Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 933 — No es importante
reméljük az ázsiaiak semmiképp se jutnak be, 4 is sok. Új-Zéland és Uruguay jó lesz oda.Höri
csak jól írtam, mert a sorsoláson az ázsiai negyedik a dél-amerikai ötödikkel került össze 😊
a másik ágon Új-Zéland vs. Honduras/Panama/Costa Rica/Jamaica (az USA mellett csak összeszedi magát Mexikó is)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
reméljük az ázsiaiak semmiképp se jutnak be, 4 is sok. Új-Zéland és Uruguay jó lesz oda.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 933 — No es importante
Jordánia-Üzbegisztán derbi lesz 😊

Rosszul írtam amúgy, az ázsiai ötödiket, a dél-amerikai ötödiket, az észak/közép-amerikai negyediket és az óceániai elsőt együtt sorsolják két párba


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 933 — No es importante
az egzotikus soccermeccseket kedvelőknek: eurosporton most kezdődik az Omán-Jordánia találkozó második félideje 😊

a jordánoknak nyerniük kell, hogy elcsípjék a harmadik helyet a csoportban, ha ez nem jön össze, akkor Omán játszhat az üzbégekkel selejtezőt (és annak a párharcnak a győztese pótselejtezhet majd a dél-amerikai ötödikkel)

Japán, Dél-Korea, Ausztrália és Irán már kijutott


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Sztem ha a honvéd nem gyengül meg nagyon és a martinez lanza duót sikerül pótolni, egy kis szerencsés sorsolással megcsìoheti az EL csoportkörtpeach
dehogy.playoffba se fognak bejutni.Nem olyan erős azért ez a Honvéd.Kenny
Csak a Fagyit verte oda-vissza....😊csi77
Jólvan jövőre is ezzel fogtok jönni ha kiestek a kupából és egy Fradista megjegyzi,hogy nem olyan erős csapat a Honvéd hogy playoffba jusson,hogy tavaly vertetek minket?Hát kit érdekel?Kenny
Igen! 😊

Viccen kívül várjuk meg mi lesz, mellesleg én sem várok sokat....csi77
Playoff előtti körre jók lehettek simán,ha sikerül megerősíteni a keretet és kifogtok egy jó sorsolást talán még a PO is összejöhet.
Martinez közben elvileg aláírt Győrbe,nem lepődnék meg ha akkora üzletet csinálnának vele mint Kink-kel anno.

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Sztem ha a honvéd nem gyengül meg nagyon és a martinez lanza duót sikerül pótolni, egy kis szerencsés sorsolással megcsìoheti az EL csoportkörtpeach
dehogy.playoffba se fognak bejutni.Nem olyan erős azért ez a Honvéd.Kenny
Csak a Fagyit verte oda-vissza....😊csi77
Jólvan jövőre is ezzel fogtok jönni ha kiestek a kupából és egy Fradista megjegyzi,hogy nem olyan erős csapat a Honvéd hogy playoffba jusson,hogy tavaly vertetek minket?Hát kit érdekel?Kenny
Igen! 😊

Viccen kívül várjuk meg mi lesz, mellesleg én sem várok sokat....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Sztem ha a honvéd nem gyengül meg nagyon és a martinez lanza duót sikerül pótolni, egy kis szerencsés sorsolással megcsìoheti az EL csoportkörtpeach
dehogy.playoffba se fognak bejutni.Nem olyan erős azért ez a Honvéd.Kenny
Csak a Fagyit verte oda-vissza....😊csi77
Jólvan jövőre is ezzel fogtok jönni ha kiestek a kupából és egy Fradista megjegyzi,hogy nem olyan erős csapat a Honvéd hogy playoffba jusson,hogy tavaly vertetek minket?Hát kit érdekel?

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Sztem ha a honvéd nem gyengül meg nagyon és a martinez lanza duót sikerül pótolni, egy kis szerencsés sorsolással megcsìoheti az EL csoportkörtpeach
dehogy.playoffba se fognak bejutni.Nem olyan erős azért ez a Honvéd.Kenny
Csak a Fagyit verte oda-vissza....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
szerintem az furább, hogy kötelező u15-ös lány csapatot indítani 😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amadeusnak megártott a hőség.
Télen meg megárt a hideg.
Ősszel a levelek és a szél.
Tavasszal meg menstruál.Stez
Nyomasek Bobó feltámadt, vagy krojf írogat itt álnéven.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amadeusnak megártott a hőség.
Télen meg megárt a hideg.
Ősszel a levelek és a szél.
Tavasszal meg menstruál.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 933 — No es importante
és ezen most mi a röhejes?jjncaa
az, hogy komolyan is gondoljákAmadeus91
van matematikai esélyünk kijutni a vb-re? igen
akkor hol itt a gond?

adjanak ki egy közleményt, hogy "bár célkitűzésünk a világbajnokságra való kijutás, magyar pesszimizmusunkból fakadóan, nyilvánvalóan teljesen reálisan nézve a helyzetet úgysem jutunk ki, tehát a menetrend készítésénél ezzel a lehetőséggel nem is számoltunk"?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
és ezen most mi a röhejes?jjncaa
az, hogy komolyan is gondoljákAmadeus91
Pót selejtezős helyen állunk jelenleg, teljesen logikus dolog beleszámítani a kiírásba azt az opciót, hogy ki is juthatunk a vb-re. Szóval megint nagyon hülye vagy, de ez gondolom nem ér váratlanul már senkit.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
és ezen most mi a röhejes?jjncaa
az, hogy komolyan is gondoljákAmadeus91
Szánalmas, segíteni akarják a válogatottat egy esetleges VB szereplés estén, köcsög MLSZ köcsög mindenki fuj fuj.

Amúgy mi a probléma ezzel, mert én nem értem ? 😀
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
és ezen most mi a röhejes?jjncaa
az, hogy komolyan is gondolják

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 933 — No es importante
és ezen most mi a röhejes?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-ha-kijutunk-a-vb-re-3-hettel-rovidebb-lesz-a-szezon-2254809

😂

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Igen, olvastam.
Szerintem a magyar elsőosztály jobb mint az olasz C, úgyhogy sokat ne várjunk tőle.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja és egy Samp csatár pótolhatja Lanzafame-t, Testardi.
Játszani nem láttam, de szerintem nem lehet nagy valaki.
Főleg ha a gólátlagát nézem.
Olasz C liga szint.Bazzani
A Samp már ötször adta kölcsön, ez lenne a hatodik. 😀

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja és egy Samp csatár pótolhatja Lanzafame-t, Testardi.
Játszani nem láttam, de szerintem nem lehet nagy valaki.
Főleg ha a gólátlagát nézem.
Olasz C liga szint.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Beszéltem egy Szeged ügyekben elég jártas ismerősömmel (a fia csatár az ificsapatban). Állítólag három játékos szándékosan vereségre játszott. A két kiállítottról és az egyik középpályásról van szó, ők egy lakásban is laknak.
Azért csinálták, mert bennmaradás esetén nem számolt volna velük a csapat.
Amúgy az ificsapat edzője beszélt a helyszínen Puhl Sándorral, szerinte nem volt piros az első szitu a második igen.

Elméletileg Gálhidi hamarosan borítja a bilit.

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Sztem ha a honvéd nem gyengül meg nagyon és a martinez lanza duót sikerül pótolni, egy kis szerencsés sorsolással megcsìoheti az EL csoportkörtpeach
dehogy.playoffba se fognak bejutni.Nem olyan erős azért ez a Honvéd.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként Oduamadi a Milan játékosa, csak kölcsönben van.
Előre látom, hogy a kupa után Gallianiék visszahívják a kölcsönből, aztán beharangozzák úgy, mint valami sztárigazolást. 😀Stez
A Sky Sport átigazolási szakértője, Gianluca Di Marzio szerint Oduamadi második gólja után (a támadó mesterhármast szerzett Tahiti ellen) Galliani felhívta Allegrit, és jelezte hogy visszahozná őt a Milanba.

😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDStez
2. gól = hazaadás erejű beadást ráejtett a kapus a csatár lábára.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként Oduamadi a Milan játékosa, csak kölcsönben van.
Előre látom, hogy a kupa után Gallianiék visszahívják a kölcsönből, aztán beharangozzák úgy, mint valami sztárigazolást. 😀Stez
A Sky Sport átigazolási szakértője, Gianluca Di Marzio szerint Oduamadi második gólja után (a támadó mesterhármast szerzett Tahiti ellen) Galliani felhívta Allegrit, és jelezte hogy visszahozná őt a Milanba.

😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDDD

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Sztem ha a honvéd nem gyengül meg nagyon és a martinez lanza duót sikerül pótolni, egy kis szerencsés sorsolással megcsìoheti az EL csoportkörtpeach
kis szerencsés sorsolással a második kört éli túl, nem a csoportkört csípi meg.
a Honvéd az első körben lesz kiemelt, minden utána következő körben nem. ha meg eljutna odáig, hogy már a csoportkörért játsszon, akkor a leggyengébb ellenfelek talán az Atromitosz, az Esbjerg, az Apollon Limasszol meg a Pasching lehetnének, ha egyáltalán kiemeltek lennének.