Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
JJ remélem a mehikóiak elől-hátul odateszik magukat, megraktam hogy legalább 3 gól lesz maeaglesmcnabb
én meg azt remélem, hogy a mai meccset nem kell a 60. percben kinyomnom... jjncaa
majd Jenő leköt

több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kubi közbe cáfolja is az izraeliek elleni meccset... 😊

|
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha Orosz itthon marad, feljutottunk volna 😛

több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
...Shilkor
sztem egyre gondolunk csak qrvára elbeszélünk egymás mellett!! 😀

|
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
zsidai közben hivatalosan a Lokinál 4 évre. Nem számít hogy Kanta után a legfontosabb emberünk volt, ingyen elengedtük afaszba. REMEK! Közben meg ilyen Egerszegiket meg BatikBencéket hoznak szóba. Röhejeaglesmcnabb
Batik egy nagyon tehetséges srác,csak sajnos nálunk ezt nem veszik észre.Jól járnátok vele nagyon.Kenny
Ja, milyen kár h Moniz nem ért a fiatalokhoz...Shilkor
és ezzel megint jöhet, h miért nem a magyar fiatalokat erőltetjük...Orosz,Máté,Batik,Sváb se kell Ricardonak, pedig ők még tényleg tehetségesebbek közé tartoznak!

Divat
Iróniának szántam, látom nem ment át 😊

Orosznak én is örültem tavaly h végre egy fiatal magyar és ő játszott is elég sokat, de valljuk be nem tudott túl sokat hozzátenni. 1 gól (azt legalább a liláknak rúgta), 1 gólpassz 20 meccsen az nagyon kevés egy támadó középpályástól.

Máté is tavaly jött eleinte játszogatott is, de ő se váltotta meg a világot 1 gólt rúgott: a Pápának 3:1-nél ő rúgta a negyediket. Tavasszal kölcsönadtuk Siófokra, ahol 10 meccsen 2 gólig jutott.

Sváb Dani is sokat volt pályán elég sok gólt is kaptunk róla, ráadásul támadásban semmit nem tudott hozzátenni a játékhoz (konkrétan 1 db normális beadása nem volt a szezonban), ami azért elvárható lenne egy szélsőhátvédtól főleg mikor felállt védelem ellen kell játszani.

Holman az NB2-ben kezdte a szezont: 16 meccsen 5 gól és 2 gólpassz, a szezon végére be is került a nagycsapatba ahol 3 (4) meccsen (egyszer időhúzó csere volt a 90. percben) 2 gólt készített elő, ráadásul nagyon érzik egymást Bödével ez biztató lehet a jövőre nézve is.

Batik és Csilus is sokat játszottak a Fradi 2-ben. Gondolom, ha annyira meggyőzőek lettek volna, akkor Moniz kipróbálta volna őket a nagycsapatban is (lásd Holman példáját)...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Hivatalos: az izraeli kupagyőztessel játszunk egy hónap múlva

MINEK????Kenny
mert épp Bükön lesznek edzőtáborban és valaki(k) ellen nektek is kell játszani, ill. nekik is, így velünk (Diósgyőr) is fognak pl.kristof
De pont egy izraeli csapat ellen játszunk pont mi?
Annyira ésszerű ez a meccs mint a Magyar-Izrael barátságos.
"házhoz megyünk a pofonért"Kenny
Ki nevel a végén? II.
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
zsidai közben hivatalosan a Lokinál 4 évre. Nem számít hogy Kanta után a legfontosabb emberünk volt, ingyen elengedtük afaszba. REMEK! Közben meg ilyen Egerszegiket meg BatikBencéket hoznak szóba. Röhejeaglesmcnabb
Batik egy nagyon tehetséges srác,csak sajnos nálunk ezt nem veszik észre.Jól járnátok vele nagyon.Kenny
Ja, milyen kár h Moniz nem ért a fiatalokhoz...Shilkor
és ezzel megint jöhet, h miért nem a magyar fiatalokat erőltetjük...Orosz,Máté,Batik,Sváb se kell Ricardonak, pedig ők még tényleg tehetségesebbek közé tartoznak!

edzőmeccsnek még nem is lenne rossz mivel ugye EL-be indulnak majd...de kizártnak tartom h 1-2 idióta ne zsidózzon!

|
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 933 — No es importante
JJ remélem a mehikóiak elől-hátul odateszik magukat, megraktam hogy legalább 3 gól lesz maeaglesmcnabb
én meg azt remélem, hogy a mai meccset nem kell a 60. percben kinyomnom... a brazilokat mondjuk el lehetne kapni, csak az ilyen tornákon is, mint a konfkupa, inkább az otthon játszókat kellene erőltetni, és nem a Guardado-féléket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Divat: Cassa + 10M = Belfodil, Parma lattesutianap
én még a cassa+silvestre = fél belfodil változatnál ragadtam le 😊

|
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
zsidai közben hivatalosan a Lokinál 4 évre. Nem számít hogy Kanta után a legfontosabb emberünk volt, ingyen elengedtük afaszba. REMEK! Közben meg ilyen Egerszegiket meg BatikBencéket hoznak szóba. Röhejeaglesmcnabb
Batik egy nagyon tehetséges srác,csak sajnos nálunk ezt nem veszik észre.Jól járnátok vele nagyon.Kenny
hát kétlem hogy hasonló szintű tehetségeket ne tudnánk mi magunk kinevelni, ráadásul vkp posztra jönne, oda meg inkább gál andris lenne jó. Mellesleg a Mezőkövesd is bejelentkezett batikért, még ők is ránklicitálnak ha arról van szó 😀

JJ remélem a mehikóiak elől-hátul odateszik magukat, megraktam hogy legalább 3 gól lesz ma

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Sztem ha a honvéd nem gyengül meg nagyon és a martinez lanza duót sikerül pótolni, egy kis szerencsés sorsolással megcsìoheti az EL csoportkörtpeach
dehogy.playoffba se fognak bejutni.Nem olyan erős azért ez a Honvéd.Kenny
Csak a Fagyit verte oda-vissza....😊csi77
a Fradi erejéről egy szó sem esett, csak a Honvéd Európához mért relatív erejérőlslowmotion
Jaja, csak ezt muszáj volt..... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
zsidai közben hivatalosan a Lokinál 4 évre. Nem számít hogy Kanta után a legfontosabb emberünk volt, ingyen elengedtük afaszba. REMEK! Közben meg ilyen Egerszegiket meg BatikBencéket hoznak szóba. Röhejeaglesmcnabb
Batik egy nagyon tehetséges srác,csak sajnos nálunk ezt nem veszik észre.Jól járnátok vele nagyon.Kenny
Ja, milyen kár h Moniz nem ért a fiatalokhoz...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
zsidai közben hivatalosan a Lokinál 4 évre. Nem számít hogy Kanta után a legfontosabb emberünk volt, ingyen elengedtük afaszba. REMEK! Közben meg ilyen Egerszegiket meg BatikBencéket hoznak szóba. Röhejeaglesmcnabb
Batik egy nagyon tehetséges srác,csak sajnos nálunk ezt nem veszik észre.Jól járnátok vele nagyon.

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Divat: Cassa + 10M = Belfodil, Parma latte


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
zsidai közben hivatalosan a Lokinál 4 évre. Nem számít hogy Kanta után a legfontosabb emberünk volt, ingyen elengedtük afaszba. REMEK! Közben meg ilyen Egerszegiket meg BatikBencéket hoznak szóba. Röhej

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
gondolom Bükfürdőn lesz a meccs, ha a kint lévő max. 50 ember is elkezd látványosan zsidózni egy ilyen meccsen akkor szerintem érthető a büntetés 😊kristof
Egy Fradi barátságoson többen vannak mint egy Mtk meccsen,csak mondom.
Kimennek zsidóznak,kapunk egy zsíros pontlevonást vagy pénzbüntit aztán remekül kezdődik a szezon.

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
gondolom Bükfürdőn lesz a meccs, ha a kint lévő max. 50 ember is elkezd látványosan zsidózni egy ilyen meccsen akkor szerintem érthető a büntetés 😊
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Hivatalos: az izraeli kupagyőztessel játszunk egy hónap múlva

MINEK????Kenny
mert épp Bükön lesznek edzőtáborban és valaki(k) ellen nektek is kell játszani, ill. nekik is, így velünk (Diósgyőr) is fognak pl.kristof
De pont egy izraeli csapat ellen játszunk pont mi?
Annyira ésszerű ez a meccs mint a Magyar-Izrael barátságos.
"házhoz megyünk a pofonért"

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Hivatalos: az izraeli kupagyőztessel játszunk egy hónap múlva

MINEK????Kenny
mert épp Bükön lesznek edzőtáborban és valaki(k) ellen nektek is kell játszani, ill. nekik is, így velünk (Diósgyőr) is fognak pl.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Hivatalos: az izraeli kupagyőztessel játszunk egy hónap múlva

MINEK????

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Sztem ha a honvéd nem gyengül meg nagyon és a martinez lanza duót sikerül pótolni, egy kis szerencsés sorsolással megcsìoheti az EL csoportkörtpeach
dehogy.playoffba se fognak bejutni.Nem olyan erős azért ez a Honvéd.Kenny
Csak a Fagyit verte oda-vissza....😊csi77
a Fradi erejéről egy szó sem esett, csak a Honvéd Európához mért relatív erejérőlslowmotion
amúgy is csalóka, mi oda vissza vertük a honvédot, de közünk nincs hozzájuk játék erőben. Szerintem a honvéd is gyengébb mint a fradi, de nekik sem lehetetlen 2-3 kört menni EL-ben.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-ha-kijutunk-a-vb-re-3-hettel-rovidebb-lesz-a-szezon-2254809

😂Amadeus91
Én nem fogok neked esni, de te követed a selejtező csoportunkat? Jelen pillanatban a saját kezünkben a sorsunk, csak nyerni kell a románoknál és megvan a pótselejtezős hely. Én se tartom valószínűleg, hogy kijutunk mert Egervári véletlenül se fog győzelemre játszani kint, de teljesen normális, hogy az MLSZ számol ezzel.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Sztem ha a honvéd nem gyengül meg nagyon és a martinez lanza duót sikerül pótolni, egy kis szerencsés sorsolással megcsìoheti az EL csoportkörtpeach
dehogy.playoffba se fognak bejutni.Nem olyan erős azért ez a Honvéd.Kenny
Csak a Fagyit verte oda-vissza....😊csi77
a Fradi erejéről egy szó sem esett, csak a Honvéd Európához mért relatív erejéről
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
MB1 közben: Martinez----->Győr.

gyönyörű, akkor most verhetetlenek lesznek x évig?berger90
a favágót meg pont fél vére kölcsön adják...

lófaszt lesznek, idén odab.szunk!4!

|
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
MB1 közben: Martinez----->Győr.

gyönyörű, akkor most verhetetlenek lesznek x évig?

Mindig jövőre