundiban is játszanak!

Keddre pedig Észak-Ír kupa elődöntő van, ezt nem tudom mennyire helytálló... Cliftonville-Glentoran.
warr_b
a koronavírus topicban írtam, hogy a myanmari és a burundi meccseket is elhalasztották, maradt a fehérorosz és a nicaraguai liga, ehhez csatlakozik most a tádzsik

ahogy az észak-ír kupadöntőt is lefújták már
r.baggio
Picsába. Akkor reméljük legalább belorusz barátaink kitartanak!
warr_b
Eskü hétvégén be nyomom a Breszt meccset

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 389 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
hoppá, vasárnap kezdődik a tádzsik pontvadászat is! Lokomotiv-Pamir vs Fayzkand, Khatlon vs Istaravshan Qurghonteppa és Kuktosh vs Regar-TadAZ derbik kerülnek a terítékre, de szombaton még ők is a címvédőt nézik* a szuperkupa döntőjében, ahol az FC Istiklol csap össze a frissen feljutott, kupagyőztes Dushanbe-83 gárdájával

* fehérorosz barátaiktól eltérően ők is maximum a tv-ben, a tádzsik Higher League mérkőzései is zárt kapusak lesznek
r.baggio
Szombat-vasárnap talán Burundiban is játszanak!

Keddre pedig Észak-Ír kupa elődöntő van, ezt nem tudom mennyire helytálló... Cliftonville-Glentoran.
warr_b
a koronavírus topicban írtam, hogy a myanmari és a burundi meccseket is elhalasztották, maradt a fehérorosz és a nicaraguai liga, ehhez csatlakozik most a tádzsik

ahogy az észak-ír kupadöntőt is lefújták már
r.baggio
Picsába. Akkor reméljük legalább belorusz barátaink kitartanak!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
hoppá, vasárnap kezdődik a tádzsik pontvadászat is! Lokomotiv-Pamir vs Fayzkand, Khatlon vs Istaravshan Qurghonteppa és Kuktosh vs Regar-TadAZ derbik kerülnek a terítékre, de szombaton még ők is a címvédőt nézik* a szuperkupa döntőjében, ahol az FC Istiklol csap össze a frissen feljutott, kupagyőztes Dushanbe-83 gárdájával

* fehérorosz barátaiktól eltérően ők is maximum a tv-ben, a tádzsik Higher League mérkőzései is zárt kapusak lesznek
r.baggio
Szombat-vasárnap talán Burundiban is játszanak!

Keddre pedig Észak-Ír kupa elődöntő van, ezt nem tudom mennyire helytálló... Cliftonville-Glentoran.
warr_b
a koronavírus topicban írtam, hogy a myanmari és a burundi meccseket is elhalasztották, maradt a fehérorosz és a nicaraguai liga, ehhez csatlakozik most a tádzsik

ahogy az észak-ír kupadöntőt is lefújták már

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 389 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
hoppá, vasárnap kezdődik a tádzsik pontvadászat is! Lokomotiv-Pamir vs Fayzkand, Khatlon vs Istaravshan Qurghonteppa és Kuktosh vs Regar-TadAZ derbik kerülnek a terítékre, de szombaton még ők is a címvédőt nézik* a szuperkupa döntőjében, ahol az FC Istiklol csap össze a frissen feljutott, kupagyőztes Dushanbe-83 gárdájával

* fehérorosz barátaiktól eltérően ők is maximum a tv-ben, a tádzsik Higher League mérkőzései is zárt kapusak lesznek
r.baggio
Szombat-vasárnap talán Burundiban is játszanak!

Keddre pedig Észak-Ír kupa elődöntő van, ezt nem tudom mennyire helytálló... Cliftonville-Glentoran.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
hoppá, vasárnap kezdődik a tádzsik pontvadászat is! Lokomotiv-Pamir vs Fayzkand, Khatlon vs Istaravshan Qurghonteppa és Kuktosh vs Regar-TadAZ derbik kerülnek a terítékre, de szombaton még ők is a címvédőt nézik* a szuperkupa döntőjében, ahol az FC Istiklol csap össze a frissen feljutott, kupagyőztes Dushanbe-83 gárdájával

* fehérorosz barátaiktól eltérően ők is maximum a tv-ben, a tádzsik Higher League mérkőzései is zárt kapusak lesznek

érdekesség, hogy a tádzsik kosárliga a világon az egyetlen jelenleg is zajló a maga kategóriájában

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 389 — #NoStress
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/bercsokkentes-a-debreceniek-20-szazalekrol-mondananak-le-targyalas-a-zte-nel-is-2755623

Nevetséges.
Keres Kusnyír 1 milliót, lemond 200 ezerről, közben “munkanélküli”...
Mire veszik fel mégis ezeket a pénzeket, ezekben az időkben?
Forr a vérem..
LoveSobri
Ótvar kérdés tudom a mai helyzetben.
De te mennyi pénzről mondanál le a munkáltatód javára?
Kenny
Nehéz megítélni a dolgot, engem meg ismersz, valamennyire.
Egy normális világban egy profi futballista is félretesz, gyűjt, befektet, főleg ingatlanba, mivel tudja, hogy a karrierje véges. Ezen a téren Dzsu-nak óriási mákja volt, hogy a jó embert ismerte meg, ezért van nagyon sok jó lakása, bomba helyen, Pesten, ráadásul nagyon jó időben is vette őket.

Most egy fiatal gyerek, mint Kusnyír 2 év alatt összefocizott magának 20-30 milliót, kapott lakást, autót. Szinte semmit nem kell fizetnie.
Nehéz lenne mondjuk havi 300-ból megélnie, úgy hogy a Fórum félig van nyitva? Vagy zárva..
Értem én, hogy mi van a szerződésben, de annyira kifordult magából ez a világ, hogy amíg fél Debrecen egyik napról a másikra él, ő pofátlanul fel meri venni a 800 ezret?
Ezen akadok ki...
Szima sem az a tökös gyerek már..
LoveSobri
Dehát miért ne merné? Ez van a szerződésében.
Még az Úr is ragaszkodott ahhoz, hogy tartani kell, ami írva vagyon.
Angliában élő ismerőseim nagy része nem mehet melózni, de megkapják a fizetésüket. Van aki 100%-t, van aki 60%-t. Miközben van, aki meg nem kap semmit. (Mondjuk aki feketén dolgozott.)
Mennyit "merjenek" elfogadni?
Az nem érv, hogy abszolút értékben mekkora összegekről van szó, mivel nyilvánvalóan egy focista és egy felszolgáló hasznossága se vethető össze annak a számára, aki megfizeti.
Ráadásul akitől a pénzt kapják, azok több nagyságrenddel gazdagabbak, így pláne miért ne mernék?
Neked bassza a csőröd, mert sok pénzről van szó. De ez a te írigységedről szól csak, nem a szerződésről.
Amit valószínűleg nem értesz.
Egyébként vis maiorra hivatkozva ha akarja a tulaj, szerződést is bonthat.
A multi cégvezetőktől, bankvezetőktől, állami tisztviselőktől, jogászoktól, stb. is elvárod, hogy önként kurtítsák a fizetésüket?