Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Az idő azért mindent megszépít volt ő szidva rendesen és néha nem is alaptalanul (ez persze nem menti a maikat) de hozzátartozik az igazsághoz, Még ha most mindenki magasztalja is 😛dande
Számomra a legnagyobb bakiját az 1999-es BL-döntőn követte el, mikor Hitzfeld a 90. percben lecserélte Mario Baslert, az eseményhez azt a kommentárt fűzte: "a győztes gólszerző" jön le a pályáról...
Szerencsére nem jött be neki...Gogo
boo this man!

Ricsivel nekem különösebb bajom nincs, legalább lelkes.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyáltalán nem titok, hogy az idősebb Knézy is egy rahedli marhaságot mondott, viszont sosem volt ilyen szinten irritáló, mint a fia. Aki az apja miatt bekerült mindenhová és konkrétan szerintem egy darab közvetítése sincsen, ahol ne lennének tévedései vagy baromságai. Nekem a szőr feláll a hátamon már csak attól, hogy meghallom a hangját.
Nem bírom Ricsi NFL közvetítését sem, de az simán tűrhető kategória. Még a jedi mester Deák-Horváth Péter sem tud ennyire alja szinten közvetíteni, mint a fiatal Knédli, pedig aztán ő is a no comment kategória.Stez
Régebben nem volt olyan rossz. Szegény Sipivel (főleg amikor még nem volt akkora hype körülöttük) nagyon jó kerékpáros közvetítései voltak. De az utóbbi időben fokozatosan (és egyre jobban) romlik nála a tendencia. Sajnos kezdi felvenni a vállalhatatlan jelzőt. Amikor már kollégák írnak néha WTF jellegű tweeteket róla, az már elég gáz.
több mint 10 éve
pacheko11 New England Patriots 57
Tíz évente azért megérdemelne egy kis megemlékezést.laccoo74
minden évben van.Höri
De továbbra sem erről van szó. Legalább én nem ezt hiányolom. Legfőképp a leadott anyag minőségével volt a baj, teljesen összecsapott és színvonaltalan volt.
Az meg hogy a fia mit tud (vagy inkább mit nem) az megint más kérdés. Nem is részletezem, úgy is tisztában van vele mindenki

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyáltalán nem titok, hogy az idősebb Knézy is egy rahedli marhaságot mondott, viszont sosem volt ilyen szinten irritáló, mint a fia. Aki az apja miatt bekerült mindenhová és konkrétan szerintem egy darab közvetítése sincsen, ahol ne lennének tévedései vagy baromságai. Nekem a szőr feláll a hátamon már csak attól, hogy meghallom a hangját.
Nem bírom Ricsi NFL közvetítését sem, de az simán tűrhető kategória. Még a jedi mester Deák-Horváth Péter sem tud ennyire alja szinten közvetíteni, mint a fiatal Knédli, pedig aztán ő is a no comment kategória.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tíz évente azért megérdemelne egy kis megemlékezést.laccoo74
minden évben van.

több mint 10 éve
pacheko11 New England Patriots 57
Mindenkinek megfelelni nehéz, meg mindenhez hozzá tartozik, hogy kritikákat kapnak. Én Faragó Richard kommentálását is szeretem, de van aki nem. Ez ilyen 😊

több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Az idő azért mindent megszépít volt ő szidva rendesen és néha nem is alaptalanul (ez persze nem menti a maikat) de hozzátartozik az igazsághoz, Még ha most mindenki magasztalja is 😛dande
Számomra a legnagyobb bakiját az 1999-es BL-döntőn követte el, mikor Hitzfeld a 90. percben lecserélte Mario Baslert, az eseményhez azt a kommentárt fűzte: "a győztes gólszerző" jön le a pályáról...
Szerencsére nem jött be neki...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az idő azért mindent megszépít volt ő szidva rendesen és néha nem is alaptalanul (ez persze nem menti a maikat) de hozzátartozik az igazsághoz, Még ha most mindenki magasztalja is 😛
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tessék egy rendhagyó megemlékezés Knézy Jenőről. Nem soccer, de a hang a lényeg.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Knézy Jenő szerintem joggal lehet esélyes a magyar sportkommentátorok toplistájának első helyére.
Nála kevesen ültek le felkészültebben egy sportesemény közvetítésére.
Tíz évente azért megérdemelne egy kis megemlékezést.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
 www.transfermarkt.de/de/bvb-offenbar-mit-ajax-mittelfeldspieler-eriksen-einig/news/anzeigen_126014.html

Christian Eriksen (Ajax) érkezhet Dortmundba.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
pacheko11 New England Patriots 57
Természetesen nem. De 1. tegnap volt 10 éve, 2. nem is igazából az idővel volt a baj, hanem a minőséggel. Szerintem (és értelemszerűen ezen van a hangsúly) ennél kicsit mélyebb anyagot is össze lehetett volna hozni, akad miből meríteni. Meg nekem teljesen az jött le az egészből, hogy nem is igazán volt ez fontos, csak legyen benne és kész.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mit vársz el, minden évben fél órát?

több mint 10 éve
pacheko11 New England Patriots 57
Az olasz-mexikó meccs felvezetése közben olyan 2-3 perces bejátszás volt. Aminek a fele arról szólt, hogy "Jó estét, jó szurkolást". Ami persze összenőtt Knézy nevével, de egy összecsapott semmiség volt.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Egyébként az id. Knézy Jenőröl láttátok a "megemlékezést"? Jó ha 2 percet ráfordítottak... Azért ennél többet érdemelt volna Jenő bácsi. A fiánál meg szerintem örülni kell, hogy 2 meccsen még 1 Leonardo se hangzott el. Határozottan fejlődik 😊pacheko11
m1? hol, mikor? híradóban?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
pacheko11 New England Patriots 57
Egyébként az id. Knézy Jenőröl láttátok a "megemlékezést"? Jó ha 2 percet ráfordítottak... Azért ennél többet érdemelt volna Jenő bácsi. A fiánál meg szerintem örülni kell, hogy 2 meccsen még 1 Leonardo se hangzott el. Határozottan fejlődik 😊

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
durva, hogy pont ma említed:
Knézy Jenő (Nagyvárad, 1944. augusztus 19. – Budapest, 2003. június 17)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
jenő, azért illene megjegyezni, hogy az Uruk nyerték a legutóbbi copa americát. 😊gamerkr
Ilyen "apróságokon" már ne akadj fenn. Ha ilyen szinten fog folyatódni a kommentátori leépülése, a kedves papa ventilátort fog játszani a sírjában szégyenében...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
jenő, azért illene megjegyezni, hogy az Uruk nyerték a legutóbbi copa americát. 😊gamerkr
Jenő azt sem tudja, kik játszanak ott és hol van Uruguay egyáltalán, nem értem, hogy miért vársz el tőle lehetetlent.

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
jenő, azért illene megjegyezni, hogy az Uruk nyerték a legutóbbi copa americát. 😊

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A 3x16 csapatos NB3 jövő évi feltételezett mezőnye:

Az Nb2 osztályozók vesztesei: Szeged, Felsőtárkány, Soroksár, Budaörs, Dorog, Sopron
A 6 csoport idei 2. helyezettjei: Nyírbátor, ESMTK, Monor, Hatvan, Szekszárd, Andráshida
Az Nb2 kiesői:
Kelet: Orosháza, Kazincbarcika, Putnok, DVSC II, Honvéd II, FTC II, Újpest II (Vác?)
Nyugat: Veszprém, Csákvár, Baja, BKV Előre, Kaposvár II, Győr II, Paks II, Haladás II
Az NB3 osztályozók nyertesei:
Majos, Balatonfüred, Pécsvárad, Nagyatád, Diósd, Maglód, Újbuda, Tököl, Veresegyház, Dunaharaszti, Jászapáti, Ebes, Tiszaújváros, Cigánd, Létavértes, Gyula, Videoton II, Pécs II, MTK II

Az Eger is itt lesz, helyettük majd még kitalálják ki lesz Nb2-es, a Vác helyével senki nem tudja mi a helyzet.

Feltételezett nyugati csoport:

Sopron, Dorog, Szekszárd, Andráshida, Csákvár, Veszprém, Baja, Majos, Balatonfüred, Pécsvárad, Nagyatád, Pécs II, Videoton II, Győr II, Kaposvár II, Haladás II

Feltételezett keleti csoport:

Szeged, Felsőtárkány/Eger, Nyírbátor, Hatvan, Putnok, Jászapáti, Ebes, Tiszaújváros, Cigánd, Létavértes, Gyula, DVSC II, Vác* (13) + 3 pesti

Középső csoport:

a maradék. Nekik nem kell sokat utazni majd.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A világ szégyene, hogy Gilardino még válogatott lehet.
Jöhetett volna Luca Toni is, ez lett volna igazán epic. 😀Stez
ha most lenne a VB, szerintem Di Natale kapott volna meghívót, de jövőre fene tudja hogy 36 évesen tud-e még egy ilyen jó évet virítani. logikusabb nem kockáztatni

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A világ szégyene, hogy Gilardino még válogatott lehet.
Jöhetett volna Luca Toni is, ez lett volna igazán epic. 😀

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért elég szórakoztató, amit a mexikóiak letámadás címén előadnak. 😀

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ott az izmozás 😀😀😀DD
De azért a mezt kötelező levenni, nehogy megússza lap nélkül a góllövést. 😀