Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan


nem aprózta el... 😊

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan

|
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
trollkodok egyet: van még ötezer egyéb sportág, nézz mást!jjncaa
Ha meg valami nem stimmel a csajoddal, akkor:  rosszlanyok.hu/rosszlanyok.php?pid=szexpartner
Ugyanaz a logika, nem?Sobri Jóska
ha a "csajod" alatt mindössze annyit értesz, hogy a "nő, akit kefélsz", és pont ebben nem jó, akkor tökéletes a párhuzam, amúgy igazi sobrilogika 😉jjncaa
Nem, nem.
Te pont azokat terelnéd át 5000 más egyéb sportághoz, akik nem elégednek meg a sima keféléssel, vagy időtöltéssel, hanem többet várnak el a "szerelmüktől".
Na azokat aztán hiába küldözgeted csak kefélni, ha nem ennyiről szól számukra a kapcsolat.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
trollkodok egyet: van még ötezer egyéb sportág, nézz mást!jjncaa
Ha meg valami nem stimmel a csajoddal, akkor:  rosszlanyok.hu/rosszlanyok.php?pid=szexpartner
Ugyanaz a logika, nem?Sobri Jóska
ha a "csajod" alatt mindössze annyit értesz, hogy a "nő, akit kefélsz", és pont ebben nem jó, akkor tökéletes a párhuzam, amúgy igazi sobrilogika 😉


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
trollkodok egyet: van még ötezer egyéb sportág, nézz mást!jjncaa
Ha meg valami nem stimmel a csajoddal, akkor:  rosszlanyok.hu/rosszlanyok.php?pid=szexpartner
Ugyanaz a logika, nem?

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Tudom, hogy a spanyolok sziesztáznak. Naponta szembesülök vele.
TV? nem hiszem, hogy 17 órakor olyan sokan tudnak leülni a készülék elé.
Anglia, Olaszolrszág, Németország, Spanyolország: itt még nincs annyira széttördelve egy-egy forduló.ZoliMP
Szar focit szar időben adnak. Jó focit jó időben.
Jobban megéri így mert ha a szart is jó időben adnák , akkor nem tudnád nézni a jót , mert a szar megy.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
trollkodok egyet: van még ötezer egyéb sportág, nézz mást!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
YoungZeeZee 7 971
Tudom, hogy a spanyolok sziesztáznak. Naponta szembesülök vele.
TV? nem hiszem, hogy 17 órakor olyan sokan tudnak leülni a készülék elé.
Anglia, Olaszolrszág, Németország, Spanyolország: itt még nincs annyira széttördelve egy-egy forduló.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
5. ha engem kérdeznél én egy fordulóban 2 meccsnél többet nem adnék, aki akar menjen ki és nézzeNB2
ehhez a mondathoz külön is szeretnék gratulálnikaszo
Szerinted hány ember nem ment ki akkor mikor vagy esett az eső/hó és/vagy 5 fok alatt volt a hőmérséklet? Én tudom, hogy oltári pocsék a magyar focink, de baromi rossz úgy kimenni meccsekre, hogy gyakorlatilag 5. hely alatt nincs meccshangulat már szinte évek óta. Én nagyon sajnálom ha valakinek nem tellik, de konkrétan nálunk Állóra évesen 20e, B-közép állóba 12.5e volt a jegy. Az ülő 29e húzosabb, de ezért kaptál 15 hazai meccset plusz 4 ligakupát plusz MK meccset (asszem mi csak egyet). Oszd vissza és kijön, hogy egy sima állóval 1000ft/belépő az átlag, ami a mai világban nem olyan sok.NB2
...annak, aki ott lakik, ahol a kedvenc csapata játszik.

Nyilván nem ugyanaz, de nem tudom mit szólnál, ha nem tudnád nézni az NFL meccseket azzal az indokkal, hogy "ha érdekel, menj ki rá". Meg mondjuk engem akkor se csak az az egy meccs érdekelne, amiben az én csapatom érintett...kaszo
Az NFL pont rossz példa, mert ott alapból tényleg nem látják a kedvenc csapatukat, akik nem azon a piacon élnek, most már van gamepass, de előtte nem is tudott ellene semmit csinálni. És régebben még a blackout szabályt is komolyabban vették, illetve nem játszották úgy ki, mint manapság.

Perception is reality.
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 22 119 — nabege2@yahoo.com
Az a gond, hogy az NFL tök más, mint az európai foci és igen én elismerem, hogy nem mentem a falnak, ha nem láthattam a kedvenc NFL csapatom meccsét, épp azért, mert amit adott a tv az is érdekelt. Illetve az NFL is csak most kezdi el szétszabdalni a fordulót, de így is előfordul, hogy vasárnap 7-kor kb 10 meccs ment egyidőben. Európai fociban mi megy? 3 napig tart a forduló, 2 óránként meccsekkel. Legyen az spanyol, angol, német, olasz vagy magyar. Régen németeknél pénteken volt 1 v. 2 meccs, szombaton félnégykor 6-7 db, 6-kor rohanás nézni a RAN-t aztán vasárnap maradt 1 meccs.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
5. ha engem kérdeznél én egy fordulóban 2 meccsnél többet nem adnék, aki akar menjen ki és nézzeNB2
ehhez a mondathoz külön is szeretnék gratulálnikaszo
Szerinted hány ember nem ment ki akkor mikor vagy esett az eső/hó és/vagy 5 fok alatt volt a hőmérséklet? Én tudom, hogy oltári pocsék a magyar focink, de baromi rossz úgy kimenni meccsekre, hogy gyakorlatilag 5. hely alatt nincs meccshangulat már szinte évek óta. Én nagyon sajnálom ha valakinek nem tellik, de konkrétan nálunk Állóra évesen 20e, B-közép állóba 12.5e volt a jegy. Az ülő 29e húzosabb, de ezért kaptál 15 hazai meccset plusz 4 ligakupát plusz MK meccset (asszem mi csak egyet). Oszd vissza és kijön, hogy egy sima állóval 1000ft/belépő az átlag, ami a mai világban nem olyan sok.NB2
...annak, aki ott lakik, ahol a kedvenc csapata játszik.

Nyilván nem ugyanaz, de nem tudom mit szólnál, ha nem tudnád nézni az NFL meccseket azzal az indokkal, hogy "ha érdekel, menj ki rá". Meg mondjuk engem akkor se csak az az egy meccs érdekelne, amiben az én csapatom érintett...
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 22 119 — nabege2@yahoo.com
5. ha engem kérdeznél én egy fordulóban 2 meccsnél többet nem adnék, aki akar menjen ki és nézzeNB2
ehhez a mondathoz külön is szeretnék gratulálnikaszo
Szerinted hány ember nem ment ki akkor mikor vagy esett az eső/hó és/vagy 5 fok alatt volt a hőmérséklet? Én tudom, hogy oltári pocsék a magyar focink, de baromi rossz úgy kimenni meccsekre, hogy gyakorlatilag 5. hely alatt nincs meccshangulat már szinte évek óta. Én nagyon sajnálom ha valakinek nem tellik, de konkrétan nálunk Állóra évesen 20e, B-közép állóba 12.5e volt a jegy. Az ülő 29e húzosabb, de ezért kaptál 15 hazai meccset plusz 4 ligakupát plusz MK meccset (asszem mi csak egyet). Oszd vissza és kijön, hogy egy sima állóval 1000ft/belépő az átlag, ami a mai világban nem olyan sok.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
5. ha engem kérdeznél én egy fordulóban 2 meccsnél többet nem adnék, aki akar menjen ki és nézzeNB2
ehhez a mondathoz külön is szeretnék gratulálni
több mint 11 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Dettó!
Mindig siettem haza, rádió be és indulhat a körkapcsolás... Király riporterek, jó hangulat, nagy élmény volt...

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 22 119 — nabege2@yahoo.com
1. Igazad van amúgy, de:
2. Ne hasonlítsuk magunkat spanyol, olasz emberekhez, ott szieszta van meg rohadt meleg, más világ.
3. Ez a rohadt tv nagy úr és addig amíg gusztustalan módon több pénzt kapsz a tv-ből, mint a jegybevételből, addig sajnos a klubok a tv kegyeit keresik és nem a szurkolóét
4. tudom nekem van rendes főnököm, de az elmúlt 18 év alatt kb 30 meccs miatt kéretőztem már el és engedtek is el (legutóbb a 4 órás focimeccsünkre)
5. ha engem kérdeznél én egy fordulóban 2 meccsnél többet nem adnék, aki akar menjen ki és nézze
(amikor Kovács Attila kizárta a tvkamerákat, mindenhol korrekt létszámmal mentek a meccsek)

nosztalgia: régen mikor a 90-es évek elején itthon ültem és hallgattam a körkapcsolást és 5-6 meccs volt egyidőben, tök jó volt hallgatni, mert annyi meccsen mindig történt valami, de most teljesen szét van szabdalva az egész forduló
több mint 11 éve
YoungZeeZee 7 971
NB1!

biztos írtatok már róla...de leírom én is, hogy hihetetlen ez a péntek 17 óra.
Meg ma elvileg RANGADÓ van!
Az utolsó magyarországi munkahelyemen 8-17-ig voltam pénteken is...kb 18-ra értem haza😀

Nyugaton pl. Spanyolország. Nem hiába kezdődnek a meccsek inkább este. A munkaidő kb este 8 fél9-kor vége mindenhol. Ja és nyáron akár este 10-kor is fent van még a nap.
Foci a nézőkért néző a fociért kérdés.
De így nem lehet emelni a nézőszámot, ha pénteken 17-re tesznek egy meccset😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Itt a 100/99 esetből az egyik amikor ezért nem adnak pirosat (akármi van a szabálykönyvben).
davemayer
három kategória van, az első szóbeli figyelmeztetéssel jár, a második sárga, a harmadik piros lap:

- A „gondatlan” azt jelenti, hogy egy játékos az ellenfele megtámadásakor a figyelem és a megfontolás hiányát mutatja, vagy cselekedetében nincs óvatosság.
- A „felelőtlen” azt jelenti, hogy egy játékos teljesen figyelmen kívül hagyja ellenfelére nézve cselekedetének veszélyességét vagy annak következményeit.
- A „túlzott mértékű erőbevetés” azt jelenti, hogy egy játékos messze túllépi a szükséges erőbevetést és az ellenfelének sérülésveszélyt okoz.


na a bírónak ezt az esetet sikerült "gondatlan veszélyeztetésként" megítélnie... felháborító
mondjuk az is hihetetlen, hogy van ez a passzus is megfogalmazva, játékvezető legyen a talpán, aki képes legalább megközelítően korrekt módon levezetni egy meccsetjjncaa
Azért ne sajnáljam már a bírót aki gigamega pénzeket visz haza és azt nem tudja megítélni hogy izomból szájbarugnak egy embert az nem piros..
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Itt a 100/99 esetből az egyik amikor ezért nem adnak pirosat (akármi van a szabálykönyvben).
davemayer
három kategória van, az első szóbeli figyelmeztetéssel jár, a második sárga, a harmadik piros lap:

- A „gondatlan” azt jelenti, hogy egy játékos az ellenfele megtámadásakor a figyelem és a megfontolás hiányát mutatja, vagy cselekedetében nincs óvatosság.
- A „felelőtlen” azt jelenti, hogy egy játékos teljesen figyelmen kívül hagyja ellenfelére nézve cselekedetének veszélyességét vagy annak következményeit.
- A „túlzott mértékű erőbevetés” azt jelenti, hogy egy játékos messze túllépi a szükséges erőbevetést és az ellenfelének sérülésveszélyt okoz.


na a bírónak ezt az esetet sikerült "gondatlan veszélyeztetésként" megítélnie... felháborító
mondjuk az is hihetetlen, hogy van ez a passzus is megfogalmazva, játékvezető legyen a talpán, aki képes legalább megközelítően korrekt módon levezetni egy meccset


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
 m.sportgeza.hu/futball/2013/05/03/eszmeletlenre_rugtak_a_fener-hatvedet/
Nani továbbfejlesztve , még sárgát sem kapott...Toca
ezt elég volt tegnap látni,borzalmas.Kenny
az, és ő még láthatta is hogy mit talál el mert a látószögén belül jött a hátvéd...

Itt a 100/99 esetből az egyik amikor ezért nem adnak pirosat (akármi van a szabálykönyvben).
De persze Naninak kellett úgy hogy utána simán felállt a Realos...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
 m.sportgeza.hu/futball/2013/05/03/eszmeletlenre_rugtak_a_fener-hatvedet/
Nani továbbfejlesztve , még sárgát sem kapott...Toca
ezt elég volt tegnap látni,borzalmas.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
 m.sportgeza.hu/futball/2013/05/03/eszmeletlenre_rugtak_a_fener-hatvedet/
Nani továbbfejlesztve , még sárgát sem kapott...
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
David Luizt nem lehet nem szeretni 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
F*CK
Ezt nem hiszem el.
Azért a hagyományos Bayern (német) mázli ismét bejátszik.
Ismét jobbak, de azért nem 7 góllal összesítésben...Sinisa
😀 A 2 meccs alapján pedig ez reális különbség volt.Vrijbloed
Nem érzem reálisnak , regeteg bajor helyzet kimaradt.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Varga Józsi után Sanyi Gyuri kölcsönszerződését se hosszabbítják meg! fetomy boldog lesz ha gyurika hazatér!!! 😊

|
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
F*CK
Ezt nem hiszem el.
Azért a hagyományos Bayern (német) mázli ismét bejátszik.
Ismét jobbak, de azért nem 7 góllal összesítésben...Sinisa
😀 A 2 meccs alapján pedig ez reális különbség volt.