Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
mehikónak komoly védelme van 😀
mondjuk mindig is szerettem, hogy csak a támadás érdekelte őket

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
valahogy azt érzem hogy este nyernek az uruk.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ahha köszi, ez jó hír. Megint kómában megyek majd melózni hajnalban. 😊

Emlékszem, hogy ez a Torrado valami brutál jó volt foci managerben tizenéve.

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
....tüsi91
Ha arra fókuszálnál mi a másik mondandójának lényege, észrevennéd, hogy az, hogy amíg teljesen random alkalmazzák az egyébként egzakt (de valóban többféleképp értelmezhető) szabályokat, addig az egész soccer komolytalan, és pont annyira jogos egy szabályszerinti sárga, mint az ezt követő picsogás.
Dehát ez a szép a soccerban, hogy lehet róla beszélni...
Mert mondjuk mi más?Sobri Jóska
majd a mexikóiak azt most megmutatják (vagy nem és akkor szevasztok 😊)jjncaa
Azt írtad tegnap csak 0-0 esetén mész önkéntes száműzetésbe a soccer topikból.iktriad
De végül azt beszéltük meg, hogy ha nem lesz minimum 5 gól a meccsen, távozunk. 😊Stez
és átnevezitek?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
....tüsi91
Ha arra fókuszálnál mi a másik mondandójának lényege, észrevennéd, hogy az, hogy amíg teljesen random alkalmazzák az egyébként egzakt (de valóban többféleképp értelmezhető) szabályokat, addig az egész soccer komolytalan, és pont annyira jogos egy szabályszerinti sárga, mint az ezt követő picsogás.
Dehát ez a szép a soccerban, hogy lehet róla beszélni...
Mert mondjuk mi más?Sobri Jóska
majd a mexikóiak azt most megmutatják (vagy nem és akkor szevasztok 😊)jjncaa
Azt írtad tegnap csak 0-0 esetén mész önkéntes száműzetésbe a soccer topikból.iktriad
De végül azt beszéltük meg, hogy ha nem lesz minimum 5 gól a meccsen, távozunk. 😛

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Tiszta VB hangulatom lett.
A VB-n is ezekben az időpontokban lesznek a meccsek?Bazzani
Este 9 és 11 vagy éjfél tudtommal.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tiszta VB hangulatom lett.
A VB-n is ezekben az időpontokban lesznek a meccsek?Bazzani
Mivel ugyanitt rendezik, gondolom, igen. Esetleg lesz napi 1 meccs korábban mint kora délutáni találkozó a csoportkör fázisban.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tiszta VB hangulatom lett.
A VB-n is ezekben az időpontokban lesznek a meccsek?

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
....tüsi91
Ha arra fókuszálnál mi a másik mondandójának lényege, észrevennéd, hogy az, hogy amíg teljesen random alkalmazzák az egyébként egzakt (de valóban többféleképp értelmezhető) szabályokat, addig az egész soccer komolytalan, és pont annyira jogos egy szabályszerinti sárga, mint az ezt követő picsogás.
Dehát ez a szép a soccerban, hogy lehet róla beszélni...
Mert mondjuk mi más?Sobri Jóska
majd a mexikóiak azt most megmutatják (vagy nem és akkor szevasztok 😊)jjncaa
Azt írtad tegnap csak 0-0 esetén mész önkéntes száműzetésbe a soccer topikból.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 934 — No es importante
....tüsi91
Ha arra fókuszálnál mi a másik mondandójának lényege, észrevennéd, hogy az, hogy amíg teljesen random alkalmazzák az egyébként egzakt (de valóban többféleképp értelmezhető) szabályokat, addig az egész soccer komolytalan, és pont annyira jogos egy szabályszerinti sárga, mint az ezt követő picsogás.
Dehát ez a szép a soccerban, hogy lehet róla beszélni...
Mert mondjuk mi más?Sobri Jóska
majd a mexikóiak azt most megmutatják (vagy nem és akkor szevasztok 😊)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
....tüsi91
Ha arra fókuszálnál mi a másik mondandójának lényege, észrevennéd, hogy az, hogy amíg teljesen random alkalmazzák az egyébként egzakt (de valóban többféleképp értelmezhető) szabályokat, addig az egész soccer komolytalan, és pont annyira jogos egy szabályszerinti sárga, mint az ezt követő picsogás.
Dehát ez a szép a soccerban, hogy lehet róla beszélni...
Mert mondjuk mi más?

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A fociban nem nagyon találkozom már hazai pályával. Milánóban is ki van nyalva a Barca picsája ugyanúgy például.
Itt inkább csapatoknak és játékosoknak adnak előnyt.
Inkább más sportokban van szerintem komolyabban hazai pálya.


Remélem Hernandez kialudta magát és nem kurvázta át az éjszakát, akkor Gundi morci lesz. 😀

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az, hogy a szabálykönyvben meg nincs taktikai falt cikkszó az vélhetően igaz. Nem olvastam. Ezek szerint Te igen. Viszont a világ labdrarúgásában, legyen az megye 8, vagy Premier League, üzbég 2. osztály, kenyai bundásliga elterjedt fogalom, mind a játékosok, edzők, szurkolók és JÁTÉKVEZETŐK körében.tüsi91
miről beszélünk akkor? a "hazai pálya előnye" szintén elterjedt fogalom a JÁTÉKVEZETŐK körében is, ezek szerint az is alapból "jár", mert ez így megszokás?
jjncaa
Megkell hagyni nagyszerűen forgatod ki a másik szavait. Ez egy igazán hasznos tulajdonság.

Vannak íratlan szabályok/szokások, amelyek a futballt jellemzik. Egy része az, hogy a taktikai faltokat sárgázzák. S lehet, hogy a szabálykönyv ezt meg ezt írja. De javaslom nézzük meg a kolléga elmúlt 25 meccsét meg a következő 25-öt és vajon hány taktikai faltnál ránt pirosat. Szerintem egynél sem.

A hazai pálya előnye egy érdekes kérdés. A fogalom valóban létezik, csak hazai pályát nem mindig adnak. Sőőt. Ezt összehasonlítani a taktikai faltozással, amely az esetek 99%-ban sárga, elég erős.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ne puncsolj iktriad. 😛
Stez
Nem is teszem, maradok a kolámnál.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ne puncsolj iktriad. 😛
Kovács meg baromira készült, Montolivo kibaszott nagy szezont nyomott idén a Milanban, de ő azért fikázza.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem Poli játszik és kurvára feltornássza az árát.
Meg legyen 2-3gól a mixem miatt. 😊Bazzani
Plusz azért, hogy JJ továbbra is írogasson ide. 😀
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Remélem Poli játszik és kurvára feltornássza az árát.
Meg legyen 2-3gól a mixem miatt. 😊

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na gyüjjön egy rendes focimeccs 😀

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 934 — No es importante
Az, hogy a szabálykönyvben meg nincs taktikai falt cikkszó az vélhetően igaz. Nem olvastam. Ezek szerint Te igen. Viszont a világ labdrarúgásában, legyen az megye 8, vagy Premier League, üzbég 2. osztály, kenyai bundásliga elterjedt fogalom, mind a játékosok, edzők, szurkolók és JÁTÉKVEZETŐK körében.tüsi91
miről beszélünk akkor? a "hazai pálya előnye" szintén elterjedt fogalom a JÁTÉKVEZETŐK körében is, ezek szerint az is alapból "jár", mert ez így megszokás?

szerintem meg jogos volt a piros, és ilyenkor nem az a döntő érv, hogy akkor vegyük elő a szabálykönyvet? megtörtént, az alapján is jogos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha mindent a szabálykönyv szerint vezetnének, akkor soha nem fejeznék be 11 - 11 ellen.

S ha az NFL/NCAA-ban mindent a szabálykönyv szerint fújnának, akkor minden második play után 10 yard vissza holdingért vagy egyéb szabálytalanságért... Mégsem teszik.

S akkor a végére engem aztán marhára nem érdekel az ország észak-nyugati csücskéből, hogy a SZeged vagy a Várda SE lesz NB2-es, mint futballozó és futballt szerető emberként mondom azt, hogy az első szituációra piros lapot adni felháborító. Csinált egy faltot a félpálya közelében, nem is durván, de szándékosan. Az, hogy a szabálykönyvben meg nincs taktikai falt cikkszó az vélhetően igaz. Nem olvastam. Ezek szerint Te igen. Viszont a világ labdrarúgásában, legyen az megye 8, vagy Premier League, üzbég 2. osztály, kenyai bundásliga elterjedt fogalom, mind a játékosok, edzők, szurkolók és JÁTÉKVEZETŐK körében.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem értem mit vagytok felháborodva, magyarok vagyunk, Dzsudzsákok és Rudolfok vannak a válogatottba, volt, sőt VAN egy aranycsapatunk Sanyi bácsi által, sokak szerint mi találtuk fel és mutattuk meg a világnak, mi az igazi foci, így bátran kijelenthetjük, hogy nekünk minden gólhelyzet. 😀
Így a szabálytalanság simán piros, hiszen helyzetben történt. Ha nincs, akkor emberünk lazán bevágta volna 39-ről a pipába a lasztit.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerintem már pár nyárral ezelőtt belinkeltem nektek a soccer transfer randomizert amin 2 kattintással kapsz egy játékos nevet meg egy klubot és máris lehet hüledezni, hogy mi durva pletyka!!! A béta verzióban lehet még átigazolási összeg is van.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Dzsudzsák iránt érdeklődik a Liverpool és az Inter a menedzsere szerint, de Balázs jól érzi magát (= $$$) Oroszországban, nem akar feltétlenül elmenni onnan. Ő tudja...iktriad
Kiemeltem a lényegi részt.
Irántam meg érdeklődik a Sampdoria, anyukám szerint.Bazzani
Anyukád biztos 1. osztályú menedzser lehet. 😀iktriad
Hát pletykálni ő is tud. 😊

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindenesetre én már vártam, mikor hozzák elő újra a Liverpool érdeklődéséről szóló pletykát.
Rodgers meg nyilatkozta hogy a depth növelése a cél a nyáron, hát 8-10. számú középpályásnak akár jöhet is.Mikey
Nem hiszem, hogy a Dinamo 8.-10. számú középpályás kaliberű pénzért engedné el. Inkább 1. -2. ...
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
Mindenesetre én már vártam, mikor hozzák elő újra a Liverpool érdeklődéséről szóló pletykát.
Rodgers meg nyilatkozta hogy a depth növelése a cél a nyáron, hát 8-10. számú középpályásnak akár jöhet is.