Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 390 — #NoStress
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/bercsokkentes-a-debreceniek-20-szazalekrol-mondananak-le-targyalas-a-zte-nel-is-2755623

Nevetséges.
Keres Kusnyír 1 milliót, lemond 200 ezerről, közben “munkanélküli”...
Mire veszik fel mégis ezeket a pénzeket, ezekben az időkben?
Forr a vérem..
LoveSobri
Ótvar kérdés tudom a mai helyzetben.
De te mennyi pénzről mondanál le a munkáltatód javára?
Kenny
Nehéz megítélni a dolgot, engem meg ismersz, valamennyire.
Egy normális világban egy profi futballista is félretesz, gyűjt, befektet, főleg ingatlanba, mivel tudja, hogy a karrierje véges. Ezen a téren Dzsu-nak óriási mákja volt, hogy a jó embert ismerte meg, ezért van nagyon sok jó lakása, bomba helyen, Pesten, ráadásul nagyon jó időben is vette őket.

Most egy fiatal gyerek, mint Kusnyír 2 év alatt összefocizott magának 20-30 milliót, kapott lakást, autót. Szinte semmit nem kell fizetnie.
Nehéz lenne mondjuk havi 300-ból megélnie, úgy hogy a Fórum félig van nyitva? Vagy zárva..
Értem én, hogy mi van a szerződésben, de annyira kifordult magából ez a világ, hogy amíg fél Debrecen egyik napról a másikra él, ő pofátlanul fel meri venni a 800 ezret?
Ezen akadok ki...
Szima sem az a tökös gyerek már..
LoveSobri
Dehát miért ne merné? Ez van a szerződésében.
Még az Úr is ragaszkodott ahhoz, hogy tartani kell, ami írva vagyon.
Angliában élő ismerőseim nagy része nem mehet melózni, de megkapják a fizetésüket. Van aki 100%-t, van aki 60%-t. Miközben van, aki meg nem kap semmit. (Mondjuk aki feketén dolgozott.)
Mennyit "merjenek" elfogadni?
Az nem érv, hogy abszolút értékben mekkora összegekről van szó, mivel nyilvánvalóan egy focista és egy felszolgáló hasznossága se vethető össze annak a számára, aki megfizeti.
Ráadásul akitől a pénzt kapják, azok több nagyságrenddel gazdagabbak, így pláne miért ne mernék?
Neked bassza a csőröd, mert sok pénzről van szó. De ez a te írigységedről szól csak, nem a szerződésről.
Amit valószínűleg nem értesz.
Egyébként vis maiorra hivatkozva ha akarja a tulaj, szerződést is bonthat.
A multi cégvezetőktől, bankvezetőktől, állami tisztviselőktől, jogászoktól, stb. is elvárod, hogy önként kurtítsák a fizetésüket?

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Nso hozza a szokásosat, Puskás szülinapján melyik csapatról kell írni, nyilván a falusiról. Férgek egytől egyig.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Kicsit csalódott vagyok.

Azt hittem, mostanra átmegy a topik egy belorusz bajnokság eredménykövetőbe.
Kampman
Hol lehet nézni ?
Heisman Trophy
Unibet, most megy az FC Minsk - Dinamo Minsk meccs, nézők előtt, fullban.
Kampman
BATE nagyon gyengén kezdte a szezont...
Heisman Trophy
Valóban.

Most még csak ketten beszélgetünk erről, de júniusban már mindenki rá fog fanyalodni a Breszt-Vicebszk meccsekre.
Kampman
inkább századszorra ujra nézem a gangrape meccset alias germany-brazil 7-1. Ha már élőben a gólok feléről lemaradtam mert pislogtam

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 092 — Whoops, looks like something went wrong.
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/bercsokkentes-a-debreceniek-20-szazalekrol-mondananak-le-targyalas-a-zte-nel-is-2755623

Nevetséges.
Keres Kusnyír 1 milliót, lemond 200 ezerről, közben “munkanélküli”...
Mire veszik fel mégis ezeket a pénzeket, ezekben az időkben?
Forr a vérem..
LoveSobri
Ótvar kérdés tudom a mai helyzetben.
De te mennyi pénzről mondanál le a munkáltatód javára?
Kenny
Ha NB I-es focista lennek, az egyenlo lenne azzal, hogy klasszis vagyok, ergo en fizetesemelesert vernem az asztalt.

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/bercsokkentes-a-debreceniek-20-szazalekrol-mondananak-le-targyalas-a-zte-nel-is-2755623

Nevetséges.
Keres Kusnyír 1 milliót, lemond 200 ezerről, közben “munkanélküli”...
Mire veszik fel mégis ezeket a pénzeket, ezekben az időkben?
Forr a vérem..
LoveSobri
Ótvar kérdés tudom a mai helyzetben.
De te mennyi pénzről mondanál le a munkáltatód javára?
Kenny
10 vagy 20 % annyi megy a HIT gyülinek is 😉
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/bercsokkentes-a-debreceniek-20-szazalekrol-mondananak-le-targyalas-a-zte-nel-is-2755623

Nevetséges.
Keres Kusnyír 1 milliót, lemond 200 ezerről, közben “munkanélküli”...
Mire veszik fel mégis ezeket a pénzeket, ezekben az időkben?
Forr a vérem..
LoveSobri
Ótvar kérdés tudom a mai helyzetben.
De te mennyi pénzről mondanál le a munkáltatód javára?
Kenny
Nehéz megítélni a dolgot, engem meg ismersz, valamennyire.
Egy normális világban egy profi futballista is félretesz, gyűjt, befektet, főleg ingatlanba, mivel tudja, hogy a karrierje véges. Ezen a téren Dzsu-nak óriási mákja volt, hogy a jó embert ismerte meg, ezért van nagyon sok jó lakása, bomba helyen, Pesten, ráadásul nagyon jó időben is vette őket.

Most egy fiatal gyerek, mint Kusnyír 2 év alatt összefocizott magának 20-30 milliót, kapott lakást, autót. Szinte semmit nem kell fizetnie.
Nehéz lenne mondjuk havi 300-ból megélnie, úgy hogy a Fórum félig van nyitva? Vagy zárva..
Értem én, hogy mi van a szerződésben, de annyira kifordult magából ez a világ, hogy amíg fél Debrecen egyik napról a másikra él, ő pofátlanul fel meri venni a 800 ezret?
Ezen akadok ki...
Szima sem az a tökös gyerek már..
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Hivatalos : az FA kihirdette a Liverpoolt ligagyőztesnek
Heisman Trophy
Fúúú te, már épp kerestem az ide megfelelő gifet, hogy elmondjam kínjaimat, mire rájöttem hanyadika van 😀

De mivel már megtaláltam, meg is kapod. "Átkozott pokolfajzatok" 😀


több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 000 — The Mathematician
Hivatalos : az FA kihirdette a Liverpoolt ligagyőztesnek
Heisman Trophy
 coub.com/view/1xbcv8

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Hivatalos : az FA kihirdette a Liverpoolt ligagyőztesnek

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/bercsokkentes-a-debreceniek-20-szazalekrol-mondananak-le-targyalas-a-zte-nel-is-2755623

Nevetséges.
Keres Kusnyír 1 milliót, lemond 200 ezerről, közben “munkanélküli”...
Mire veszik fel mégis ezeket a pénzeket, ezekben az időkben?
Forr a vérem..
LoveSobri
Az érvényes szerződésükre.
Nem az ő hibájukból nem tudnak focizni.
Sobri Jóska
Ez a munkája, az ő főnöke nem mondta hogy kevesebbet ad ezért.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 390 — #NoStress
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/bercsokkentes-a-debreceniek-20-szazalekrol-mondananak-le-targyalas-a-zte-nel-is-2755623

Nevetséges.
Keres Kusnyír 1 milliót, lemond 200 ezerről, közben “munkanélküli”...
Mire veszik fel mégis ezeket a pénzeket, ezekben az időkben?
Forr a vérem..
LoveSobri
Az érvényes szerződésükre.
Nem az ő hibájukból nem tudnak focizni.

több mint 6 éve
dawyd728 4 269
Tőlem porig is éghetne ez a futball üzlet. Semmi, de semmi nem hiányzik belőle. A járvány katasztrofához is kellő mértékben hozzájárult. Majd az adott ország állampolgárainak egészségét kockáztatva, a meglevő erőforrások elvonásával (tesztek, orvosi stábok) közösségi összejöveteleknek okot adó események szervezésével a vírus terjedésének segítve cselekednek, csak h ezt az amúgy is torka véres rendszert mentsék. Hánynom kell.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/bercsokkentes-a-debreceniek-20-szazalekrol-mondananak-le-targyalas-a-zte-nel-is-2755623

Nevetséges.
Keres Kusnyír 1 milliót, lemond 200 ezerről, közben “munkanélküli”...
Mire veszik fel mégis ezeket a pénzeket, ezekben az időkben?
Forr a vérem..
LoveSobri
Ótvar kérdés tudom a mai helyzetben.
De te mennyi pénzről mondanál le a munkáltatód javára?

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/uefa-zart-kapuk-mogott-de-biztos-hogy-lesz-bl-donto-sajtohir-2755603
a pénz nagyúr...
NB2
A PL-nek is 3 milliárd - !! - fontja múlik azon, hogy befejezik-e a szezont.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 128 — no es importante
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/bercsokkentes-a-debreceniek-20-szazalekrol-mondananak-le-targyalas-a-zte-nel-is-2755623

Nevetséges.
Keres Kusnyír 1 milliót, lemond 200 ezerről, közben “munkanélküli”...
Mire veszik fel mégis ezeket a pénzeket, ezekben az időkben?
Forr a vérem..
LoveSobri
Megfordítom a dolgot: végülis edzeniük, formában tartaniuk magukat továbbra is kell, meccspénz, bónusz nincs (ami amúgy szintén milliós kategória)

Nevetséges, de ezek a sportolók - és főleg az ügynökeik - eddig is abból éltek, hogy a lehető legtöbbet kisajtolják a karrierjükből, nem fognak emberek önként semmilyen pénzről lemondani


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 000 — The Mathematician
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/bercsokkentes-a-debreceniek-20-szazalekrol-mondananak-le-targyalas-a-zte-nel-is-2755623

Nevetséges.
Keres Kusnyír 1 milliót, lemond 200 ezerről, közben “munkanélküli”...
Mire veszik fel mégis ezeket a pénzeket, ezekben az időkben?
Forr a vérem..
LoveSobri
ők legalább lemondanak
lásd Dinamo Zagreb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/bercsokkentes-a-debreceniek-20-szazalekrol-mondananak-le-targyalas-a-zte-nel-is-2755623

Nevetséges.
Keres Kusnyír 1 milliót, lemond 200 ezerről, közben “munkanélküli”...
Mire veszik fel mégis ezeket a pénzeket, ezekben az időkben?
Forr a vérem..

Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 000 — The Mathematician
Gondoltátok volna hogy egyszer a soccer topikban ez is megfog történni, hogy a Nicaraguai csúcsrangadót beszéljük ki, mint legnagyobb sportesemény jelenleg? 😀
Coolearie
hamarabb hittem el minthogy régi FM-CM nostalgia legyen 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Gondoltátok volna hogy egyszer a soccer topikban ez is megfog történni, hogy a Nicaraguai csúcsrangadót beszéljük ki, mint legnagyobb sportesemény jelenleg? 😀

Szerkesztette: Coolearie
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 000 — The Mathematician
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/uefa-zart-kapuk-mogott-de-biztos-hogy-lesz-bl-donto-sajtohir-2755603
a pénz nagyúr...
NB2
őszintén meglep bárkit?
sztem ez az idény mindenhol kb zárt kapuk mögött, de be fog fejeződni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 050 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/uefa-zart-kapuk-mogott-de-biztos-hogy-lesz-bl-donto-sajtohir-2755603
a pénz nagyúr...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2020/04/01/pepe-reina-koronavirus/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
3-án lesz “közös” meccsnézés? 😀
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 128 — no es importante
Csütörtök hajnalban Managua-Esteli csúcsrangadó Nicaraguából, az első két helyezett csap össze!
warr_b
és ők játszották egymás ellen a 2019-es apertura döntőjét is, igazi csemege! ha megnézitek Estelí város zászlaját, azt hiszem minden igazi magyar érzelmű rögtön szívébe zárja majd őket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 391 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Csütörtök hajnalban Managua-Esteli csúcsrangadó Nicaraguából, az első két helyezett csap össze!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"